Pages:
Author

Topic: Sizce 2018 yılının en iyi 5 koini hangisi olacak? - page 4. (Read 951 times)

newbie
Activity: 28
Merit: 0
stratis
waves
ppp
icx
aion
member
Activity: 633
Merit: 15
Önceliği kesinlikle wavese veriyorum,

Waves
Stratis
OAX
Ox
Komodo
member
Activity: 98
Merit: 10
The future is your Genome
2018e damgasını waves vuracak diye düşünüyorum. eğer ki smart contract gelirse ethereumu ezer geçer bence. piyasanın en teknolojik coini oluır.
sr. member
Activity: 1667
Merit: 271
waves, ltc, xmr, omisego, neo  ben de bu coinlerin güzel şekilde katlayacağını düşünüyorum, gerçi litecoin x6 yaptı bile ama olsun Smiley
full member
Activity: 728
Merit: 151
stratis, neo, 0x, icx,ethereum,Qtum.....hepsi gelecek vaad ediyor...ethereum tabiki çok aşırı X yapacak değil ancak en güvenli liman bana göre...özellikle stratis in ilk icosu ocakta olacak ve ben heyecanlıyım bakalım neler yaşanacak..inşallah üzmez yatırımcısını
full member
Activity: 168
Merit: 100
Sırasıyla Waves,Ethereum,Bread,Ethereum Classic,Monetha 2018 yılında yatırımcılarına en çok bu beş coinin kazandıracağını düşünüyorum.Tahminlerim umarım doğru çıkar ve 2018 benim yılım olur Smiley
newbie
Activity: 154
Waves, ETN, ZRX, XLM, EVX

Bence en büyük atağı bunlar yapacak.
member
Activity: 406
Merit: 12
Tahmini en çok kazandıracak olanlar Zrx, metaverse, kyber network, sub stratum, Link
umarım en az 5 te 3 yaparım.
newbie
Activity: 168
waves oax chainlink mth olacak
full member
Activity: 224
Bana göre ilk zıplamayı Waves'den göreceğiz ardından Stratis atakağa kalkacak, Başı ethereum çekiyor tabii kii Bunları gören neoda kıvılcımlar çakacak ve son kulvardan gelen  bir GVT miz var
full member
Activity: 434
Güzel bir sıralama olduğunu düşünüyorum. Ethereum geleceğin coini benim açımdan kendini katlayıp en iyi konuma dahi oturabileceğini düşünüyorum. Waves'in de önü çok açık gibi görünüyor neler olur bilinmez fakat bu coinler uzun vadede mutlu edebilecek coinler gibi duruyor.
full member
Activity: 238
Merit: 101
The Experience Layer of the Decentralized Internet
stratis monetha ve waves olacak bence. baya ilgi var zaten halk arasında. monetha 5 dolar waves ve stratis en az 100 doları görecektir diye düşünüyorum.
member
Activity: 224
Merit: 10
Bu aralar dengeler bir anda değişebiliyor ama 2018 için bence en çok değerlenecek olanların başında Ethereum geliyor. Değerinimkatlayacağını düşünüyorum. Onun haricinde Neo, Dash, Waves ve Monetha 'da kendini gösterecek coinlerden gibi geliyor bana. Bakalım, bekleyip göreceğiz neler olup biteceğini.
sr. member
Activity: 826
Merit: 296
Benim favorilerim bunlar.Tabi zaman ne gösterir ne gibi gelişmeler yaşanır bilinmez.Binlerce coin arasından tercih yapmak zor ama piyasayı takip acısından nerede ne zaman alınıp satılmalı zarar etmeden bunu tecrübe ederek öğreniyoruz.
ETC
ICX
BNB
AION
PUNDI

member
Activity: 285
Merit: 12
Liste güzel olmuş, stratis waves ve eth benim için de ilk 5te olurlardı. Diğer ikisi için ise karar veremiyorum biri iota olabilir, diğer güzel artış beklediklerim enjin, kick olabilir.
full member
Activity: 588
Merit: 125
Waves,waves,waves,waves,waves arkadaşlar başka coine gerek yok waves holdlayın yeter yıllar sonra zenginsiniz arkadaşlar waves ekosistem olacaktır eninde sonunda
full member
Activity: 154
cok parlak coinler var ama ether eos icon raiden 0X olabilir bence
full member
Activity: 322
Merit: 154
utn'ye dikkat
full member
Activity: 938
Merit: 115
Ben ce ,

Neo
Ethereum
Litecoin

Özellikle neo performansının gerisinde. Önümüzdeki 3 ayda hakettiği yere gelebilir.
hero member
Activity: 798
Merit: 500
Sovryn - 300-500% APY on USDT Deposit
Bence yeni coinlerden icx , etn, universa, zenprotocol adından söz ettirecek.zen'e girmek istemiştim ama bi türlü o anda exchangede olan sıkıntıdan dolayı trabsfer yapamadım.açıkçası üzüldüm kaçırdığım için hardcape ulaşıp kapandı zaten ICO.borsaya çıktığında iyi fiyatlara geleceğini düşünüyorum
Pages:
Jump to: