Pages:
Author

Topic: Satoshi Nakamoto Aramızda Değil Öldü !! - page 5. (Read 1109 times)

jr. member
Activity: 560
Merit: 1
November 16, 2018, 04:33:32 PM
Ben bir kişi olduğuna inanmıyorum, bu bir takım işi, şu anda bile baktığımızda bir çok kişi hala ekip halinde çalışıyorlar bu bir fikirdi belki ama en ufak bir yazımda bile insanlar aylarca çalışıyorlar bu kadar hızlıca yayılması da bu takımın işi olduğunu düşündürüyor bana.
newbie
Activity: 28
Merit: 0
November 16, 2018, 04:11:48 PM
Satoshi nakamoto öldü arkadaşlar boşuna aramayın.Uzun uğraşlarım sonucu (Aylarca merak ettim) Satoshi'nin Hal Finney olduğuna karar verdim.Buyrun sizde araştın en son attığı mesajdan , florida'dan ilk gelen bitcoin sinyalinden herşey hal finneyi işaret ediyor.O adamda malesef ki 2014 'de öldü o yüzden satoshiden haber alınamıyor :/ Ne gariptir ki bitcoin en büyük dumpu ve en kötü yılıda 2014 olmuştur.Biraz araştırın ne demek istedigimi iyi anlayacaksınız ama satoshiyi unutun yok öyle biri artık ..

Daha öncede bu tarz söylemler, ispatlama çalışmaları olmuştu.  https://bitcointalksearch.org/topic/hal-finney-is-satoshi-nakamoto-research-paper-349725 Bir de Satoshi'den haber alınamamasının sebebi ölüp ölmemesi değil gizliliği tercih etmiş olması. 2014'e kadar da zaten haber alınamamıştı.
newbie
Activity: 174
November 16, 2018, 03:41:29 PM
Diyelimki o adam ölmeseydi piyasaya usd mi basıyordu yükseltiyordu bak 2017 de 19k$ oldu yasamıs veya ölmüş btc için birsey değişmez piyasa ondan baska herkesin elinde ben bunun yapay zeka oldugunu düşünüyorum herşey mantık ve matematik üzerine hata yapmadan en güzel işleyişi sağlayacak kişi yapay zekadır onun üstüne kuru olup yeni bir çağ başlatacaktır. Gelecek zaten yapay zeka ve robotlarındır.
Alakası yok , yapay zekayı yapanda insandır.Bence hiçbir varlık insan gibi zeki,sinsi,planlayıcı olmayacaktır.Yapay zekanın bile zekasını alt eder insanoğlu Smiley Bunu yapan kanlı canlı bir insandır ve o kişi öldü.
jr. member
Activity: 140
Merit: 2
November 16, 2018, 03:35:33 PM
Diyelimki o adam ölmeseydi piyasaya usd mi basıyordu yükseltiyordu bak 2017 de 19k$ oldu yasamıs veya ölmüş btc için birsey değişmez piyasa ondan baska herkesin elinde ben bunun yapay zeka oldugunu düşünüyorum herşey mantık ve matematik üzerine hata yapmadan en güzel işleyişi sağlayacak kişi yapay zekadır onun üstüne kuru olup yeni bir çağ başlatacaktır. Gelecek zaten yapay zeka ve robotlarındır.
newbie
Activity: 174
November 16, 2018, 03:16:05 PM
Satoshi nakamoto öldü arkadaşlar boşuna aramayın.Uzun uğraşlarım sonucu (Aylarca merak ettim) Satoshi'nin Hal Finney olduğuna karar verdim.Buyrun sizde araştın en son attığı mesajdan , florida'dan ilk gelen bitcoin sinyalinden herşey hal finneyi işaret ediyor.O adamda malesef ki 2014 'de öldü o yüzden satoshiden haber alınamıyor :/ Ne gariptir ki bitcoin en büyük dumpu ve en kötü yılıda 2014 olmuştur.Biraz araştırın ne demek istedigimi iyi anlayacaksınız ama satoshiyi unutun yok öyle biri artık ..

Not : Birde herkes diyorki Satoshi bir kişi değil Smiley Evet arkadaşlar satoshi bir kişiydi daha sonra internet yardımıyla bir ekip kurdu doğrudur ama bunu icat eden sadece bir kişi.Neden mi ? Geçmişte bulunmuş birçok önemli icadında arkasında sadece 1 kişi vardı , bunun neden olmasın ?
Pages:
Jump to: