Pages:
Author

Topic: Slovenija (Slovenia) - page 46. (Read 1022231 times)

hero member
Activity: 546
Merit: 500
May 24, 2014, 06:43:31 PM
Če kdo mina X11, si naj pogleda to temo, kjer je miner z izboljšanim hashratom: https://bitcointalksearch.org/topic/annx11x13-x11-darkcoinx13-marucoin-miner-based-on-sph-sgminer-623409
donator
Activity: 674
Merit: 522
May 24, 2014, 03:13:33 PM
a se lahko zmenimo, da ne dajemo tukaj reklam za nove coine..? ali pa vsaj za nek standard .. recimo, da namesto celega opisa daš link... kogar zanima si bo pač kliknil link.

v konkretnem primeru gre sicer za zanimiv coin.. sam res ful grdo, da si nam to tukaj pastal..

+1

Link do original teme bi bil povsem dovolj.

Konec koncev je to Bitcoin forum in alt-i imajo, z razlogom, svojo loceno podsekcijo.
hero member
Activity: 546
Merit: 500
May 24, 2014, 01:26:53 PM
Mislim, da je to zahteva, ce hoces objaviti prevod teme in dobiti za to nagrado.
full member
Activity: 146
Merit: 100
May 24, 2014, 12:08:08 PM
a se lahko zmenimo, da ne dajemo tukaj reklam za nove coine..? ali pa vsaj za nek standard .. recimo, da namesto celega opisa daš link... kogar zanima si bo pač kliknil link.

v konkretnem primeru gre sicer za zanimiv coin.. sam res ful grdo, da si nam to tukaj pastal..
full member
Activity: 146
Merit: 100
May 24, 2014, 07:21:42 AM
Totalno sem zrezal trolle na partisu..

http://www.partis.si/clanek/11814
Nismo vsi registrirani na Partisu. O čem se gre? Smiley
Ma partis je na splošno zbirališče trollov in ljudi, ki so A: še osnovnošolci ali B: folk z zelo nizkim IQ-jem. Debata je bila pa okoli te novice o bankomatu ja.. skratka naravnost neverjetno je kaj te ljudje mislijo, da bitcoin je. Od izjave da so to samo enke in nule na ENEM računalniku, preko želja, da bi moralo bit to "ilegalno in kaznivo", do "generealnega direktorja bitcoina", ki ima exkluzivne pravice nad njim (Ta zadnje sicer ni med komentarji.. ta je prišla potem meni na PM).

No ja.. zmaga ga pa tele Smiley
"bitcoin in svizec je zavil čokolado čokolade pa ni tko je pa bitcoin in spet bo vse eden pokradel in propadel pa gre pa pa"
hero member
Activity: 806
Merit: 507
Trusted Campaign manager
sr. member
Activity: 317
Merit: 275
May 23, 2014, 03:52:41 AM
Totalno sem zrezal trolle na partisu..

http://www.partis.si/clanek/11814
Nismo vsi registrirani na Partisu. O čem se gre? Smiley
full member
Activity: 146
Merit: 100
May 22, 2014, 07:55:35 PM
Totalno sem zrezal trolle na partisu..

http://www.partis.si/clanek/11814
full member
Activity: 146
Merit: 100
May 22, 2014, 07:54:30 PM
f3tus... ja sem potem videl.. čisto na dnu je že blo.. Smiley
sr. member
Activity: 317
Merit: 275
May 21, 2014, 05:04:55 PM
obstaja kak source? iščem na google, na redditu, vsepovsod..
Ne da se mi iskat, imaš na Redditu... http://www.reddit.com/r/Bitcoin/
full member
Activity: 146
Merit: 100
May 21, 2014, 04:44:10 PM
A je bila kakšna spodbudna novica?
Ebay, PayPal, BitPay, Circle, Winklevoss... Res da je že padlo pod $500, ampak v prihodnjih dneh/tednih bo spet zrastlo, garantirano. Mislim, da bodo zdaj "big playerji" začeli vlagati veliko denarja v Bitcoin.

Do lune. Smiley

obstaja kak source? iščem na google, na redditu, vsepovsod..

Ta torek, 20.5.2014 ob 18h, bo v Ljubljani predstavitev Lamassu ATMja.

Čopova ulica 38, Hostel Tresor


še original besedilo:

Quote
Vabilo na dogodek ob izstrelitvi prve Bitnik Lamassu bitcoin naprave

Ljubitelji in poznavalci Bitcoina in kriptovalut, vse, ki vas to zanima, vabljeni na otvoritveni žur ob izstrelitvi prvega Bitnika, Lamassu naprave za kupovanje bitcoinov, v torek 20. maja 2014 od 18.00 do 21.00 ure v hostel Tresor na Čopovi 38 v Ljubljani!

Prepričani smo, da je bitcoin decentralizirana digitalna valuta, ki bo prevzela klasične denarne trge, temelječe na bančništvu in borzi, pa tudi ena najpomembnejših tehnoloških inovacij našega časa, ki bo korenito spremenila marsikateri vidik našega življenja.

Nekatere izmed svetovnih Bitcoin iniciativ, ki inspirirajo v Ugandi, v Argentini,...

Če ste tudi sami v to prepričani ali pa vas zadeva zgolj zanima, vas vabimo, da se nam pridružite ob izstrelitvi. Združimo moči, da se informacija o prednostih kriptovalut v Sloveniji čimprej razširi. Če veste za koga, ki bi ga dogodek zanimal, vas prosimo, da vabilo posredujete naprej. Več nas bo, boljše bo.

Za dobro glasbo bo skrbel Nikus Pokus (Bojler). Za res kvalitetno rodno kapljico se zahvaljujemo Otonu Reyi. Pogostitev za dobrodošlico po principu, kdor prej pride, prej melje.

Pridite po kojne v Tresor - To The Moon!

http://bitnik.eu


Zakaj moram vsako tovrstno zborovanje zasledit en dan prepozno!?!?!
hero member
Activity: 546
Merit: 500
May 20, 2014, 03:02:11 PM
Ja mislim da je že skrajni čas, da se spet dvigne.  Cheesy
sr. member
Activity: 317
Merit: 275
May 20, 2014, 02:58:24 PM
A je bila kakšna spodbudna novica?
Ebay, PayPal, BitPay, Circle, Winklevoss... Res da je že padlo pod $500, ampak v prihodnjih dneh/tednih bo spet zrastlo, garantirano. Mislim, da bodo zdaj "big playerji" začeli vlagati veliko denarja v Bitcoin.

Do lune. Smiley
hero member
Activity: 546
Merit: 500
May 20, 2014, 02:32:37 PM
Raste, raste! $500! Grin

A je bila kakšna spodbudna novica?
sr. member
Activity: 295
Merit: 250
Graphic Designer
May 20, 2014, 02:24:49 PM
Mogoce pa celo prebijemo 500$!


BTW, ce kdo rabi kaksne graficne storitve, se priporocam Smiley

Portfolio v podpisu, oziroma www.behance.net/gjeric
sr. member
Activity: 317
Merit: 275
May 20, 2014, 01:16:28 PM
Raste, raste! $500! Grin
sr. member
Activity: 252
Merit: 250
12CDKyxPyL5Rj28ed2yz5czJf3Dr2ZvEYw
May 20, 2014, 06:36:07 AM
danes videl tablo pred tresorjem, nisem pa šel notri pogledat, če je že tam, važno je da je tabla, je že dobra reklama sama po sebi

jaz še zmeraj prodajam po borzni ceni -3%, anyone ?

Sicer ne kupujem... ampak lahka dam kak hint  Cheesy
Predvidevam da želiš prodat v živo zaradi tega ker bi si drugače z prodajo na borzi moral nakazati na račun... Če je temu tako... Prični uporabljati Okpay, naročiš si njihov mastercard, prodaš btc na btc-e za € (višje k bitstamp$) in jim daš 1% feeja. Kolega uporablja okpay že kar nekaj let in še ni nikoli dobil ničesar z dursa (kolikor mi je znano)  Grin

Res je, nakazil ne smem prikazovati nekaj casa, posebni razlogi..
sr. member
Activity: 317
Merit: 275
May 20, 2014, 06:30:00 AM
ampak ponavadi je btc-e€ višje kot bitstamp$.
Aja...

Glede nakazil pa... nikol ne veš kaj naši "veleumi" na dursu in podobnih inštitucijah naumijo  Grin 
Sicer pa pravim, zgolj nasvet kako iti okoli nakazila na slovenski trr.
Tudi res... No, zaenkrat je še zelo sproščeno in smo več ali manj bitcoin heaven proti nekaterim drugim državam. Ampak čisto možno, da ko cena zraste, bodo hoteli svoje drobtine (prej kose) in bodo stvari obdavčili...

Drugače pa lahko vzameš Mastercard tudi pri Hypo banki, ki je vezana na avstrijski račun.
sr. member
Activity: 442
Merit: 250
May 20, 2014, 05:46:28 AM
prodaš btc na btc-e za € (višje k bitstamp$)
Od kdaj pa to? Na Bitstamp prodaš trenutno za $460, na BTC-E za 327€. Tudi po proviziji in konverziji v evre imaš večji profit preko Bitstampa.

Kolega uporablja okpay že kar nekaj let in še ni nikoli dobil ničesar z dursa (kolikor mi je znano)  Grin
Razen če rudari, ne more DURS ničesar (plus, naj dokažejo, če lahko). Jaz si tako kar na TRR od Abanke nakazujem. Bolje kot pa da plačam še dodatno 1-1,35% provizijo za vsako nakazilo na tujo Mastercard. Brezveze.

Ja se strinjam, trenutno je btc-e zelo nizko proti bitstampu... ampak ponavadi je btc-e€ višje kot bitstamp$. Nisem mislil trenutne situacije ampak splošno. Opazuj malo cene, ko se bo trg malo "normaliziral" Wink

Glede nakazil pa... nikol ne veš kaj naši "veleumi" na dursu in podobnih inštitucijah naumijo  Grin  
Sicer pa, zgolj nasvet kako iti okoli nakazila na slovenski trr.
sr. member
Activity: 317
Merit: 275
May 20, 2014, 04:24:29 AM
prodaš btc na btc-e za € (višje k bitstamp$)
Od kdaj pa to? Na Bitstamp prodaš trenutno za $460, na BTC-E za 327€. Tudi po proviziji in konverziji v evre imaš večji profit preko Bitstampa.

Kolega uporablja okpay že kar nekaj let in še ni nikoli dobil ničesar z dursa (kolikor mi je znano)  Grin
Razen če rudari, ne more DURS ničesar (plus, naj dokažejo, če lahko). Jaz si tako kar na TRR od Abanke nakazujem. Bolje kot pa da plačam še dodatno 1-1,35% provizijo za vsako nakazilo na tujo Mastercard. Brezveze.
Pages:
Jump to: