Pages:
Author

Topic: Sıcak fırsatlar Bitcointalk Edition - page 4. (Read 1378 times)

legendary
Activity: 2114
Merit: 1042
April 06, 2021, 02:14:11 PM
Hepsiburada’da kozmetik ürünlerinde çok güzel indirimler var.Fiyatlar da uygun arkadaşlar.

75/15 indirim veya
100/30 indirim yakalayabilirsiniz.

Traş köpüğü, traş bıçağı, deodorant gibi ürünlerinizi temin edebilirsiniz.

Tam  bana hitap eden bir kampanya olmuş biraz stoklamakta fayda var hem kendim hem eşimden indirim sağlayayım bari 100 liraya 30 lira indirimi kullanırım galiba haber verdiğiniz için teşekkürler hocam
copper member
Activity: 1190
Merit: 925
April 06, 2021, 08:04:38 AM
Hepsiburada’da kozmetik ürünlerinde çok güzel indirimler var.Fiyatlar da uygun arkadaşlar.

75/15 indirim veya
100/30 indirim yakalayabilirsiniz.

Traş köpüğü, traş bıçağı, deodorant gibi ürünlerinizi temin edebilirsiniz.
newbie
Activity: 27
Merit: 1
April 01, 2021, 09:22:18 AM
Banabak uygulamasını belki bileniniz vardır bilmeyenler için kısaca anlatmak istiyorum:

P&G markasına ait ürünleri kapsayan bir app uygulaması

Uygulamaya her gün giriş yapmanıza bile puan veriliyor. Arkadaş daveti kısa anketler kısa sorular ürünlere ait youtube videosu izleme (Videoyu açınca sona sarabilirsiniz) ve satın aldığınız P&G ürün fişlerinin fotoğrafını çekip gönderip puan kazanabiliyorsunuz. Ödül kazanımı için en az 5-20 arası fiş göndermeniz gerekiyor.

Ödüller sürekli değişiyor tavsiyem düşük puanlı hediyeleri almayıp sürekli puan biriktirmek 400.000 puana x-box verildi sonrasında mediamarkt 1000 TL hediye çeki verildi. Şuan güzel ödüller olmasada bu sayfa dönem dönem güncelleniyor. Sadece fiş yükleyerek bile ciddi puanlar kazanabilirsiniz sadece fişler üzerindeki tarihten sonra 7 gün içinde sisteme girilmeli. 80 bin puana max 3 Jilet H&S şampuan ve diş macunu almıştım Ürünü seçip adres yazmanız yeterli ücretsiz olarak adrese teslim oluyor.

EDİT

Ayrıca Bein connect 30 gün Eğlence ve Spor Ekstra Paketi  içinde ücretsiz kod veriyor dileyen kullanabilir.

Ben 2017 yılında P&G'ye iş başvurusu yaparken denk gelmiştim bu uygulamaya. Gerçekten çok güzel şeyler ve bir sürü yemeksepeti indirimi kazandım. En tatlısı ise 3-4 ay BluTV bedavasıydı
hero member
Activity: 1218
Merit: 877
Eloncoin.org - Mars, here we come!
April 01, 2021, 06:01:46 AM
N11 de Elektronik Ürünlere Özel İndirim Kuponları mevcut tükenmeden hesabınıza yükleye bilirsiniz.

10.000 TL ve üstü alışverişlerde geçerli 222 TL İndirim
  5.000 TL ve üstü alışverişlerde geçerli 111 TL İndirim
  1.500 TL ve üstü alışverişlerde geçerli   44 TL İndirim

Her kupondan 11 bin adet mevcut her hesaba 1 adet kupon yüklenebiliyor. Elektronik alışverişi yapacaksanız güzel fırsat değerlendirmeyi unutmayın.
hero member
March 17, 2021, 01:15:05 PM
Banabak uygulamasını belki bileniniz vardır bilmeyenler için kısaca anlatmak istiyorum:

P&G markasına ait ürünleri kapsayan bir app uygulaması

Uygulamaya her gün giriş yapmanıza bile puan veriliyor. Arkadaş daveti kısa anketler kısa sorular ürünlere ait youtube videosu izleme (Videoyu açınca sona sarabilirsiniz) ve satın aldığınız P&G ürün fişlerinin fotoğrafını çekip gönderip puan kazanabiliyorsunuz. Ödül kazanımı için en az 5-20 arası fiş göndermeniz gerekiyor.

Ödüller sürekli değişiyor tavsiyem düşük puanlı hediyeleri almayıp sürekli puan biriktirmek 400.000 puana x-box verildi sonrasında mediamarkt 1000 TL hediye çeki verildi. Şuan güzel ödüller olmasada bu sayfa dönem dönem güncelleniyor. Sadece fiş yükleyerek bile ciddi puanlar kazanabilirsiniz sadece fişler üzerindeki tarihten sonra 7 gün içinde sisteme girilmeli. 80 bin puana max 3 Jilet H&S şampuan ve diş macunu almıştım Ürünü seçip adres yazmanız yeterli ücretsiz olarak adrese teslim oluyor.

EDİT

Ayrıca Bein connect 30 gün Eğlence ve Spor Ekstra Paketi  içinde ücretsiz kod veriyor dileyen kullanabilir.
copper member
March 16, 2021, 09:54:13 AM
Gönder mobil uygulamasına özel ilk alışverişinize 160 lira ve üzeri alışverişe 50 lira indirim var arkadaşlar.Yüzde olarak bakarsak çok iyi bir kampanya.Değerlendirmenizi tavsiye ederim.
sr. member
Activity: 1610
Merit: 329
March 06, 2021, 01:44:41 PM
Bu sıralarda Dolap uygulaması üzerinden %40 gibi çok güzel oranlarda indirimler bulabilirsiniz.Dolap uygulaması genelde ikinci el satış platformu gibi sanılsa da seçeneklerden “etiketli ve yeni”  sekmesini kullanarak, piyasa fiyatının yarısına aradığınızı bulabilmeniz mümkün.

Bir uyarı vereyim : Dolap uygulamasında iade yok.Bu yüzden satıcıyla irtibata geçip öyle satın alın.Aynı şekilde siz de satış yapabilirsiniz.Komisyon olarak yüksek bir oran kullansa da isteyen varsa satış yapabilir. (%10)

Dolap uygulamasıyla herhangi bir bağım yoktur.Sadece bilgilendirme için bu mesaj yazılmıştır.
iade olayı yoksa gidip letgo'da bakın aynı ürünlere. En azından yüzyüze alacağınız için güven sorunu yaşamazsınız. Aynı zamanda komisyon olayı olmadığı için de fiyat faha ucuz olacaktır.
sr. member
Activity: 1470
Merit: 449
March 06, 2021, 01:38:57 PM
ÇiçekSepeti Var Var İndirimleri kapsamında 25 TL kupon tanımlamış.

Trendyol İndirim kapsamlarında altın ve teknoloji ürünleri hariç 40 TL kupon tanımlamış.

Bana gelen bugün bildirimler bunlardı. Çok bişey değil ama değerlendirmek isteyenler baksınlar hesaplarına.
sr. member
Activity: 1344
Merit: 373
March 06, 2021, 01:26:27 PM
İade mecrası olmayan hiç bir uygulamayı kullanmayın arkadaşlar, en basit ve masum hile, imitasyon üründür, ondan sonra iade yoksa eğer cep telefonu yerine salatalık gönderilmeye başlanır,
sr. member
Activity: 2058
Merit: 398
March 06, 2021, 01:20:54 PM
Bu sıralarda Dolap uygulaması üzerinden %40 gibi çok güzel oranlarda indirimler bulabilirsiniz.Dolap uygulaması genelde ikinci el satış platformu gibi sanılsa da seçeneklerden “etiketli ve yeni”  sekmesini kullanarak, piyasa fiyatının yarısına aradığınızı bulabilmeniz mümkün.

Bir uyarı vereyim : Dolap uygulamasında iade yok.Bu yüzden satıcıyla irtibata geçip öyle satın alın.Aynı şekilde siz de satış yapabilirsiniz.Komisyon olarak yüksek bir oran kullansa da isteyen varsa satış yapabilir. (%10)

Dolap uygulamasıyla herhangi bir bağım yoktur.Sadece bilgilendirme için bu mesaj yazılmıştır.
Marka ürün alımlarında dikkat etmek gerekiyor. Hediye-yurtdışından geldi vs o yüzden satıyorum diyenlere inanmamak gerekiyor. Çakma ürün gönderebiliyorlar. İade olmaması sıkıntılı bir durum. Çok dikkatli olmak gerekiyor.
copper member
March 06, 2021, 01:00:02 PM

hero member
March 06, 2021, 11:31:46 AM
Hocam şuan için yeni üyelik oluşturanlara 150/25 mobilde geçerli kupon yükleniyor ama her kategoride geçerli değil. Geçerli olan kategorilerideyse 25 TL indirim oluyor.
hero member
Activity: 1204
Merit: 623
March 03, 2021, 03:40:56 PM
n11'de Elektronikte Tık Hızında Kupon Kampanyası

n11.com üyeleri, 1 - 3 Mart 2021 tarihleri arasında kampanya sayfasındaki butona tıklayarak hesaplarına yükledikleri tık hızında kuponla Elektronik kategorisinde indirimli alışveriş yapma fırsatı yakalıyor.

66 TL değerindeki tık hızında kupon 2.500 TL ve üzeri alışverişlerde,
111 TL değerindeki tık hızında kupon 5.000 TL ve üzeri alışverişlerde,
222 TL değerindeki tık hızında kupon 10.000 TL ve üzeri alışverişlerde alışverişlerde geçerlidir.

Geçerli kategoriler

Kampanya Telefon & Aksesuarları, Bilgisayar, TV & Ses Sistemleri, Beyaz Eşya, Fotoğraf & Kamera, Video, Oyun, Konsol kategorilerinde geçerlidir.

*Dijital Kodlar & Ürünler, Oyun ve Yazılım, E-kitap ve Okuyucuları, Dj Ekipmanları & Pikap, Yenilenmiş & İkinci El & Teşhir Cihazlar, İkinci El-Yenilenmiş Oyun & Konsol, Sim Kart, Hat Paketler kategorilerinde geçerli değildir.

Kuponlar her biri 11.000 adetle sınırlıdır. hesabınıza sadece 1 adet kupon yükleyebilirsiniz.

İhtiyacı olanlar değerlendirebilir.
@ZekiBeyy  hocam eline sağlık zahmet edip yazmışsın. Bu liste en son yaptığım alış verişten sonra geldi bana da adamlar bu kuponları kullanamayalım diye hep üretiyorlar. Kullanım için koydukları süre ve şartlar bir sonraki alış verişte bir bakıyorsunuz uymuyor. Bir sürü kupon hep etkisiz. Bu güne kadar n11 kuponlarından birini bile kullanamadım.
hero member
March 01, 2021, 11:51:23 AM
n11'de Elektronikte Tık Hızında Kupon Kampanyası

n11.com üyeleri, 1 - 3 Mart 2021 tarihleri arasında kampanya sayfasındaki butona tıklayarak hesaplarına yükledikleri tık hızında kuponla Elektronik kategorisinde indirimli alışveriş yapma fırsatı yakalıyor.

66 TL değerindeki tık hızında kupon 2.500 TL ve üzeri alışverişlerde,
111 TL değerindeki tık hızında kupon 5.000 TL ve üzeri alışverişlerde,
222 TL değerindeki tık hızında kupon 10.000 TL ve üzeri alışverişlerde alışverişlerde geçerlidir.

Geçerli kategoriler

Kampanya Telefon & Aksesuarları, Bilgisayar, TV & Ses Sistemleri, Beyaz Eşya, Fotoğraf & Kamera, Video, Oyun, Konsol kategorilerinde geçerlidir.

*Dijital Kodlar & Ürünler, Oyun ve Yazılım, E-kitap ve Okuyucuları, Dj Ekipmanları & Pikap, Yenilenmiş & İkinci El & Teşhir Cihazlar, İkinci El-Yenilenmiş Oyun & Konsol, Sim Kart, Hat Paketler kategorilerinde geçerli değildir.

Kuponlar her biri 11.000 adetle sınırlıdır. hesabınıza sadece 1 adet kupon yükleyebilirsiniz.

İhtiyacı olanlar değerlendirebilir.
full member
Activity: 546
Merit: 154
February 09, 2021, 04:25:20 PM
Vallahi ben baska sitelerin indirimini bilmiyorum ama gecen gun e bebekte tomme tippee biberon ve biberon emzigini aldim  n11de biberonun fiyati 85.99 dan 75.99 a dusmus gorunuyor ben e bebekten 64.90 normal fiyati indirimle 46.73 e aldim emzigini n11de 69.99 dan 59.99 a dusmus gorunuyor ben onu indirimsiz hali 39.90 mis indirimle 28.73 e aldim . Bence kandirmaca değil .Tercih sizin tabiki.

legendary
Activity: 2114
Merit: 1042
February 09, 2021, 07:59:53 AM
bazı indirimler sözde oluyor... İndirimden önce fiyatı yükseltip şu kadar indirim yaptık diyorlar tabi yerseniz. Ürünün önceki fiyatını bilirseniz böyle tuzaklara kanmıyorsunuz. Birde ben bir ürünü almadan önce bir çok sitede fiyat analizi yapıyorum o zaman kendini belli ediyor. A firmasında 100 TL satılan ürün B firmasında 150 TL den  %30 indirimle 105 satılıyor aaa indirim var deyip alasınız gelebiliyor.

İşte insanların algısıyla oynuyorlar ben de sizin gibi yapıyorum çeşitli satış sitelerine girip fiyat kıyası yapıyorum hangisi ucuzsa oradan alıyorum yüzde 50 indirim gösteriyor ama başka sitede indirimsiz daha uygun satılıyor bunlar insana indirim varmış gibi gösterilen oyunlar
hero member
February 09, 2021, 07:46:58 AM
bazı indirimler sözde oluyor... İndirimden önce fiyatı yükseltip şu kadar indirim yaptık diyorlar tabi yerseniz. Ürünün önceki fiyatını bilirseniz böyle tuzaklara kanmıyorsunuz. Birde ben bir ürünü almadan önce bir çok sitede fiyat analizi yapıyorum o zaman kendini belli ediyor. A firmasında 100 TL satılan ürün B firmasında 150 TL den  %30 indirimle 105 satılıyor aaa indirim var deyip alasınız gelebiliyor.
jr. member
Activity: 49
Merit: 5
February 09, 2021, 07:30:46 AM
Çok iyi düşünmüşsün, buradan indirimleri takipteyim Grin
sr. member
Activity: 1344
Merit: 373
February 09, 2021, 06:57:01 AM
E bebek şubat ayi indirimi.( %28 indirim ) tekstil urunlerinde %50ye varan indirimler var. Bebeği olanlar için güzel firsat hergün farkli markalar indirime giriyor . Değerlendirilebilir . Tavsiye ederim .

Her sene Şubat ayında yapılan bir indirim bu, genel olarak insanların bu indirimi bekleyen bir kısmı olduğunu da duydum, indirimler gerçek indirim mi bilemiyorum, gerçek indirimse yüzde 28 iyi bir oran,
full member
Activity: 546
Merit: 154
February 09, 2021, 06:53:39 AM
E bebek şubat ayi indirimi.( %28 indirim ) tekstil urunlerinde %50ye varan indirimler var. Bebeği olanlar için güzel firsat hergün farkli markalar indirime giriyor . Değerlendirilebilir . Tavsiye ederim .
Pages:
Jump to: