Pages:
Author

Topic: Seed'i Bul, 500 Waves Kazan! (Waves Community Yarışması) - page 6. (Read 1106 times)

full member
Activity: 546
Merit: 100
Eli boş insanların veya eğlence arayan insanların işi tamamen. Güzel bir aktivite olmul 15 kelimeden oluşan seed'de bir anlam olacak mı? Bence biraz troll bir cümle olur olursa
full member
Activity: 314
Merit: 101
waves in reklama ihtiyaca yok.sırf telegram kanalları bu tip aktivitelerle dolsun diye kurgulamışlar sanırım. 1000 kişi kovalayacak ama 1 kişi alacak.  hiç uğraşamam. zaten bunu bulmakta ayrı bir dert olsa gerek. o kadar kelimeyi sıralı tutturmak olsa olsa şans işi olur.
full member
Activity: 238
Merit: 101
The Experience Layer of the Decentralized Internet
gereksiz bi kampanya bence. reklam pr çalışması falan bence. zaten verip vermeycekleri de belli değil. kendileri alıp aha verdik diuyebilirler.
sr. member
Activity: 378
Merit: 251
Yarışma güzelmiş fakat bayağı uğraştırıcı olacak, vakit ayırmak isterim ödül gayet güzel ama  bu iş beni aşar bot yazmalar falan o tür marifetlerim yok maalesef.
sr. member
Activity: 434
Merit: 250
★YoBit.Net★ 1400+ Coins Exchange
Sadece bulmakla olmuyor bulup hızlı davranıp hemen kendi hesabınıza aktarmanız da gerekecek. Belki binlerce kişi katılacak .Bakalım sonuç  nasıl olacak.
sr. member
Activity: 303
hacı bunu yapacaklarlarına bir loto düzenleselermiş daha iyi olurmuş. valla seed leri bilmekle iş bitmiyor. o kombinasyonu tutturmak çok zor iş. sıralı vereceklerse de pek bir anlamı yok. zaten son kelime yayınlanır yayınlanmaz ulaşılır hemen cüzdana. hızlı olan kazanır.  rağbet görür mü. evet

bot yazılır hocam zor değil ki seed içni bot yazıp tüm kelimeleri denetmek Smiley 4500 dolar ödül var sonuçta ben hemen bir bot yazma işlemine koyulayım
sr. member
Activity: 420
Kelimeler sırasıyla veriliyorsa vakit harcanabilir. Eger ki kelimeler karisik karisik paylasilacaksa hem cumledeki kelimeyi bulcz hemde o 15 kelimeyi sirasiyla yerine oturtturcaz. Bildigin 15 bilinmeyenli denklem gibi olur yuksek islem gucu olan bilgisayarlarda bile uzun sureler sonucu sifre cozulur. Odul yinede tatmin edici, isi olmayan takip edebilir
full member
Activity: 350
Merit: 102
hacı bunu yapacaklarlarına bir loto düzenleselermiş daha iyi olurmuş. valla seed leri bilmekle iş bitmiyor. o kombinasyonu tutturmak çok zor iş. sıralı vereceklerse de pek bir anlamı yok. zaten son kelime yayınlanır yayınlanmaz ulaşılır hemen cüzdana. hızlı olan kazanır.  rağbet görür mü. evet
full member
Activity: 504
Merit: 120
Haber paylaşımlarının içerisinden seed kelimelerini nasıl çıkartacak insanlar ben anlamadım. Bunu tahmin ve kombine etmek imkansıza yakın ihtimal. Muhtemelen seed kelimelerini içeriklerin içerisinde vurgulayacaklar ve içerik/kelime sıralaması yapacaklar. Yoksa sayısal loto tutturmaktan 2 katı daha zor seed + sıralama bulmak.

Kelimeleri mecburen sıralı olarak vereceklerdir. Sıralı verilmezse sayısal loto çıkmasından daha zor olur bulmak. Zor olan tarafı haberlerin içinden kelimeleri ayıklamak olacak. Haber metinlerinin ingilizce olacağını düşünürsek okuduğunu anlayan kişi, orda sırıtan kelimeyi de çekip alacaktır. Zaten ipucu olarakta yazmışlar. Seed kelimeleri haber metniyle karşılaştırıldığında bağlam dışında kalacaktır diye.
jr. member
Activity: 336
Merit: 2
Ortalama 10 kelime olduğunu düşünürsek 10^15=1000000000000000 farklı ihtimal var kelimelerin doğru sırayla kabul edildiğini varsayarsak tabiki aksi durumda çok daha zor olacaktır Cheesy
anu
legendary
Activity: 1218
Merit: 1001
RepuX - Enterprise Blockchain Protocol
Haber paylaşımlarının içerisinden seed kelimelerini nasıl çıkartacak insanlar ben anlamadım. Bunu tahmin ve kombine etmek imkansıza yakın ihtimal. Muhtemelen seed kelimelerini içeriklerin içerisinde vurgulayacaklar ve içerik/kelime sıralaması yapacaklar. Yoksa sayısal loto tutturmaktan 2 katı daha zor seed + sıralama bulmak.
full member
Activity: 504
Merit: 120
Haberlerin içindeki tüm kelimeler olabilir onları nasıl ayiracaklar.Eğer kompinasyon işine girilirse kimse bulamaz.

Kelimelerin haberin içeriğinde kendini göstereceği belirtilmiş ama yine de gözümüzün içine sokmazlar. Arayan elbet bulur.
member
Activity: 476
Merit: 10
Files.fm - Store, Share and Sell Files
Haberlerin içindeki tüm kelimeler olabilir onları nasıl ayiracaklar.Eğer kompinasyon işine girilirse kimse bulamaz.
member
Activity: 756
Merit: 16
Hem yarışma sonucu para kazanılacak hem de millet eğlenecek güzel düşünülmüş bir yarışma
sr. member
Activity: 266
Merit: 279
tüm kuşları tuttular bir leylek kaldı.
sr. member
Activity: 616
Merit: 259
Waves ekibi normal çalışma hızında yaparsa bu işi 4-5 aya biter kampanya. Ha sonunda biri bulabilir mi orasıda muamma  Cheesy Son zamanlarsa waves konusu görmemiştik şükür bu eksiklikte tamamlandı.
sr. member
Activity: 285
bu ödülü almak için bot yazacak bir sürü insan olacaktır. kolay kolay yar edeceklerini sanmıyorum elle tek tek kelime yazıp seed'i bulmaya çalışan insanlara
member
Activity: 378
Merit: 20
Gerçekten zor iş. Hergün 20 kelimelik bir mesaj yayınlasalar. Zor bir kombinasyon. Sıralama günlük sırada olacak herhalde. Aksi halde iş dahada zıvanadan çıkar.
sr. member
Activity: 784
Merit: 425
moralinizi bozmak olmasın ama kazanacak adam bellidir bu sistemlerde. ama son kod atıp tuturursaniz belki ama son seed çıktığında adam onu 3 sn içinde almış olacaktır.
member
Activity: 370
Merit: 10
sansimizi deniyelim belki kazaniriz Smiley
Pages:
Jump to: