Pages:
Author

Topic: Spor Toto Süper Lig Süleyman Seba Sezonu 2014/15 - page 3. (Read 10869 times)

legendary
Activity: 1554
Merit: 1000
Galatasaray'ın bu oyunla ligde işi çok zor. Fenerbahçe ve Beşiktaş çekişecek gibi görünüyor.
newbie
Activity: 32
Merit: 0
Derbi haftasi geldi catti.

Besiktas ligin en guzel futbol oynayan takimi, fakat Fenerbahce her zaman bu tur maclardan puan koparmayi basariyor.Ismail Kartal`la her ne kadar biraz guc kaybettiklerini dusunsemde bu macta Fenerbahce`nin yenilmeyecegini dusunuyorum.
legendary
http://www.sporonlinem.com/Gatasaray  çok kötü bu sene 4 yiyim duruyoruz  Undecided

O link ne kendi siten mi?
newbie
Activity: 1
http://www.sporonlinem.com/Gatasaray  çok kötü bu sene 4 yiyim duruyoruz  Undecided
sr. member
Activity: 655
Merit: 258
Bir Galatasaray'lı olarak;

Prandelli ile Galatasaray'dan hiç umudum yok, ne şampiyonluk ne de Şampiyonlar Ligi göremeyebiliriz seneye. Avrupa kupalarında çakan çakana zaten Smiley)

İsmail Kartal ile Fenerbahçe'den de hiç umut yok. Takımı disipline sokamıyor bir kere. Şampiyon olamasa da Galatasaray'la yarışır ama Şampiyonluk için değil kim daha üst sırada bitirecek diye.

Slaven Bilic ile Beşiktaş geçen sene de güzel oynuyordu aslında ama oyunu çevirecek oyuncu eksikliğinden 3. bitirdiler. Ama bu sene şampiyonluk Beşiktaş'a yakışacaktır. Ne Fenerbahçe ne Galatasaray 4. yıldızı alamayacak bu sene.
legendary
Konuya anket ekledim. Hangi takım şampiyon olur?
newbie
Activity: 32
Ne yazik ki Suleyman Seba sezonuna yakisir bir sezon olmayacak gibi.Daha simdiden kavga, gurultu, tonla hakem hatalari.
EFS
staff
Activity: 3696
Merit: 2065
Crypto Swap Exchange
Beşiktaş gol attıktan sonra maç bitsin istiyorum, kesin gol yiyoruz. Buna bir çözüm bulmak lazım. Olimpiyat stadı ayrı bir rezalet. En kısa zamanda her şey düzelir umarım, bu sene şampiyon olmalıyız.
sr. member
Activity: 638
Merit: 259
Busene artık Beşiktaş şampiyon olucak. Hadi hayırlısı...
full member
Activity: 238
Merit: 100
Sanırım BAN 11 Nisan'a uzadı...
bence bjk gs maçından sonra şampiyonluğunu ilan eder.
EFS
staff
Crypto Swap Exchange
Efsane başkan, hayatını Beşiktaş'a adamış büyük insan Süleyman Seba'yı kaybettik.

legendary
Activity: 1447
Demba Ba Beşiktaş'a geliyor ama Önder Özen'in ayrılması çok kötü oldu. Bu yönetimin desteklenecek tarafı yok, olan yine biz taraftara oluyor.
Maalesef, yıllardır çöküşte Beşiktaş, yönetim cidden kötü kararlar alıyor.
full member
Activity: 238
Merit: 100
Sanırım BAN 11 Nisan'a uzadı...
fener 2. yarı tüm derbileri evinde oynayacak-
bjk 2. yarı tüm derbileri deplasmanda oynayacak-
gs puan farkını açmayı başarırsa ligin bitimine 2 hafta kala evinde oynayacağı bjk maçından sonra şampiyonluğunu ilan edip 4. yıldızı takabilir-
EFS
staff
Crypto Swap Exchange
Demba Ba Beşiktaş'a geliyor ama Önder Özen'in ayrılması çok kötü oldu. Bu yönetimin desteklenecek tarafı yok, olan yine biz taraftara oluyor.
legendary
İlk hafta maçları ve ligde mücadele edecek takımlar

Derbi Haftaları
2. hafta Trabzonspor - Fenerbahçe
6. hafta Galatasaray - Fenerbahçe
8. hafta Beşiktaş - Fenerbahçe
10. hafta Galatasaray - Trabzonspor
12. hafta Beşiktaş - Trabzonspor
16. hafta Beşiktaş - Galatasaray

Pages: