Pages:
Author

Topic: Spor Toto Süper Lig Süleyman Seba Sezonu 2014/15 - page 2. (Read 10869 times)

legendary
Activity: 1596
Merit: 1014
bilicin daha derbi galibiyeti yok. beşiktaş cok acemi takım. bir gs yada fb deneyimi yok futbolcularda. Fener dün puan kaybetmeseydi ya şampiyon ya 2. olurdu. suan %90 gs sampıyon olur.

Katılıyorum.Fenerbahçeli olarak derbide Beşiktaşlıyız.Dünkü maçtan sonra şampiyonluk gitti gibi.Sahamızda Erciyesi yenemiyorsak şampiyon olmayalım zaten.
sr. member
Activity: 266
Merit: 250
biliçin derbi galibiyeti mi yok? geçen 2-0 bizi yenmediler mi Cheesy
twn
legendary
Activity: 1204
Merit: 1011
bilicin daha derbi galibiyeti yok. beşiktaş cok acemi takım. bir gs yada fb deneyimi yok futbolcularda. Fener dün puan kaybetmeseydi ya şampiyon ya 2. olurdu. suan %90 gs sampıyon olur.
sr. member
Activity: 266
Merit: 250
Infected Mushroom
Bugünki FB maçından sonra şampiyon büyük olasılıkla BJK olacaktır. GS'den daha iyi olduklarını düşünüyorum. Ayrıca derbilerde kötü olan Bilic bu kez turnayı gözünden vuracaktır.
Yarin akhisari yenemiceklerki galatasarayi yensinler.

Kesin bilgi mi yayalım bence bunu

Haha, Erciyes!  Tongue
full member
Activity: 364
Merit: 100
Bugünki FB maçından sonra şampiyon büyük olasılıkla BJK olacaktır. GS'den daha iyi olduklarını düşünüyorum. Ayrıca derbilerde kötü olan Bilic bu kez turnayı gözünden vuracaktır.

Kesin bilgi mi yayalım bence bunu
legendary
Activity: 2912
Merit: 1150
member
Activity: 210
Merit: 11
♦ SIMDAQ ♦
hero member
Activity: 826
Merit: 1000
Fenerliyim ama bu sene beşiktaşın şampiyon olmasını istiyorum . Bence hakediyorlar. Çok güzel ve hızlı top oynuyorlar.

Galatasaraylıyım hiç bir takımın şampiyon olmasını istemiyorum hatta futbola reset atıp yeniden başlatsınlar Emre, Volkan vb kalitesiz ne kadar adam varsa sıfırlayıp televizyonlarda boy gösteren yorumcu kılığındaki şarlatanları da temizleyip türkiye'de futbolu yeniden çalıştırsınlar o zamanlar tadı çıkar.
twn
legendary
Activity: 1204
Merit: 1011
Beşiktaş bu futbolla çok zor şampiyon olur. Arenadan puan alabilceklerini sanmıyorum. Bence GS ve FB arasında geçicek iyi oynamasalar bile kadro farkıyla çoğu maçta puan topluyorlar. Beşiktaş iyi oynamadığı zaman oyunu değiştirebilcek düzeyde iyi oyuncuları yok.kadrosu diğer iki takımın gerisinde.
legendary
Activity: 1596
Merit: 1014
Oyum Fenerbahçe'den yana  Smiley Fikstür avantajıyla berbaer şampiyon oluruz  diyorum Grin
full member
Activity: 364
Şuan bakıldığında hiçbir takım şampiyonluğu haketmiyor Cheesy Son haftalara kaldı ama takımlar o kadar kötü hakedeni bulmak zor. Fenerbahçeliyim ama bizden bir cacık olmaz. İsmail Kartal takımın içine ediyor keza bugün Biliç ortalığı mahvetti ama cenk'e dua etsin son dakikada kazandı. Gs'de hoca iyi ama takım o kadar da iyi değil şuanda. Muhtemelen 33. haftada bjk-gs maçı berabere biter ve son haftaya 3 takımda şampiyonluk kotasında girer Cheesy Sözün özü: Bu yıl lig lig tvye yarıyor.
legendary
Activity: 1666
Merit: 1030
Şampiyonluk geliyoooorrrrrr.
full member
Activity: 224
Beşiktaş bugün de kötü hakem yönetimine rağmen kazanmayı başardı.
zaten biz oldum olası önce hakemlere karşı sonra rakiplere karşı oynayan bir takımız unutmamak gerekir ki biz hakemden gol yemiş bir takımız:(
EFS
staff
Activity: 3696
Merit: 2065
Crypto Swap Exchange
Beşiktaş bugün de kötü hakem yönetimine rağmen kazanmayı başardı.
EFS
staff
Crypto Swap Exchange
Beşiktaş sağ bek olarak Daniel Opare'yi almış. 24 yaşında, sene başında Porto'ya gitmiş ama sadece reserve takımda oynamış. Bakalım bu sezon için yeterli çıkacak mı?
legendary
Activity: 1470
Merit: 1024
Fenerliyim ama bu sene beşiktaşın şampiyon olmasını istiyorum . Bence hakediyorlar. Çok güzel ve hızlı top oynuyorlar.
EFS
staff
Crypto Swap Exchange
Lig baya çekişmeli geçiyor. 24. haftada hatlar biraz daha belirginleşir.
EFS
staff
Crypto Swap Exchange
Rezalet bir hakem yönetimine rağmen yine kazanmasını bildik ve hakkımız olan yerdeyiz, lideriz.
sr. member
Activity: 655
Merit: 258
Prandelli gitti mi yahu http://prandelligittimi.com/

Prandelli kalırsa bu sene Galatasaray ligi 4. bitirecek kesin
EFS
staff
Crypto Swap Exchange
9 kişiyle Başakşehir'i, federasyonu, tüpçüyü ve tüm Beşiktaş düşmanlarını yendik.
Pages:
Jump to: