Pages:
Author

Topic: Satılık Legendary Hesap - page 3. (Read 1470 times)

sr. member
Activity: 672
Merit: 253
Buy $BGL before it's too late!
June 08, 2018, 07:39:34 PM
Para vermeye değmez kendini bu kadar kolay çıkartıyor veya daha üst getirileri olsaydı satmazlardı zaten biraz kafanızı kullanın kimse altın yumurtlayan tavuğu satmaz akıllı olun...

Birden çok hesabı varsa eskiden 50 post kas bekle yaparlardı ama haftalık post muhabbetinden yetişemiyorlar dır..

edit: arkadaşı da silmişler galiba.
full member
Activity: 322
Merit: 158
Türkçe/English/Deutsch/Earthling----@Marshal---
June 08, 2018, 04:19:10 PM
Para vermeye değmez kendini bu kadar kolay çıkartıyor veya daha üst getirileri olsaydı satmazlardı zaten biraz kafanızı kullanın kimse altın yumurtlayan tavuğu satmaz akıllı olun...
member
Activity: 378
Merit: 55
June 08, 2018, 09:39:17 AM
Forumda legend uyelik sayısı her geçen gün azalacaktır. Sahsen benim hesabın legend olma ihtimali oldugunu düşünmüyorum 750merit toplamak için çok ugras gerekecek. iyi imza kampanyalarını tutturursa 1 yılda parasını rahat cıkarır. Doğal olarak hesabın hic detayı verilmemiş ama localdeki duzgun hesaplardan biri ise bu rakamları göremese bile almaya calısan olacaktır.
İyi imzadan değil 1 yıl 6 ayda bile çıkar o para. Proje sağlamsa ve hodl'layabilirse çıkarır. Ama sorun şu ki artık iyi proje gelmiyor. Gelenler de bounty yapmıyor zaten. Private sale ile kapatıyor bitiyor.

aynen öyle kaliteli imza sıkıntısı var. Ayrıca benim düşüncem bu fiyata bountyler için legandary almaktansa hero almak daha mantıklı. Çoğu kampanyada legandary ve herolar aynı stake kazanıyor.
legendary
Activity: 1554
Merit: 1334
June 08, 2018, 08:54:19 AM
Forumda legend uyelik sayısı her geçen gün azalacaktır. Sahsen benim hesabın legend olma ihtimali oldugunu düşünmüyorum 750merit toplamak için çok ugras gerekecek. iyi imza kampanyalarını tutturursa 1 yılda parasını rahat cıkarır. Doğal olarak hesabın hic detayı verilmemiş ama localdeki duzgun hesaplardan biri ise bu rakamları göremese bile almaya calısan olacaktır.
İyi imzadan değil 1 yıl 6 ayda bile çıkar o para. Proje sağlamsa ve hodl'layabilirse çıkarır. Ama sorun şu ki artık iyi proje gelmiyor. Gelenler de bounty yapmıyor zaten. Private sale ile kapatıyor bitiyor.
sr. member
Activity: 392
Merit: 257
June 08, 2018, 04:58:48 AM
member
Activity: 462
Merit: 10
June 08, 2018, 03:57:01 AM
15 eth 1 btc'den biraz fazla yapıyor sanıyorum fakat legendary bir hesap kısa sürede kendini çıkarır diye düşünüyorum. fiyat bence uygun alıcısına şimdiden bol şans.
newbie
Activity: 14
Merit: 0
June 07, 2018, 04:18:39 AM
Activity: 1000 üzerinde
Merit: 1000'den fazla (ayrıca çok az gönderilmiştir)

Hiç negatif yorum, ban vs yok. Alım-satım sonralaraında hesaba yazılmış birkaç pozitif  ve güvenilir yorum da bulunmakta. Ağırlıklı Türkçe ve İngilizce olmak üzere 3 farklı dilde post atılmıştır.

Fiyat 15ETH veya BTC değerinden karşılığı. PAZARLIK YOKTUR. ESCROW ZORUNLUDUR.
Pages:
Jump to: