Pages:
Author

Topic: SATILIK EKŞİ SÖZLÜK HESABI VE YAZARLIĞI 2021 - page 2. (Read 2424 times)

hero member
Activity: 2170
Merit: 640
Undeads.com - P2E Runner Game
Düzensiz yazar alımı seviyeyi düşürdü. Eskisi gibi kaliteli platform değil. Sözlük sahipleri bile kaliteyi, kaliteli içerik üreten yazarları düşünmüyor. Ben neden düşüneyim. Ref çakıp geçmelik bir yer oldu benim için Ekşi Sözlük. 400 lira da pahalı değil. Birkaç ref tutsa parasını çıkartır.
sr. member
Activity: 1148
Merit: 367
Forumda ekşisözlük hesabı alan ve uzun süredir sorunsuz kullanan var mı?
Ben daha önce wmaraci forumdan bir kişiden hesap almıştım ve 1 ayı geçmeden hesap banlanmıştı.
newbie
Activity: 51
Merit: 0
Merhaba güncel mi güncel ise şuan toplamda kaç tane satılık hesap var acaba?

Merhaba, ilan günceldir. Whatsapp'tan irtibata geçebilirsiniz 542 767 56 83
newbie
2021 itibariyle satış günceldir ve stok mevcuttur.

Yazarlığı onaylandığından beri hiç kullanılmamış, hatta giriş bile yapılmamış Ekşi Sözlük hesapları satılıktır. Ekşi Sözlük'e kayıt oldukları günden beri mail adreslerini değiştirmedim. İlk kayıt oldukları mailler ile birlikte devrediyorum. Mail hesaplarına bağlı bütün sms kodu, güvenlik sorusu cevapları ve benzeri bilgileri de alıcıyla paylaşıyorum. Fiyat 300 liradır. Bitcoin ve Tether ile satış mümkündür.

Detaylar için Whatsapp'tan mesaj gönderebilirsiniz.

WHATSAPP: 0542 767 56 83

bana pm'le ulaşabilir misiniz acaba (sizin pm newbie'lere kapalı)

Merhaba, size PM gönderilemiyor. İlandaki Whatsapp numarasından irtibat kurabilirsiniz.
newbie
Activity: 1
2021 itibariyle satış günceldir ve stok mevcuttur.

Yazarlığı onaylandığından beri hiç kullanılmamış, hatta giriş bile yapılmamış Ekşi Sözlük hesapları satılıktır. Ekşi Sözlük'e kayıt oldukları günden beri mail adreslerini değiştirmedim. İlk kayıt oldukları mailler ile birlikte devrediyorum. Mail hesaplarına bağlı bütün sms kodu, güvenlik sorusu cevapları ve benzeri bilgileri de alıcıyla paylaşıyorum. Fiyat 300 liradır. Bitcoin ve Tether ile satış mümkündür.

Detaylar için Whatsapp'tan mesaj gönderebilirsiniz.

WHATSAPP: 0542 767 56 83

bana pm'le ulaşabilir misiniz acaba (sizin pm newbie'lere kapalı)

newbie
selamlar, ben de ekşi sözlük hesabı arıyorum. buradan iletişim sağlayın lütfen; https://akincilojistik.net/contact-us/
newbie
Activity: 29
Merhaba güncel mi güncel ise şuan toplamda kaç tane satılık hesap var acaba?
newbie
Arkadaşlar ben çaylaklık sırasında 41.000'lerdeyim. Yazar olmam kaç ay/yıl sürer? Bilgisi olan var mı?

Minimum 2-3 sene sürecek onaylanman.

Evet, sıralama 41.000'lerde ise muhtemelen o kadar sürecektir normal şartlarda.
newbie
Arkadaşlar ben çaylaklık sırasında 41.000'lerdeyim. Yazar olmam kaç ay/yıl sürer? Bilgisi olan var mı?

Sıralamaya çok fazla takılmayın derim. Birinci sıraya kadar gelmenize gerek kalmadan yazar olabiliyorsunuz. Mesela bazen 3000. sıradaki çaylak aniden yazar olabiliyor.
newbie
Ekşi sözlüğe üye olalı 2 seneyi geçiyor, 200'e yakın da entrym var ama halen 3500 kişi önümde bekliyor Smiley Zamanında, gireyim de ref kasarım diye kaydolmuştum. Sonra ortam sarınca takıldım biraz. Yazarlık da beklemede olduğundan pek uğramıyorum. Ulu sözlüğe girdim yıllar önce ama şu anda ekşi'den daha kötü durum orada. Ekşi'nin daha bi gideri var.
Yazarlık talebi çok olup da kabul edilen kitle çok çok az olunca, haliyle bu hesaplar da parayla satılıyor. Arz/talep döngüsü işte... Sırf referans kasılırsa, banlarlar; hesaba yazık olur ama. Yazarlık onayı alanlar, güzel/faydalı şeyler de yazınlar arada.

Uludağ Sözlük'ün yaş ortalaması Ekşi'den çok daha düşük. Aradaki kalite farkı büyük ölçüde buradan kaynaklanıyor hocam.
newbie
eski bir hesabım vardı ama çok ucuz birkaç sebep yüzünden uçuruldu. sonra siteyi uzun zaman ziyaret etmedim, bir müddet sonra tekrar hesap açıp yardırdım ama hesap hala 20.000 küsürlerde tahterevalli gibi bir aşağı bir yukarı gidip geliyor. eğer acele bir şekilde hesap sahibi olmak isteseydim, diğerlerine göre uygun olan fiyat koşulları nedeniyle sizi tercih ederdim. iyi satışlar.

Bazen çok ucuz bir sebep yüzünden hesap uçarken, bazen de daha ağır sebepler olduğu halde sadece birkaç haftalığına çaylaklık cezası vermekle yetiniyorlar. Moderasyonda o entry ile ilgilenen kişinin inisiyatifine kalmış biraz da. Teşekkürler.
newbie
Bir buçuk yıldır yazarlık başvurum onaylanmıyor hala çaylak olarak bekliyorum. Daha ne kadar beklerim üstat?
Arada bir online olun ayda bir iki kere de mesaj yazmaya dikkat edin, caylak onay listesine pek takilmayin, mehter takimi gibi bir ileri iki geri
Ben 3-4 yildir ugrasarak yazar oldum, ama dedigim gibi cok fazla sabir gerekiyor, simdiden kolay gelsin.

Evet, dediğiniz gibi çok sık online olmak sıralamayı kesinlikle olumlu etkiliyor. Benim tecrübelerim de bu yönde.
newbie
Bir buçuk yıldır yazarlık başvurum onaylanmıyor hala çaylak olarak bekliyorum. Daha ne kadar beklerim üstat?

Çaylak onay listesi başlığı altında, yeni yazar olanların yazdıklarına bakarsanız 4-5 yıl, hatta 6-7 yıl beklediğini söyleyenler var ama ortalama süre benim tecrübelerime göre 2 yıl kadar.
newbie
Merhaba bende hesap bakıyorum. https://gurkanturhan.com.tr/iletisim/ sayfasından iletişim bilgilerime ulaşabilirsiniz.
newbie
Activity: 42

Minimum 2-3 sene sürecek onaylanman.
newbie
legendary
Activity: 1820
Merit: 1123
Ekşi sözlüğe üye olalı 2 seneyi geçiyor, 200'e yakın da entrym var ama halen 3500 kişi önümde bekliyor Smiley Zamanında, gireyim de ref kasarım diye kaydolmuştum. Sonra ortam sarınca takıldım biraz. Yazarlık da beklemede olduğundan pek uğramıyorum. Ulu sözlüğe girdim yıllar önce ama şu anda ekşi'den daha kötü durum orada. Ekşi'nin daha bi gideri var.
Yazarlık talebi çok olup da kabul edilen kitle çok çok az olunca, haliyle bu hesaplar da parayla satılıyor. Arz/talep döngüsü işte... Sırf referans kasılırsa, banlarlar; hesaba yazık olur ama. Yazarlık onayı alanlar, güzel/faydalı şeyler de yazınlar arada.
legendary
Activity: 2184
Merit: 1131
eski bir hesabım vardı ama çok ucuz birkaç sebep yüzünden uçuruldu. sonra siteyi uzun zaman ziyaret etmedim, bir müddet sonra tekrar hesap açıp yardırdım ama hesap hala 20.000 küsürlerde tahterevalli gibi bir aşağı bir yukarı gidip geliyor. eğer acele bir şekilde hesap sahibi olmak isteseydim, diğerlerine göre uygun olan fiyat koşulları nedeniyle sizi tercih ederdim. iyi satışlar.
hero member
Activity: 1400
Merit: 536
Arada bir online olun ayda bir iki kere de mesaj yazmaya dikkat edin, caylak onay listesine pek takilmayin, mehter takimi gibi bir ileri iki geri
Ben 3-4 yildir ugrasarak yazar oldum, ama dedigim gibi cok fazla sabir gerekiyor, simdiden kolay gelsin.
newbie
Pages:
Jump to: