Pages:
Author

Topic: Sigarayı Bırakmak için Önerileriniz,Tecrübeleriniz var mı? - page 2. (Read 2008 times)

hero member
Activity: 714
Merit: 500
Alenktrik Teknikeri
Arkadaşlar yaklaşık 15 yıldır bu illeti içiyorum artık fazlasıyla yan etkilerini hissetmeye başladım. Yılbaşında bırakacağım dedim. Günde 1,5 paket içiyordum şuan yılbaşından bu yana paket almadım. Sadece günde 1 yada 2 kez krize giriyorum o zaman yarım olarak içiyorum. Paket almayacağım dedim kendime. Birkaç zula vardı onlarıda krize girince günde 1 sigara şeklinde devam ettirmeyi düşünüyorum bu 1 - 2 hafta. ilk haftalar baya zor oluyor belki 50 kere bırakmayı denemişimdir. Acaba aramızda var mı böyle sigara bağımlısı olupta bir yöntemi olan ve bırakan arkadaşlar?

Bende Çok Denedim, İşyerinde Strese Girince Ondan Bundan Otlan Yine İçtim.
200 Liralık Hap mı Almadım.
Her Gün Sigara Yerine Su mu İçmedim.
Nikotin Bandı mı Almadım.
Keçiboynuzu Pekmezi mi İçmedim.
Tere Kürü mü Yapmadım.

Hep Aklının Bir Köşesinde

Birisi İkram Etse Bile Kullanmıyorum, Diyemeden 1 Tane İçiyorum, Sonra Devamı Geliyor.
Lanet Bişey.
legendary
Activity: 2310
Merit: 1028
Arkadaşlar yaklaşık 15 yıldır bu illeti içiyorum artık fazlasıyla yan etkilerini hissetmeye başladım. Yılbaşında bırakacağım dedim. Günde 1,5 paket içiyordum şuan yılbaşından bu yana paket almadım. Sadece günde 1 yada 2 kez krize giriyorum o zaman yarım olarak içiyorum. Paket almayacağım dedim kendime. Birkaç zula vardı onlarıda krize girince günde 1 sigara şeklinde devam ettirmeyi düşünüyorum bu 1 - 2 hafta. ilk haftalar baya zor oluyor belki 50 kere bırakmayı denemişimdir. Acaba aramızda var mı böyle sigara bağımlısı olupta bir yöntemi olan ve bırakan arkadaşlar?
Pages:
Jump to: