Pages:
Author

Topic: Sıcak fırsatlar Bitcointalk Edition - page 2. (Read 1376 times)

sr. member
Activity: 1610
Merit: 329
September 06, 2021, 07:43:28 PM

https://www.hepsiburada.com/kampanyalar/fiyat-performans-telefonlarinda-super-fiyatlar

Bu aralar telefon almayı düşünen varsa Hepsiburada'daki 31 Ağustos - 5 Eylül tarihleri arasında olan 3000 TL altı telefonlarda %20'ye varan indirimlerden faydalanabilirler. Henüz çok inceleme fırsatı bulamadım ama umarım fiyatları şişirmeden gerçek indirimler yapmışlardır.  Grin

Fiyatlar çoktan şişirilmiştir bile hocam telefonda yapılan maksimum indirim yüzde 5 oluyor bundan fazlası şişirmedir bunu öğrendim ben varsa kemiksiz yüzde 20 indirimli telefon şimdiden alalım hediye ederiz falan Grin

Alışveriş sitelerinde genel olarak bunu yapıyorlar gerçekten ve sinir bozucu oluyor. Belki de bu attığım fırsatta da buna benzer bir durum vardır. Normal fiyatlarını şişirip yüzde bilmem kaç indirim yaptım diyip ya aynı fiyata ya da daha üzerine satmaya çalışan uyanık satıcılar mevcut. Hepsiburada da kafasına göre daha düşükten satmaya çalışsa anlaşmazlıktan sıkıntı çıkacak. Herkes kendi karının peşinde işte kısacası.  Grin  Ben şu ana kadar en çok Amazon'da gerçekten indirim yapıldığını gördüm o da Prime üyesi olanlara özel tabi ki. Daha geçen SSD aldım Amazon'dan ve fiyatı kısa süreliğine piyasa fiyatının ortalama 100 TL altına düşürülmüştü Prime üyeleri için.  Grin
legendary
Activity: 1890
Merit: 1273
September 06, 2021, 09:08:37 AM
pt.com.tr'de ak bankası kullanıcılarına özel 750 tl'ye kadar %10 indirim mevcut değerlendirmek isteyen arkadaşlara duyrulu macbookpro 13.3 m1 işlemcili aleti 11500 tl'ye aldım

apple.com.tr 'de ise daha pahallı ancak yanında hediye  airpuds var.
hero member
Activity: 1078
Merit: 638
September 06, 2021, 08:53:58 AM

https://www.hepsiburada.com/kampanyalar/fiyat-performans-telefonlarinda-super-fiyatlar

Bu aralar telefon almayı düşünen varsa Hepsiburada'daki 31 Ağustos - 5 Eylül tarihleri arasında olan 3000 TL altı telefonlarda %20'ye varan indirimlerden faydalanabilirler. Henüz çok inceleme fırsatı bulamadım ama umarım fiyatları şişirmeden gerçek indirimler yapmışlardır.  Grin

Fiyatlar çoktan şişirilmiştir bile hocam telefonda yapılan maksimum indirim yüzde 5 oluyor bundan fazlası şişirmedir bunu öğrendim ben varsa kemiksiz yüzde 20 indirimli telefon şimdiden alalım hediye ederiz falan Grin
Hocam kesinlikle öyle, fiyatlar hep şişiriliyor indirim öncesi. Ayrıca döviz kurundaki değişimi artış olduğunda hemen yansıtıyorlar, düşüş olduğunda çok çok nadir yansıtıyorlar. Araba fiyatları bile döviz tarafında daha iyi yansıtılıyor. Türkiye'de üretilen telefonların fiyatları ve kaliteleri uzun vadede nasıl olacak merak ediyorum. Samsung da galiba üretime başladı ama iyice bir oturtsunlar ve belki seneye değişik modeller de görürüz. Çinlilerin burada ürettikleri telefonları da kalite açısından çok merak ediyorum. Keşke diğer ülkelerdeki gibi ülkenin alım gücüne uygun ama kaliteli telefonlar olsa.

Samsung Türkiye’de üretime mi başlamış? Enterasan bir haber bakın. Hangi modeller Türkiye üretimi peki? Galaxy Note serisi gibi amiral modeller mi yoksa basit ve ucuz olan modeller mi? Bence basit ve ucuz modelleri Türkiye’de üretip, iç pazara da sunacaklardır.
Samsung Atmaca holding bünyesindeki Sunny fabrikasında bir model üretti, sanırım A51. Dönemlik bir üretimdi, sanırım orada bitmiştir. Şimdi de Çerkezköy'e fabrikalarını açtılar ya da açmak üzereler. Gene A51 vb. modeller üretecekler diye tahmin ediyorum.
copper member
Activity: 644
Merit: 269
September 05, 2021, 03:57:39 PM

Bu aralar telefon almayı düşünen varsa Hepsiburada'daki 31 Ağustos - 5 Eylül tarihleri arasında olan 3000 TL altı telefonlarda %20'ye varan indirimlerden faydalanabilirler. Henüz çok inceleme fırsatı bulamadım ama umarım fiyatları şişirmeden gerçek indirimler yapmışlardır.  Grin

Hocam kesinlikle öyle, fiyatlar hep şişiriliyor indirim öncesi. Ayrıca döviz kurundaki değişimi artış olduğunda hemen yansıtıyorlar, düşüş olduğunda çok çok nadir yansıtıyorlar. Araba fiyatları bile döviz tarafında daha iyi yansıtılıyor. Türkiye'de üretilen telefonların fiyatları ve kaliteleri uzun vadede nasıl olacak merak ediyorum. Samsung da galiba üretime başladı ama iyice bir oturtsunlar ve belki seneye değişik modeller de görürüz. Çinlilerin burada ürettikleri telefonları da kalite açısından çok merak ediyorum. Keşke diğer ülkelerdeki gibi ülkenin alım gücüne uygun ama kaliteli telefonlar olsa.

Samsung Türkiye’de üretime mi başlamış? Enterasan bir haber bakın. Hangi modeller Türkiye üretimi peki? Galaxy Note serisi gibi amiral modeller mi yoksa basit ve ucuz olan modeller mi? Bence basit ve ucuz modelleri Türkiye’de üretip, iç pazara da sunacaklardır.
hero member
Activity: 1078
Merit: 638
September 05, 2021, 02:37:25 AM

legendary
Activity: 2114
Merit: 1040
September 04, 2021, 02:36:22 PM

sr. member
Activity: 1610
Merit: 329
September 04, 2021, 01:46:55 PM

legendary
Activity: 2506
Merit: 1505
September 04, 2021, 12:33:24 PM
CD'li versiyon mu dijital versiyon mu hocam sizinkisi? Ayrıca deneyimlerinizden bahsedebilirseniz ben de almayı düşünüyorum bilgilenmiş olurum birinci ağızdan, aynı durumda olan arkadaşlarımız da faydalanabilir

Dijital versiyon stoklara gelmedi, gelse de ben tercihimi diskliden yana kullanırdım. Aradaki fiyat farkına bakınca dijital almaya değmez bence. Elimde diskli oyun yok ama 2. elden her an ucuza oyun düşürme ihtimali var. Vatan Bilgisayar stokları bitti bu arada, beklediğimden daha uzun durdu. Kapabilenlere tebrikler, iyi oyunlar.
Konsol hakkında söyleyecek pek bir şey yok, piyasadaki en iyi konsol. Alıp da pişman olan bir kişi bile görmedim. Zaten alet karaborsa, pişman olan aldığı fiyata satsın. PS5 exclusive oyunlar zamanla artacak, PS+ içinde aylık 3 oyunu ücretsiz veriyorlar biri PS5 oyunu oluyor. PS+ için de indirim vardı bitmediyse %50 civarı bir fiyatta. Ben aldığımda yaz başı indiriminde 2 seneyi kapattım kafam rahat. Grin
legendary
Activity: 2170
Merit: 1306
September 04, 2021, 09:18:08 AM
Aslında fiyat olarak pek sıcak fırsat sayılmaz normalde satış fiyatı bu ama stok sorunları nedeniyle bulmak için çok sıkı takip etmek gerekiyordu. Vatan Bilgisayar stoklarına PS5 yeniden girmiş ve bu sefer uzun süredir stokta duruyor. Almayı düşünenler kaçırmasın derim. Ben aldığımdan beri fazla kullanmadım ama hiç pişman değilim. Piyasadaki tartışmasız en kaliteli oyun konsolu diyebilirim.

Disksiz versiyonu stokta bulmak hala çok zor.
Diskli versiyon 7499 TL
https://www.vatanbilgisayar.com/sony-playstation-5-oyun-konsolu.html
Ben bu fırsattan faydalandım zaten Türkiye sınırları için Sony garantili daha ucuza Playstation bulmak imkansızdı, hala da imkansız. Konuştuğum çoğu kişi fiyatı daha ucuz diye disksiz versiyon bekliyor fakat ben uzun vadede disklerin ucuzladığını ve 2. el al-sat opsiyonu da olduğunu düşünerek diskli almayı tercih ettim.
full member
Activity: 1400
Merit: 161
September 03, 2021, 05:29:51 PM
Robot süpürge isteyenler için Hepsiburada'da güzel fiyatlar var. Kullanmayan önemini bilmiyor ama çok işe yarar cihazlar.

https://www.hepsiburada.com/kampanyalar/robot-supurgelerde-firsatlar

Paylaşımınız için teşekkür ederim. Robot süpürge almayı düşünen bir arkadaşım vardı ona ileteyim en iyisi.  Grin  Ayrıca çok da uzak olmayan bir zaman diliminde ben de almaya karar verip araştırma yapmaya başlamıştım. Sonunda alternatifleri ikiye indirdim ve Roborock S5 ile Viomi S9 arasında kalmıştım. Viomi S9'un koskoca bir şarj ve çöp boşaltma istasyonunun olduğunu görünce çok daha cazip geldi ve onu aldım. Şu an çok memnun olduğumu söyleyebilirim. Yalnız bunu S5 kötü diye söylemiyorum. Zaten o da kullanıcılar arasında çok popüler ve severek kullanılıyor. Ayrıca aslında ikisi de Xiaomi'nin alt markaları ancak Roborock bir süre sonra Xiaomi'den ayrılıp kendi ayakları üzerinde durmaya başladı.
legendary
September 03, 2021, 08:31:57 AM
Robot süpürge isteyenler için Hepsiburada'da güzel fiyatlar var. Kullanmayan önemini bilmiyor ama çok işe yarar cihazlar.

Benim evde bir şerefsiz var Lydsto marka hatta konusunu da açmıştım eşi hamile olanlar ve yeni doğum yapanlar için mükemmel bir cihaz tabi arkadaşların yazdığı gibi yerden alet edevat kablo vs kaldırmanız daha rahat temizlik için şart benim aldığımda otonom temizleme bölmesi var işi bitince gidip çektiriyor pisini torbaya biriktiriyor böylece her temizlik sonrası değil 5-6 temizlikte bir genel robot temizliği yaparsanız daha rahat çalışma imkanı buluyor abi robot hayat kurtarıyor düşünüyorsanız düşünmeyin kesinlikle alın
hero member
Activity: 1260
Merit: 957
September 03, 2021, 08:28:25 AM
Hepsiburada.com da TEB Visa Kart ile ödemelerde 200 TL ve üzeri alışverişe 50 TL indirim. Alış veriş yapacaklara duyurulur gayet güzel bir indirim kaçırmayın derim.

Debit kartlarda da oluyor mu hocam bu muhabbet yoksa kredi kartına mı özel oluyor benim teb kartım olacaktı eğer oluyorsa hemen değerlendireyim visaydı diye de hatırlıyorum.
copper member
September 03, 2021, 08:26:48 AM

Hocam robot süpürgeler evin yükünün büyük çoğunluğunu alıyor. Yine de alışması sıkıntı. Mesela yerleri ona göre toplamanız lazım iyi alması için ayarlarını yapmanız lazım her süpürmeden sonra temizlemeniz lazım. Biraz daha az uğraştırıcı olsa daha iyi olur. Almak isteyenlere de tavsiye ederim. Çok pratik bir alet. Biraz zahmetli dediğime bakmayın artıları eksilerinden çok Grin
hero member
Activity: 1582
Merit: 670
September 03, 2021, 08:24:27 AM

copper member
September 03, 2021, 08:19:41 AM
Aslında fiyat olarak pek sıcak fırsat sayılmaz normalde satış fiyatı bu ama stok sorunları nedeniyle bulmak için çok sıkı takip etmek gerekiyordu. Vatan Bilgisayar stoklarına PS5 yeniden girmiş ve bu sefer uzun süredir stokta duruyor. Almayı düşünenler kaçırmasın derim. Ben aldığımdan beri fazla kullanmadım ama hiç pişman değilim. Piyasadaki tartışmasız en kaliteli oyun konsolu diyebilirim.

Diskli versiyon 7499 TL

CD'li versiyon mu dijital versiyon mu hocam sizinkisi? Ayrıca deneyimlerinizden bahsedebilirseniz ben de almayı düşünüyorum bilgilenmiş olurum birinci ağızdan, aynı durumda olan arkadaşlarımız da faydalanabilir

Bende almak istiyordum da hocam PlayStation 5’de çok sıkıntı olduğunu deneyimleyen kişilerin YouTube sayfasında izledim. Almaktan vazgeçtim. Çok pahalı bir cihaz ve ürün geldiğinde tam olarak Xbox’a göre görüntü veya oyun kalitesinde geri kalırsa çok üzülürüm. YouTube üzerinden PlayStation 5 deneyimim yazarak videolara ulaşabilirsiniz hocam.
full member
Activity: 492
Merit: 139
1 cent = 1 satoshi
September 03, 2021, 08:13:41 AM

Diskli versiyon 7499 TL

hero member
Activity: 1218
Merit: 877
Eloncoin.org - Mars, here we come!
September 03, 2021, 04:41:54 AM
Hepsiburada.com da TEB Visa Kart ile ödemelerde 200 TL ve üzeri alışverişe 50 TL indirim. Alış veriş yapacaklara duyurulur gayet güzel bir indirim kaçırmayın derim.
legendary
Activity: 2506
Merit: 1505
August 19, 2021, 09:25:40 AM

Diskli versiyon 7499 TL
hero member
Activity: 1218
Merit: 877
Eloncoin.org - Mars, here we come!
June 08, 2021, 06:56:29 AM
@Zekibeyy teşekkür ederim dün ki indirim daha iyiymiş de bugün 150 üstü 50 de iyidir avantaj sağlar kızımın doğmasına Allah nasip ederse 20 gün kaldı biraz bez almak lazım cadıya Grin

Sizin dünkü mesajı görünce yararlanamadığınız için üzüldüm açıkçası kardeşim kampanya bu şartlarda devam ediyor deyince faydalanırsınız diye tekrar paylaştım. 150/50 güzel indirim bezin yanına ıslak mendille 150 tamamlanır. Az kalmış doğuma uykusuz geceler sizi bekler  Smiley
legendary
June 08, 2021, 05:14:56 AM
@Zekibeyy teşekkür ederim dün ki indirim daha iyiymiş de bugün 150 üstü 50 de iyidir avantaj sağlar kızımın doğmasına Allah nasip ederse 20 gün kaldı biraz bez almak lazım cadıya Grin
Pages:
Jump to: