Pages:
Author

Topic: Strony "rozdające" BTC za przepisanie capcha lub obejrzenie reklamy - page 4. (Read 31658 times)

legendary
Activity: 2282
Merit: 1035
Bitrush teraz też rozdaje darmowe bitcoiny. Link do newsa: https://www.cryptocoinsnews.com/bitrush-giving-away-free-bitcoins/

Zalecam ostrożność!!!

Bitrush, o ile się nie mylę to cloud mining. Ten news jest sponsorowany.. Weryfikacja numeru telefonu zawsze kojarzyła mi się niezbyt dobrze.. Dają niby 50Ghs - fajnie, ale na tej weryfikacji numeru spauzowałem..
Mógłbyś napisać coś więcej na ten temat?

Edit: udało mi się zweryfikować konto na podstawie skypa ?!?!? i to starego, nie logowałem się tam od lat.. słabo to wygląda.

legendary
Activity: 2282
Merit: 1035
A tutaj mój kranik: http://bitcoin.freeiz.com/

Póki co tylko 100 staoshi na godzinę (chyba niebawem to zwiększe), za to 100% z referrali. Wink

PS. Nie zapomnijcie kliknąć na jakąś reklamę - z tego faucet się utrzymuje! Smiley
newbie
Activity: 2
Merit: 0
member
Activity: 95
Merit: 10
Mój pierwszy (i mam nadzieję nie ostatni Smiley ) post. Bitcoinem interesuję się od... soboty Smiley i z faucetów uzbierałem całe 0,0002 BTC Smiley

Ale nie o tym. Właśnie znalazłem ciekawy faucet:

Quote
1000 (90.9%), 5000 (9.1%) satoshi every 15 minutes.

Edit: mam problem z linkami więc wklejam tak (w wyrazie double niepotrzebne spacje):

Ref (gdyby ktoś chciał kliknąć): bitcobox.d o u b l e bitcoin.com/?r=18QEgNg8EzybBq3sgNvN68zsYdxquAEfTc
Zwykły: bitcobox.d o u b l e bitcoin.com

Ja na 4 strzały 3x1000 i 1x5000, więc chyba najszybszy obecny kranik. Balance szybko spada, więc chyba warto się pośpieszyć. Środki przelewane na faucetbox
newbie
Activity: 57
Merit: 0
A tu stronka tez fajna ale niestety link referal bo inaczej sie nie da. Jak nie znacie bibilions to polecam /bztLFS]http://[Suspicious link removed]/bztLFS

na czym polega ta stronka ? możesz udzielić więcej informacji Tongue?
legendary
Activity: 2744
Merit: 1708
First 100% Liquid Stablecoin Backed by Gold
 A tu stronka tez fajna ale niestety link referal bo inaczej sie nie da. Jak nie znacie bibilions to polecam http://goo.gl/bztLFS
legendary
Activity: 2436
Merit: 1561
Są może jakieś strony bez minimalnej ilości do wypłaty?

To nie jest dobra opcja. Latwo sobie zasmiecic portfel w ten sposob. Gdybys uzbieral jakas wieksza kwote z takich faucetow i chcial tym potem zaplacic/przelac to tx fee bylaby pewnie kilka razy wieksza.
legendary
Activity: 2282
Merit: 1035
Ciężko.. zawsze związane to jest z opłatą transakcyjną.. Dlatego jest na przykład strona microwallet.org tam zbierają się mniejsze wypłaty z faucetów, i przelewana jest łączna - większa kwota na twój bezpośredni adres.
member
Activity: 102
Merit: 250
Są może jakieś strony bez minimalnej ilości do wypłaty?
copper member
Activity: 1386
Merit: 1000
Teraz już za późno.
legendary
Activity: 2282
Merit: 1035
Niepotrzebnie wylewałem tu swój kwas.. Cóż, stało się!
full member
Activity: 209
Merit: 100
@OldHiall LuckyBit
To co przeczytaliście powyżej, jest czystą reklamą stron hazardowych, których unikajcie jak ognia! No chyba, że faktycznie lubicie bardzo duże ryzyko i ufacie, że to Wy będziecie tym "jednym z tysiąca".. Tak naprawdę, to nie ma nawet jednego na tysiąc, ale to już inna historia.  Grin Zastanawiam się czy poprosić moderatora o usunięcie tej jałowej dyskusji gdzieś do śmieci, czy pozostawić to jako przykład tego jak wyciąga się z ludzi kasę..

 

nie jest to "czysta reklama" - nie jestem właścicielem tej strony,nie partycypuję w zyskach,nie biorę udziału w kampanii...nie wyciągam od nikogo kasy...po prostu dawno temu trafiłem na tę stronę i uzyskałem sporo darmowych satoshi rozmawiając na czacie!...swego czasu "lotto" było zupełnie za darmo,obecnie zmieniono przepisy i żeby dostać - trzeba zagrać za min 0.01/24h.wspomniałem w pierwszym poście,że jest również szansa otrzymania zupełnie darmowych btc biorąc udział w prostej grze organizowanej przez jednego z moderatorów i to wszystko...
lubię tę stronę - spotkałem tam wielu fajnych ludzi i zdobyłem pierwsze "większe" darmowe btc - w przyjemniejszy sposób od żmudnego wklepywania captha co kilka sek. i ciułanie kilku centów przez kilka miesięcy...


Quote
Edit: Upss cisza.. czyżby wtopa.. (?). Tak się kończą zabawy z hazardem..
- nie nie wtopa - po prostu mam też realne życie i zaglądam na forum kiedy mam na to czas Smiley
dostałem 0.162 btc w trakcie HH Smiley ,a i wcześniej otrzymałem kilka skromniejszych"lotto": 0.00666 BTC/ 0.00946 BTC/ 0.00543 BTC/ 0.00478 BTC/ 0.00165 BTC w grze Stinga nie miałem tym razem szczęścia,ale dwa dni temu wygrałem 0.01btc...


cóż...moja odpowiedź na Twoje ostatnie zdanie znajduje się w moim 1 poście - zacytuję:
"wybacz kotwica666,że tak dolepiłem się do Twojego tematu,ale to może być dobry sposób(lepszy od żmudnego wpisywania capta) na zdobycie darmowych* btc - znam wytrwałych czatowiczów,którzy zdobywają od kilku do kilkunastu $ dziennie.
jeżeli uważasz,że w złym miejscu napisałem(sam tak trochę uważam,ale nie znalazłem lepszego na tym naszym polskojęzycznym forum) to śmiało proś moderatora o przeniesienie - nie pogniewam się"



Nawet nie za bardzo chce mi się rozbierać twoją wypowiedź, bo powiem krótko: Jesteś albo debilem, albo złodziejem!

Sorry, że tego pajaca nie sprawdziłem wcześniej, ale zdało się mi że nie jest chory psychicznie.. powinienem się jednak w końcu nauczyć i Wy też, że psychole są w śród nas i powinniśmy być bardzo ostrożni. Głównie jeśli chodzi o pieniądze!


moja odpowiedź może być tylko jedna - zgłaszam ten post do moderatora - jeżeli nie zadziała...zgłoszę do administracji...w naszym Polskim prawie jest również paragraf na to...to wszystko w temacie.
copper member
Activity: 1386
Merit: 1000
Zgadzam się z tobą. Wśród nas są debile i chorzy psychicznie ty jesteś jedną z tych osób panie kotwica. Oskarżasz stronę bez żadnych powodów. Jesteś zwykłym trollem, szkoda słów na ciebie. PS: ja na luckyb.it wygrałem bardzo dużo Smiley Między innymi największe lotto w historii(0.6BTC).
legendary
Activity: 2282
Merit: 1035
To co przeczytaliście powyżej, jest czystą reklamą stron hazardowych, których unikajcie jak ognia! No chyba, że faktycznie lubicie bardzo duże ryzyko i ufacie, że to Wy będziecie tym "jednym z tysiąca".. Tak naprawdę, to nie ma nawet jednego na tysiąc, ale to już inna historia.  Grin Zastanawiam się czy poprosić moderatora o usunięcie tej jałowej dyskusji gdzieś do śmieci, czy pozostawić to jako przykład tego jak wyciąga się z ludzi kasę..

 

nie jest to "czysta reklama" - nie jestem właścicielem tej strony,nie partycypuję w zyskach,nie biorę udziału w kampanii...nie wyciągam od nikogo kasy...po prostu dawno temu trafiłem na tę stronę i uzyskałem sporo darmowych satoshi rozmawiając na czacie!...swego czasu "lotto" było zupełnie za darmo,obecnie zmieniono przepisy i żeby dostać - trzeba zagrać za min 0.01/24h.wspomniałem w pierwszym poście,że jest również szansa otrzymania zupełnie darmowych btc biorąc udział w prostej grze organizowanej przez jednego z moderatorów i to wszystko...
lubię tę stronę - spotkałem tam wielu fajnych ludzi i zdobyłem pierwsze "większe" darmowe btc - w przyjemniejszy sposób od żmudnego wklepywania captha co kilka sek. i ciułanie kilku centów przez kilka miesięcy...


Quote
Edit: Upss cisza.. czyżby wtopa.. (?). Tak się kończą zabawy z hazardem..
- nie nie wtopa - po prostu mam też realne życie i zaglądam na forum kiedy mam na to czas Smiley
dostałem 0.162 btc w trakcie HH Smiley ,a i wcześniej otrzymałem kilka skromniejszych"lotto": 0.00666 BTC/ 0.00946 BTC/ 0.00543 BTC/ 0.00478 BTC/ 0.00165 BTC w grze Stinga nie miałem tym razem szczęścia,ale dwa dni temu wygrałem 0.01btc...


cóż...moja odpowiedź na Twoje ostatnie zdanie znajduje się w moim 1 poście - zacytuję:
"wybacz kotwica666,że tak dolepiłem się do Twojego tematu,ale to może być dobry sposób(lepszy od żmudnego wpisywania capta) na zdobycie darmowych* btc - znam wytrwałych czatowiczów,którzy zdobywają od kilku do kilkunastu $ dziennie.
jeżeli uważasz,że w złym miejscu napisałem(sam tak trochę uważam,ale nie znalazłem lepszego na tym naszym polskojęzycznym forum) to śmiało proś moderatora o przeniesienie - nie pogniewam się"



Nawet nie za bardzo chce mi się rozbierać twoją wypowiedź, bo powiem krótko: Jesteś albo debilem, albo złodziejem!

Sorry, że tego pajaca nie sprawdziłem wcześniej, ale zdało się mi że nie jest chory psychicznie.. powinienem się jednak w końcu nauczyć i Wy też, że psychole są w śród nas i powinniśmy być bardzo ostrożni. Głównie jeśli chodzi o pieniądze!
legendary
Activity: 2282
Merit: 1035
Ktoś ma doświadczenie z www.greencoincash.com?  Mi na razie dywidendy wypłacili.


Nie mam zielonego pojęcia co to jest Smiley

Ale za to stąd dostałem wypłatę: http://myfreedoge.com/# Loteria taka sama jak https://freedoge.co.in czyli wypłaca Dogecoin - wypłata oficjalnie co dwa tygodnie - ale w sumie tak nie jest, bo później jeszcze do 72 godzin czeka na zatwierdzenie Roll Eyes
 
member
Activity: 95
Merit: 10
multitool freak
Ktoś ma doświadczenie z www.greencoincash.com?  Mi na razie dywidendy wypłacili.
legendary
Activity: 2282
Merit: 1035
Dodana

http://www.cryptocombo.com/?a=4735    - kolejna ciekawa strona która rozdaje za jednym rollem 3 różne krypto waluty (BTC LTC DOGE) losowanie polega na tym że jeśli wylosujemy cyfry np: 1 2 3 dostajemy nagrodę podstawową, jeśli 1 1 3 nagroda jest naliczana x2, jeśli 1 1 1, 2 2 2, 3 3 3 itp nagroda jest x10 losować można co 1h.

Póki co jeszcze nie odstałem wypłaty, jak dojdzie pierwsza wypłata od razu wspomnę o tym (payout co 48h)



Edit: stronka jest jak najbardziej wypłacalna jest tylko jedno ale którego nie dojrzałem można wypłacać tylko jedna krypto walutę reszta przepada w raz z wypłatą (Np: BTC) nie wiem co najlepiej wypłacać podejrzewam ze LTC

"Hey, I only got BTC/LTC/DOGE! Where are the other two?

This faucet gives you the choice of receiveing BTC, LTC, or DOGE. It does not give all three at the same time"


A to nie ładnie z ich strony, że o tym nie poinformowali.. Dodam do listy, ale ja bym na nich uważał.. Wink
newbie
Activity: 57
Merit: 0
http://www.cryptocombo.com/   - kolejna ciekawa strona która rozdaje za jednym rollem 3 różne krypto waluty (BTC LTC DOGE) losowanie polega na tym że jeśli wylosujemy cyfry np: 1 2 3 dostajemy nagrodę podstawową, jeśli 1 1 3 nagroda jest naliczana x2, jeśli 1 1 1, 2 2 2, 3 3 3 itp nagroda jest x10 losować można co 1h.

Póki co jeszcze nie odstałem wypłaty, jak dojdzie pierwsza wypłata od razu wspomnę o tym (payout co 48h)



Edit: stronka jest jak najbardziej wypłacalna jest tylko jedno ale którego nie dojrzałem można wypłacać tylko jedna krypto walutę reszta przepada w raz z wypłatą (Np: BTC) nie wiem co najlepiej wypłacać podejrzewam ze LTC

"Hey, I only got BTC/LTC/DOGE! Where are the other two?

This faucet gives you the choice of receiveing BTC, LTC, or DOGE. It does not give all three at the same time"
legendary
Activity: 2282
Merit: 1035
Poprzedni post to piłka nożna Smiley

Tutaj za to gra w statki: https://battlebase.co/  - jest tam faucet (czyba 1000sat)

Jeśli ktoś się jeszcze załapie, to tutaj wystarczy podać nazwę urzytkowanika i dopisują 10k satoshi Smiley
https://bitcointalksearch.org/topic/battlebaseco-mbtc-bitcoin-giveaway-854954

Dobrej zabawy Smiley
legendary
Activity: 2282
Merit: 1035
Daj znać po wypłacie - dorzucę do listy Smiley

Startuje nowa strona i robią testy, można się pobawić i przy okazji coś wygrać: WWW.SOCCERGUN.COM
Żeby się dopisać do darmowych gier należy podać swojego nicka w tym wątku: Smiley

https://bitcointalksearch.org/topic/freerolls-everyday-and-everytime-on-soccerguncom-beta-854046
Pages:
Jump to: