Pages:
Author

Topic: Predstavite se - page 4. (Read 4619 times)

hero member
Activity: 812
Merit: 587
Space Lord
December 27, 2014, 12:20:15 PM
#7
Jos pet puta editiraj post Cheesy

http://www.coindesk.com/lamborghini-dealership-sells-cars-bitcoins/

Nije to onaj klasika Lambo, nego Tesla.


A i ne sjecam se tocno, mozda je bilo i vise od 50. Ali sigurno manje od 100 bitcoina.
legendary
Activity: 2198
Merit: 1150
Freedom&Honor
December 27, 2014, 12:15:00 PM
#6
...

trebali bi novi thread da vidimo koliko prosječni BTCHrvat ima BTC Cheesy

tko je to prodavao lamborghini za 50BTC o.O

I kad je bio 1000$, svejedno je jako niska cijena

To nije ni 300 000 kuna

hero member
Activity: 812
Merit: 587
Space Lord
December 27, 2014, 11:31:20 AM
#5
Aj mogo sam i ja Cheesy

Zovem se Ivan. Saznao sam za Bitcoin jos davne 2010... Rudarim od prvog dana otkad sam instalirao Bitcoin klijent. On je i sam po defaultu rudario koristeci procesor. Rudario sam mnogo, imao sam i setup s grafickim karticama. Nakon nekog vremena vise to nije bilo isplativo. Razmisljao sam o nabavci FPGA unita, kasnije i ASICa, ali sam nasrecu odustao od toga.
Mnogo BTC sam prodao vec i na $10, $20, $100... Prodao sam i na $1000. Svega toga mi je jako zao danas Cheesy

Na forum sam se registrirao negdje tamo 2013. godine. Ni sam neznam zasto nisam ranije... Stalno sam pratio sto ljudi pricaju tu. Al bio sam po IRC kanalima pa nije bilo problem doznat sve sta me zanimalo.

Ranije ove godine su me tjerali da kupim onaj Lamborghini sta se prodavao za ~50 BTC, al kazem da nema sanse Grin
Jednostavno mi ne treba. Vozim Opela i sluzi me sasvim dobro. Izgledam ko nula kuna Cheesy i nisam nikad osjecao neku potrebu da se bahatim novcima ili nesto tako. Kupio bih si negdje neku sitnicu i tako, al nista previse. Zadnje vrijeme i ne trejdam uopce, samo hodl i cekam da sve ovo ide u jaci mainstream.
Zarada me naravno zanima, i svatko ko kaze da ga ne zanima zarada s Bitcoinima laze ko pas.
hero member
Activity: 630
Merit: 500
December 23, 2014, 12:59:46 PM
#4
Zovem se Davor
Bitkoin me zanima samo,kupiti jeftino prodati skupo a bogme ponekad  prodam i ispod nabavne cijene.Rudarim od procesora (ali tu sam izbrisa 10 setak blokova sa diska to je bija dobar zajeb)pa do usb tu sam u blagom plusu bija,dobro sam se i izvuka,pa gpu bilo je dobro dok je išlo tu sam u plusu oko 5000 eura kad sa proda skoro sve grafičke i napajanja.antminer s1 300% posto zarade na ulog,mt gox zajeb,a sad sam za početak da uposlim serverska napajanja uzeja 15 sp20 pa čemo vidjeti kako ide,uzeja sam ih u najgora doba božić,carina ako spoji praznike najeba sam.Bilo je jedno vrime lipo 0,6 btc dnevno a btc skoro 1000$.
A najviše love šta ja znam su zaradili jedan kolega iz splita 780000$ i jedan prijatelj iz zagreba 1300 btc ali ih nije proda.
legendary
Activity: 2198
Merit: 1150
Freedom&Honor
December 23, 2014, 10:17:29 AM
#3
Zovem se Kristijan, dolazim iz Vinkovaca

nick ne trebam previše objašnjavati Cheesy

Bitcoinom sam se počeo baviti u 8. mjesecu prošle godine, nedavno napunio 18 godina, po zanimanju mehatroničar

Nemam posao (očito Cheesy) jer se još uvijek školujem, sa internet zaradom sam počeo davno a bitcoinom još sa faucetima itd.

Nikada nisam ništa uplatio na net (reinvest zarađenog je druga stvar Cheesy), a danas sam došao do toga da kada bih povukao sve investicije imao bih ravno 4BTC

Očekujem upisati filozofski faks ili otići u Njemačku raditi dok ne skupim neki kapital za pametnu investiciju u matici zemlji Smiley

Mislim da je dosta Cheesy
full member
Activity: 205
Merit: 105
December 22, 2014, 05:33:53 AM
#2
Pa da započnem. Manfred Macx, nick je preuzet iz knjige Accelerando Charlesa Strossa. Ne pišem puno po forumu, više čitam. Za bitcoin se zainteresirao prošle godine u kolovozu, a od početka ove ga proučavam s tehničke strane.

Pišem za Hrvatski bitcoin portal (www.crobitcoin.com), programiram za bSpend (www.bspend.com), povremeno vodim svoj blog (http://btc-croatia.blogspot.com) te dolazim na meetupe. Mislim da je to sve Smiley

Edit: Zaboravih napomenuti da se svim ovim bavim u slobodno vrijeme. Inače sam software developer u Ericssonu.
hero member
Activity: 812
Merit: 587
Space Lord
December 21, 2014, 05:13:35 PM
#1
Ako ste novi, ili ako vec neko vrijeme sudjelujete u raspravama a zelite se "sluzbeno" predstavit, evo prilike Cheesy

Evo par linkova koje vam preporucam da procitate ako ste pridoslica:

https://bitcointalksearch.org/topic/newbie-readme-177133
https://bitcointalksearch.org/topic/forum-rankspositionsbadges-what-do-those-shiny-coins-under-my-name-mean-178608


Pozdrav!
Pages:
Jump to: