Pages:
Author

Topic: STRATIS - İşletmeler için geliştirilmiş teknoloji - page 16. (Read 40693 times)

member
Activity: 448
Merit: 10
Valla çok iyi bir coin ben almak istiyordumda alamamıştım şimdi alsammı bi miktar diye düşünüyorum yükselişi devam edermi diye boşlukta kaldım.
hero member
Activity: 826
Merit: 502
BTC rahat durmuyor  ki Stratis iyice netleştirsin fiyatını .. BTC baz alındığında dolar olarak artışı iyi . Özellikle dün 11 $ ' ı gördüğünde oldukça güzel imkan verdi . Fakat pişmanlığımıza doyamayalım erken çıkanlar için Smiley 2018 de sağlam ataklar bekliyorum .
member
Activity: 191
Valla kim ne derse desin kimse bunu beklemiyordu. Btcnin bu denli çıkışı nasıl etkilemez stratisi onu anlayamıyorum.
sr. member
Activity: 448
Merit: 250
Stratis dolar bazlı güzel yükselişler sergiledi. Tabi btc'nin dengesiz hareketleri ve dolar bazlı çılgınca yükselmesi sonucu $ bazlı statiside paralel olarak yanında çekti. Strat daha güzel yerlere gelecektir. 2018 için güzel fiyat mukayeseleri ön görülüyor.
sr. member
Activity: 476
Merit: 251
Bitcoin biraz durulmadı ki arkadaş son aylarda hangi projenin yatırımcısının  yüzü güldü bu yüzden, stratisteki yükseliş bence bitmedi daha da devam edecek,  sabırlar dilerim  son gülen iyi gülecek.
full member
Activity: 154
Merit: 100
uzun vadede kaybettirecegini dusunuyorum ben. bu kisa vadeli ufak artislar takipcilerini sogutacak gibi duruyor. suan bircok yeni projelerle onumuze geliyorlar. yatirimcisina kazandiramayan projeler zamanla islem hacimleri dustukce daha cok risk barindiriyor bence.
hero member
Activity: 1400
Merit: 569
Strat kısa vadede hızlı bir çıkış yapacak gibi duruyor. Ancak bazı durumları anlamak ta zorlanıyorum. Doğru dürüst projesi olmayan koinler bile alıp başını yürüyor böyle sağlam koinler nazlanıyor resmen.

Bunun nedeni belli aslında, bu tarz projesi olan adamlar kişiler çok girip bekletmeye başlıyor. Diğer projesi olmayan bir coine bir balina gelip fiyatı yukarlara çekip, orada durdurabiliyorlar. Yavaşta olsa waves ve strat hak ettikleri fiyatı bulacaklardır.
sr. member
Activity: 686
Merit: 250
Beklediğim üzere 10 doları geçti gün içinde, geri 9.5 dolar olmuş çok iyi gidiyor. Umarım piyasanın saçma hareketleri sonrası bu artışlar devam eder, dolar bazında artış güzel ama btc bazında da artmaya devam etmeli.
sr. member
Activity: 616
Merit: 261
Strat kısa vadede hızlı bir çıkış yapacak gibi duruyor. Ancak bazı durumları anlamak ta zorlanıyorum. Doğru dürüst projesi olmayan koinler bile alıp başını yürüyor böyle sağlam koinler nazlanıyor resmen.
sr. member
Activity: 378
Hay maşallah aldı yürüdü çoktandır gözümüz yollarda kalmıştı,  11 doları gördü stratis, peki satıyor muyum hayır uzun vade dedim bekliyorum, 30 dolara kapağı atsın o zaman düşünürüm nasıl bir eylem yapacağımı.
full member
Activity: 463
Merit: 107
Umarim zarardayken satan arkadaslar olmamistir, zor bir yaz donemi gecirmisti, bundan sonra onunun acik olacagini dusunuyorum. Ocak 2018 den itibaren full pazarlamaya yonelecekler.  Nisan 2018 de Londrada yapilacak Blockchain expoda Microsoft ile birlikte platinum sponsor olucaklar. Tutmaya devam.

yok abi allah belasını versin bu coinin. asıl bu zamanda yükselmemesi lazımdı nasıl oluyor anlamış değilim. yok roadmapmiş yok bilmem ne. 40k dan satarken neredeydi bu cıkıslar. o zaman bitcoin de yüksek değildi. nefret ettirdi isminden
member
Activity: 104
Umarim zarardayken satan arkadaslar olmamistir, zor bir yaz donemi gecirmisti, bundan sonra onunun acik olacagini dusunuyorum. Ocak 2018 den itibaren full pazarlamaya yonelecekler.  Nisan 2018 de Londrada yapilacak Blockchain expoda Microsoft ile birlikte platinum sponsor olucaklar. Tutmaya devam.
member
Activity: 191
stratis hızlı yükselen ve hızlı düşebilen bir coindir uzun zamandır takip ettiğim coindir. Girerken dikkatli olun bu fiyattan
hero member
Activity: 1400
Merit: 569
Buradan kendini bir 10$ atabilirse çok iyi olur. Orada biraz soluklanıp aralık ayında kendini 15 $ doğru ilerletirse tadından yenmez. Aralık ayında takvimi baya yoğun, umarım karşılığını alabilirler.
full member
Activity: 840
Merit: 103
Stratis ve waves benzer fiyatlarda gidiyor hatta biri 10$ olsa digeri o 10$ oldugundan onunda ayni fiyata gelecegini soyleyebilirim. Artis sirasi Waveste simdilik Smiley
full member
Activity: 854
Merit: 113
Güzel artışa devam ediyor durma da bir 10 doları geç be artık strat, insanları süründürmekten zevk alıyorlar sanki:) İnşallah üzmeyecek bizi 1 yıla bu strat bakalım görelim gelişmeleri.
member
Activity: 154
7.5 doları gördü ancak Stratis için hala çok düşük noktalar buralar daha önce 10 dolar üstünü gördüğünü düşünürsek umarım artar kısa sürede.
member
Activity: 212
Merit: 13
Güzel toparladı ancak kalıcılık önemli btc bir daha kafayı dikerse yeniden 4200 lere döner diyerek buralardan ayrıldım.Bence çok uzağa gidemez.Zararda olan çok kişi var yukarı gitmesini isterim..
full member
Activity: 630
Merit: 101
Fiyat çakıldı gitti. Er yada geç bence toparlar. Aşırı beklenti yoktu ancak bu kadar da çakılmasını beklemiyordum. Biraz vardı elimde hızlıca çıkardım gitti elden hala da çıkardığım fiyata dahi gelemedi.
sr. member
Activity: 628
18 December 2017'ye kadar yükseliş olacağı kesin, haberler ardı ardına diziliyor, 14 dolara kadar çıkabilir bence çıkmaması için hiçbir sebebi yok sonra bir düzeltme gelir ve 2018 boyunca işine bakar gibi
Pages:
Jump to: