Pages:
Author

Topic: Rütbe Atlamaya Yakın Üyeler - page 33. (Read 13804 times)

legendary
Activity: 1848
Merit: 1727
Be A Hope
April 16, 2020, 11:53:13 AM
Merit kaynaklarının Merit miktarları mı aktarıldı ? Miktar olarak örnekleyebilir  misiniz teşekkürler

Evet eskiye göre yaklaşık 6 kat artırıldı lokalin toplam. Mevcut kaynak arkadaşlarımızdan Vispilio'nun ki 250'ye çıkarıldı. @Blacknavy de yeni kaynak olarak 500 tahsis edildi. Rakamları merit sayfalarından toplama çıkartma yaparak tahmini olarak söylüyorum, sizde aşağı yukarı bakabilirsiniz. Dmr'nin de bunla ilgili istatistik sayfası var. Yakında daha da artırılacağını umuyorum.
legendary
Activity: 2114
Merit: 1042
April 15, 2020, 02:54:00 PM
Sr.member - Hero

17 Şubat 2020 - 15 Nisan 2020 ( 58 gün  Shocked ) ( Öğrenerek, araştırarak, doğru paylaşımlar yaparak hak ettiğimi düşünüyorum.)

Bravo!! LEGEND'a da kısa bir süre içerisinde ulaşacağına eminim.

Kaynakların kaynağı artınca artık merit kazanmak zor bir iş değil. Hele senin gibi düzenli, derli toplu bilgi paylaşan arkadaşlar için hiç zor değil. Bazı konularda görüyordum @Gunduz sormuş mesela "nasıl kazanırım" diye.(Galiba azeri bir gardaşımız) Aşağı yukarı senin gibi bilgi paylaşan üyelerin paylaşımlarına bakıldığında anlaşılır sorunun cevabı. Teknik bilgi, topluluk yararına bilgi, hayata dair faydalı bilgiler, eğlenceli içerik vs vs... İllaki kripto ile ilgili olmak zorunda da değil. Herkes uzmanı olduğu, sevdiği alanlarla alakalı paylaşımlar yapabilir. Önemli olan özenli olması, bence. Evet kısacık bir cümle bile merit alabilir ama özenli olduğu zaman 2x alır, derli toplu olunca 3x alır falan filan...

@Dannybrown seni de tebrik ederim dostum. Yarattığın eser hala yaşıyor!

Değerli yazılar değer kazandıkça forum daha keyifli bir hal alıyor. Başarılar

Merit kaynaklarının Merit miktarları mı aktarıldı ? Miktar olarak örnekleyebilir  misiniz teşekkürler
full member
Activity: 980
Merit: 207
April 15, 2020, 02:33:36 PM
Dany ve bthd hocalarım tebrik ederim.
bthd hero oldum diye sakın bounty listesini güncellemeyi bırakma 😀
legendary
Activity: 1820
Merit: 1123
April 15, 2020, 12:36:20 PM
Ben de yeni rütbe atlayan arkadaşları tebrik ediyorum. @Bthd hocama selamlar olsun. Uzun zamandır uğraşıyordu yükselmek için. Senior'dan sonra Hero hızlı gelmiş.
Herkese başarılar ve bol kazançlar diliyorum. Rehavete kapılmadan kaliteli içeriklere devam edelim.
sr. member
Activity: 1470
Merit: 449
April 15, 2020, 11:44:55 AM
@dannybrown ve @Bthd TEBRİKLER....

Yine hakedilmiş bir başarı gerçekten ikinizde emeklerinizin karşılığını almak sizler açısından güzel bir olaydır. Darısı tüm rank bekleyen arkadaşlara. Merit kaynaklarının artması ve adalet kavramı geldiğinden beri güzel işler oluyor.
full member
Activity: 518
Merit: 185
April 15, 2020, 09:58:06 AM
@dannybrown ve @Bthd tebrik ederim sizleri. Foruma yaptığınız katkılar için teşekkürler.
hero member
Activity: 1624
Merit: 624
April 15, 2020, 09:51:30 AM
@Bthd ve @dannybrown her ikinizi de tebrik eder başarılarınızın devamını dilerim. Forum içerisinde bu tarz gelişmelere şahit olmak, Türk topluluğu olarak forum içerisinde daha fazla güç kazanıyor olmak bizler için çok güzel. Umuyorum ki bu konu başlığı altında yakın zamanda daha fazla üyenin rütbe atladığını görür ve kendimizin de bir üst rütbelere ulaştığı mesajları yazmayı gerçekleştirebiliriz. Tekrardan yeni rütbeleriniz hayırlı olsun. Smiley
full member
Activity: 266
Merit: 106
April 15, 2020, 09:40:01 AM
@bthd ve @dannybrown hayırlı olsun local olarak gücümüzü arttırıyor olmamız çok güzel darısı tüm emek verenlerin başına, umarım yakın zamanda olmasa da ben de katılacağım bu kervana Cheesy bu aralar local bölümü çok aktif değil sanki ama düzelir umarım
sr. member
Activity: 868
Merit: 265
★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!
April 15, 2020, 09:36:25 AM
Rütbe atlayan herkesi tebrik ederim. Darısı başımıza. İyi gidiyordum ama takıldım bu ara bende.
legendary
Activity: 1666
Merit: 1030
April 15, 2020, 07:39:08 AM
@Dannybrown tebrik ederim, son meritleri verip legendary'ye taşımak için fırsat kolluyordum ama reputation'da başlık açılınca yabancılara kaptırmışız seni Wink

Bende sizi tebrik ederim hocam  Smiley
990 civarında kalmak istiyordum dediğin gibi yabancı arkadaşlar tamamlamışlar. Cheesy wolwoo reisten bekliyordum bu hareketi Cheesy

Eyvallah abi seninki de öyle Smiley
legendary
Activity: 2254
Merit: 1446
Cashback 15%
April 15, 2020, 07:00:09 AM
@bthd tebrik ederim. son zamanlarda çok güzel içerik paylaşıyordun ve sonuna kadar hakkettin. umarım en kısa zamanda leg rütbesine kavuşursun. 500 merit biraz fazla ama olmayacak iş değil gördüğümüz gibi Grin
hero rütbesine uzun zamandır geçemeyen @muslo67 kaldı sanırım. arkadaşlar hesaplarınızı yükseltmeye çalışın. bana member, full member yeter demeyin. mesela benim amacım darbe yaparak termostan forumu devralmak. uzun vadeli bir iş  Tongue Tongue
legendary
Be A Hope
April 15, 2020, 06:52:11 AM
Sr.member - Hero

17 Şubat 2020 - 15 Nisan 2020 ( 58 gün  Shocked ) ( Öğrenerek, araştırarak, doğru paylaşımlar yaparak hak ettiğimi düşünüyorum.)

Bravo!! LEGEND'a da kısa bir süre içerisinde ulaşacağına eminim.

Kaynakların kaynağı artınca artık merit kazanmak zor bir iş değil. Hele senin gibi düzenli, derli toplu bilgi paylaşan arkadaşlar için hiç zor değil. Bazı konularda görüyordum @Gunduz sormuş mesela "nasıl kazanırım" diye.(Galiba azeri bir gardaşımız) Aşağı yukarı senin gibi bilgi paylaşan üyelerin paylaşımlarına bakıldığında anlaşılır sorunun cevabı. Teknik bilgi, topluluk yararına bilgi, hayata dair faydalı bilgiler, eğlenceli içerik vs vs... İllaki kripto ile ilgili olmak zorunda da değil. Herkes uzmanı olduğu, sevdiği alanlarla alakalı paylaşımlar yapabilir. Önemli olan özenli olması, bence. Evet kısacık bir cümle bile merit alabilir ama özenli olduğu zaman 2x alır, derli toplu olunca 3x alır falan filan...

Değerli yazılar değer kazandıkça forum daha keyifli bir hal alıyor. Başarılar
legendary
Activity: 2072
Merit: 1138
April 15, 2020, 06:46:12 AM
Tebrikler Bthd  Cool birbirinden değerli konularla karşımıza çıkıyorsun, sonuna kadar hak edilmiş bir başarı...congratulations, good job  Smiley
legendary
Activity: 2240
Merit: 2584
Chancellor on Brink of Second Bailout for Banks
April 15, 2020, 06:41:18 AM
Bu ay içinde kısmetse Sr olmayı hedefliyorum.
.................
Muhtemelen sr olduktan sonra yeni bir döngünün içine gireceğim ama bu sefer daha tecrübeli olarak gireceğim, söz Wink Forum yolculuğunda iki kelam ettiğimiz, beni buraya ait hissettiren tüm arkadaşlara teşekkür ederim..

Newbie - jr.member
Kayıt tarihim 14 şubat 2018 - 22 Şubat 2018 (8 gün sonra ilk merit ve jr.member)

jr.member - member
22 şubat 2018 - 26 mart 2019 (397 gün) (Bu dönem öğrenmeyle geçti)

member - Full Member
26 mart 2019 - 3 ağustos 2019 (127 gün) (Öğrendiklerimizi paylaşmanın faydaları)

Full Member - Sr.Member
3 ağustos 2019 - 17 şubat 2020 (194 gün) (2 seneden fazla zamanda buraya ulaşabildim. )

Sr.member - Hero

17 Şubat 2020 - 15 Nisan 2020 ( 58 gün  Shocked ) ( Öğrenerek, araştırarak, doğru paylaşımlar yaparak hak ettiğimi düşünüyorum.)

Hero - LEGEN...

Tekrardan.. Sizlerle birlikte olduğum için mutluyum. Bana öğrettikleriniz, kattıklarınız için teşekkür ederim. Öğretecekleriniz için de şimdiden teşekkürler..
legendary
Activity: 1904
Merit: 1282
April 15, 2020, 06:30:59 AM
@Bthd hayırlı uğurlu olsun hocam 500 meriti tamamlamışsın tebrikler....
legendary
Activity: 2240
Merit: 2584
Chancellor on Brink of Second Bailout for Banks
April 14, 2020, 05:15:54 PM
@Dannybrown tebrik ederim, son meritleri verip legendary'ye taşımak için fırsat kolluyordum ama reputation'da başlık açılınca yabancılara kaptırmışız seni Wink
hero member
Activity: 1582
Merit: 670
April 14, 2020, 02:48:37 PM
Arkadaşlar bu tarz talepler globalde uygun görülmüyor. Yanlış anlaşılmanıza neden olabilir ileride. Lütfen bu tarz yanlış anlamlara gelebilecek mesajlar atmayın. Hesap sağlığınız açısından uygun olmayabilir.

Zaten değerli paylaşımlarınızla rahatlıkla değer kazanacağınıza eminim. Lütfen beni yanlış anlamayın. Tamamen sizin için söylüyorum.

Selamlar.

Bence yanlış anlaşılacak bir şey yok. Bu şekilde uyarılar yapılması bence çok önemli. Bu sayede bazı üyeler hesaplarının kirlenmesinden kurtulur.

@Kalemder'in dediği gibi, bir kişi herhangi bir başlıkta ya da dışarıda merit ister bir pozisyona girerse, bunu farkeden yada buradan birileri sizin adınıza merit abuser diye başlık açar ve hop bakmışsınız profilinizde bir negatif trust belirir. Bu nedenle buna olanak tanımayın. Merit isteyen bir ima ya da dileğiniz olmasın. Bırakın forumun değerli üyeleri sizi beğenirse kendileri versinler.
legendary
Be A Hope
April 14, 2020, 02:38:19 PM
Arkadaşlar bu tarz talepler globalde uygun görülmüyor. Yanlış anlaşılmanıza neden olabilir ileride. Lütfen bu tarz yanlış anlamlara gelebilecek mesajlar atmayın. Hesap sağlığınız açısından uygun olmayabilir.

Zaten değerli paylaşımlarınızla rahatlıkla değer kazanacağınıza eminim. Lütfen beni yanlış anlamayın. Tamamen sizin için söylüyorum.

Selamlar.
sr. member
Activity: 1442
Merit: 256
April 14, 2020, 01:10:56 PM
Forum için küçük ama benim için büyük bir adım 😀😀😀

İşin şakası bir yana yüksek te olup rütbe atlatan arkadaşları tebrik ederim. Local bölümün güçlü olması en büyük temennim.

Edit: @kalemder hocam yanlış anlaşılır dediği için. Bazı yerleri sildim kusura bakmayın.
legendary
Be A Hope
April 14, 2020, 07:55:11 AM
@Kalemder benimde birşey kalmadı yav. ayıp ayıp beni yazmamışsınız... Cheesy

şaka bir yana şimdiden hepsini tebrik ediyoruz.

Kusura bakma hocam kaçırmışım Smiley Ddmr'nin listesinden hero ve leg olacaklara bakmıştım orada listelenmemiş sizinki. Sizi de tebrik ederim şimdiden.
Pages:
Jump to: