Pages:
Author

Topic: Tarih Tekerrür mü Edecek - 2021 Bitcoin Çöküşü ve Altcoin Rallisidan Sonra Ayı - page 3. (Read 1149 times)

sr. member
Activity: 1442
Merit: 256
Dün akşam tv100 programına Erkan öz bağlandı. Olan bu düşüşle ilgili görüşlerini paylaştı. Eğer gün kapanışı 37500 dolar üstü olursa daha önce yaşanmış olan sert düzeltmelerden birisi yaşanmış demektir dedi.  Sabah baktım ve 39k larda geziyordu. Demek ki sert bir düzeltme oldu. Bakalım altlar ne zaman  kendine gelecek.

hocam bırakın şu insanları lütfen. 37500 doları nerden bulmuş. neye göre sert düzeltme. başlangıç noktasını nere baz almış da 37500 diyebiliyor.

açık konuşuyorum, kriptoparalarda grafik analiz vs uygulamaya çalışan insan ya çok ağır gerizekalıdır ya da dolandırıcının bayrakla önde gidenidir.

hangi analiz hangi grafik 1 hafta öncesinde 40.000 altını öngörmüş de arkadaş çıkmış 37500 ü düzeltme noktası kabul ediyor.

Hocam teknik analize bende inanmıyorum zaten..
 Kanalları gezerken denk geldi o öyle söyledi. Daha önce de destek diye bilgi verenlerin hiçbirisi tutturamadı.
Ben de neden 30k dan döndü anlamadım. Balinaların  vardır elbette  bir bildiği.😀
member
Activity: 454
Merit: 37
gene başladı düşmeye herşey..
full member
Activity: 497
Merit: 119
member
Activity: 980
Merit: 18
Dün akşam tv100 programına Erkan öz bağlandı. Olan bu düşüşle ilgili görüşlerini paylaştı. Eğer gün kapanışı 37500 dolar üstü olursa daha önce yaşanmış olan sert düzeltmelerden birisi yaşanmış demektir dedi.  Sabah baktım ve 39k larda geziyordu. Demek ki sert bir düzeltme oldu. Bakalım altlar ne zaman  kendine gelecek.

hocam bırakın şu insanları lütfen. 37500 doları nerden bulmuş. neye göre sert düzeltme. başlangıç noktasını nere baz almış da 37500 diyebiliyor.

açık konuşuyorum, kriptoparalarda grafik analiz vs uygulamaya çalışan insan ya çok ağır gerizekalıdır ya da dolandırıcının bayrakla önde gidenidir.

hangi analiz hangi grafik 1 hafta öncesinde 40.000 altını öngörmüş de arkadaş çıkmış 37500 ü düzeltme noktası kabul ediyor.

sr. member
Activity: 1442
Merit: 256
sr. member
Activity: 883
Merit: 262
işin özeti btc nin yaptığı in-çık hareketleri altcoin piyasasının erimesine sebep oldu. btc 1-2 gün öncede 40k seviyelerindeydi şimdide aşağı yukarı aynı seviyelerde ama btc deki bu fiyat dalgalanmaları altcoinlere çok zarar verdi.

bunun böyle olacağıda belliydi çünkü para saçmasapan coinlere akmaya başlamıştı. köpek coinleri bir tarafa elon musk enerji sarfiyatı yüzünden bitcoin i eleştirdi diye daha ortada çalışan bir ürünü olmayan cardano nun 80 milyar dolar piyasa değerine ulaşması hangi akla mantığa hizmet ediyor anlayamıyorum.
full member
Activity: 333
Merit: 103
30 k dan alanlar %33 kar yaptı bnb 280 den 400 dolara geldı.acaba ayı  tatbıkatı mı yapıldı Cheesy
30k dan kim aldı. bırakın 30k yı 35k nın altında kim aldı.
en iyi alan 36lardan aldı.

ben katiliyorum bu arkadaşa. evet 30k seviyesinden kolay alım fırsatları olmuş olabilir ama yakalamanız için binance te 24 saat ekran başında olmanız lazım. ben şahsen zombi gibi bütün zamanımı bilgisayar başında geçiren birisi değilim olay meydana geldiğinde güzel güzel uyuyordum :-)

30dan zaten önceden alım girenler sadece alabilmiştir. Tam çünkü 30K'da alım olmuş. Elle alınması imkansız.
member
Activity: 806
Merit: 45
yine herkesin tepeden satıp dipten aldığı bir gün olmuş.
sr. member
Activity: 883
Merit: 262
30 k dan alanlar %33 kar yaptı bnb 280 den 400 dolara geldı.acaba ayı  tatbıkatı mı yapıldı Cheesy

ben katiliyorum bu arkadaşa. evet 30k seviyesinden kolay alım fırsatları olmuş olabilir ama yakalamanız için binance te 24 saat ekran başında olmanız lazım. ben şahsen zombi gibi bütün zamanımı bilgisayar başında geçiren birisi değilim olay meydana geldiğinde güzel güzel uyuyordum :-)
full member
Activity: 333
Merit: 103
Şu gereksiz manipülasyon yapanlar piyasadan çekilsin yeterli. O zaman BTC 20-25K aralığında olsun ama işimize bakarız sadece. Şu tweet attı öteki takla attı diye saçma sapan haberlerle uğraşmayız.
legendary
Activity: 2422
Merit: 1358
Olumlu/pozitif bakışım yerine bir nebze olsun kaygıya bıraktı maalesef. Bitcoin'in 30000 dolardan nasıl sektiğini gördüğümden içim nispeten rahat olsa da 40000 dolarda tutunamadığı da bir gerçek. Bu kan revan içindeki piyasaların birkaç ay daha sürmesi çok çok olasıdır. Açıkçası kekteki son harekete baya bozuldum çok düştüğü için.
full member
Activity: 322
Merit: 101
Yasayarak ogrenmis oldum. Bugun gozumu biraz korkuttu. Ayiya tam yakalanmak cok kotu olur. Biraz para kazaninca cikmayi dusunuyom.
sr. member
Activity: 1148
Merit: 367
Fiyat 32'yi gösterdiğinde bu kadar rahat düşünemiyoruz. Şuan 40'a geri topladığı için ah ulan neden almadık diyoruz. Topladıktan sonra söylemesi kolay.

30'dan almadım, 40'tan hayatta almam. Eğer bu toplama ölü kedi ise 2.parti düşüş olursa tepeden almış olacağım. Yine bir posta daha yoklarsa alım düşünebilirim.

legendary
Activity: 2156
Merit: 1069
30 k dan alanlar %33 kar yaptı bnb 280 den 400 dolara geldı.acaba ayı  tatbıkatı mı yapıldı Cheesy
Bende gördüm hocam 30 bin dolar değil ama 32-33 bin dolar seviyelerinde alımlar oldu ve bu fırsatı değerlendirenler iyi kazanç sağladı biz de korkumuzdan dokunmadık hiç bir şeye Grin
member
30 k dan alanlar %33 kar yaptı bnb 280 den 400 dolara geldı.acaba ayı  tatbıkatı mı yapıldı Cheesy
ne alaka ? tahta önümde acıktı gayette güzel alındı emir verenler tarafından. saçmalıyorsunuz. 32 k lar en az 10 dakıka takıldı 34 k lar öle.
member
Activity: 980
Merit: 18
sr. member
Activity: 971
Merit: 292
Burada saatler önce büyük bir firmada çalışan zat yazmış. Çok dipten toplayan bir stakeholderı liq edecez diye.
Zengin olmak istiyorsanız kahvenizi alın büyük dipi izleyin demiş. Liq işlem bitince yemyeşil markete ve 70K ya hızlı bir şekilde gideceğiz diye de eklemiş.
Artık salladı mı tuttu , ne kadar doğru göreceğiz.

https://boards.4channel.org/biz/thread/35710754/hey-guys-insider-here-for-those-of-you-that-are

Çok ilginç gerçekten. BTC 70 bine yürürse o zaman "varmış bir bildiği" deriz.
member
yıllarca bu piyasada para kaybet kazanmak için eline bir dünya şans geliyor ve elinin tersi ile itiyorsun bugün resmen göz göre göre dipten toplamayı kaçırdık elimizdekileri kaybetmek istemiyoruz ve riske girmek zor geliyor.

binancede pols listelenmiş 1,4 usdye kadar salmış ve görmemişim pols için 1,4 usd bedavadan az pahallı.
1,34 dusmus suan 2,70 direk 2x hıc beklemeden işte bunları yakalayanlar para kazanıyor
sr. member
Activity: 1176
Merit: 305
yıllarca bu piyasada para kaybet kazanmak için eline bir dünya şans geliyor ve elinin tersi ile itiyorsun bugün resmen göz göre göre dipten toplamayı kaçırdık elimizdekileri kaybetmek istemiyoruz ve riske girmek zor geliyor.

binancede pols listelenmiş 1,4 usdye kadar salmış ve görmemişim pols için 1,4 usd bedavadan az pahallı.

Fırsatlar bitmez can sıkmaya gerek yok. Bende müsait anımda yakalanmadım düşüşe sürekli piyasa takibi yapamıyorsunuz zor oluyor.

Hele bir tepki alımları bitsin bakalım daha düşüşün bittiğini düşünmüyorum. Tepki alımları geldi şuan al satçılar bu aralıkta trade edecektir.

Bakalım neler olacak bende meraklıyım. Ama bence bir dalga daha gelirse şaşırmam son operasyonla tamamen gaz alınır gibi duruyor.

YTD.
legendary
Activity: 1946
Merit: 1310

Pages:
Jump to: