Pages:
Author

Topic: Tko prihvaća bitcoin kao sredstvo plaćanja? Popis tvrtki, trgovina, webova... - page 2. (Read 32959 times)

newbie
Activity: 10
Merit: 0
Slovenci su open-minded što se tiče i drugih stvari, ne samo kripta. Bili živi pa vidili, u svakom slučaju jako sam zainteresiran. Offtopic pitanje, postoji li koja javna kuća u At ili u okolici, a da prima BTC ili neke druge valute?
legendary
Activity: 2422
Merit: 1207
Nije u rh, nego kod susjeda slovenaca: https://www.newsbtc.com/2018/06/06/slovenias-bitcoin-city-become-worlds-first-fully-crypto-friendly-lifestyle-center/

Prvi trgovacki centar koji ce primati btc Smiley

Slovenci su prilično open minded što se tiče kripto valuta. Stvarno sam se šokirao kad sam saznao da su NiceHash i Bitstamp njihovi...
newbie
Activity: 68
Merit: 0
newbie
Activity: 10
Merit: 0
Pito je mene stari neki dan, da li bi se bunio primati plaću u kriptovalutama, ja mu odgovorio naravno da ne čak bi bilo i poželjno i nadam se da će doći takav dan Cheesy


Sad preko ljeta krećem u realiziranje potpore za samozapošljavanje i otvaram autolakirnicu službeno. jako me veseli što ću moči ponuditi i plaćanje kripto valutama.. Cheesy Cheesy Cheesy
o tom svijetu sam sanjao kao mali dok sam gledao Zvijezdane staze!


Meni se čini da ti skupljaš postove za PRiV coin samo. Baš me zanima ta autolakirnica, inače sam iz Pakraca i jako sam zainteresiran!
newbie
Activity: 52
Merit: 0
Za dobrog majstora nisu kilometri problem... Wink
member
Activity: 99
Merit: 19
ebga, probaj neku mobilnu lakirnicu otvoriti…  Grin
newbie
Activity: 52
Merit: 0
super, u kojoj si županiji? trebam haubu, blatobran I vrata polakirati.. 

pozesko-slavonska, pakrac..
 
member
Activity: 99
Merit: 19
super, u kojoj si županiji? trebam haubu, blatobran I vrata polakirati.. 
newbie
Activity: 52
Merit: 0
Pito je mene stari neki dan, da li bi se bunio primati plaću u kriptovalutama, ja mu odgovorio naravno da ne čak bi bilo i poželjno i nadam se da će doći takav dan Cheesy


Sad preko ljeta krećem u realiziranje potpore za samozapošljavanje i otvaram autolakirnicu službeno. jako me veseli što ću moči ponuditi i plaćanje kripto valutama.. Cheesy Cheesy Cheesy
o tom svijetu sam sanjao kao mali dok sam gledao Zvijezdane staze!
sr. member
Activity: 560
Merit: 273


Dodano još nekoliko novih trgovina na listu. Ako imate informacija o drugim tvrtkama, napišite da i njih dodam.
member
Activity: 164
Merit: 13
Pito je mene stari neki dan, da li bi se bunio primati plaću u kriptovalutama, ja mu odgovorio naravno da ne čak bi bilo i poželjno i nadam se da će doći takav dan Cheesy
sr. member
Activity: 560
Merit: 273
evo još jedna trgovina koja prima BTC

www.mediteranart.com


Hvala na infu. Zanimljiv shop - 'Croatian handmade products'.
Dodano na listu.
newbie
Activity: 1
Merit: 0
evo još jedna trgovina koja prima BTC

www.mediteranart.com
full member
Activity: 210
Merit: 100
Evo od sada i ex. magazinrs, sad pcshop ima mogucnost placanja btc-om

www.pcshop.hr
Uzimaju proviziju 5% ako sam dobro shvatio.
Nego jel plaćanje bitcoinom samo za web shop ili se može i u dućanu platiti btc-om?


vjerovatno moze, pretpostavljam da bi to islo ovako;

oni stave artikl s weba u kosaricu i pokazu ti QR kod sa BitPay-a

jedini minus sto bi sigurno trebao cekati da se njima potvrdi uplata prije neg ti daju opremu
hero member
Activity: 1974
Merit: 756
To boldly go where no rabbit has gone before...
member
Activity: 91
Merit: 10
Dosta njih kazu da primau Smiley I primaju ali na ruke
tj mozes ti ali ne pise nista nigdje
ovi veliki koji imaju dobre knjigovode I koriste rupe u zakonu da to bude zakonito rade to legalno a ovi mali se bore kako znaju
full member
Activity: 406
Merit: 100
Bice toga sve vise i vise u buducnosti, u BG sam vec platio sa btc u jednom lokalu i sve je radilo super bez ikakvih problema. Ne znam kako oni to knjize dalje...
full member
Activity: 210
Merit: 100
u Futuri je isto cijena za BTC nesto veca nego za cash - to mi nikako nema smisla, ali mozda opet odbijaju miners fee za transakcije... pojma nemam
sr. member
Activity: 560
Merit: 273
Evo od sada i ex. magazinrs, sad pcshop ima mogucnost placanja btc-om

www.pcshop.hr
Uzimaju proviziju 5% ako sam dobro shvatio.
Nego jel plaćanje bitcoinom samo za web shop ili se može i u dućanu platiti btc-om?

Provizija na plačanje BTC-om?! Nema mi logike. Pogotovo ako odmah mijenjaju u fiat. Možda zbog tečajne razlike...
Da je moja trgovina ja bih dao popust na BTC...
legendary
Activity: 1932
Merit: 2270
Evo od sada i ex. magazinrs, sad pcshop ima mogucnost placanja btc-om

www.pcshop.hr
Uzimaju proviziju 5% ako sam dobro shvatio.
Nego jel plaćanje bitcoinom samo za web shop ili se može i u dućanu platiti btc-om?
Pages:
Jump to: