Pages:
Author

Topic: Sizce 2018 yılının en iyi 5 koini hangisi olacak? - page 2. (Read 951 times)

member
Activity: 79
Merit: 10
WAVESSSSS! SMart contract, blockchain Messenger Yeni lite client ve icolara yapacağı yasal zeminle(deloitte) ve daha bir sürü teknolojik gelişmelerle uçacak tutabilene aşk olsun. 2018 sonu waves 100 $ (mı!) ( asla 100 $'a satmam hedef 500 $ 2019 ortası!)
bu arada stratisin de çok değerleneceğini biliyorum gözüme baka baka yükselecek nomıssız coin
full member
Activity: 1018
Merit: 146
Son zamanlarda Neo tamamen gözüme çok sıcak bir şekilde gelmeye başladı . Çıkaracakları ICO ' ların düzenli bir şekilde ilerlemesi yönünde fiyatın muazzam seviyelerine geleceği yönünde fikrim var .
kesinlikle katılıyorum.durup durup birden açıkcası xmr ltc gibi bir atakla kısa sürede 5x civarı bekliyorum olur mu ? neden olmasın Smiley
full member
Activity: 322
Merit: 154
şuraya waves'in yolharitasını bırakıyorum. ilk 6 ay 150kya geri dönüp 200leri de geçebilir.

legendary
Activity: 2422
Merit: 1358
Bu tarz tahminleri çok seviyorum hemen doldurasım yazasım geliyor:
Bence en net iyi coinler Waves, neo ve omisego olacaktır. 2018de bu coinler top 10de sağlamlaşacak. Stratis chainlink ve bat da bana önemli geliyorlar.
full member
Activity: 644
Merit: 103
CAT.EX Exchange
Bence 1) Ethereum
            2)Litecoin
            3) Waves
            4) Stratis
            5)Monetha
full member
Activity: 672
Merit: 100
Aslında coinler 5x-10x-15x gibi faktörlerle düşünmek doğru değil bence yukarıdaki yazdığın coinlerin hepsi kazandırır muhtemelen ama paradan çok coinin gelişimini önemsemek lazım diye düşünüyorum
full member
Activity: 210
strat, ubq, pivx bunları izliyorum ben şuan.
member
Activity: 196
2018 in sonuna kadar dengeler değişebilir tabi ama bence şu anki duruma göre ilk 5; ethereum, waves, neo, monetha ve dash olabilir bence.
bakalım bekleyip göreceğiz..
member
Activity: 112
Qash, Monaco, Stratis, Waves, Iota.
legendary
Activity: 1572
Merit: 1002
Son zamanlarda Neo tamamen gözüme çok sıcak bir şekilde gelmeye başladı . Çıkaracakları ICO ' ların düzenli bir şekilde ilerlemesi yönünde fiyatın muazzam seviyelerine geleceği yönünde fikrim var .
full member
Activity: 344
2018 yılı kripto paraların patlama yapacağı muhteşem bir yıl olacak. Genel kanı Ethereum, Litecoin, Dash, Verge ve Binance Coin beşlisinin 2018 de zirve yapacağı şeklinde görünüyor. Btc belirsiz.
full member
Activity: 196
LTC NEO STRATİS WAVES ETHEREUM
Ben bu 5 coinden eminim 2018'de çok farklı yerlerde olacak ama emin olmamakla beraber bi coin daha var aklımda ethereum classic belki buda birazda olsa hareketlenir. Şu anda Ethereum classic cmc'de 30$ belki 2018'de 50$ falan görür umudundayım.
legendary
Activity: 2548
Merit: 1519
Eğer bu seneki gibi yine yükseliş dalgası olursa ben ETH, NEO, WAVES, KMD, OMG gibi coinlerin yükseleceğini düşünüyorum. Her portföyde bulunması gereken demirbaş coinler oldu artık bunlar. Kimin listesine baksanız bunları görebilirsiniz.
jr. member
Activity: 364
Merit: 1
2018 yılın hit coinleri bana göre
adex
wawes
stratis
chainlink
dgb
monetha olacaktır diyorum
sr. member
Activity: 560
Merit: 250
Ben 2018 için waves'den çok ümitliyim açıkcası çünkü hem globalde hem localde sürekli güncel bir konusu genelde oluyor ve sistem hatasız çalışıyor şuanda
RTE
full member
Activity: 294
Merit: 103
Güzel tahminler arkadaşlar tebrikler. Usta kişilerden bekliyoruz Özellikle forumda 5+yıl üzeri olanlardan .Bakalım yılın en iyisi hangisi olacak.
newbie
Activity: 10
Merit: 0
waves
stratis
neo
monetha
ripple
full member
Activity: 142
EOS       Bütün oklar bu coini gösteriyor.
member
Activity: 285
Merit: 12
Hocam sadece forklara oynamak garip olmuş. Neyse bu yıl strat ve wavesin yılı artık olucak gibi demiştik, monetha da gümbür gümbür geliyor son haftalarda çok güzel topladı ve herkesin yanıldığını gösterdi sonunda. Diğer iki seçenek ne olur bilemiyorum şuan:)
member
Activity: 212
Merit: 13
Ben Btc forklarının başarılı olacağını düşünüyorum..BCH,BTG,BCD,GOD ve segwit2x ye yatırım yaptım..Diğerlerinden sadece ZRX i şanslı görüyorum..
Pages:
Jump to: