Pages:
Author

Topic: Simdaq - Ico sürecinde bir waves projesi daha - page 5. (Read 1326 times)

sr. member
Activity: 364
Merit: 253
varolan icolar içinde benzeri çok olmayan bir proje kanımca. varsa ben bilmiyorum.

oluşturdukları sistem, tokenların kullanılmasına sebep olması baya güzel. sattıkları tokenları kendi sistemlerinde kullandıracakları için token fiyatını kendilerini belirleyebilicekler.

ben waves taraftarı biriyim, ethereum bana karışık geliyor ama bu proje etherde olsaydı bu başlık altında 50-60 sayfa görürdük. insanlara waves'e karşı sempati duyuyorlar ama ön yargılı davranıyorlar.
hero member
Activity: 1288
Merit: 645
sımdaq guzel proje. bugunde haber geldı waves den 1m waves butce ayrılmıs waves lab ıcolarına. balance kısmında hatalar varmıs duzelecek onlar
member
Activity: 168
Merit: 10
waves projesi  bazı  arkadaşılar şikayetçi olanlar da varda ne yalan söyliyeyim benim ilgimi çekti incelemeye değer bir proje
full member
Activity: 218
Merit: 100
waves daha adam olmamışken waves projeleri nasıl adam olsun. tamam belki bi şans verilebilir ama waves tabanlı icoların mazisi pekte parlak değil ve yatırımcılar bunun farkındalar. 1-0 yenik başlamak gibi bir şey artık waves tabanlı ico yapmak.
full member
Activity: 196
Bu sefer tek waves plartformu değil .. Hem ERC20 hem de waves plartformunu destekleyecek olması sıcak bakılacak düzeyde. Kayıt işlemlerini gerçekleştirdim . Bir 50 adet kadar waves yatırımı yapmayı planlıyorum . 2.5 dolar civarına getirirlerse ıco sonrası takriben şimdiden x5 gözüyle bakıyorum
newbie
Activity: 13
Merit: 0
Ben de bir miktar waves ile yatırım yaptım. %30 bonus bekliyordum ama verdikleri miktara bakılırsa %100 eklenmiş görünüyor. Ya bize sürpriz yaptılar, ya hesap hatası yaptılar ya da parayı alıp tüyecekler nasılsa diye bol kepçeden dağıtıyorlar. Bekleyip göreceğiz bakalım : )

muhtemelen dün sistem yanlış hesaplama yaptı, bugün düzeltme yapmışlar.

Benim bakiye yerinde duruyor henüz : )

Az önce benim de bakiyeyi düşürdüler. Çok alıştıydım be, yapılır mı bu şimdi?
member
Activity: 140
Merit: 10
benim alasım var ama waves ne zaman değer kazanacak bunu düşünüp durduruyorum kendimi.
member
Activity: 633
Merit: 15
Ben de bir miktar waves ile yatırım yaptım. %30 bonus bekliyordum ama verdikleri miktara bakılırsa %100 eklenmiş görünüyor. Ya bize sürpriz yaptılar, ya hesap hatası yaptılar ya da parayı alıp tüyecekler nasılsa diye bol kepçeden dağıtıyorlar. Bekleyip göreceğiz bakalım : )

hesabımdaki rakamı düşürdükleri için -parayı alıp tüyme- olasılığını eledim Smiley
newbie

member

newbie
member
Simdaq tokenleri waves ve etherium ağlarında takas edilebilecek. Sadece waves altyapısında oluşturulmuş bir token değil.

Tokenler waves ve ether platformlarında 1-1 oranında her zaman takas edilebilecek.
sr. member
Activity: 686
Merit: 257
Waves tabanlı projelerin zamanla değer kazanacağı çok bariz. Şimdilik pek rağbet görmeselerde onlarında vakti gelecek. Öylesine çıkarılmış tokenler bile neler kazandırdı. Sanırım iyi projeler zamanla kıymetleniyor.
sr. member
Activity: 364
Merit: 253
proje sağlam bir projeye benziyor ama imza katılımcısı çok az.

eğer dedikleri gibi gerçekleşirse waves platformuna baya bir ilgi çekecektir.
newbie
Activity: 168
waves once kendisine faydalı olmalı. fiyatı sabit çakıldı burada
sr. member
Activity: 454
Merit: 300
Waves projelerine genel olarak herkes mesafeli yaklaşıyor ve muhtemelende yaklaşmaya devam edecektir ancak bu Waves'ten kaynaklı bir şey bana klaırsa. Waves'in ICO'larının başarılı olabilmeis için öneclikle Waves fiyatında ciddi bir değişim olmalı.
member
98 waves karşılığı 4.600 token alabildim. 1 token yaklaşık maliyeti 0,24 usd yapıyor. İco öncesi satış için yatırım yapılabilir olduğunu düşünüyorum. Değerlendirebilirsiniz.

Mail atarak yatırım tutarınızı belirtirseniz size ona göre işlem açacaklardır. İlk mailde minimum tutar 5.000 usd karşılığı alabilirsiniz diyorlardı fakat daha sonra tutarı düşürdüler.

98 waves yaklaşık 1.100 USD yapıyor. Bu fiyata nasıl 4.600 adet alabildiniz? 1.000 dolara 2.600 adet dediler bana kafam karıştı??

Bugün 98 waves karşılığı transfer yaptığımda hesabıma 4.600 adet token gönderildi. Bu rakamın içine bonus olarak gönderilen rakamlarda dahil olabilir.
newbie
Activity: 83
98 waves karşılığı 4.600 token alabildim. 1 token yaklaşık maliyeti 0,24 usd yapıyor. İco öncesi satış için yatırım yapılabilir olduğunu düşünüyorum. Değerlendirebilirsiniz.

Mail atarak yatırım tutarınızı belirtirseniz size ona göre işlem açacaklardır. İlk mailde minimum tutar 5.000 usd karşılığı alabilirsiniz diyorlardı fakat daha sonra tutarı düşürdüler.

98 waves yaklaşık 1.100 USD yapıyor. Bu fiyata nasıl 4.600 adet alabildiniz? 1.000 dolara 2.600 adet dediler bana kafam karıştı??
member

full member
Activity: 182
DIW - Decentralized Security
Waves tabanlı yapılan ıcolar neden tutmuyor sanırsam daha bunun için biraz zamana ihtiyacı var wavesin. Waves bi 50$ görse daha çok rağbet göreceğini düşünüyorum.
Pages:
Jump to: