Pages:
Author

Topic: STRATIS - İşletmeler için geliştirilmiş teknoloji - page 46. (Read 40716 times)

sr. member
Activity: 346
Merit: 250
Revolution
Balon tepe değil ama gerçek tepelerden bahsediyorum tepe 6$ olmasın sonra Smiley

sr. member
Activity: 476
Merit: 257
Ben diğer konuya yazdım buraya da yazayım. Bu coini düşükten toplamaya bakın tepede aldıklarınızdan hiç bir şey olamama ihtimali yüksek söyliyim.

Tepe 14 dolardı, yeni dip 6 dolar.
sr. member
Activity: 346
Revolution
Ben diğer konuya yazdım buraya da yazayım. Bu coini düşükten toplamaya bakın tepede aldıklarınızdan hiç bir şey olamama ihtimali yüksek söyliyim.
sr. member
kafasina vurup indirdiler yine, dikkatimi cekti. Adam akilli gelecegi olan, su kripto piyasasinda mantikli seyler sunan coinler waves olsun, stratis olsun , ne zaman hareketlense , birileri israrla asagiya cekiyor, onun yerine sirf ici hava dolu coinler pumplaniyor.

Düzenlendi:

Bitcoin yükseldiği için fiyat düşmüş gibi gözüküyor. Dolar bazında pekte bir farklılık olmadı ben 6.57'den yeniden alım yaptım ve pişman değilim. Stratis'in alım emirleri çok düşük kalmıştı dolayısıyla elinde ufacık bir Bitcoini olan biri o alım duvarını yıkabilirdi. Yani Bitcoin'in yükselişiyle beraber duvar yıkıldı, bunu bir oyun olarak görebiliriz. Hiçbir şey olduğu yok sadece 10 BTC ile bu yapılabiliyor.
sr. member
Activity: 588
Şu anda yaşanan hızlı düşüşün sebebi BTC de ki hızlı yükseliş
member
Activity: 104
Merit: 10
kafasina vurup indirdiler yine, dikkatimi cekti. Adam akilli gelecegi olan, su kripto piyasasinda mantikli seyler sunan coinler waves olsun, stratis olsun , ne zaman hareketlense , birileri israrla asagiya cekiyor, onun yerine sirf ici hava dolu coinler pumplaniyor.
sr. member
Merit: 251
Bunun zamanında 2 3 günlük bi mining edilme süreci vardı nicehash üzerinden full kasayı basmıştım ağırlıklı olarak tek havuz vardı top 5 içindeydim artık siz hesap edin  Cheesy
15 20bin kadar hatırlıyorum 4 5k satoshiye satmıştım sanırım btc o zamanlar 300 400$ falandı.

Ben bile adeti duyunca sizin adınıza üzüntü geçirdim. Ahhh keşke dursaydı caaanım stratisler.  Sattığınız dönemde boşa gitmemiştir inşallah kazandığınız paralar.  Bitcoin pizza hikayesi gibi:)
hero member
Activity: 756
Merit: 500
Bunun zamanında 2 3 günlük bi mining edilme süreci vardı nicehash üzerinden full kasayı basmıştım ağırlıklı olarak tek havuz vardı top 5 içindeydim artık siz hesap edin  Cheesy
15 20bin kadar hatırlıyorum 4 5k satoshiye satmıştım sanırım btc o zamanlar 300 400$ falandı.
member
Activity: 132
Strata pumpda yakalananlardanım ben de (8.2$ seviyelerinden). Hala elimde tutmaya devam ediyorum çünkü şu shitcoin dolu piyasada, elle tutulur projesi, ayrıca uygulama olanı olan nadir coinlerden. Umarım yüzümüzü kara çıkarmaz. Ha bi ethereum olur mu derseniz? Zor ! ama seneye bu vakitlerde 50$ seviyeleri hayal değil.
full member
Activity: 392
Merit: 100
C# yazilim dilinin kolay olmasi ve yayginligi sebebiyle Stratis platformunun ETH`ye cok buyuk bir rakip olacagini dusunuyorum bende hele birde arkasinda Microsoft var. Fiyat olarak guzel seyler bekliyorum ama maalesef elimde halen yeterli sayida Stratis yok. Ayrica stratis`de duzgun fiyat gorebilmek icin bana kalirsa 1-3 yil arasi beklemek sart gibi.
sr. member
Activity: 630
Merit: 252
Başlık coşmuş  156 lardan  dan kısmi dalış yaptım hayırlısıyla. Haziran rakamlarına dönecek madem Stratis Kervana katılalım  az miktar. Kore excange anlaşma da geliyor galiba.

güzel yakalamışsınız, evet kısa zaman içerisinde bol bol güncelleme ve borsa haberleri gelecek. Hele bir haber var ki o gelsin, ah o bir gelsin, ETH 2.0 olmaya aday Smiley

Bütün gece başında bekletti Stratis, takipteydim sabahladık mecburen Hocam Grin  Şu anda yükselişte keyfim yerinde gelsin güncellemeler. Her şey olumlu Stratıs anlaşılan için.   
O haber ne ola ki azıcık çıtlatsanız ucundan  Wink Hocam. Biraz daha para koyardık belki.

Sayın iktisatci ,

ETH 2.0 olmaya aday demişsiniz, çok iddialı bir yorum olmuş Stratis için,  bu yorumla dikkatimi çektiniz.  Satır aralarına her zaman dikkat ederim. Sanal ortamlarda internette  Kore borsa ve güncelleme dışında bi duyum yok henüz.  Bn görmedim en azından. Onlar bile yükseliş için yeter gerçi de bu haberler ne acaba Shocked  Shocked  Shocked
legendary
Activity: 1106
Merit: 1000
STRATIS yükseliyor ve daha da yükselecek görünüyor trene henüz binmemiş olanlar bence halen binebilirler erken birnmişler kadar kazanamazlar belki ama yine de doğru zamana kadar ellerinde tutabilirlerse kazanırlar. Ben trene orta vagondan bindim. Smiley
full member
Activity: 616
Merit: 118
hayırlısı olsun bu sefer ben yoktum
full member
Activity: 224
Any store can buy, sell, and accept Crypto
Başlık coşmuş  156 lardan  dan kısmi dalış yaptım hayırlısıyla. Haziran rakamlarına dönecek madem Stratis Kervana katılalım  az miktar. Kore excange anlaşma da geliyor galiba.

güzel yakalamışsınız, evet kısa zaman içerisinde bol bol güncelleme ve borsa haberleri gelecek. Hele bir haber var ki o gelsin, ah o bir gelsin, ETH 2.0 olmaya aday Smiley

Bütün gece başında bekletti Stratis, takipteydim sabahladık mecburen Hocam Grin  Şu anda yükselişte keyfim yerinde gelsin güncellemeler. Her şey olumlu Stratıs anlaşılan için.   
O haber ne ola ki azıcık çıtlatsanız ucundan  Wink Hocam. Biraz daha para koyardık belki.
member
Activity: 112

full member
Activity: 224
Any store can buy, sell, and accept Crypto
sr. member
146 ya geriler tekrar girerim sabaha izleyin

Handle cup artık oluştu gibi duruyor, 146 zor bir kısım daha stratis aldım 0.00158'den birde 0.00150'ye alım emri bırakacağım düşerse alır.
full member
Activity: 154
146 ya geriler tekrar girerim sabaha izleyin
sr. member
Merit: 251
Var hocam. Zaten göründüğü gibi başlıkta benden başka yazan adam yoktu bugüne kadar Cheesy 24-30$ civarı mümkün ama BTC bir tokatliyor al aşağı ediyor ( bu hepsi için geçerli gerçi) ben haziran fiyatlarını bulana kadar izleyeceğim 0.00438 yani. Ben kullandıkları program dili C# yi az çok biliyordum ( liseden kalma) projeye baktığımda bu fiyatlar zaten çok ama çok saçma gelmisti (düşük) çünkü yapılan işler gayet yerinde.

İzleyin bakın aklınıza yatarsa alın , eminim kimse tavsiye veremez.

İzlemedeydim ama emin olamadım bir türlü hocam.. Hedeflenen fiyat mantıklı o zaman. Başından beri takiptesiniz neticede . 160-162 arası alış yapacam. Silkelediler panik olanları. Alış fırsatı ayağıma geldi alayım bakam hayırlısı. Yorum için teşekkür.
member
Activity: 70

Öncelikle hayırlı olsun, umarım kazanırsınız.
Ama uzun vade Eylül ortası ise size göre, piyasalara biraz yabancı gibisiniz. Ya da imla hatası var.

Teşekkürler, bilmukabele. Smiley

Şöyle ki yapılan tahminler üzerinden değerlendirdiğim için Eylül ortası veya en uzun Ekim başı gibi gözüküyor x2 bazında.  Smiley O sebepten ötürü öyle yazdım.
Pages:
Jump to: