Pages:
Author

Topic: Rütbe Atlamaya Yakın Üyeler - page 37. (Read 13804 times)

full member
Activity: 980
Merit: 207
February 17, 2020, 03:45:35 PM
@bthd hocam hayırlı uğurlu olsun. Umarım hero member olursun. Bounty paylaşımların harika takipteyim her daim. Bol kazançlar dilerim
hero member
Activity: 1400
Merit: 569
February 17, 2020, 03:40:45 PM
Tebrikler @Bthd.

Belirli bir seviyesi olan bir arkadaştı. İnşallah yakında Hero olmanı da kutlarız.
legendary
Activity: 1820
Merit: 1123
February 17, 2020, 11:24:23 AM
Tebrikler @Bthd. Son meriti ben yollayacaktım ama geç kalmışım; yollayana kadar rütben tazelenmiş :)
İnsan duygu patlaması yaşıyor böyle durumlarda. Hele bir de uzun zamandan sonra yükselince çok daha büyük bir seviç oluyor. Ben de benzerini 2 ay önce yaşamıştım. Biraz zaman geçince alışılıyor ama. Senior olacağıma hiç ihtimal vermezken, 2 senenin ardıdan oldum valla. Hero rütbesi aklımın ucun bile geçmezken, şimdi de hero olmak için çabalıyorum. Merit sirkülasyonu hareketlendirdi yerel forumumuzu.
legendary
Activity: 2240
Merit: 2584
Chancellor on Brink of Second Bailout for Banks
February 17, 2020, 10:48:12 AM
Hayırlı olsun @bthd. Sıra hero olmada ki inan sr member dan sonra daha kolay olacağını goreceksin. Benim hedef hala theymos rütbesini almak.

Bthd= bahattin

İmza boş kalmayacak bunu öğrendim hocam bir şey gelmeyeceğini bilsen bile boş kalmayacak bir şekilde seni üzerinde düşünmeye ve yazmaya zorluyor. Ben full member iken neredeyse hiç imzaya girmedim. Bahattin görünümlü burhanettin de anlaşalım.
legendary
Activity: 2254
Merit: 1446
Cashback 15%
February 17, 2020, 10:39:43 AM
Hayırlı olsun @bthd. Sıra hero olmada ki inan sr member dan sonra daha kolay olacağını goreceksin. Benim hedef hala theymos rütbesini almak. (ed: bunun için kaç merit almam gerektiğini bulamadım hala)

Bthd= bahattin
legendary
February 17, 2020, 10:38:48 AM
Ben bu yola çıkarken hayal dahi etmiyordum.. Hepinize bana ve bu foruma kattıklarınız için çok teşekkür ederim.

@2run hocam o ara her gün yine forumdaydım ama yazma isteğim kayboldu, biraz farklı alanlara kaydım sanırım. Bide yobitin forumdaki yoğunluğu yordu sanırım normalde biz bize gibiyiz burada birden tanımadığım bir çok isim katılınca yabancılık çektim Smiley

@kalemder hocam buy the fucking dip'ten esinlenme aslında buy the hacked dip ben 10 da 1 / 20 de 1 fiyattan işlem açmayı çok seviyorum zamanında cryptopia v.b. iyi ekmek yedirdi hacimsiz ve söylentili birimlerde. Binance üzerinde de steemit v.b. yakaladım, hala binance üzerinde açık tekliflerim var. Sys olayından sonra kısıtladılar limiti 1/5 e ama benim teklif verdiğim değerin 2-3 katına çıktıkları için 1/10 1/15 fiyattan bir sürü teklifim var. Kötü haber bekliyorum oturmuş yani Smiley

@RaltcoinsB hocam bi an beni sr yapmayacaklar sandım Smiley nickinizi hiç unutmayacağım benim için çok anlamlı meritler oldular.

@Hovarda
@trendcoin
@wolwoo

tüm forumu yazasım geliyor ama birilerini unutma gafletinde bulunurum diye vazgeçiyorum. Teşekkür ederim, an itibariyle bu forumda bir sr olmak benim için gurur kaynağı.
full member
Activity: 518
Merit: 185
February 17, 2020, 10:09:57 AM
Tebrik ederim hocam. Fazlasıyla hak ediyordun zaten.  Hayırlı uğurlu olsun.
legendary
Activity: 1848
Merit: 1727
Be A Hope
February 17, 2020, 09:39:42 AM

@Bthd

En kısa zamanda hero member olman dileği ile. Bu arada kullanıcı adının anlamı var mıydı? Bir şeylerin kısaltması mı?
hero member
Activity: 1890
Merit: 792
February 17, 2020, 09:27:07 AM
@Bthd tebrikler Smiley yaptığın paylaşımlarla biraz gecikmeli bile olsa Sr. member oldun. aslında daha önce olman gerekirdi ama yobit imzası olduğu zaman paylaşımları kestin.Smiley darısı diğer arkadaşların başına.
hero member
Activity: 1582
Merit: 670
February 17, 2020, 09:19:25 AM
Hayırlısı olsun. Rank atlayan ve atlamak üzere olan herkese...
En önemlisi bence rank sadece forum içinde bir öğe. Aslolan forumun selameti. Düzgün iş yapan herkes bir gün bir yere geliyor. Ben şahsen rank atlama gibi bir hedefim yok. Forum kullanmayı seviyorum ve forumun dinamiklerini hoş bulduğum için buradayım. Eminim ki bu forumu bırakırsam mutlaka kendime oyalanacak başka bir forumda bulmaya çalışırdım. Şükür senelerdir Bitcointalk bize burada bulunma imkanı verdi.

Ancak biraz konunun dışına çıkmış gibi olacağım ama son zamanlardaki forum üyelerinin duruşlarını hiç beğenmiyorum. Yani imza taşımamasına rağmen girip 3 dakikada 5 post atıo sadece bir kaç kelime yazanları görüyorum. Tamam bazen 2 kelime, bir sayfa yazıdan fazlasını anlatır da bunu 30 saniye de 1 post atandan görmek mümkün değil.
legendary
Activity: 2072
Merit: 1138
February 17, 2020, 08:45:36 AM
Hayırlı olsun bthd üstad 🙂 sen de epey zorlanmışsın hemen herkes gibi... darısı isteyenlere...
legendary
Activity: 2184
Merit: 1131
February 17, 2020, 08:04:57 AM
hayırlı uğurlu olsun Bthd hocam, tebrik ederim.
legendary
Activity: 2114
Merit: 1042
February 17, 2020, 12:28:33 AM
legendary
Activity: 2254
Merit: 1446
Cashback 15%
February 15, 2020, 05:20:24 AM
member için en yakın aday: @kriptobaron -- kalan merit sayısı: 2
full member için en yakın aday: @skylords -- kalan merit sayısı: 20
sr member için en yakın aday: @bthd -- kalan merit sayısı: 13
hero için  en yakın aday: @vycl87 -- kalan merit sayısı: 49
legendary için en yakın aday: @dannybrown -- kalan merit sayısı: 76

sanırım jr. member rütbesinde kimse kalmadı forumda çünkü aklıma gelen bir isim bile çıkmadı ya la:)

hero member
Activity: 1008
Merit: 533
February 15, 2020, 05:04:56 AM
Ne kadar yakınım, ne kadar sürer  bilmiyorum, hesap edemedim. Ama globalde de lokalde de özenli paylaşım yaptıkça merit bir şekilde geliyor. 330'larda çok büyük dirençle karşılaştım ama yükselen üçgen formasyonu oluştu. Yeni hedef 500 Smiley
legendary
February 15, 2020, 05:04:29 AM
Bu ay içinde kısmetse Sr olmayı hedefliyorum.

Evet sebeplerden birisi hepimiz için az çok kampanyalar v.b. ancak meritli sistemde rütbe almak aynı zamanda hobi gibi oldu. Ben foruma ilk kaydolduğumda sistem zaten gelmişti. Bizden bir cacık olmaz treni kaçırmışız dedim. Bugün forumdaki 2. senemin ilk günü ve sr.member olmama ramak kaldı.

Date Registered:   February 14, 2018, 08:33:11 PM

Tebrikler @Bthd, rütbe atlamayı hak eden üyelerden birisin. Paylaşımların ve hazırladığın içerikler oldukça lezzetli olmuştur hep. Eskiden arz sorunu olduğu için o tarz düşünceler aklına gelmiş olabilir. Artık kısmen de olsa arzı, girdiyi artırdıkları için yerel toplum biraz daha refaha kavuştu. Nasıl derler, "Yetmez ama evet."

Güzel, kaliteli bir yazı görüp okuduğunda +Merit butonuna basıp da 0 smerit olduğunu görmek kadar kötü bir şey yok. Yerel bölümde hala kaynak girdisi çok az. Çok değerli merit kağnağı arkadaşlarımız var, ellerinden gelenin en iyisini yapıyorlar. Ne yazık ki onların da eline az kaynak geçtiği için yeterince dağıtamıyorlar. Bölümde ayın 1-15'i arasında yazılan yazılar değer alamıyor. Bunun tek nedeni yeterli arz olmamasından kaynaklanıyor.

Mevcut kaynak olan arkadaşlarımızın elindeki kaynaklar artırılmalı yada yeni kaynak üyelerin sayısı artmalı. Hak eden yazıya merit verememe sorununu hepimiz yaşıyoruz. Bugün aldığım tüm meritler daha önceden merit vermeyi düşünüp veremediğim arkadaşlara gitti bile. E ayın geri kalan kısmında kemige ekmek sürüp yiyeceğiz.

Hem fikiriz hocam. Ben bir şekilde yapacağımı düşündüğüm için bir şeyleri kendi çapımda başardım. Onun dışında zaten forumu düzenli olarak okuyordum. Merit sistemi geldikten sonra kayıt olup nasılsa hiç bir şey olmuyor, beni kimse görmüyor diye düşünerek vazgeçen çok kişi olmuştur/oluyor muhtemelen. Bu yüzden de kaynaklar bir şekilde arttırılmalı, rütbe atlamak yada merit almak yazar için bir nevi içsel ödül. Yazdıklarının değerli olduğunu hissettiriyor. Örneğin ben gerçekten üstadlardan merit aldığımda diyorum ki bu paylaşımın olmuş, mutlu oluyorum.

Sizin de yakın zamanda merit kaynağı olacağınızı düşünüyorum. Globalde adamlar bir gülücüğe, bir fotoya merit topluyor sistemin daha adil hale gelmesi için bizim gibi kalabalık topluluklara verilen kaynak sayısı mutlaka artmalı.
legendary
Activity: 1848
Merit: 1727
Be A Hope
February 15, 2020, 04:41:56 AM

Evet sebeplerden birisi hepimiz için az çok kampanyalar v.b. ancak meritli sistemde rütbe almak aynı zamanda hobi gibi oldu. Ben foruma ilk kaydolduğumda sistem zaten gelmişti. Bizden bir cacık olmaz treni kaçırmışız dedim. Bugün forumdaki 2. senemin ilk günü ve sr.member olmama ramak kaldı.

Tebrikler @Bthd, rütbe atlamayı hak eden üyelerden birisin. Paylaşımların ve hazırladığın içerikler oldukça lezzetli olmuştur hep. Eskiden arz sorunu olduğu için o tarz düşünceler aklına gelmiş olabilir. Artık kısmen de olsa arzı, girdiyi artırdıkları için yerel toplum biraz daha refaha kavuştu. Nasıl derler, "Yetmez ama evet."

Güzel, kaliteli bir yazı görüp okuduğunda +Merit butonuna basıp da 0 smerit olduğunu görmek kadar kötü bir şey yok. Yerel bölümde hala kaynak girdisi çok az. Çok değerli merit kağnağı arkadaşlarımız var, ellerinden gelenin en iyisini yapıyorlar. Ne yazık ki onların da eline az kaynak geçtiği için yeterince dağıtamıyorlar. Bölümde ayın 1-15'i arasında yazılan yazılar değer alamıyor. Bunun tek nedeni yeterli arz olmamasından kaynaklanıyor.

Mevcut kaynak olan arkadaşlarımızın elindeki kaynaklar artırılmalı yada yeni kaynak üyelerin sayısı artmalı.

legendary
February 15, 2020, 03:27:38 AM

ilk meritimi 2-22-2018 de kim-yon'dan almıştım şu an banlı bu hesap kendisine teşekkür ediyorum forumda görülebilir olduğumu hissettirmişti..
Ardından ben member olurum ne var ki 1 haftada ilk meritimi aldım her hafta 1 tane alsam 9 hafta sonra member dedim.
2 meriti almam forumu öğrenmem yaklaşık 6 hafta sürdü  Shocked

Bu iş o kadar da kolay değilmiş demek ki tanıdıklarının olması gerekiyor v.b. .. Bunların hepsi birbirinin arkadaşıdır kendi aralarında döndürüyorlardır bana vermezler tabi ki.. Türevi düşünceler aklımdan geçmeye başladı. Ben açtığım başlıkların, attığım mesajların çok değerli olduğunu düşünüyordum ama sonradan fark ettim ki mesajlarımın çoğu zaten binlerce benzeri bu forumda zaten atılmış mesajlardı..

EFS, Ekiller, mhanbostanci, teramit'in verdiği meritlerle jr.member - member geçişini hesapladığım tarihten küçük bir farkla (Yaklaşık 1 senelik küçük fark) 3/26/2019 2:51:35 PM tarihinde başardım. Yeniden bir hesaplama yapayım dedim 14 ayda member olmayı başarabilmiştim.. Full olmak için yaklaşık 9*14 aydan 10.5 sene lazımdı bana artık Smiley..

Sonraki 2-3 ayda bounty v.b. kovaladım, nasılsa full member olamam kasmaya da gerek yok dedim. Bu 3 ayda 3 merit aldım.. Sonrasında gospodin ilham kaynağım oldu bi nevi. Adam geldi bi kaç ayda çatır çatır rütbeleri atladı. Bende atladığım noktayı fark etmiş oldum sayesinde evet çok az merit almıştım ama aslında forumu, bitcoini, altcoinleri ve bir sürü daha farklı kavramı öğrenmiştim.

Sonrasında iki ayda full member oldum.. (8/3/2019 6:53:10 PM) E imzalar kuşanıp paralar kazanacaktım filan ama aylarca o imza boş kaldı. Sanki amaçsız kalmıştım, her ne kadar full member olmuş olsamda sr member 150 merit çok çok zordu. Sanırım bu umutsuzluk evresi Bitcoin döngüsündeki gibi bir hal aldı bende.. Smiley 4 ay forumu yakından takip etmeye devam etmekle beraber daha az mesaj yazarak vakit geçirdim.. Yıl oldu 2020 gospodin oldu hero ben hala full'ün başlarındayım.. Yine ilham oldu bize.. Smiley Ve ucuna dayandık yine..

En baştaki bunlar arkadaştır v.b. düşüncemle ilgili olarak son geldiğim nokta şu ki.. Ben bu forumda reel veya başka bir yerden allahın kulunu tanımıyorum. Teknik düzeyde çok üst bilgi seviyesine sahip bir adam filan da değilim.. Ben rütbe atlıyorsam herkes atlar.. Türkçe yerel bölüm olarak bu kadar para dönen bir forumda abuk subuk çoğu forumdan çok daha kaliteli davranışlara sahip olan bir kitle olduğumuzu düşünüyorum.

Toparlayayım.. Evet imza gelir v.b. önemli ama rütbe atlamanın böyle zor olduğu bir forumda rütbe atlama fikri bana daha cazip geliyor sanırım.. Ben gibi birinin yanında üstad denebilecek bilgi birikime sahip arkadaşlardan merit almaksa farklı bir mutluluk. Muhtemelen sr olduktan sonra yeni bir döngünün içine gireceğim ama bu sefer daha tecrübeli olarak gireceğim, söz Wink Forum yolculuğunda iki kelam ettiğimiz, beni buraya ait hissettiren tüm arkadaşlara teşekkür ederim..

hero member
Activity: 1666
Merit: 529
January 28, 2020, 03:58:52 PM
Activity almak kolay ama merit almak zor globalde olsak orası ayrı bir mekanizma olarak görüyorum ama burada iken local de çok zor wolwo dediği gibi bir anda gelip negatifi basıp gidebilirler her şey olabilir kısacası.
legendary
Activity: 2072
Merit: 1138
January 28, 2020, 03:45:02 PM
birazdan 994 activity olacağım (olmuş da olabilirim), 1k merit öyle kolay değil arkadaşlar...sistem geldiğinde Sr olmuştum yani kafadan 250 meritim vardı, o kadar zaman geçti daha 1-2 ay önce hero olabildim. sonra globalde abuk-subuk işlerle uğraştım, yahooyla falan ayrıca bunun yanında özel problemlerim oldu...sistematik bir şekilde ısrarla yazmak lazım ancak bu şekilde leg olunur
ya da kallavi dostlarınız olacak globaldeki gibi, "hiii" deyince 50 merit basacak (asıl hesaptan alt hesaba) Wink
Hadi diyelim o da oldu ya da çok sabrettiniz, hak ederek legendary oldunuz ordan bi manyaq çıkıp "ellerimlee büyüttüğüüüm solar ikeeen dirilttiğim" şeklindeki Barış Manço şarkısında olduğu gibi emeğinizin üzerine negatif verip sıçabilir...geriye 2run hocamın da "çekerim emanetini.." özdeyişiyle yer yer ifade ettiği gibi bozuk bir psikoloji ve kırmızıya boyalı bir hesapla kalmak çok olası...biraz içinizi kararttım ama durum bu maalesef Sad
Pages:
Jump to: