Pages:
Author

Topic: 🔹🅰RK🔹 [ANN][ARK] TÜKETİCİYİ BENİMSEYEN PLATFORM 🔹 - page 9. (Read 14747 times)

hero member
Activity: 686
Merit: 500
Sandblock - Customer satisfaction on blockchain
Toplanan BTC miktarı artsada list in düşmesinden dolayı anca 1kk doları geçebiliyor.
hero member
Activity: 518
Önce ico istenilen miktara ulaşmazsa herkesin parası geri ödenecek dediler, şimdi proje devam edecek isteyen çekebilecek diyorlar, aç gözlülük yaptıkları için bir gün %90 olan yatırım sonraki gün liskin düşüşüyle %74 oluyor. 27k'dan lisk alıp icoya girdik şimdi 17k oldu çok para çektiler kaçmaları muhtemel.

Riskli diyodun yani komodoya sukur ozman butun parayi oraya attiydim. Buna gircek para yoktu. Zaten yuzde 25 en yuksek tavan bence daha fazlasi cok tehlikeli
hero member
Activity: 784
Merit: 502
Tam tarih nedir ico bitişinin
hero member
Activity: 518
icosu bitsede kurtulsak...

beyinsi sen yaş tahtaya basmazdın illallah ettin bakıyorum bundan Cheesy
hero member
Activity: 742
Merit: 501
icosu bitsede kurtulsak...
legendary
Activity: 1568
Merit: 1012
İco nun bitmesine daha 14 gün ama var ama para birikmiyor . Umarım yatırdığın paranın fazlasını alırsın.

Bu gidişata göre yatırdığımı alsam mutlu olucam.
Hiç belli olmaz bana kalırsa çöp ama ilgi fazla yatırım düşük olunca tam tersi etki olabiliyor sattıkları hayal ve tasarım güzel.
hero member
Activity: 1302
Merit: 533
İco nun bitmesine daha 14 gün ama var ama para birikmiyor . Umarım yatırdığın paranın fazlasını alırsın.

Bu gidişata göre yatırdığımı alsam mutlu olucam.
legendary
Activity: 1858
Merit: 1014
Lisk ile yatırım almaları ayrı falso, imza kampanyaları ayrı. Sadece kendi bounty konusuna haftada bir mesaj atmanız yetiyor, bu yüzden birçok boşta duran kullanıcı kampanyaya girdi. Coine hiçbir reklam yardımı olmadan bounty alacaklar. Ödüller düşük olacaktır, zaten projenin vaad ettiği bir şey yok.
hero member
hero member
3kuruş para toplandı bi cacık olmaz bundan, boşuna birde imzasına girdim. 1ay yabana gitti.

hadi sen yine imzaya girdin, ben ico ya girdim Smiley
hero member
Activity: 742
Merit: 501
3kuruş para toplandı bi cacık olmaz bundan, boşuna birde imzasına girdim. 1ay yabana gitti.
legendary
Activity: 1568
Merit: 1012
Irkçı amatör çoluk çocuk ekibiyle bir şeyler yapıyorlar millette yatırım yapıyor bunlara güzel vur kaç yapar bunlar.
legendary
Activity: 1301
Merit: 1000
📌 peerguess.com 📌
Anca 1.051.362,11 Dolar birikmiş bu coinde sanki çok ümit vaadetmiyor gibi.
Hedeflerinin altında sanki

yüksek giriş oluyorsa kaçmak lazım..
hero member
Sezgin K kim, iki çekilişte de gördüm sanki.
hero member
Hedeflerinin altında sanki
hero member
hero member
Ben olayı ırkçılık boyutunda değerlendirmiyorum. Türkçe bölümünde bile kaç kişiyiz şurda. Az çok herkes de ingilizce biliyor zaten ana başlıktan takip ediyor. Adamlar kendilerine göre bir yol haritası çıkarmışlar. Türklerde de o potansiyeli görmemişler, kısmen haklıda sayılırlar, sayıca çok da değiliz, kaldıki çoğu kişide yatırım yapmayacak zaten

Ayrıca kar getireceğini düşüyorsanız girin , karınızı alın çıkın , altcoinlerle duygusal bağ kurmayın,bu işin  milleti , dili dini yok, önemli olan kazanç  altcoinlerin % 99 u çöp zaten.

Altkoinlerin özeti tam da bu..
legendary
Activity: 2338
Merit: 1070
Ben olayı ırkçılık boyutunda değerlendirmiyorum. Türkçe bölümünde bile kaç kişiyiz şurda. Az çok herkes de ingilizce biliyor zaten ana başlıktan takip ediyor. Adamlar kendilerine göre bir yol haritası çıkarmışlar. Türklerde de o potansiyeli görmemişler, kısmen haklıda sayılırlar, sayıca çok da değiliz, kaldıki çoğu kişide yatırım yapmayacak zaten

Ayrıca kar getireceğini düşüyorsanız girin , karınızı alın çıkın , altcoinlerle duygusal bağ kurmayın,bu işin  milleti , dili dini yok, önemli olan kazanç  altcoinlerin % 99 u çöp zaten.
hero member
Activity: 510
Çeviri ücretinden kıstıkları için birsürü Türk yatırımcı kaybettiler ve bu onlara daha pahalıya mal olacak .
Bounty ye milyonlarca ark gömüp çeviriden kısmak hangi akla hizmet?
sr. member
Activity: 784
Merit: 425
boykot edelim türkler almasın muhtemelen umursamazlar ama olsun
Pages:
Jump to: