Pages:
Author

Topic: STRATIS - İşletmeler için geliştirilmiş teknoloji - page 48. (Read 40716 times)

member
Activity: 112
Merit: 10
Bir adet balina lazım.
EN AZ 2X
Duvarlar göstermelik konulmuş ve ucuza sattırmak için olabilir, bu gece aşağı yukarı bir şeyler belirecektir.

Yukarıda arkadaşın dediği Handle Cup şekli oluşuyor, minik bir düşüş sonrası uçuş için her şey uygun. Eğer duvar kalkarsa uçuşa hazır

dikkatle izliyoruz 170 e kadar sadece 85 btc lik satım emri var şuanda.
sr. member
Activity: 476
Merit: 257
Bir adet balina lazım.
EN AZ 2X
Duvarlar göstermelik konulmuş ve ucuza sattırmak için olabilir, bu gece aşağı yukarı bir şeyler belirecektir.

Yukarıda arkadaşın dediği Handle Cup şekli oluşuyor, minik bir düşüş sonrası uçuş için her şey uygun. Eğer duvar kalkarsa uçuşa hazır

2X yapsa bile satmanızı tavsiye etmem, alın bir fiziksel wallet Stratis'i saklayın.

member
Birileri devamlı fiyatı baskılamaya çalışıyor fakat grafiklerde "Handle Cup" var. Buda yükseliş sonrası satıp birdaha alış fırsatı vereceği anlamına geliyor. Bu operasyonun gerçekleşmesi için 0.0016BTC fiyatında 34 BTC'lik duvarın kırılması gerekiyor. Bence önümüzdeki haftaya kadar 2x görebiliriz.

hocam duvar işi tamam sanırm 164 ten 162 ye döndü
sr. member
Activity: 616
Merit: 261
Sadece Stratis için değil hemen hemen tüm altcoinlerin zamanı geldi. Simdi ana konu sıra hangi coinde Stratiste olabilir de olmayabilir de Smiley.
sr. member
Activity: 448
Merit: 250
156 çıkış yaptm, 140 tekrar girerim.Dün geceden beri bi hareketlilik var sıra stratise geldi, bütün coinler tek tek pump aldı.

Stratis günlük trade için güzel alım ve satım fırsatları veriyor aslında ama şu sıralar ivme yukarı yönlü gibi görünüyor terste kalmayın aman hocam Smiley Bende ufak ufak adeti çoğaltmaya çalışıyorum ama satışı 165e koydum bakalım satılırsa Smiley
sr. member
Yukarıda da söylendiği gibi her altcoin tekrar eski seviyesine dönmeye başladı ve sıra Stratis'te gibi gözüküyor. Eylül - Ekim ayında gerçekten beklenildiği gibi bir altcoin yükselmesi gerçekleşirse Stratis en kârlı çıkacak altcoin olabilir buna talep ve altyapısı hazır.
member
Miningi yapılamıyor diye biliyorum bu yüzden etheriumun yanından gecemez

Etherde de madencilik olayı yakında yalan oluyor yani, çok anlam yüklemeyin isterseniz Smiley

Ethereum Metropolis Güncellemesi Hakkında.

Son olarak yapılacak ‘Zorluk-Bombası’ adı verilen güncelleme ile madencilik katlanarak daha zor hale getirilecek.

Zorluk Bombasındaki amaç, Ethereum madencilerinin bildiği üzere, Ethereum’un üretim şeklinin değiştirilmesi olacak. proof-of-work (PoW) sisteminden proof-of-stake (PoS) sistemine geçiş sağlanacak.
sr. member
Activity: 357
başlığı waves gibi olmasın bi zahmet.biz bize yeteriz.
full member
Activity: 154
Merit: 100
Anlıyorum
newbie
Activity: 28
Merit: 0
member
156 çıkış yaptm, 140 tekrar girerim.Dün geceden beri bi hareketlilik var sıra stratise geldi, bütün coinler tek tek pump aldı.

evet benimde anladığım her biri tek tek eski seviyelerine gelmeye çalışıyor. sıradaki ilk 5 içerisinde buna eminim.
full member
Activity: 154
member
160 ı zorladı az önce, satışlarla birlikte 153 e oturmuş gibi. haziranda 438K gördü bu gözler , ama yavaş ilerliyor bunda hemfikiriz.
full member
Activity: 224
Any store can buy, sell, and accept Crypto
Bu şekilden mi bahsediyorsun?

Evet Handle Cup benzeri bir şekil oluşuyor, yatırımcısına güldürebilir. Belli olmaz
legendary
Activity: 1218
Merit: 1291
Birileri devamlı fiyatı baskılamaya çalışıyor fakat grafiklerde "Handle Cup" var. Buda yükseliş sonrası satıp birdaha alış fırsatı vereceği anlamına geliyor. Bu operasyonun gerçekleşmesi için 0.0016BTC fiyatında 34 BTC'lik duvarın kırılması gerekiyor. Bence önümüzdeki haftaya kadar 2x görebiliriz.
sr. member
akıyo maşallah  Cool
Uzun vade 5x bekliyorum
sr. member
Activity: 378
Merit: 251
Stratis'in ileride  kalbur üstünde kalacak nadir coinlerden olduğna inancım var.  Fiziksel cüzdan olarak Nano ledger S destekliyor. Ortalama 1 yıl el sürmeyeceğim.  Almayı düşünenler için de bu fiyatlar hiç geç değil.
member
stratis sağlam adımlarla ilerliyor, kolay kolay 130'un altına da düşmez. 6 doları kendine taban yaptı, sağlam direnç noktası oluşturdu. Yeni haberlerle ayakları sağlam basarak yükselecektir. Proje ekibi gerçekten güven veriyor ve adamlar iş yapıyor, uğraşıyor. Geçen hafta düşüşten bir miktar almıştım, yıl başına kadar elimde tutmayı düşünüyorum

hocam doğrudur en dip noktasında 122 den döndü bu haftada 130-140 bandına oturdu gibi. 1K alıp kenara atıp 2 sene sonra acaba ne oldu diye bakasım var , ama bakmadan edemiyorum işte.
sr. member
Activity: 448
Stratis'in Türkiye başlığının bu kadar sakin olmasına anlam veremiyorum, özellikle waves'i gördükçe. Proje kötü desen Allah çarpar o da değil. Bence tek ihtiyaçları reklam.

kesinlikle doğru tespit hocam. Ama bilenler projesi ve ekibi iyi biliyor ona göre yatırım yapıyor. Türk forumunda fazla bilgi sahibi olan yok.
hero member
Activity: 574
Merit: 500
stratis sağlam adımlarla ilerliyor, kolay kolay 130'un altına da düşmez. 6 doları kendine taban yaptı, sağlam direnç noktası oluşturdu. Yeni haberlerle ayakları sağlam basarak yükselecektir. Proje ekibi gerçekten güven veriyor ve adamlar iş yapıyor, uğraşıyor. Geçen hafta düşüşten bir miktar almıştım, yıl başına kadar elimde tutmayı düşünüyorum
Pages:
Jump to: