Pages:
Author

Topic: Switcheo burza - O3 wallet - najbolji tim - page 3. (Read 15925 times)

legendary
Activity: 2436
Merit: 1215
October 11, 2018, 10:00:32 AM
#31
Ima li kakvih informacija kad će pokrenuti trgovanje ERC20 tokenima?
Admini na forumu navode listopad kao mjesec kad ce krenuti. To je jedina informacija koju imam. Nekako mislim da bi to moglo biti probijeno s bozirom da planiraju i pojačani marketing u to vrijeme, a nekako ne vidim da par tjedana može dati toliki poticaj. Vidjet ćemo.

Nekako iz iskustva kad admini nekog projekta kažu da nešto biti u određenom mjesecu, to u 95% slučajeva bude zadnji dan ili jedan od zadnjih dana tako da ima još vremena. A i da probiju rok, bolje da probiju pa naprave burzu kako spada nego da bude bugova koji bi samo odbili korisnike.
member
Activity: 392
Merit: 54
October 11, 2018, 06:17:22 AM
#30
Ima li kakvih informacija kad će pokrenuti trgovanje ERC20 tokenima?
Admini na forumu navode listopad kao mjesec kad ce krenuti. To je jedina informacija koju imam. Nekako mislim da bi to moglo biti probijeno s bozirom da planiraju i pojačani marketing u to vrijeme, a nekako ne vidim da par tjedana može dati toliki poticaj. Vidjet ćemo.
legendary
Activity: 2436
Merit: 1215
October 11, 2018, 05:04:14 AM
#29
Ima li kakvih informacija kad će pokrenuti trgovanje ERC20 tokenima?
member
Activity: 392
Merit: 54
October 11, 2018, 02:43:00 AM
#28
Ekipa iz 03-a je izbacila update walleta, i sad je moguće na iznimno jednostavan način trgovati iz aplikacije. Na ovom linku možete naći više informacija: https://medium.com/o3-labs/native-trading-in-o3-f22983426c18
Nedavno je također izašla i službena verzija desktop walleta, a uskoro je planirana i podrška za staking ONT-a.
member
Activity: 392
Merit: 54
September 15, 2018, 03:32:03 AM
#27
Switcheo je najavio zatvorenu betu svoje ERC20 burze. Ja sam inače sudjelovao u zatvorenoj beti njihove trenutne burze, i rekli su da ćemo mi biti pozvani i u ovu betu. Ako se to dogodi, možete očekivati informacije iz prve ruke.
legendary
Activity: 2226
Merit: 1571
'Bitcoins are like gold bars with wings' - T.W.
September 14, 2018, 05:10:26 AM
#26
To će biti 10 merita.  Tongue Tongue Tongue

Dobiš 1 ako se obogatim na tim tokenima Grin

Evo, zaboravio sam da sad opet imam merit pa ti dajem za temu.
member
Activity: 392
Merit: 54
September 14, 2018, 05:02:31 AM
#25
On mi je slao direktno ETH/SWTH.

Ali možda čak napravim i ovako, imam taman NEO koji mi bezveze stoji na Binanceu.
Gate.io.  Grin

E, to je taj! Hvala Grin
To će biti 10 merita.  Tongue Tongue Tongue
legendary
Activity: 2226
Merit: 1571
'Bitcoins are like gold bars with wings' - T.W.
September 14, 2018, 05:01:51 AM
#24
On mi je slao direktno ETH/SWTH.

Ali možda čak napravim i ovako, imam taman NEO koji mi bezveze stoji na Binanceu.
Gate.io.  Grin

E, to je taj! Hvala Grin
member
Activity: 392
Merit: 54
September 14, 2018, 05:00:54 AM
#23
On mi je slao direktno ETH/SWTH.

Ali možda čak napravim i ovako, imam taman NEO koji mi bezveze stoji na Binanceu.
Gate.io.  Grin
legendary
Activity: 2226
Merit: 1571
'Bitcoins are like gold bars with wings' - T.W.
September 14, 2018, 04:39:03 AM
#22
On mi je slao direktno ETH/SWTH.

Ali možda čak napravim i ovako, imam taman NEO koji mi bezveze stoji na Binanceu.
legendary
Activity: 2436
Merit: 1215
September 14, 2018, 04:30:40 AM
#21
Da malo povratim topic koji ste mi preoteli pričanjem o aplikacijama za portfelje,  Smiley , htio sam podijeliti da će Switcheo uskoro u rad pustiti ERC20 burzu, i još poboljšati trading sučelje.  Niže je mali foršpan.

https://imgur.com/a/Pl14zpB

Kupio bi malo tih tokena, di se prodaju? Mislim da si mi slao već link ali sam ga negdje izgubio Grin

Evo linka: https://switcheo.exchange/markets/SWTH_NEO
legendary
Activity: 2226
Merit: 1571
'Bitcoins are like gold bars with wings' - T.W.
September 14, 2018, 04:21:17 AM
#20
Da malo povratim topic koji ste mi preoteli pričanjem o aplikacijama za portfelje,  Smiley , htio sam podijeliti da će Switcheo uskoro u rad pustiti ERC20 burzu, i još poboljšati trading sučelje.  Niže je mali foršpan.

https://imgur.com/a/Pl14zpB

Kupio bi malo tih tokena, di se prodaju? Mislim da si mi slao već link ali sam ga negdje izgubio Grin
legendary
Activity: 2436
Merit: 1215
September 14, 2018, 02:25:30 AM
#19
Da malo povratim topic koji ste mi preoteli pričanjem o aplikacijama za portfelje,  Smiley , htio sam podijeliti da će Switcheo uskoro u rad pustiti ERC20 burzu, i još poboljšati trading sučelje.  Niže je mali foršpan.

https://imgur.com/a/Pl14zpB

Pa iskreno... Ako će im Erc20 burza imati mogućnost trgovanja Erc20 tokenima bez listanja (pomoću adrese smart contracta; kao ForkDelta), mislim da me ForkDelta neće vidjeti tako skoro. Naravno, treba ForkDelti preoteti naslov najpopularnije burze s takvim načinom trgovanja ali valjda će uspjeti. Drago mi je da sam uspio neke Nep-5 tokene dumpati za njihove SWTH tokene Smiley
member
Activity: 392
Merit: 54
September 13, 2018, 03:29:10 PM
#18
Da malo povratim topic koji ste mi preoteli pričanjem o aplikacijama za portfelje,  Smiley , htio sam podijeliti da će Switcheo uskoro u rad pustiti ERC20 burzu, i još poboljšati trading sučelje.  Niže je mali foršpan.

https://imgur.com/a/Pl14zpB
hero member
Activity: 1652
Merit: 583
xUSD - The PRIVATE stable coin - Haven Protocol
September 12, 2018, 09:00:13 AM
#17

aplikacija BitUniverse sama prikaže sve što se nalazi na erc20 adresi/adresama, ne treba ništa ručno dodati osim same erc20 adrese (može i scan "šiljura")
ja sam si i burze unio preko API-a
app radi savršeno, blockfolio više ne koristim, niti ostale aplikacije koje sam do sada koristio

Ima bugova doduše, pogotovo sa dohvatom cijena, ali ako se prijavi u njihovu grupu na telegramu, riješe sve u roku max 2-3 dana, bar je
moje iskustvo takvo...blockfolio ima update svake prijestupne u odnosu na bituniverse, pogotovo ako se prijaviš na google play za betu

do sad sam samo naletio na jedan token kojeg je prikazivalo da vrijedi 2$ po komadu, a u biti je token zalockan i ne vrijedi ništa
pa sam u aplikaciji samo sakrio taj token i više nema stressa :-)
sr. member
Activity: 2464
Merit: 318
September 12, 2018, 08:39:28 AM
#16

aplikacija BitUniverse sama prikaže sve što se nalazi na erc20 adresi/adresama, ne treba ništa ručno dodati osim same erc20 adrese (može i scan "šiljura")
ja sam si i burze unio preko API-a
app radi savršeno, blockfolio više ne koristim, niti ostale aplikacije koje sam do sada koristio

Ima bugova doduše, pogotovo sa dohvatom cijena, ali ako se prijavi u njihovu grupu na telegramu, riješe sve u roku max 2-3 dana, bar je
moje iskustvo takvo...blockfolio ima update svake prijestupne u odnosu na bituniverse, pogotovo ako se prijaviš na google play za betu
hero member
Activity: 1652
Merit: 583
xUSD - The PRIVATE stable coin - Haven Protocol
September 12, 2018, 08:32:51 AM
#15
Da li bi mi mogao reći da li ta aplikacija podržava EOS parove? Ima li u njoj token koji se zove Chaince (CET)?

Podržava EOS parove (u stvari sve parove na svim mjenjačnicama koje podržava). Nažalost još nema te
chaince mjenjačnice i njihovog tokena, al kad sam pitao rekao gazda da će dodati


To si na bituniverse napravio?
Dali ti se tokeni unutar aplikacije prikazuju kad dobe vrijednost i na kojoj burzi mozes trejdati?

Da.
Trejdanje su tek odnedavno počeli dodavati, pa je samo nekoliko burzi koje imaju API za trgovinu podržano

Binance, Bittrex, Coinbase, Gdax, Kucoin, Cryptopia, Kraken, Poloniex, Bitfinex,
Huobi, HitBTC, bithumb, Coinbene, bitbank, Quoine, Fcoin, okex, gate.io

Spominju i nekakav trade mining, pretpostavljam da je to vezano uz ovaj Fcoin


odličan je bituniverse, malo mi fali da maknem blockfolio, ostale app koje sam kloristio za erc20 tokene sam glatko maknuo :-)

Eh, kad bi barem postojao način automatskog prebacivanja podataka s Delte na Bituniverse... Trgovao sam na kojekakvim burzama (ForkDelta, Idex), pa rudarenje... Uglavnom, nema šanse da bi ručno išao prebacivati podatke.

aplikacija BitUniverse sama prikaže sve što se nalazi na erc20 adresi/adresama, ne treba ništa ručno dodati osim same erc20 adrese (može i scan "šiljura")
ja sam si i burze unio preko API-a
app radi savršeno, blockfolio više ne koristim, niti ostale aplikacije koje sam do sada koristio
legendary
Activity: 2436
Merit: 1215
September 11, 2018, 04:54:48 AM
#14
Da li bi mi mogao reći da li ta aplikacija podržava EOS parove? Ima li u njoj token koji se zove Chaince (CET)?

Podržava EOS parove (u stvari sve parove na svim mjenjačnicama koje podržava). Nažalost još nema te
chaince mjenjačnice i njihovog tokena, al kad sam pitao rekao gazda da će dodati


To si na bituniverse napravio?
Dali ti se tokeni unutar aplikacije prikazuju kad dobe vrijednost i na kojoj burzi mozes trejdati?

Da.
Trejdanje su tek odnedavno počeli dodavati, pa je samo nekoliko burzi koje imaju API za trgovinu podržano

Binance, Bittrex, Coinbase, Gdax, Kucoin, Cryptopia, Kraken, Poloniex, Bitfinex,
Huobi, HitBTC, bithumb, Coinbene, bitbank, Quoine, Fcoin, okex, gate.io

Spominju i nekakav trade mining, pretpostavljam da je to vezano uz ovaj Fcoin


odličan je bituniverse, malo mi fali da maknem blockfolio, ostale app koje sam kloristio za erc20 tokene sam glatko maknuo :-)

Eh, kad bi barem postojao način automatskog prebacivanja podataka s Delte na Bituniverse... Trgovao sam na kojekakvim burzama (ForkDelta, Idex), pa rudarenje... Uglavnom, nema šanse da bi ručno išao prebacivati podatke.
hero member
Activity: 1652
Merit: 583
xUSD - The PRIVATE stable coin - Haven Protocol
September 11, 2018, 03:26:43 AM
#13
Da li bi mi mogao reći da li ta aplikacija podržava EOS parove? Ima li u njoj token koji se zove Chaince (CET)?

Podržava EOS parove (u stvari sve parove na svim mjenjačnicama koje podržava). Nažalost još nema te
chaince mjenjačnice i njihovog tokena, al kad sam pitao rekao gazda da će dodati


To si na bituniverse napravio?
Dali ti se tokeni unutar aplikacije prikazuju kad dobe vrijednost i na kojoj burzi mozes trejdati?

Da.
Trejdanje su tek odnedavno počeli dodavati, pa je samo nekoliko burzi koje imaju API za trgovinu podržano

Binance, Bittrex, Coinbase, Gdax, Kucoin, Cryptopia, Kraken, Poloniex, Bitfinex,
Huobi, HitBTC, bithumb, Coinbene, bitbank, Quoine, Fcoin, okex, gate.io

Spominju i nekakav trade mining, pretpostavljam da je to vezano uz ovaj Fcoin


odličan je bituniverse, malo mi fali da maknem blockfolio, ostale app koje sam kloristio za erc20 tokene sam glatko maknuo :-)
sr. member
Activity: 2464
Merit: 318
September 07, 2018, 02:11:59 PM
#12
Da li bi mi mogao reći da li ta aplikacija podržava EOS parove? Ima li u njoj token koji se zove Chaince (CET)?

Podržava EOS parove (u stvari sve parove na svim mjenjačnicama koje podržava). Nažalost još nema te
chaince mjenjačnice i njihovog tokena, al kad sam pitao rekao gazda da će dodati


To si na bituniverse napravio?
Dali ti se tokeni unutar aplikacije prikazuju kad dobe vrijednost i na kojoj burzi mozes trejdati?

Da.
Trejdanje su tek odnedavno počeli dodavati, pa je samo nekoliko burzi koje imaju API za trgovinu podržano

Binance, Bittrex, Coinbase, Gdax, Kucoin, Cryptopia, Kraken, Poloniex, Bitfinex,
Huobi, HitBTC, bithumb, Coinbene, bitbank, Quoine, Fcoin, okex, gate.io

Spominju i nekakav trade mining, pretpostavljam da je to vezano uz ovaj Fcoin
Pages:
Jump to: