Pages:
Author

Topic: Pundi X CES Fuarında boy gösterdi, videolar geliyor! - page 2. (Read 650 times)

member
Activity: 228
Merit: 10
X Wallet'ı inceleyince, X wallet taki bonuslar kısmındaki My vouchers simgesini, Aliexpress'in mobil uygulamasındaki kuponlar simgesine çok benzettim.

Yani belki hayal gücüm tavan yapmış olabilir, saçmalıyorda olabilirim ama düşünsenize aliexpress ve alibaba ile ortaklık kurup npxs tokenleri e-ticaret sitelerine entegre etseler tadından yenmez. Böyle birşey olursa pundi x ayıymış balinaymış hiç birşey dinlemez uçar gider.

Fakat ayın 18'in deki haber ne olursa olsun uzun vadede 1-2 yıl içinde npxs çok ama çok iyi yerlere gelecektir.
Önümüzdeki ilk boğada 0.05 usd ile 0.1 usd yi görebilir fiyat olarak. Bu da pundix in buradan 100x, 200x kat artması demek. 1000x artan coinler tokenler gördük bu piyasada. Bu sebeple gerekirse 2-3 yıl bekleyeceğim ve hedeflediğim fiyatlara gelmeden asla ve asla satmayacağım.

NPXS Target Price : 0.05 USD
To The Moon...  Cheesy
sr. member
Activity: 826
Merit: 296
Evet son günlere yaklaşıyoruz.Artık yavaş yavaş çıkması lazım.Yok çıkmıyorsa sıkıntı piyasada demektir.Çöp coinleri pumplayıp pumplayıp aradan karlarını alıp çıkıyor birileri demektir.O zaman piyasa tamamen düzelene kadar beklemek gerekir.
full member
Activity: 1011
Merit: 128
Radix-The Decentralized Finance Protocol
Ben şuana kadar tüm kripto piyasasında bu kadar iyi çalışan bir ekip görmedim pundix şuanda hakettiğinin çok çok altında ( tronun marketing ekibini unutmuşum Smiley )
member
Activity: 462
Merit: 42
bu proje gerçekten iyi ve güzel işler çıkartacak gibi bakalım toplamaya devam ediyorum umarım elimde kalmaz Cheesy 18 i yaklaşıyor şuan fiyat gayet iyi bakalım ne olacak..
newbie
Activity: 101
Merit: 0
yaw olmadık zamanda gittik eth aldık, ordan girdi, hadi giren girdi dedik zararına çıkmayak dedik pundiX alak fiyatı çok uygun yukarı yönlü olur dedik 3-4 ay bekleriz artık dedik.. şimdi olumsuz bir açıklama olursa bizim 3800 tl  cik yalan  olacak öf ulen öff gene girmese bari...  kış kıyamette öff içlendim çok...  (ben şimdi bunu neden yazdım niye yazdım bende bilmiyom Cheesy Cheesy )
sr. member
Activity: 1302
Merit: 264
Şahsen bınanceye girmiş olması nedeniyle bu projenin bir şekilde iyi para edeceğini düşünüyorum yani etinden  sütünden faydalanmaya çalışırlar illaki bir şekilde fiyatı çok iyi yerlere gelecektir. Sonra aşağıya doğru çakılır belki orasını bilemiyorum ancak fiyatı bu seviyelerde kalmayacağına aşırı değer kazanacağına inanıyorum,  örnek olarak sia coın bir ara 900 civarına dayadılar sonra da millete dayadılar , fiyat geldiği nokta bellı.  Milletin patlayacak dediği shit coin trx ise çok iyi durumda bana göre birileri shit diyorsa bir projeye. O proje iyi kazandırıyor nedense.
member
Activity: 612
hocam ben çok fransız kaldım olaya 18 ocakta ne var Cheesy

Ceo büyük bir duyuru yapacağını duyurdu 18 Ocakta. Daha önce eldeki mevcut Npxs coinleri yeni çıkaracakları f(x) tokenle swaplama için oylama yaptılar ezici bir çoğunlukla reddedildi. Daha sonra swaptan vaz geçtiklerini duyurdular ve 18 Ocak açıklamasını bekleyin dediler. Muhtemelen bununla ilgili bir açıklama olacak. Şu an elinde npxs tutanların hepsi bu açıklamayı bekliyor fiyat çok oynamıyor bu yüzden. Açıklamanın mahiyetine göre yukarı ya da aşağı bir seyir izleyebilir.
newbie
hocam ben çok fransız kaldım olaya 18 ocakta ne var Cheesy
legendary
Activity: 1554
Merit: 1334
"Niye telefon çıkarıyorlar? Bunlar pos cihazı yapmayacak mıydı? Telefon uydurmasınlar? Ne alaka telefon?" diyenlere gelsin.
SRN denen ekip 100 küsür milyon dolar topladı ico'da. Messi'ye sağlam para yedirdiler. Telefon yapacaklardı bunlar güya. Sonra geçenlerde ceo çıktı dedi ki "sadece 6 aylık paramız kaldı, henüz telefon falan da üretemedik."

Pundi X naptı? 30 küsür milyon dolar topladı ico'da.
Xpos yaptılar satışa başladılar.
Xwallet yaptılar kullanıma başlandı.
f(x) adlı yeni bi projeleri var.
Blockchain sistemiyle çalışan hazır gerçek bir telefonları var.

Neden telefon yapıyorlar diyenlere gülüyorum. Cep telefonu demek popülarite demek. Duyulmak demek. Reklam demek. Dünyadaki cep telefonu çılgınlığı henüz son bulmuş değil. Son bulacak gibi de görünmüyor. Bu çılgınlıktan yararlansın elbette Pundi X.

Pundi X tutanlar olarak geleceğimiz parlak. Şu 18 ocakta da adam akıllı makul mantıklı bi açıklama yaparsa ekip bu iş tamam.
Umarım geçenlerdeki gibi "yeni ico yapıcaz" demezler. Bu sefer sağlam küfrederim Cheesy
jr. member
Activity: 126
Merit: 1
Pundi X sürekli yeni yeni şeyler başarmaya devam ediyor.Özellikle yeni olan X Wallet uygulamasını ve çıkaracakları Cep Telefonunu çok merak ediyorum.
legendary
Activity: 2254
Merit: 1446
Cashback 15%
11-14 satoshi arasında sıkıştı kaldı pundi efendi. gerçi bu fiyatlarda kalması sayesinde ortalamamı düşürmüş oldum. bu telefon olayı da oldukça güzel bir gelişme. insanların kullanmasından ziyade güzel bir reklam. bu sayede hem blockchain'in hem de pundi x'in adı sık sık ortalarda dolaşmaya başladı. o değil de başlık tam anlamıyla magazinsel gibi olmuş. Grin
jr. member
Activity: 266
Pundix bizi yarı yolda bırakmaz umarım.18 ocakta belli olacak ya herro ya merro.Yola devam edersek iyi yerlere gelir.Yoksa sıkıntı devam eder.Şahsen beklentim büyük ama göreceğiz neler yapabilecek.
jr. member
Activity: 280
Pundix den artık atak bekliyorum.Binanceye girdiğinden beri devamlı düştü.Yükseliş trendine girmesi yakındır diye düşünüyorum.Biraz aldım bugün.18 Ocak duyurusuda güç katacaktır diye düşünüyorum.
sr. member
Activity: 826
Merit: 296
7,3  airdropun bitmesi fiyata olumlu yansıyacaktır.Ama bundan önce 18 Ocak duyurusu önemli.Bu duyuru dönüm noktası olacaktır Pundix için.Gidişatı da etkileyecektir.Piyasa hareketlenmeye başlıyor.Bakalım Ocak ayı neler göreceğiz.
member
Activity: 612
bunun bi ara elinde tuttuğunun %7 si mi ne airdrop olarak veriliyordu hala devam ediyormu?

2019 bası itibariyle o airdrop bitti. Şu an aynı şekilde elinde coin tutana yüzde 2 küsür airdrop dagıtılacak. Yüzde7 airdrobun bitmiş olması bence Npxs token için olumlu bir durum. Sürekli airdrop alanlar aldıktan sonra tokenleri satıp fiyat düşürüyordu. Bakalım bunun etkisi fiyat üzerinde nasıl hissediecek.
newbie
bunun bi ara elinde tuttuğunun %7 si mi ne airdrop olarak veriliyordu hala devam ediyormu?
sr. member
Activity: 546
Merit: 280
gelişmeler iyi ama fiyata ters etki yaptı sanki.piyasa ilerde toplanırsa parlayan yıldızlardan biri olacaktır diye dşünüyorum
sr. member
Activity: 1302
Merit: 264
SAT olarak çok düşük şu an, yine önceden olduğu gibi çılgın bir çıkış yapar mı diye düşünmeden edemiyorum ilk yukarı yönlü hareketinde cesaret edip alamamıştım şimdi de piyasa ölü bizde para kalmadı yine alamıyoruz, küçük miktar da almak istemiyorum sakız parası yatırmak da işime gelmiyor
newbie
aldık bakalım, önce bana sonra vatana millete hayırlı olsun bi x100 yapsın btc de x5 yapsın yeter  Grin  Grin Grin Grin Grin Grin dolarda 1 tl  olsun...
member
Activity: 332
Merit: 22
Turkish Translator
Ben de Pundix'in çıkardığı telefon uygulamasını kullanıyorum neredeyse 1 haftadır ve günlük airdropları oluyor, cüzdanı da çok beğendim. Proje sağlam adımlarla ilerlemeye devam ediyor.
Pages:
Jump to: