Pages:
Author

Topic: PİYASADAN ÇIKIŞ İÇİN FİYAT HEDEFİ - page 5. (Read 1070 times)

hero member
Activity: 931
Merit: 500
Uzun vadeli bir yatırım planım var. Geçen yıllarda kâr almayı ihmal edenlerin söylemlerinden ve ayrıca kendi yaşadıklarımdan iyi dersler çıkardığımı düşünüyorum. Hedef fiyatım Bitcoinin gidişatına göre değişecek ama aralarda mutlaka kademeli çıkışlar yapacağım, kripto piyasasından tamamen ayrılmayı ise hiç mi hiç düşünmüyorum.
newbie
Activity: 18
Merit: 30
Bence kolay kolay kimse bu işlerden komple çıkamaz. İnsanoğlu açgözlüdür BTC 50k dolar olsa 70k 100k doları bekleriz. Ama güzel bir çıkış noktası bulup çıkmak lazm tabiki

Aynen öyle kardeşim  bende aynen senin gibi düşünüyorum emeklilik falan filan hikaye
member
Activity: 365
Merit: 40
Bence kolay kolay kimse bu işlerden komple çıkamaz. İnsanoğlu açgözlüdür BTC 50k dolar olsa 70k 100k doları bekleriz. Ama güzel bir çıkış noktası bulup çıkmak lazm tabiki
jr. member
Activity: 350
Merit: 2
herkesin mutlak bir hedef fiyatı oluşturması gerekiyor. eğer hala yapılmadıysa tepe noktasından sonraki yorumları okuyabilirler.
newbie
Activity: 18
Merit: 30
40 bin dolar için çok büyük hemen ulaşılmaz deniliyor ama boğa gelsin 10 günde bile o rakama ulaşılır. bence bir sonraki boğada 100k doları da geçecektir bitcoin.
legendary
Activity: 1820
Merit: 1123
Geçen günkü postumda, BTC ve ETH fiyatları üzerinden hedef belirtmiştim. Madem ki çoğu kişi kazanacağı rakamlar üzerinden hedef vermiş, ben de 500,000 TL olarak çıkış hedefimi yazayım. Bu miktar vadeli mevduata koyulduğunda, %20 faiz getirisi üzerinden stopajı düştüğümüzde 8,000 TL aylık net kazanca tekabül ediyor. Keyifli bir hayat yaşamak için oldukça iyi bir kazanç. İnsanı rahatlıkla emekli edebilir. Eğer daha hafif bir çalışma hayatına devam edilirse, kazanç daha da artar.
jr. member
Activity: 322
Merit: 1
benim çok çok büyük hedeflerim yok 100 bin doları görürsem  kendi işimi rahatlıkla kurabilirim. ama piyasayı takibi de bırakmam.
full member
Activity: 1386
Merit: 116
Yani şuradan 300-400 bin dolar para kaldırayım ben de köşeme çekilirim artık. Tabi her şeyin hayırlısı eğer kötü şeyler olacaksa kazanmayayım. Ama olur da kazanırsam çok kişiye el altından yardım edeceğim inşAllah.
hero member
Activity: 938
Merit: 501
Ortalama bir hedefim var ama net bir sayı değil. Piyasanın gidişatına göre değişir. Btc yine biraz düşmeye başladı bugün, eth aynı şekilde. Biz bu boğayı daha çok uzun süre beklemek zorunda kalacağız herhalde.
member
Activity: 350
Merit: 12
Yeniden, net olarak bir boğa yaşansın, en az 2-3 trilyon dolarlık bir market cap oluşsun, sonra değerlendiririm. Zaten fazla para sokan bir insan değilim piyasaya.
member
Activity: 1106
Merit: 25
Az bir miktar yatırımım var onun la da araba almak gibi bir hedefim var. Eğer o hedefim olursa ihtiyacım olanı çekip gerçekleştireceğim. Kalanı ile yatırıma devam edeceğim inşallah. Tabi nasip olursa eğer
full member
Activity: 672
Merit: 100
Açgözlü olmamak lazım kâr ettiğinizi düşünüyorsanız çıkış yapın gitsin. Sonra 2017 den sonra bizim yaşadığımız sonu yaşarsınız
legendary
Activity: 1820
Merit: 1123
Hangi coin ve tokeni topladığımıza ve bunları kaç katı olduğunda satmayı düşündüğümüze göre değişir. Marketcap'a göre bir kıstasım yok benim. Bitcoin ve Ether dominasyonu hakim olduğu için bu ikisinin yükselmesi marketcap'ı önemli oranda yükseltmiş olur. CMC listesindeki ilk 20 coin/tokeni dahil edebiliriz buna.

Marketcap 1 trilyon dolar da olsa, eğer elimizde dandik tokenler tutmuşsak, fayda etmeyecektir. İşin sonu elbette ki BTC çevrimine bakıyor. Ne almış olursak olalım BTC ya da Ether'e çevireceğiz bir şekilde. O yüzden sona yaklaştığımızda, elimizdeki ana coinleri artırmış olmamız gerekiyor... Bitcoin için 50,000 USD, Ethereum içinse 5,000 USD çıkış noktaları için ideal görünüyor.
jr. member
Activity: 266
Aynen 1-2 sene daha sürer.Altlara bahar gelmedi daha.Şu an btc düzelmeye başladı sadece.Geçen sene Pundix ile o rakamları yakalamıştım ama çıkamadım.Anca 3/1 civarını kurtarabildim.Bakalım bu senede öyle bir gem bulmak gerekir.Yoksa bu seneyi boş karsız kapatacağız.
jr. member
Activity: 280
Hedefler uçuk 40 bin dolar civarı yeter bana.Sonra hobi olarak takılırım.Olsada okur olmasada der geçerim.Ama şu an ihtiyaçlar o miktara denk geliyor.Hedef tutarsa fazla zorlamam artık.Çıkmasını da bilmek gerek.
full member
Activity: 602
Merit: 118
QKC 1 dolar olsa yeter milyoner olmuş oluyorum o zaman ve piyasadan elimi kolumu sallayarak çıkarım muhtemelen fazlasında gözüm yok 2-3 milyon dolar kazansam yeterli

Başkan 2-3 milyon değilde 200-300 bin dolar olsa yetmez mi?  Cheesy hedef te epey yüksekmis. Yalnız o kadar parayı nasıl hesabına geçireceksin. Devlet ensene yapışır hemen.
hero member
Activity: 1078
Merit: 696
Geçirdigimiz uykusuz geceler stresli gunler uzun uzun kırmızı cubuklar yerini biraz olsun umuda bıraktı şu son gunlerde. merak ettigim sey sizin piyasadan çıkış için bir hedefiniz varmı fiyat veya  marketcap şu seviyeye gelsin tamamen herşeyi satıp çıkıcam diyeceginiz bir hedefiniz varmı.
Benim şahsi hedefim 1 milyon dolar bu piyasada ve daha azına kanaat etmek istemiyorum. Herşeyi satıp kaçmak yani dükkanı kapamak için bana en az 10 yıl daha gerekli.

Hocam hedefini büyük tutmakta fayda var. 100 bin dolarda çok çok zor gibi gözüküyor ama münkün. 10 bin dolarda büyük gözükür ama mümkün. bunlar böyle aşama aşama giden şeyler
jr. member
Activity: 532
Benim fikrimce bu piyasada her zaman bir hedefin olmalı.Elinde olan coinler için bir hedef belirlemelisin.
full member
Activity: 490
Merit: 104
★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!
benim tek bir hedefim var ve o hedefime ulaşınca btc kaç olursa olsun ihtiyacım kadarını satarım işime bakarım. hedefimde ev almak var onu gerçekleştirecek miktarı bulayım hemen satarım. öyle 100 bin dolar 30 bin dolar gibi hedeflerim yok.
member
Activity: 522
Merit: 13
büyük bir boğadan sonra geçici süreliğine çıkarım bende yoksa ömür yettiğince devam ederim. daha yolun çok başındayız çıkılacak bi durum yok bence. ama kısa ve uzun vadeli hedefler var tabi ki.
Pages:
Jump to: