Author

Topic: Poloniex- PUMP/DUMP Takip/Analiz - page 212. (Read 466906 times)

sr. member
Activity: 322
Merit: 250
March 02, 2017, 12:18:31 PM
Moneroyu takip eli kulaginda yukselis baslayacak.
sr. member
Activity: 448
Merit: 264
March 02, 2017, 11:40:31 AM
Yok hocam şaibe var bu  poloniex te ben artık buna inandım alım satım  tabiki tavan ve taban fiyatlardan değil bunu kimse yapamaz  zaten (şans yaver gitmediği sürece)
hero member
Activity: 1330
Merit: 533
March 02, 2017, 11:32:46 AM
pela ile pasc birlikte düşüp yükseliyor banamı garezi bunların çözemedim... Bu polo da benim şüpem var dürüst olduklarını sanmıyorum artık, kesinlikle müdahale ediyorlar hemde elindeki coine göre, hangi coinin alırsan al 1 kere kâr ettiriyor 2. ye illaki zarar ettiriyor...
sizin  yarım bitcoin in peşinde olduklarını sanmam, yanlış yerden girip yanlış yerden çıkıyoruz bence Cheesy
sr. member
March 02, 2017, 11:28:19 AM
pela ile pasc birlikte düşüp yükseliyor banamı garezi bunların çözemedim... Bu polo da benim şüpem var dürüst olduklarını sanmıyorum artık, kesinlikle müdahale ediyorlar hemde elindeki coine göre, hangi coinin alırsan al 1 kere kâr ettiriyor 2. ye illaki zarar ettiriyor...
sr. member
Activity: 1302
March 02, 2017, 11:18:29 AM
Şimdi diyorum ki dash ı 20 den alıp 23 den satmasaydim keşke şu kadar param olurdu filan?..  
31 den aldığimda biraz yükseldi hemen düştü bende dış yaparsa diye sattım filan şimdi  50 oldu  biz kar edemedik başkaları kas etti,   bu kar edenler kim arkadaş?Smiley  Biz alsak düşer belki kim bilir bilemiyorsun , anladım ki bu işler böyle hep şöyle yapsaydım  falan ile geçecek,  bu işi becermek herkesin harcı değil.

Şimdi dash nereye gider bilmiyorum şu için yüksek girilmez diyorum ama o habire çıkıyor. Belki daha da çıkacak uçacak o zaman daha da çok üzüleceğim.  

Bu dash nereye kadar gider?   Bitcoin ı geçecek bir kripto para var mı?   Potansiyel olarak yani?  

Vinncetm senin içinde üzüldüm dostum aslında bilgili. Birisin niye öyle büyük risk aldın anlamadım?
hero member
Activity: 1330
Merit: 533
March 02, 2017, 10:38:08 AM
BELA ne oldu bugün böyle, düsüs trendi sürer mi acaba ?, 2836 dan tekrar girdim

2. kez beni batırdı, inat ettim poloya daha girmeyeceğim, verdiğim emirden satılana kadar.
1 yıl da geçse
20lere düşecek gibi almayın bence

alt limiti 17 ler olacaktır

Edit: Hayret yükseliyor
full member
Activity: 209
Merit: 100
March 02, 2017, 10:26:16 AM
BELA ne oldu bugün böyle, düsüs trendi sürer mi acaba ?, 2836 dan tekrar girdim
hero member
Activity: 742
Merit: 501
March 02, 2017, 09:06:44 AM
tamamen hissiyat olarak düşünüyorum,dash 16$ sevıyesındeyken patlayacagını hıssetmıstım hatta yatırım yapmak ısteyenlere forumda dash alınır dıye yazmıstım,sımdı 50$ olmak uzere
moneronun reklam yaparak onlıne bahıs sıtelerınde vb.yerlerde ılerıde (2 sene kadar) çok yaygınlaşacagını dusunuyorum,sonuçta takıp edılemıyor.
Kazmak için çok zorlanıldıgında da elınde bulunduranlar için saklı bır hazıne olacak.
Son 1 ayda total Hashrate 30k seyiseyinden 50k ya yukseldi yanı kazan kişi sayısı neredeyse 2 ye katladı,12$ sevıseyınıde dip yaptı denebılır.
Bu sekılde bakınca ılerıde çok ıyı yerlere gelecegını dusunuyorum ve ayda 10 adetde kazsam satmadan bırıktırıyorum
ETH ninde 100$ seviyesini görecegine inanıyorum

Son olarak coinbase sanırım moneroyu entegre etmeye başlamış,borsada soylentiler alınır,gerçekler satılır.

monero gibi zec te takip edilemiyor. onun hakkındaki fiyat tahmininiz nedir?
sr. member
March 02, 2017, 07:15:34 AM
tamamen hissiyat olarak düşünüyorum,dash 16$ sevıyesındeyken patlayacagını hıssetmıstım hatta yatırım yapmak ısteyenlere forumda dash alınır dıye yazmıstım,sımdı 50$ olmak uzere
moneronun reklam yaparak onlıne bahıs sıtelerınde vb.yerlerde ılerıde (2 sene kadar) çok yaygınlaşacagını dusunuyorum,sonuçta takıp edılemıyor.
Kazmak için çok zorlanıldıgında da elınde bulunduranlar için saklı bır hazıne olacak.
Son 1 ayda total Hashrate 30k seyiseyinden 50k ya yukseldi yanı kazan kişi sayısı neredeyse 2 ye katladı,12$ sevıseyınıde dip yaptı denebılır.
Bu sekılde bakınca ılerıde çok ıyı yerlere gelecegını dusunuyorum ve ayda 10 adetde kazsam satmadan bırıktırıyorum
ETH ninde 100$ seviyesini görecegine inanıyorum

Son olarak coinbase sanırım moneroyu entegre etmeye başlamış,borsada soylentiler alınır,gerçekler satılır.
sr. member
March 02, 2017, 07:10:23 AM
Tam bir tavsiye olmamakla birlikte XMR ın kısa sürede yükseleceğini düşünüyorum. Kendim tamamen XMR dayım ama o yüzden söylemiyorum bunu. Ben ztn 0.0120 den almıştım ufak bir zararım var. Fakat XMR ın alphabay haberinden sonraki çıkış ve iniş grafiklerini biraz incelerseniz genellikle yüksek düşüşlerden sonra bir müddet belli bir seviyede oyalanmış ve tekrar %30-50 civarında sıçrama yaşamış... Tabi bu duruma hakkında çıkan iyi haberlerin ve diğer borsaların XMR ı eklemesinin de etkisi muhakkak vardır. Fakat düşme trendini tamamlamış tekrar yükselmeye hazır olan 2 coinden biri şuan zannediyorum Monero..

hocam ben xmr kazıyorum ama xmr yi elimde tutmuyorum zaten 2 günde 1,5 monero kazıyorum bunu'da poloda değerlendiriyorum, tek sıkıntı golem, golem fena bağladı beni zararına da çıkmak istemiyorum... 2050 falan olsa çıkacam  (az bi zararım olacak)  şimdi ise bela  bağladı az bi param vardı bela alımı yaptım aldım sattım kar ettim tekrar aldım 3726 dan 3787 oldu satmadım zaten oda son fırsatmıştı  bi çakıldı 3300 e düştü (3500 e kadar düşeceğini tahmin ediyordum)  şimdi 3262 den biraz daha alım yaptım ortamam 3553 oldu, şuan 2 elimde bağlı, biri bela da diğeri golemde kımıldayamıyorum... Cheesy Sonu hayırlı olur inşallah...

Bela başına bela olmuş,xmr leri satarak buyuk hata yapıyorsun
Bende xmr kazıyorum hersey yolunda giderse 3 gunde 1 tane anca çıkarıyorum.
Gelecekte 100$ olacagına inanıyorum

100$ olacağını neye göre düşünüyorsun ?
sr. member
March 02, 2017, 07:04:04 AM
Tam bir tavsiye olmamakla birlikte XMR ın kısa sürede yükseleceğini düşünüyorum. Kendim tamamen XMR dayım ama o yüzden söylemiyorum bunu. Ben ztn 0.0120 den almıştım ufak bir zararım var. Fakat XMR ın alphabay haberinden sonraki çıkış ve iniş grafiklerini biraz incelerseniz genellikle yüksek düşüşlerden sonra bir müddet belli bir seviyede oyalanmış ve tekrar %30-50 civarında sıçrama yaşamış... Tabi bu duruma hakkında çıkan iyi haberlerin ve diğer borsaların XMR ı eklemesinin de etkisi muhakkak vardır. Fakat düşme trendini tamamlamış tekrar yükselmeye hazır olan 2 coinden biri şuan zannediyorum Monero..

hocam ben xmr kazıyorum ama xmr yi elimde tutmuyorum zaten 2 günde 1,5 monero kazıyorum bunu'da poloda değerlendiriyorum, tek sıkıntı golem, golem fena bağladı beni zararına da çıkmak istemiyorum... 2050 falan olsa çıkacam  (az bi zararım olacak)  şimdi ise bela  bağladı az bi param vardı bela alımı yaptım aldım sattım kar ettim tekrar aldım 3726 dan 3787 oldu satmadım zaten oda son fırsatmıştı  bi çakıldı 3300 e düştü (3500 e kadar düşeceğini tahmin ediyordum)  şimdi 3262 den biraz daha alım yaptım ortamam 3553 oldu, şuan 2 elimde bağlı, biri bela da diğeri golemde kımıldayamıyorum... Cheesy Sonu hayırlı olur inşallah...

Bela başına bela olmuş,xmr leri satarak buyuk hata yapıyorsun
Bende xmr kazıyorum hersey yolunda giderse 3 gunde 1 tane anca çıkarıyorum.
Gelecekte 100$ olacagına inanıyorum
hero member
Activity: 742
March 02, 2017, 12:39:14 AM
Kimse bu eski ismiyle dark yeni nesil dash nereye gidiyor demiyor Smiley daha geçen sene 0.005 dibi görmüştü şimdi ilk zamanlarındaki bir sürü kişiyi zengin eden hallere dönmeye başladı.

gün gelecek, 25-30dolarlarla işlem gören zec nasıl olurda yarım btc hailne geldi diye konuşacaklar. gözümüzün önünde fiyatı arttıkça arttı alamadık diyecekler Smiley

bence azar azar alın bir kenara atın. (şuanki fiyatı biraz yüksek ama)
2-3 sene sonra zec çok iyi fiyatlara geleceğini düşünüyorum.
legendary
Activity: 1568
Merit: 1012
March 01, 2017, 08:50:08 PM
Kimse bu eski ismiyle dark yeni nesil dash nereye gidiyor demiyor Smiley daha geçen sene 0.005 dibi görmüştü şimdi ilk zamanlarındaki bir sürü kişiyi zengin eden hallere dönmeye başladı.
sr. member
Activity: 459
Merit: 258
🌟 Blockchain Expert, Miner.
March 01, 2017, 07:38:58 PM

Bende geçen yıl bu tarz coinlere ara ara girip çıkıyodum fakat pek kar edebildiğim söylenemez. Hatta CGA denen illet coinde saniyeler için %45 kazanabilecekken laptop u açıp satış verene kadar geri düştü ve bir anda -%50 düştü az geri toparladı sonra bida düştü fena zarar ettim. O nedenle artık major olmayan coinlere hiç girmiyorum. En son Augur a girdim ha yükseldim yükselcem satmana gerek yok hareketleri yapıyodu tuttu bide o çakıldı. günlerce uyumadan Polo başında beklemek beni baya yordu ve büyük paralar kazanıp bunuda geri kaybedince Ruhen de bittim açıkçası. Şimdi sadece Major coinlerde işlem yapıyorum ve buna ek olarak kısa bir zaman sonra, ki bu Tamamen Moneroya bağlı komple altcoin muhabbetini bırakıcam. Yani bana göre değil galiba. Param BTC olarak dursun ne zaman sağlam bir haber çıkar bi coin hakkında alırım %30-60 arası kar yapar satarım bitti gitti. Onun haricinde yok analizler böyle diyo yok balinalar pump yapacak falan kumar gibi aynı o yüzden bezdirdi beni. Bunların haricinde yeni çıkan coinlerde fırsat sunanları kazıyorum bende. Öldüklerinde tekrar Moneroya geçiyorum. Ürettiğini satmak daha keyifli. Birde bu ara Paribu diye bi yerli borsa açıldı güzel hareketlilik de var bazen fena yükseliyor. Eldeki BTC ile girip Al Sat yapıyorum sonra Monero düşmüşse geri Monero alıyorum biraz falan Cheesy Bizimde Crypto maceramız böyle Cheesy
sr. member
March 01, 2017, 05:58:48 PM

sr. member
Activity: 459
Merit: 258
🌟 Blockchain Expert, Miner.
March 01, 2017, 05:52:43 PM
sr. member
March 01, 2017, 05:14:51 PM
bence başında bekleme imkanın varsa bekle satış emri koyma bende  btc ve xmr transferi yaptım polodaki hesabıma yansımasını bekliyorum 3300 lerden ala bilirsem alıcam
hero member
Activity: 560
March 01, 2017, 05:01:54 PM
Ve bela 3500 e düştü, kendim bile dedim 3500 olacak diye gittim 3700 den aldım Sad neyse 3500 den yeni alım yapayım

3300 e kadar düşürüp pumplicaklar gibi düşünüyorum ama . bende 3560 dan aldim. 4000 e sat dedim.acaba limiti biraz ceksemmi arttirsammi satiş limitini. yada şuanda tekrar alim yapmak mantıklımı ?
sr. member
March 01, 2017, 04:53:13 PM
Ve bela 3500 e düştü, kendim bile dedim 3500 olacak diye gittim 3700 den aldım Sad neyse 3500 den yeni alım yapayım
sr. member
March 01, 2017, 04:00:25 PM
Xmr neden 12$ seyiyesini bir turlu gecemiyor 12.8 oluyor catir catir satis geliyor.
Jump to: