Pages:
Author

Topic: STRATIS - İşletmeler için geliştirilmiş teknoloji - page 20. (Read 40696 times)

newbie
Activity: 14
Merit: 0
Ara ara alım yaparak maliyeti düşürmeye çalıştım bir hayli.Aldığımdan beri düşüuor. toparlayıp 7 doları bulsa bari :-(
full member
Activity: 840
Merit: 103
Zaten hep umutlar bittiğinde herkesin ümidini yitirği vakit beklenenler olur. Bence yılmayın tutmaya devam zararına çıkış yapmadığınız da zarar etmiş olmazsınız.
Zararda degilim ama bir bikkinlik geldi bitcoin 8300ken 430 8200e inince 420 oteki coinler en azindan dalgalaniyor.
sr. member
Activity: 448
Merit: 250
Zaten hep umutlar bittiğinde herkesin ümidini yitirği vakit beklenenler olur. Bence yılmayın tutmaya devam zararına çıkış yapmadığınız da zarar etmiş olmazsınız.
sr. member
Activity: 616
Merit: 261
Stratis e çok da suç bulmamak lazım hangi koin dediğini yapıp hedeflediği rakamlara gelebildi ki ? En azından dolar bazında sabit kalsa o da bir şeydir diye kendimi avutasım geliyor ama btc cok cıktı be .. Btc 10k $ olduğunda da bu cümleyi kuracağım galiba.
legendary
Activity: 1596
Merit: 1014
İlkbahara gelmeden kriz anında stok yapmak lazım.Muhtemelen ilkbaharda altlar toparlanacaktır yazbaşı gibide strat ciddi rakamlara ulaşacaktır.
sr. member
Activity: 1610
Merit: 329
stratis ve waves hala değerini göremediler bence. bitcoinin deli gibi artışı yüzünden de sürekli dump yediler. ama geçen yılı hatırlayın. sabırlı olan kazanacak.
sr. member
Activity: 322
Merit: 251
Masternode olayı da tam tutmadı herhalde . 250 K stratis ' de ciddiler mi gerçekten ? Bu konu da net bir açıklamaya ulaşan var mı ?

2018 ' in ortalarında tamamen şahlanacak (YTD) Smiley
full member
Activity: 854
Merit: 113
Arkadaşlar btc olmuş 8bin dolar, çok da şey'apmamak lazım. Ortaya biraz bişeyler koydukları zaman bikaç ay sonra düzgün bişeyler olur, ozamanlara kadar fiyatlarda büyük yükseliş felan beklemek boşa diye düşünüyorum.
newbie
Activity: 55
İnsan stratis'te bilmediğimiz olumsuz bir haber mi var diye şüphe ediyor. Yakında pump-dump coini olacak sanki 😊 Aslında ekip sağlam fikir güzel, son dönemlerde tek olumsuz haber roadmap'e uyumlanma konusunda biraz sorun var. Fiyata bu kadar etki etmesi şaşırtıyor insanı.
sr. member
Activity: 434
Merit: 253
Ben elimdeki Stratisleri asla zararina satmayacağim, gerçekten 2018 kendi altyapisini kullanan kriptoparalarin şahlanma dönemi olacak gibi gözüküyor.
full member
Activity: 322
Merit: 101
hiç aksiyon yok strat ve waves'de. rüzgar esmiyor resmen.
full member
Activity: 840
Merit: 103
Birkac gun once kactan aldiysam hala ayni fiyatlarda ne zarar ediyorum ne de artiyor. Bitcoinde olsaydim en azindan biraz elimdekileri arttirirdim.
sr. member
Activity: 532
Merit: 250
% 40-50 yükselen koinleri görünce gerçekten değerinin çok altında olan stratis gibi projelerin coinlerini elimizde tuttuğumuz için pişman olmamak mümkün değil tabi, ama aldık artık, kâra dönüşmeden satmam şahsen. Bu arada güncellemelerin yapılması da kararıma ayrı bir yön verebilir tabi belki de hiç satmam o zaman. 
full member
Activity: 728
Merit: 151
valla etherdelta da çok deli paralar dönüyor..waves miş stratismiş benim yakın vadede bi umudum yok.gerçi waves coştu bu ara.düzeltelim..uzun vade de ne olur bilemem ama herşeyini waves stratise yatırıp beklemek saçmalık bana göre...çok fırsat kaçar bu şekilde...parayı bölerek işletmek gerekiyor
member
Activity: 266
Merit: 10
5 dolar civarındaydı aldığımda ben aldıktan sonra gün yüzü görmedi. Cheesy Hani potansiyel falan da olsa az bir hareketlilik olması lazım.Sürpriz gelişmelerle artmazsa yerinde saymaya devam edip duracağını düşünüyorum.
full member
Activity: 588
Merit: 125
Stratisten ümidim benim de yüksekti ama ekipten ses seda gelmeyince umudum gitgide azaldı sonunda satıp kurtuldum rahatladım Cheesy
full member
Activity: 350
Merit: 110
Ey stratis rakibin waves koptu gidiyor, sizde artık roadmap güncellemeleri dışında biraz da roadmapleri gerçekleştirseniz daha iyi olacak gibi duruyor Smiley
legendary
Activity: 1218
Merit: 1291
Uzun süredir Stratis hakkında yazmıyorum çünkü beni ve birçok yatırımcısını tam olarak olmasada hayal kırıklığına uğratmış durumda. Ben Stratis'i uzun vadeli satın aldığım için şu anki fiyatını hiçbir şekilde önemsemiyorum. Benim için önemli olan Stratis'in 2019'da nasıl bir fiyata sahip olacağıdır, uzun vadeciler olarak biz sabırlıyız.
newbie
Activity: 53
Portföyümde çok yüksek bir yüzdede bulunan bir coin. Fiyatı 2 küsür dolarlara düştüğünde daha da toplayacağım düştüğü anda. Yeni roadmap çok ilgimi çekti
sr. member
Activity: 490
Merit: 278
dolar bazında karda olsam da btc bazında zarardayım, aldığım fiyata geldiğinde satmayı düşünüyorum. nedense bir türlü ısınamadım bu coine.
Pages:
Jump to: