Pages:
Author

Topic: PİYASADAN ÇIKIŞ İÇİN FİYAT HEDEFİ - page 2. (Read 1070 times)

full member
Activity: 658
Merit: 153
Yeni çıkış tarihim ne zaman çift haneli milyon liram olur o zaman çıkar çoğunluğunu %80ini gerisiyle takılmaya devam ederim. Bunun içinde önümde koca bir 2-3 sene olduğunu düşünüyorum beklemekten başka çaremde yok zaten ya parayı bulucaz yada kurduğumuz hayellerle kalıcaz ortada.
member
Activity: 630
Merit: 37
her şeyi satıp çıkmam olasılıksız fakat btc bazlı 200-300 bin dolarda çıkar giderim arkadaş güzel para kaldırırım o zaman zaten dolar da 6 lira o zamana kadar bi 10 lira olur dolar da hem dolar bazlı hem btc bazlı fiyat uçar gider tabii bunlar bir takım ufak tefek ütopik hayaller bizde  bu şans olduğu sürece 10 bini bile göremeyi heheh bitcoin yine düşmeye başladı.
hero member
Activity: 938
Merit: 501
Sanırım hiçbir zaman tamamen her şeyi satıp çıkmayacağım. Daha doğrusu illa yeniden alırım ve bu piyasanın bir parçası olmaya devam ederim. Bitip tükenecek bir şey değil, devam eden ve zamanla gelişecek olan bir döngünün içindeyiz, sabit bir çıkış hedefim yok.
hero member
Activity: 894
Merit: 501
Teknoloji kısmını ayrı tutuyorum dünya yavaş yavaş adapte olacaktır, uzmanı değiliz blockchainin neticede, kripto market bazında sade bir yatırımcı olarak olaya bakıyorum ben. Vur kaç yapılacak projelere yapacaksın, uzun vadeli hodl edilir gözüyle bakılan 2017 başından itibaren sağolsunlar çok kazandığım ve sattığım projelere bir bakıyorum izi tozu kalmamış, borsalardan delist olmuş çok var böyle. Tamamen şöyle olursa diye çıkış hedefim var ama uzun ve çetrefilli bir yol olacağı için, arada bir kardan nakite geçiyorum banka hesabıma atıyorum.
hero member
Activity: 1078
Merit: 696
Valla aslında buralar oldukça iyi fiyatlar, yani btc %50 kadar arttı, bunun yanında altcoinler zaten uçtukça uçtu, daha nedir yani, bence kar realizasyonu için oldukça iyi fiyatlar
jr. member
Activity: 378
Merit: 3
olayı vur kaça indirmemek gerekiyor. evet iyi bir teknoloji var ve gelişiyor, yayılıyor ama bizler bireyiz ve bireysel önlemler alma zorunluluğumuz var.
legendary
Activity: 2016
Merit: 1598
Bütün dünya yavaş yavaş kripto para kullanımını ve blokzincir / kripto teknolojilerini günlük hayata yaymaya doğru evrilirken,

"vurgun yapıp kaçmak" zihniyetinde bu piyasaya yaklaşan arkadaşlar, bu konunun da ana temalarını ve felsefesini ıskalamış olurlar...
sr. member
Activity: 812
Merit: 262
Ben de çıkış hedefi koymamıştım sonra pişman oldum hemde ne pişmanlık artık daha ihtiyatlı davranıyorum umarım güzel kazançlar nasip olur bu boğayı kaçırmayız.
full member
Activity: 602
Merit: 118
Kendime yeni hedef koydum. Oturduğum evin 4 yıllık kredisi var ilk etapta hemen onu kapatmak derdindeyim. Eğer olurda sağlam bir boğa gelirse. Bir de arabayı değiştiririm. Benim çıkış noktam bu ölçüler.
hero member
Activity: 896
Merit: 630
Kripto piyasası büyük hedefler belirlemek için çok müsait bir piyasa, bu durumda bende azla yetinmeyi düşünmüyorum, portföyümdeki gidişata göre bazen hedef fiyatı yükselterek, projeden beklentim kalmamışsa bazen token, coin değiştirerek yatırıma devam edeceğim uzun soluklu bir macera olacak.
member
Activity: 269
Merit: 20
Piyasadan çıkış için en kötü bir ev parası almadan çıkmayı düşünmüyorum bakalım o günlerde gelir elimdeki portföy oldukça geniş. Artık bekleyeceğim.
member
Activity: 233
Merit: 10
aynen benimde çıkışım ethye odaklı eth marketcap 200 oldumu cıkarım eth piyasanın yuzde 10 unu oluşturuyor marketcap hedefimde 2 trilyon dolar dunyada borsalardaki para 73 trilyon dolar ve paranın kriptoya kayışını goruyoruz bence cok zor bi hedef degil dunya borsalarındaki paranın yuzde 1 i bile buraya kaysa marketcap 1 trilyon dolar olur

Tarzın hoşuma gitti.Bende şu günlerde bunu düşünüyordum.Gene bi yerden sonra tepemize çakacaklar mı yoksa artık stabil bir şekilde en azından baba coinlerle harcama yapabilecek miyiz.

Her gün dünya borsalarındaki hareketleri izliyorum bist 100 de de yatırımlarım var amerika çin ticaret savaşı borsaları cok kotu etkiledi bazı yatırımcılar gercekten borsalardan sıkıldı bist de kabak tadı vermeye başladı hareketleri izledigimde sp 500 nikkei  shangai borsası gibi yerlerden para çıkışı oldugu zaman kriptoda hareketlenmeler oluyor bana usul usul kayıyolar gibi geliyorlar inşallah dusunduklerimde yanılmam ayrı bi konuda şu 2000 tane coin var cok fazla diyoruz evet dogrudur cogunun yok olup gitmesi lazım ama bugun nasdaq ta listelenen firma sayısı 3000 den fazla bide o yonden bakmak lazım
legendary
Activity: 1666
Merit: 1030
aynen benimde çıkışım ethye odaklı eth marketcap 200 oldumu cıkarım eth piyasanın yuzde 10 unu oluşturuyor marketcap hedefimde 2 trilyon dolar dunyada borsalardaki para 73 trilyon dolar ve paranın kriptoya kayışını goruyoruz bence cok zor bi hedef degil dunya borsalarındaki paranın yuzde 1 i bile buraya kaysa marketcap 1 trilyon dolar olur

Tarzın hoşuma gitti.Bende şu günlerde bunu düşünüyordum.Gene bi yerden sonra tepemize çakacaklar mı yoksa artık stabil bir şekilde en azından baba coinlerle harcama yapabilecek miyiz.
member
Activity: 910
Merit: 12
Piyasa var olduğu sürece piyasayı komple terk edebileceğimi sanmıyorum. Bunun yanında kendi yaptığım yatırımda ulaşmayı planladığım belli bir hedef var. Ve bu hedefe ulaşmam için tahminlerime göre Bitcoin fiyatının 30-40 bin dolar civarına çıkması gerekiyor. Böyle bir durum yaşanırsa eğer o zaman eldeki bir çok coini satarım. Ama ufak miktarlarda yine al sat yapmaya devam ederim diye düşünüyorum.
member
Activity: 228
Ben pundix ten güzel bir ath bekliyorum boğada. Hedef fiyatım 0.05 dolar. Belki 0.1 dolar, belkide ilerleyen yıllarda 1 dolar olacak şayet piyasa çok büyürse fakat ben 0.05 olduğunda nakite geçmeyi düşünüyorum. Piyasadan tamamen çıkmam ama öyle bounty airdrop ta kovalamam keyfini çıkarırım.
jr. member
Activity: 322
Merit: 2
yükselişlerle gaza geldiğimiz bu günlerde tekrar üzerinde düşünülmesi plan yapılması gereken konulardan birisi de bu. kendimizi kaptırırsak tüm kazanç buhar olabilir.
full member
Activity: 658
Merit: 153
Bu saattten sonra piyasadan çıkış olmaz asıl şimdi girilir piyasa tam düzgün hale geldi güzel haberler geldi yükselişe geçti ne diye çıkıyım çıkıpta terste kalırsam nolucak geçen boğadan beri bekliyorum gerekirsede 1-2 yıl daha beklerim garantiye alırım kendimi.
member
Activity: 630
Merit: 37
market cap 2 milyar doları gördüğünde şayet benim sepetim de 15-20x yaparsa çıkar giderim bu diyarlardan o para da bana paşa paşa yeter ama hep hayal dünyası işte arkadaş ...
member
Activity: 233
member
Activity: 406
Merit: 11
Ethereum 1000 doları geçtiği zaman bütün paramı çekerim piyasadan, benim hedefim bu, daha fazla yükselebilir mi evet ama fazlasında gözümüz yok. Boğa ortamlarında da çok uçmamak dikkat etmekte fayda var.
Pages:
Jump to: