Pages:
Author

Topic: Pundi X CES Fuarında boy gösterdi, videolar geliyor! - page 3. (Read 650 times)

member
Activity: 532
Merit: 29
Şöyle çalışan projeleri görünce ciddi anlamda seviniyorum.

Adamlar projelerine güvenmese teknoloji sektörünün en büyük fuarlarından biri olan CES'e gitmeye cesaret edemezler. Dünyadaki tüm teknoloji meraklılarının gözünün üstünde olduğu bir fuarda ürün tanıtmak mükemmel iş. Zamanında balon mudur, değil midir tartışmaları yapıldı ama PundiX gittikçe iyiye gidiyor. Yatırımı olan arkadaşlar adına sevindirici.
jr. member
Activity: 532
Merit: 6
pundix gerçekten en güzel projelerden biri. kripto dünyasında reel dünyada ürünü olan, sürekli ilerleme gösteren, büyük borsalarda  listelenen bir coin. şu anki fiyatı bedava gibi bir şey hakikaten. boğa gelince o yüzden en fazla uçacak coinlerden birisi olacak.  bu tarz projeler, yeni yatırımcıya da kripto dünyasına girmesi için güven verir.
jr. member
Activity: 210
Merit: 2
Pundi X Fuarlarda yaptığı tanıtımlarla bence çok iyi bir strateji gösteriyor.Özellikle X Wallet ile bence iyi bir gelişme gösterebilecektir.
jr. member
Activity: 308
Fiyatın uçması lazım demiş arkadaşta şu ortamda zor uçması.Piyasanın gidişatı belli.Zamanla toparlanacaktır.Btc'nin hareketlerine de bağlı biraz.Btc rahatlarsa piyasa açılmaya başlar.
jr. member
Activity: 462
Merit: 4
Güzel adamlar ciddi işler başarıyorlar asya pazarına dağıttılar posları işlevsellik olarak çok iyiler diğer firmalar daha hala iş yapıcaklar fiyat performans tam pundix yarıtım yapılır telefonuda alınır bunların.
jr. member
Activity: 406
Merit: 1
Küçümsemek değil yanlış anlaşılmasın ama arkadaşlar dünya kadar güzel gelişme oluyor ama neden piyasada yaprak kıpırdamıyor. Pundixin bu haberle uçması lazımdı mesela.
sr. member
Activity: 826
Merit: 296
18 Ocakta dananın kuyruğu kopuyor.Swap nasıl olacak onun duyurusunu yapacaklar.Tokenden coin olma yolunda ilk adımı atıyorlar.Altapıyı hazırladılar kendi cüzdanlarını oluşturdular.Güzel gelişmeler gösteriyor.Biraz daha sabır gözüken.Piyasa pek güven vermese de ileri de değerine değer katacaktır.
sr. member
Activity: 2100
Merit: 418
cok onyargılıydım bu adamlara ama en somut işleri yapanda bunlar.
ilerde 10 satlardan almadık diye yırtınmayalım diye ben alabilirim biraz.
legendary
Activity: 1554
Merit: 1334
Şahsi fikrim;
Pundi X'in telefon projesi onu insanlara daha çok tanıtacak. Pos cihazı projesini takip eden 10 birimse telefon projesini takip eden 500 birimdir bu kesin.
Pundi X telefon işi ile reklamını yapacak, pos işi ile sistemi kuracak.
jr. member
Activity: 238
Pundi Xin POS cihazları üzerine bir proje olması zaten yetiyor.Birde Binance gibi büyük borsalarda listelenmesi ve sürekli ürünlerini geliştirmesi bence bu piyasadan silinmeyeceğini gösterir.
member
Activity: 365
Merit: 40
Cihaz gerçekten çok güzel. Bu tarz somut ürünleri olan projeleri takip etmekte fayda var . Pundi belki kısa vadede olmasa da uzun vade de iş yapacağını düşündüğüm projelerden biri
jr. member
Activity: 196
Pundi nin  çok değerlenmesini bekliyordum. Düşünce çok güzel. Başarılı olmaması için bir sebep yoktu aslında. Hala da başarısız olmuş diyemeyiz. Piyasa yön değiştirince ne olacağı belli olur.
jr. member
Activity: 266
Ces2019 fuarında büyük ilgi gördü PundiX.Teknosa elektronik mağazası kendi sitesinden videolu paylaşım yaparak duyurdu.BlackBerry den John Chen ile görüşmeleri paylaşıldı.Güzel gelişmeler ve temaslar devam ediyor.Umarım fiyata da yansır yatırımcılarını sevindirir.
member
Activity: 658
Merit: 42
Graphic Designer
Ne yapsalar da PundiX denen arkadaşı ateşlemeye yetmiyor. Olmuyor nedense, bir türlü beklenen yükseliş gerçekleşmiyor. Acaba twitter fenomenciklerinin gazlamasıyla zaten iyi yükselen bu arkadaş olması gereken yere mi indi. 120 satlardan aldırılan ve uçacak diye tabir edilen fakat 12 satlara kadar düşen bu NPXS adlı arkadaşın yükselmesi için yatırımcıların ne yapması gerekiyor artık bilemiyorum. Bende bir ara alıp tutanlardanım ancak o kadar üzdü ki beni ve benim gibileri. Artık ağzıyla kuş tutsa bana ilginç gelmiyor.
member
Activity: 742
Merit: 19
Pundix piyasanın kötü gişişinden epeyce etkilendi hala etkileniyor.BTC'nin ne yapacağı hiç belli değil.Şu ortamda gerçekten ilerisi için bir umut veren coinler biraz daha az yara alır.18 ocak duyurusu nasıl bir etki yapacak Pundix'e göreceğiz.
jr. member
Activity: 238
Pundi X her zaman kendini güncellemeye devam ediyor.Bu şekilde devam ettikleri sürece her zaman sağlam bir altcoin olmaya devam edecek.
jr. member
Activity: 308
Büyük bir telefon şirketi ile anlaşma imzalanırsa Proje gerçekten çok büyük yerlere gidebilir Bunun altyapısını oluşturdular tanıtımını yapıyorlar fuarda.Güzel sürpriz gelişmeler bekliyorum.
member
Activity: 546
Merit: 10
Gerçekten helal olsun vaatlerini yerine getiren nadir projelerden biridir pundix geçen aylarda çok ciddi pump yedi kısa sürede 10 katına kadar çıktı ve ardından yine ondan beter düşüş göstermişti fakat bu haberle yeni bir pump yakalaması muhtemeldir dün görmüştüm yüzde 20den fazla artmıştı fiyatı demek ki bundanmış.
full member
Activity: 784
Merit: 120
Çok güzel bir haber bu. Daha öncede HTC sadece kripto ile ilgilenenlere özel bir telefon çıkartmıştı hatta sistemini bile buna özel olarak yapmıştı. Fiyatı 900 dolar civarı olacaktı ethereum veya btc ile alınabilecekti. Hatta burada da post olarak atılmıştı. Pundi X geleceği olan bir proje elinde olanlar bence satmasın gerçekten çok değerleneceğe benziyor tabi bu benim düşüncem bir an önce satabilirsiniz de sonuçta herkes kendi bilir.
jr. member
Activity: 280
Binance  borsasında Pundix botları fena.Bir anda milyarlık alım ve satımlarla piyasaya yön vermeye çalışıyorlar.Bu fiyattan kaptırıldığında geri almak zor olabilir Pundix'in çıkmaması için bir bahane kalmadı.7.3 airdrop bitti.Her an Fomoya girecek gibi duruyor.
Pages:
Jump to: