Pages:
Author

Topic: Satoshi Ortaya Çıkarsa Ne Olur? - page 2. (Read 340 times)

copper member
Activity: 1190
Merit: 925
March 04, 2023, 11:33:03 AM
Ne olabileceği konusunda en ufak bir fikrim yok.Sadece piyasanın kötü etkilenebileceğini düşünüyorum.Ancak Satoshi daha bir kişi mi, grup mu bunu bile bilemiyoruz.Bunları bilmiyorken böyle bir şey komplo teorisi çok havada kalıyor olacak.Bence satoshi ortaya çıkmaz, insanlığa hediye ettiği kriptoparaları uzaktan bir yerden takip ediyordur.
hero member
Activity: 756
Merit: 701
March 03, 2023, 02:54:09 PM
Eğer hayattaysa ortaya çıkardığı şeyin gelişimini izlemeli ve keyfini sürmeli bence. Gelişimin durduğunu düşünürse ortaya çıkması olağan bir durum olabilir. Ama ortaya çıkardığı şeyin gelişiminin durmayacağı çok belli. ETH örneğini düşündüğümüzde bugün ETH yarın başka bir şey. Öncü olduğu şey artık durdurulamaz olduğu için ortaya çıkmayıp izlemesi daha iyi bir tercih bence.
legendary
Activity: 2198
Merit: 1232
March 03, 2023, 11:15:37 AM
Tekrar ortaya çıkması gibi bir olasılık artık çok düşük geliyor geçtiğimiz yıllar içerisinde çıksa çıkardı ortaya. Hadi çıktı diyelim nasıl bir tepkime olacak orası da şansa bağlı. Market büyük derece etkilenir aşağıda yukarıda gidebilir öngörülemez ya sadece teorisini konuşabiliriz. Teknoloji defalarca kendini kanıtladığından dolay sahibi ortaya dahi çıksa, fudlar yaşanabilir fakat aşırı bir zarar göreceğini düşünmüyorum.
hero member
Activity: 994
Merit: 607
★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!
March 03, 2023, 10:02:18 AM
Kan gövdeyi götürür bence. Piyasayı kıpkırmızı yaparlar da şöyle bir sorun var diyelim satoshi kendini açıklamak istedi bence istemeyecek de, diyelim istedi piyasalar onu nasıl kabullenecek. Bitcoini bitcoin yapan ve insanları biraz daha güvende durmalarını hissettiren belki de satoshinin gizli kimliğidir. Gizliliğini askıya alır mı bilmiyorum ama bir gün ortaya çıkarsa kripto camiasının en sert rüzgarlarını hissedebiliriz.
legendary
Activity: 2114
Merit: 1040
March 03, 2023, 09:28:05 AM
Vallaha ne olacağı hiç belli değil belki çıktı diye elindeki bitcoinleri satacak fudu atarlar piyasaya veya yeni bir gelişme olacak ve bitcoini uçuracak fomosu salarlar piyasaya hiç bir şey belli değil bana kalırsa da zaten satoshi hakkın rahmetine kavuştu (hal rip) diğer ihtimalleri gerçek dışı buluyorum zaten forumdaki kullanıcı da güvenlik amaçlı kilitli durumda
legendary
Activity: 1904
Merit: 1282
March 03, 2023, 05:09:58 AM
Artık çıkması yada çıkmaması birşey değiştirmez bitcoin bir öncüydü şuan yol çoktan değişti ve gelişti bu süreçte eth diye birşey çıktı ve eth neredeyse bir işletim sistemi gibi davranan bir yapıya sahip üzerine ne koyarsan koy yok demiyor yarın teknolojinin nereye gideceği belli değilk bu süreçte çok daha iyilerinin çıkacağına inanıyorum.
full member
Activity: 492
Merit: 139
1 cent = 1 satoshi
March 02, 2023, 06:49:19 PM
evet, sık sık aklıma gelen ve düşündüren bir soru bu.

satoshi nakamoto adlı kişi/grup, bugün ortaya bariz bir şekilde çıkarsa sizce ne olur dostlar? iki açıdan düşünmenizi istiyorum; ilki bitcoin fiyatı ve diğer ürünlerin fiyatları. ikincisi de blockchain ekosisteminin geleceği ve güven ortamı.

merkeziyetsizlik bakış açısını bu nasıl etkiler, günün birinde çözüm sunduğunu söyleyen diğer tüm projelerin benzer şekilde kullanıcıların güvenlerini sarsabileceği düşüncesi ağır basmaya başlar ve farklı bir yol açar mı bu ekosisteme?

birçok soruyu aslında beraberinde getirir bu gelişme ama aklınıza gelenleri paylaşırsanız belki güzel bir beyin fırtınası yapabiliriz diye düşünüyorum.
Pages:
Jump to: