Pages:
Author

Topic: İstanbul'da şahsen görüşebilecek arkadaş var mı ? - page 2. (Read 3342 times)

sr. member
Activity: 504
Merit: 256
arkadaş bi tane dandik avmnin içinde starbucksta iki kahve içeceksiniz. yaptığınız evhamı kes ya..

ayıptır günahtır. kendin gelmek istemiyorsun bari gelecek olanları korkutma!!

not: evet böbrek hırsızıyım.. Smiley

Ahaha buna sesli güldüm.. Yerden göğe kadar haklısın hocam.. Sanırsın adam btc piyasasının yarısını elinde tutuyor Smiley kici kirik 0.2 btc si var yok bi korku sarmis milleti degme gitsin Smiley

abijim madem güldün akşam akşam atasın kardeşine 3-5 merit  Grin

evet kardeşlerim bunlar bize merit de dilendirdiler asdfgsdhjc  Grin Grin

Vallahi dostum olaydi atardim 24 merit vardi tanidiklara gitti hakkim gelsin atarim unutmazsam Cheesy
jr. member
Activity: 43
Merit: 1
...
arkadaş bi tane dandik avmnin içinde starbucksta iki kahve içeceksiniz. yaptığınız evhamı kes ya..

Ahaha buna sesli güldüm.. Yerden göğe kadar haklısın hocam.. Sanırsın adam btc piyasasının yarısını elinde tutuyor Smiley kici kirik 0.2 btc si var yok bi korku sarmis milleti degme gitsin Smiley

abijim madem güldün akşam akşam atasın kardeşine 3-5 merit  Grin

evet kardeşlerim bunlar bize merit de dilendirdiler asdfgsdhjc  Grin Grin
sr. member
Ya da 20 kart sahibi daha kartların markasını söyleyemiyor ram deyince hönk one ku diyor rig zaten yok öyle birsey ring var adama göre.. Ama bulusmaya korkuyor.. Yahu neyse bu tarz tipler zaten bulusmaya gelmesin kardesim ariza tiplere gerek yok.. Cheesy
sr. member

newbie
Activity: 25
Merit: 0
Arkadaslar, telegramdada bulusabiliriz.

Hic riski olmadan.

t.me/BTCoinciler

@BTCoinciler
jr. member
Activity: 43
...

member
Activity: 294
Merit: 10
Yüzyüze buluşmak çok tehlikeli şu türkiye ortamında.
sr. member
Activity: 406
Merit: 252
Bu konu üaçılalı uzun süre oldu herkes buluşalım felan diyor ama kimse bir türlü buluşmaya tenezül etmedi bu gidişle de etmeyecek gibi duruyor Smiley Benim tavsiyem herkes bir şekilde buluşup elini cebien atsın bir şeyler düzenlesin artık
newbie
Activity: 59
yahu adam kesiyorlar bu ülkede adam, böyle bir şey olabilir mi? 500 liraya adam kesiyor suriyeliler, devlet sen ehliyet alırken avucunun içinin bile parmak izini alıyor,

suriyelilerde böyle bir durum yok, takar bıçağı 500 liraya kimse bulamaz,

KİMSE ARAMAZ
member
Activity: 112
BTC Alınır Satılır
Selamlar,

İstanbul Avrupa yakasında şahsen görüşebileceğim ve bire bir merak ettiğim konuların sorularını sorabileceğim ve muhabbet edebileceğim bir arkadaş var mı ?

Yada bir kaç arkadaş bir araya gelip ufak bir buluşma durumuna girer miyiz ?

Uğur seninle buluşurum ama kahveleri ödersin?
member
Activity: 140
İstanbul'da çok arkadaş var. Buluşma günleri oluyor.
full member
Activity: 546
Merit: 100
istanbuldan yeni ayrıldım memlekete geldim ama aklımdaydı hep bir buluşma ayarlamak fikir alışverişi yapmak falan döndüğüm zaman bir buluşma olursa katılmayı isterim şahsen
newbie
Activity: 122
Bulaşmayın beyler böbrek möbrek kalmaz piyasada, her gun bitcoin icin adam öldürüyorlar.
member
Activity: 224
Merit: 14
Vallahi buluşma falan riskli işler. bunu discord teamspeak gibi yerlerde yapan gruplar var arkadaşlar oralar daha güvenli sayılabilir. Ama onlara bile güven yok tabi:)
member
Activity: 196
Pro Translation Agency, Istanbul
Buluşmanın amacı nedir ?
full member
Activity: 163
Merit: 100
soyle bir sey olabilir baska bir uygulamaya baglanti verirsiniz burdan katilmak isteyenler burdaki forum profillerini hic belirtmeden bulusur gorusur
sr. member
Activity: 812
Merit: 252
Ne var ki buluşmada kimin ne kadar BTC si var bunun sorgusu yapılacak değil ya.
member
Activity: 223
Merit: 23
Life one ! Live it...
İstanbul buluşması olursa katılabilirim:) neden korkuyorsunuz arkadaşlar kaderimizde varsa düzülmek neye yarar üzülmek:P
jr. member
Activity: 161
Buluşmak için btc nin düşmesini bekliyor sanırım herkes Cheesy
sr. member
Activity: 303
Merit: 250
Son zamanlar da gasp haberleri aldı başını gidiyor burada ki insanlar ister istemez bazen hesaplarında ki paraları istemeden belli ediyor böyle bir ortamda da insanların bu tür buluşmalara gideceğini pek zannetmiyorum
Pages:
Jump to: