Pages:
Author

Topic: 🔹🅰RK🔹 [ANN][ARK] TÜKETİCİYİ BENİMSEYEN PLATFORM 🔹 - page 2. (Read 14747 times)

hero member
Activity: 1302
Merit: 533
Çok iyi kasmışınız, takdir ettim ama olmadı kardeş yemedik ? Ark yapmış kablo düzeneğine yatırım yaparım ama size gene yapmam. Lexa' yı da severdik ama aynı soydan değiliz...

Ne demek istediğinizi anlayamadım, az açar mısınız?
hero member
Activity: 868
Merit: 1003
Çok iyi kasmışınız, takdir ettim ama olmadı kardeş yemedik ? Ark yapmış kablo düzeneğine yatırım yaparım ama size gene yapmam. Lexa' yı da severdik ama aynı soydan değiliz...
hero member
ARK tam olarak ne yapmak istiyor sistem olarak. Benim bildiğim ark, Liskin kopyası diye biliyorum ama fiyatı çok yükseldi bayağı talep var açıkcası Undecided
Ben de anlayamadım, particl diye bir proje vardı onunla ortak paylaşımlarını da gördü bir ara...

bahsetttiğiniz particl coin , shadowtoken denen bir coinin düzenlenmiş haliydi sanırım. Shadowtoken 2ay önce çok büyük pump yedi ve daha sonra çakıldı poloniexte. meğer swap varmış, millete yüksekten sattılar değersiz coinleri. İşte bu shadowtokenler particl oldu diye biliyorum.
aynen öyle son evrsinde ben de satınaldım, sonra uyarıyı görünce swap yaptım, iyi de kar bıraktı çıktım.
Onun paylaşımlarında görmüştüm.
Aslınca çakma değil de uyarıyı görünce millet sattı, çıkmasının sebebi belki swap için alacak olanlardı...
sr. member
Activity: 840
Merit: 253
ARK tam olarak ne yapmak istiyor sistem olarak. Benim bildiğim ark, Liskin kopyası diye biliyorum ama fiyatı çok yükseldi bayağı talep var açıkcası Undecided
Ben de anlayamadım, particl diye bir proje vardı onunla ortak paylaşımlarını da gördü bir ara...

bahsetttiğiniz particl coin , shadowtoken denen bir coinin düzenlenmiş haliydi sanırım. Shadowtoken 2ay önce çok büyük pump yedi ve daha sonra çakıldı poloniexte. meğer swap varmış, millete yüksekten sattılar değersiz coinleri. İşte bu shadowtokenler particl oldu diye biliyorum.
hero member
sr. member
Activity: 840
Merit: 253
sr. member
Activity: 406
Merit: 252
sanırım 0.75 seviyesinde felan sabitlenecek, erkenden satan arkadaşlara geçmiş olsun umarım bir daha ıcolardan aldıkları tokenleri satıp üzülmezler, cana geleceğine mala gelsin diyelim.

şuanki fiyatıyla güzel de bounty dağıtmış gibi duruyor, bounty kaç hafta sürmüştü?
hero member
25k vardı şaka gibi
sr. member
Activity: 883
Merit: 262
ben ARK ile kısa vadeli alım satım yapıyorum daha çok.

ama uzun vadeli düşünenlere tavsiyem belirli poollarda staking yapmaları.

bu pool'lardan bir tanesi aşağıda:

https://forum.ark.io/topic/164/bioly-delegate-70-share-ark-pool-experienced-delegate

http://pool.arkno.de/calculator.php

1000 tane ARK ile hiç bir şey yapmadan bir ayda 9-10 tane kazanabilirsiniz.
hero member
Bu ico ardından tam olarak kaç ay geçti'de 0.96 cente yaklaşmış baya iyiymiş açıkçası? Tutanlar iyi kaldırmış oldu. Smiley

ico sonrası biraz sancılı geçti, bir üstteki pottaki alıntı tarihinde bittrex te çıktı.. 22 mArt
copper member
Activity: 1274
Merit: 555
https://refpa28543.top/L?tag=d_286347m_1264c_&site
Bu ico ardından tam olarak kaç ay geçti'de 0.96 cente yaklaşmış baya iyiymiş açıkçası? Tutanlar iyi kaldırmış oldu. Smiley
Borsaya ilk girdiği zamanlar 0.6$ kadar pumplanmıştı. Yinede elinde tutanlar için güzel rakam, ortalama sr member 2250ark token aldı..
sr. member
Activity: 700
Merit: 270
hero member
İlk gün elimdekileri sattım, düşünce yine aldım

25000 tane vardı şaka gibi Cheesy

4k vardı 3200sat den sattım 2800sat den 25k aldım
sr. member
Activity: 406
Merit: 259
32k'ye gelmiş fiyat, hala yükseleceği beklentisi var. Bu seviyeden girmek pek mantıklı gelmiyor. Biraz daha düşerse dahil olacağım bir platform.
hero member
Activity: 602
Merit: 500
Yeni borsaya giren icoları en az 2-3 ay elde tutmak lazım genelde epey artış gösteriyor tabi nakit acil lazım değilse.
sr. member
Activity: 350
Merit: 250
CrowdWiz
çok fazlada yokmuş elinizde.
tutsanız olurmuş. 300tl için ben olsam tutardım.ama acil paraya sıkıştıysanız ve işinizi gördüyseniz üzülmenin anlamı yok
hero member
Activity: 742
Merit: 501
Aman hocam yapmayın eylemeyin artık maziye gömelim şu konuyu lütfen dövülecek diz kalmadı bende Cheesy

gömülecek gibi değil. coinmarketcap'e bakarken hep gözüme ilişiyor....

2200adetini ilk gün 300tl ye sattım. şimdi 6bin tl olmuş. şaşılacak durum. bu koinden bu performansı hiç beklemezdim. safi moral bozukluğu bu ark.
hero member
Activity: 510
Merit: 500
Ödülleri tamamen unutmuşum, zaten projeden umudu da kesmiştim.
Rastgele konuyu görünce montun cebinde unutulan parayı bulmuş kadar mutlu oldum  Smiley
hero member
Activity: 1655
Merit: 600
en azından bu noktadan sonra ilerlemesi kolay gözükmüyor, çünkü güçlü dirençler var. 20k-30k aralığında biraz daha ilerleyip ve düşüşe geçer bence.

sonrasında ne kadar düşer bilinmez, ama takip etmekte yarar var.

hero member
İmzasından 2250civarında ark aldım bounty dağıtıldıktan sonra 2-3gun bekledım 500liraya sattım. Hala elimde olsa 1000liraya yaklaşacaktı. 2.bir iconomi vakası bu ark  Cheesy

sizin sattıklarınızı da aldım kar ettim ama 25k vardı elimde çok beklemeden sattım... Sad Kara da üzülür olduk.
Pages:
Jump to: