Pages:
Author

Topic: Simdaq - Ico sürecinde bir waves projesi daha - page 6. (Read 1329 times)

newbie
Activity: 83
Merit: 0
Pre sale bonus oranı %30..Son 2 gün pre sale için diye döndüler maile .. Min. 1000 USD diyorlar pre sale tutarı için , bilginize
legendary
Activity: 1554
Merit: 1334
Beni kaşıntı tuttu. Sanırım yatırım yapacağım. Smiley
pre-sale imkanlarını sordum mail ile bakalım ne cevap verecekler.
tavsiyem siteyi vs yi bir güzel okuyun. İş çıkar bundan
Maile dönüş yapıyorlar. Pre-sale alırsınız muhtemelen hocam. Ekip ilgili şimdilik.
newbie
Waves'te yatırımı olanların özellikle bu tür waves tabanlı ıcolara el vermesi gerekiyor bence , hacim yaratmamız lazım .Birlikten kuvvet doğar Smiley
member
Activity: 476
Merit: 12
proje farklı bir proje. güzel de bir projeye benziyor. ekibin iyi çalışması ve her borsaya olmasada kafa borsalara iyi etegre olması gerekiyor. umarım bu güzel bir ico olur ve waves in de yükselmesine bir miktar katkıda buılunur Smiley
bıktık artık beklemekten Smiley
legendary
Activity: 3164
Merit: 1517
Beni kaşıntı tuttu. Sanırım yatırım yapacağım. Smiley
pre-sale imkanlarını sordum mail ile bakalım ne cevap verecekler.
tavsiyem siteyi vs yi bir güzel okuyun. İş çıkar bundan
full member
Activity: 350
Merit: 102
primalbase ten sonra waves tabanli icolara karsi asiri derecede onyargiliyim. mukemmel seyler sunsada bir utility token erc20 olmadiktan sonra bu piyasada zor talep goruyor. fazla beklenti icinde olmayin derim
newbie
Activity: 15
Aztec hocam sayesinde girdim bende eyvaallah saol hocam tekrardan
hero member
Activity: 981
Merit: 500
DIV - Your "Virtual Life" Secured and Decentralize
Uzun süreden bu yana gözüme çarpan bir proje. Gerek ico karşılaştırma sitelerinde, gerekse Faceook ve Instagram reklamlarında. Çok araştırmak istedim ama Google' de bir veri bulamadım. Bir Bitcointalk konusu bile yoktu şimdiye kadar. Waves alt yapısı kullanıyor olması hayal kırıklığı yarattı.
sr. member
Activity: 798
Merit: 260
Waves tabanlı icolar hayata bir sıfır geriden başlıyor hatta bazıları ölü doğuyorlar arkadaşlar o yüzden çöpten başka bir şey olmaz şimdilik smart contract toconemica gelene kadar böyle
member
Activity: 378
Merit: 11
eger waves tabanlıysa zaten resmen çöp denebilir, waves tabanlı projeler maalesef tutmuyor. Waves de zaten kendisi çöp olma yolunda hızla ilerliyor
hero member
Activity: 826
Merit: 502
Son zamanlarda heryerde karşıma çıkmaya başladı . Waves assestli olması tek sıkıntısı .. Daha önceden Waves ıco ları baya bir geriden gelmişti ama bu proje farklı olacak gibi duruyor . Bir miktar yatırımla katılmayı planlıyorum.
member
Activity: 280
Merit: 10
wawes tabanlı projeler nedense bana çok itici geliyor sebebi wawes'in borsa arayüzü olabilir bana göre hiç kullanışlı değil
full member
Activity: 644
Merit: 103
CAT.EX Exchange
Simdaq waves benzeri dex yani borsa platformu uygulama sı olmaktan ziyade borsalara yönelik sinyal grafik analiz verme tarzında bir proje ama o da zamanla değerlenebilir tabi ki, ekibinin sıkı çalışmasına ve borsalarla olan uyumu çok önemli
full member
Activity: 224
Merit: 100
RepuX - Enterprise Blockchain Protocol
Waves alt yapısını kullanarak çıkarılan projeler gün gün artmaya devam ediyor. Bu wavesin fiyatına olumlu yönde etki eder mi onu merak ediyorum bu konuda yardımcı olabilecek var mı acaba?
full member
Activity: 854
Merit: 113
bildiğim kadarıyla digilira wtry tutanlara bi miktar simdaq verecekmiş. tarihini öğrenince bi miktar para yatırmayı düşünüyorum digiliraya. bedavadan token gelecek .
digiliraya yatırım yapmak derken? digilira bi 1:1 değişim aracı yatırım yapılmaz satın alınır hocam. öyle bi durum varsa bende satın alıyım. beleşten coin gelir.
newbie
Waves altyapısından oceanlab, wagerr, wtc ve wavesgo aldım. Bunu da almazsam ayıp olur şimdi Smiley)
sr. member
Activity: 1610
Merit: 329
bildiğim kadarıyla digilira wtry tutanlara bi miktar simdaq verecekmiş. tarihini öğrenince bi miktar para yatırmayı düşünüyorum digiliraya. bedavadan token gelecek .
brand new
Activity: 0
Proje güzel gözüküyor waves platformuda hareketleniyor orasıda çok güzel icosuna katılacam kesinlikle
hero member
Activity: 1288
Merit: 645
https://simdaq.com/tr/

sayfayı turkceye cevırttık. ıco cıkmaya az kaldı. ıco konusuda acılır yakında
hero member
Activity: 1400
Merit: 569
Fiyatı bir süre sonra artacaktır diye düşünüyorum. En azından aylık ya da yıllık üyelik fiyatına gelecektir.

Aztec'in yazısı çok iyidir. Ek olarak okumak isterseniz; https://steemit.com/tr/@alyattes/alyatteslydia-tavsiyesi-simdaq-ile-mantikli-yatirim-yapalim-mi
Pages:
Jump to: