Pages:
Author

Topic: Reddit’in kurucusu: ‘Hype’ kripto paraları terk etti - page 4. (Read 788 times)

jr. member
Activity: 462
Merit: 1
15 gün öncesine kadar seri bir şekilde düşüş yaşıyordu piyasa komple ve hiç de az olmayan bir süredir. insanların durgunlaşması gayet doğaldı.
jr. member
Activity: 406
sürekli bir gerileme durumu olursa tabii ki heyecan kaybolur, umutsuzluk çöker ve insanlar lanet olsun diyerek satar.
fakat şubat ayı gösterdi ki o kadar sönüp gitmemiş birçok kesimde.
member
Activity: 378
Merit: 14
Hype zaten bu dönemde çok zor. Piyasalar biraz düzeldiğinde beyefendinin haklı olup olmadığını göreceğiz. Ama bence hype için ortam henüz yok. Tekrar boğa geldiğinde hype'ın kralını görmemiz işten bile değil.
member
Activity: 448
Merit: 15
Fazla gaz durumu geliştirme açısından negatifti, evet.

Her ne kadar önümüzdeki birkaç sene bu işlerden para kazanmayı hedeflesem de, şişik ortamın teknoloji açısından yararlı olmadığını düşünüyorum.

Fiyatlar bi noktada durulmalı.
member
Activity: 228
Merit: 10
Malum şu an ayı piyasasında olduğumuz için coşkumuz azaldı fakat ayı piyasasında bile 3-4 kat değerlenen coinler tokenler oldu. Waves gibi, Hot gibi..
Kripto dünyasının en güzel yanı bu piyasada fırsatlar asla bitmez ve hep yeni fırsatlar da çıkacaktır.
jr. member
Activity: 226
Merit: 5
Coşku ve heyecan terk etti ama kesinlikle geri gelmeyecek demiyor.Bu algıyı bitirdikleri gibi lazım olunca tekrar yaratabilir piyasa yapıcılar diye düşünüyorum.
member
Activity: 602
Merit: 11
Hype paralari terk etti derken bu adam bir daha hype beklemeyin anlamimda mi soyluyor acaba ben tam olarak anlamadim cunku, herkese basarilar.
member
Activity: 713
Merit: 31
Gerek bitcoin gerekse diğer maddi değeri olan piyasalardaki dönemsel sıkıntıları anlamıyor bazı insanlar. Bu arkadaşa sadece son 1 ay da %50 üzerinde artış yaşayan 100'den fazla kripto olduğunu hatırlatmak lazım. Herkesin yükselmesi zaten garanti edilmedi, edilemez.
jr. member
Activity: 372
Reddit'in kurucu ortağı Alexis Ohanian, hype'ın (coşku ve heyecan durumu) kripto para piyasasını terk ettiğini, bunun kripto paralar için iyi bir şey olduğunu söyledi.

Reddit‘in kurucu ortağı olan ve kripto para boğası olarak bilinen Alexis Ohanian, bugün Yahoo Finance’e verdiği röportajda, hype’ın (bir konu hakkında yüksek beklenti ve heyecan) kripto para alanını terk ettiğini ve geriye sadece gerçek inananların kaldığını iddia etti.

Röportajda, kendisine kripto paralara hâlâ inanıp inanmadığı sorusu yöneltilen Ohanian, kripto para piyasasının mevcut durumda sert bir kış geçirdiğini ve fiyatların oldukça düşük olduğunu tasdik etti.

Bununla birlikte, Ohanian, Coinbase CEO’su Armstrong’dan bir alıntı yaparak, ayı piyasasının spekülatörlerin piyasadan silinmesine katkıda bulunduğunu ve kripto paralara gerçek anlamda inananların altyapıyı inşa etmeye devam ettiklerini söyledi.

Hype’ın piyasayı terk etmesinin blockchain ve kripto paralar için iyi bir şey olduğuyla ilgili görüşlerini detaylandıran Ohanian, şunları söyledi:

“Tanıdığım en zeki insanlar şu anda Blockchain ve kripto para alanındaki sorunları çözmeye çalışıyor. Blockchain üzerine inşa edilen şirketler kuruyorlar. Bu, benim için güçlü bir sinyal. Hype gitti. Yüksek beklentiler ve coşkunluk gitti. Ama bence bu iyi bir şey.”

Bankacılık devi JPMorgan Chase’nin kendi coin’ini çıkarması hakkında ne düşündüğü de sorulan Ohanian, şöyle yanıt verdi:

“JPMorgan‘ın hamlesi, piyasadaki vahşi spekülasyon gittiğinden beri gerçekleşen yeni inovasyonların bir başka göstergesi. JPMorgan Coin, bence sektör için iyi olacaktır. Ancak, JPMorgan’ın CEO’su Jamie Dimon’un, bir zamanlar Bitcoin’i dolandırıcılık olarak nitelemesini unutmadım.”

Jamie Dimon, son zamanlarda Bitcoin’e karşı duruşunu netleştirmiş ve en büyük kripto paranın karşısında bir sözcü olmaya niyetlenmediğini açıklamıştı.

https://uzmancoin.com/bitcoin-reddit-hype/
Pages:
Jump to: