Pages:
Author

Topic: SATILIK EKŞİ SÖZLÜK HESABI VE YAZARLIĞI 2021 - page 5. (Read 2424 times)

legendary
Activity: 3052
Merit: 2313
Ekşiye yazar olmak ciddi zaman alıyor ve crypto ile alakalı referans kasmak için biçilmiş kaftan.

Bilgi paylaşan, ciddi yazan da kalmadı zaten. Ağzına sıçtılar sitenin kanzuk ssg bir olup. Onlar sizi düşünmüyorsa siz de onları düşünmeyin, saplayın refleri geçin. :d

2-3 hesap vardı bende de bu forum üzerinden btc karşılığı satmıştım yıllar önce. 150tl falandı benim fiyatım ama o zamandan beri dolar 2 katına çıktı neredeyse dolayısı ile 300tl civarı uygun.

Ekşi Sözlük'te cex.io başlığını açan eleman 3,5 btc ref geliri elde ettiğini iddia ediyor hocam.

https://eksisozluk.com/entry/76267790

Bu işlerde ilk olmak önemli.

Ben de 2014 yılı gibi bir tanesini tutturmuştum verdiğim linklerin ama sonra ekşi'nin geldiği durumu sindiremeyip sattım elimdeki hesapları 2016 gibi. (büyük hata) 2017'de btc ipini kopardığında elimde hiç ekşi hesabı yoktu. Sinirden yumrukları ısırıyordum.

Bu hesaplardan en az bir tane kenarda bulunmalı bence.

Daha önce binlerce defa altında link paylaşılmış başlıklardan hayır gelmez.

Binance linklerinden kim bilir ne kadar kaldırdılar. Neyse paniğe gerek yok 1-2 seneye bull yeniden gelecek, maksimum karla kapatmak için bu sefer gerekeni yapıp sotede bekliyoruz. Wink

**Bu arada ben kendi hesabımdan ref veren bütün diğer hesapları engelliyorum. Aksi halde ref link verenlerden başka bir şey okuyamıyorum. Ama gerektiğinde ref link de veririm. Ref link olayı adblock kullanmak gibi. Site sahibi isen mecburen sitene reklam alacaksın ama kendin adblock kullanacaksın.
newbie
Activity: 51
Merit: 0
Ekşiye yazar olmak ciddi zaman alıyor ve crypto ile alakalı referans kasmak için biçilmiş kaftan.

Bilgi paylaşan, ciddi yazan da kalmadı zaten. Ağzına sıçtılar sitenin kanzuk ssg bir olup. Onlar sizi düşünmüyorsa siz de onları düşünmeyin, saplayın refleri geçin. :d

2-3 hesap vardı bende de bu forum üzerinden btc karşılığı satmıştım yıllar önce. 150tl falandı benim fiyatım ama o zamandan beri dolar 2 katına çıktı neredeyse dolayısı ile 300tl civarı uygun.

Ekşi Sözlük'te cex.io başlığını açan eleman 3,5 btc ref geliri elde ettiğini iddia ediyor hocam.

https://eksisozluk.com/entry/76267790
legendary
Activity: 3052
Merit: 2313

newbie
Hani bu forumda hesap satışı yapılıyor anlarım imzası var bilmem neyi var az çok para kazanıyoruzda. Eşki sözlük için niçin para ödemem gerekiyor harbi anlam veremiyorum?

Ekşi Sözlük'e üye olduktan sonra yazmaya başlamak için 2-3 yıl beklemek gerekiyor. 4-5-6-7 yıl beklediğini söyleyenler de var "çaylak onay listesi" başlığı altındaki entrylerde. Burada satılan ve satın alınan şey yıllarca süren bekleme süresi hocam.
sr. member
Activity: 814
Merit: 258
Hani bu forumda hesap satışı yapılıyor anlarım imzası var bilmem neyi var az çok para kazanıyoruzda. Eşki sözlük için niçin para ödemem gerekiyor harbi anlam veremiyorum?
newbie
2021 itibariyle satış günceldir ve stok mevcuttur.

Yazarlığı onaylandığından beri hiç kullanılmamış, hatta giriş bile yapılmamış Ekşi Sözlük hesapları satılıktır. Ekşi Sözlük'e kayıt oldukları günden beri mail adreslerini değiştirmedim. İlk kayıt oldukları mailler ile birlikte devrediyorum. Mail hesaplarına bağlı bütün sms kodu, güvenlik sorusu cevapları ve benzeri bilgileri de alıcıyla paylaşıyorum. Fiyat 275 liradır. Bitcoin ve Tether ile satış mümkündür.

Detaylar için Whatsapp'tan mesaj gönderebilirsiniz.

WHATSAPP: 0542 767 56 83

Pages:
Jump to: