Pages:
Author

Topic: İstanbul'da şahsen görüşebilecek arkadaş var mı ? - page 3. (Read 3342 times)

member
Activity: 109
Merit: 10
Decentralized Transportation Economy
bence yok maalesef Sad durum çok vahim.
newbie
Activity: 280
Merit: 0
hocam şu anda yüz yüze buluşup btc ile ilgili işlem yapmak muhabbet etmek çok tehlikeli bence,
RTE
full member
Activity: 294
Merit: 103
Görüşürüz kısmetse neden olmasın ki ?
full member
Activity: 406
Merit: 100
bence hocam kimse buluşmaz 1 btc için katır katır adam kesip ormana gömecek bir dolu insan istanbulda, adamın saç telini bile bulamazlar allah korusun
member
Activity: 308
istanbul'dan buluşacak adam çıkmazsa bu işi bırak Smiley

İstanbuldan adam çıkar ama üstte de söylendiği gibi artık anonimlik önemli Smiley
full member
Activity: 266
Merit: 108
istanbul'dan buluşacak adam çıkmazsa bu işi bırak Smiley
member
Activity: 294
Keske Istanbul'daikamet ediyor olsaydim kardesim.
sr. member
Activity: 361
Merit: 250
anonim takılma taraftarıyım ama nicklerimiz sorulmayacaksa ve sohbet havasında olunacaksa neden katılmayalım bence çok iyi olur çokta hoş olur
full member
Activity: 163
Onca haberden sonra buluşmalar çok sıkıntılı olur, anonim kalmak en iyisi.
Çok mantıklı, bu konuya dikkat etmek lazım.
sr. member
Activity: 518
Merit: 251
Onca haberden sonra buluşmalar çok sıkıntılı olur, anonim kalmak en iyisi.
full member
Activity: 308
buluşmalar falan biraz yürek ister, millet böbrek söküyor anonim kalmak lazım.

evet usta, kafaya silah dayayıp 450 btc yi gasp etme suçu da üstüne tuzu biberi oldu olayın
sr. member
Activity: 392
Merit: 252
buluşmalar falan biraz yürek ister, millet böbrek söküyor anonim kalmak lazım.
legendary
Activity: 1120
Merit: 1003
uzaklardayız beylikdüzü tarafı olursa hafta sonu bir çay içilebilir derim haber beklerim . diğer türlü forum büyük buluşması için iyi bir org. yapılması gerekir sahsı olarak tanıdığım cok güzel insanlar var burada acıkcası yenilerine de yer vermek lazım .
newbie
Activity: 59
Merit: 0
hadi buluşalım. benim eski çalıştığım yer btc kabul ediyor. gider yemek yer hesdabı da btc olarak öderiz. yer hisarüstünde.
hero member
Activity: 1890
Merit: 792
Öncesinde tarih bilgisi verilirse mutlaka katılmak isterim.
member
Activity: 532
Merit: 12
Bende İstanbul Avrupa yakasındayım, toplu bir buluşma olursa bende seve seve katılmak isterim, bilgi birikimi yüksek olan arkadaşlarla sohbet süper faydalı olur.
member
Activity: 280
Valla şu sıralar herkes Btc nin artışına odaklanmış durumda, o yüzden buluşma olacağını düşünümüyorum,

eray hocam, forumda buluşmalarlar/toplantılarla ilgili bir ana bölüm var oradan da bakabilirsiniz. bende istiyorum gelmek
member
Activity: 110
Merit: 11
Yakin zamanda istanbulda bulusma olursa bilgi almak icin katilmak isterim
sr. member
Activity: 303
Merit: 250
Eğer bu kadar çok ilgili varsa bir topluluk buluşması düzenlemezsek saçma olur diye düşünüyorum. Hep birlikte bir mekanda oturur sohbet eder konuşuruz, blockchain teknolojisi ve bu teknolojinin geleceğinden bahsederiz.

Eskiden buluşmalar oluyordu kimse gelmiyordu, üç dört kişi buluşuyorduk. Artık kripto para cinayetleri bile görür olduk. Kimsenin kimseye güveni kalmadı, kimse tanımadığı insanlarla aynı ortama girmek istemiyor. Buluşma dönemleri iki sene öncesinde kaldı.

Türkiye çok rezil bir yer haline geldi, doğru dürüst insanlar evlerine çekirdek çevresine çekildiler, ben  sebebini bu olarak görüyorum buluşmaların azalmasının.

Hocam kimse kimseye ne kadar kazandığıunı söylemezse ve forum nicklerini de belirtmezse sorun olmaz bence buluşmakta herkes ilk defa tanışırsa ne gibi bir problem çıkacak ki acaba Smiley
full member
Activity: 518
Aynen haklısınız çok dikkatli olmak gerekıyor bıtcoın tanındıkça daha da dolandırıcılar tureyecekdır
Pages:
Jump to: