Pages:
Author

Topic: Tko prihvaća bitcoin kao sredstvo plaćanja? Popis tvrtki, trgovina, webova... - page 5. (Read 32959 times)

hero member
Activity: 630
Merit: 500
 Bitcoin kreditne kartice i s njim dižete lovu na bankomatima sa dnevnim limitom 10000 $ dan
apsolutno sva prodajna mjesta,i bankomati u svijetu ga primaju.
member
Activity: 133
Merit: 11
OK, Znam da mrzite newbie i pitanja, al trudit ću se ostati ontopic...

Kako uoće funkcionira plaćanje neke usluge bitcoinima u Hr? Razlika se obračunava u Eure ili dolare pa tek onda u Kune, tko zarađuje proviziju i kolika je provizija na bankomatima, ako ih ima u Hrvatskoj.

hvala!  Roll Eyes

Imaš bitcoine u svom walletu, jednostavno skeniraš qr kod i preneseš dio bitcoina na neki drugi wallet tj platiš onome tko ti je pružio uslugu. Najjednostavnije moguće. Provizija je doslovno par centi po transakciji, to poslje se isplaćuje rudarima.
Na bankomatu koji je u Zgb ti se računa srednji tečaj BTC-a po bitstampu pa onda na to još cca 6% provizije.
newbie
Activity: 2
Merit: 0
OK, Znam da mrzite newbie i pitanja, al trudit ću se ostati ontopic...

Kako uoće funkcionira plaćanje neke usluge bitcoinima u Hr? Razlika se obračunava u Eure ili dolare pa tek onda u Kune, tko zarađuje proviziju i kolika je provizija na bankomatima, ako ih ima u Hrvatskoj.

hvala!  Roll Eyes
newbie
Activity: 4
Merit: 0
pa ako bolje razmislite i ta crypto valute je jedna velika glupost. Možda je bitcoin i zamišljen kao nešto dobro, ali po meni prvenstveno služi za pranje novca i puni đepove pojedincima. Mi ostali lakovjernici i dalje gubimo (govorim o sebi osobno).

Bitcoin je zamišljen kao močan kriptografski novac,sredstvo razmjene roba i usluga.Transparetan i bez ićije kontrole.a danas služi jedino za izvlaćenje yuana iz kine u hong kong,mito politićarima u kini,i 10% prometa se odvija u ostatku svijeta di kineski politićari pokušavaju prodati BTC i dobiti € i $ na tajnim računima.Malo je kriza u kini ima previše neprodanih gradova/stanova i ne grade se novih pa investitori rade sporije i bez mita pa je cijena BTC pala.Sada ga održavaju samo porezni inspektori i kriminalci.

hhahahah Cheesy
evo jos jednog paničara
newbie
Activity: 24
Merit: 0
Mi ga primamo... ako može netko ga nas ubaci u OP. Thanx!

- grafički dizajn
- web
- mobilno programiranje
- igre

Curious Cat - http://hr.curiouscat.hr

Pozz cijeloj HR BTC i altcoin ekipi!
hero member
Activity: 630
Merit: 500
pa ako bolje razmislite i ta crypto valute je jedna velika glupost. Možda je bitcoin i zamišljen kao nešto dobro, ali po meni prvenstveno služi za pranje novca i puni đepove pojedincima. Mi ostali lakovjernici i dalje gubimo (govorim o sebi osobno).

Bitcoin je zamišljen kao močan kriptografski novac,sredstvo razmjene roba i usluga.Transparetan i bez ićije kontrole.a danas služi jedino za izvlaćenje yuana iz kine u hong kong,mito politićarima u kini,i 10% prometa se odvija u ostatku svijeta di kineski politićari pokušavaju prodati BTC i dobiti € i $ na tajnim računima.Malo je kriza u kini ima previše neprodanih gradova/stanova i ne grade se novih pa investitori rade sporije i bez mita pa je cijena BTC pala.Sada ga održavaju samo porezni inspektori i kriminalci.
newbie
Activity: 22
Merit: 0
opet ponavljam 320 miljona stanovnika.boja kože i rasa,narodnosti koliko i na planeti.od toga barem  100 miljona živi pod staklenim zvonom i nisu imali neki kontakt sa nepoštenim ljudima(kriminalcima).Ali ipak najveća koncentracija super inteligentnih ljudi je u USA.Pa iz velike njemačke je lani preselilo oko 20000 njemačkih inžinjera i naučnika u USA.

Ne znam baš da je tako, ali nije ni bitno. Ja mislim samo da su oni više otvoreniji i spremni platit ono što mi nismo (drugačiji mentalitet) makar vjerujem da i mnogi od nas "padaju" na dosta takvih stvari. Volimo lijepe riječi i velike cifre pa ako bolje razmislite i ta crypto valute je jedna velika glupost. Možda je bitcoin i zamišljen kao nešto dobro, ali po meni prvenstveno služi za pranje novca i puni đepove pojedincima. Mi ostali lakovjernici i dalje gubimo (govorim o sebi osobno).
hero member
Activity: 630
Merit: 500
Nemojte se zavaravati Amerikancima....nisu oni glupi. Da su glupi, nebi bili tu gdje jesu.
To sto "prema van" ostavljaju "glup" dojam je efekt medija (nesto glupo, uzasno, katastrofalno prodaje reklamu, dok pametne i dobre stvari ne prodaju pa se samim time niti ne isticu) koji u velikoj kolicini stanovnika uvjek moze pronaci idiota kojeg ce snimiti / istaknuti.
Sjetite se one dvije splicanke koje su hodale po Splitu i okolici (ima novija verzija toga i sa Zagrebom) i ispituju ljude glupa pitanja te dobivaju jos gluplje odgovore. Prema tome, mi smo sto puta gluplji od Amerikanaca. A realno smo minimalno tisucu puta gluplji i postajemo sve gluplji i gluplji. Maldi narastaji su sve losiji na medjunarodnim natjecanjima znanja. Skolstvo nam je sve sloije i losije, a ni geni kameni nam ne pomazu.
Na kraju krajeva, stanje u drzavi je savrsen prikaz stanja u glavi naroda.
opet ponavljam 320 miljona stanovnika.boja kože i rasa,narodnosti koliko i na planeti.od toga barem  100 miljona živi pod staklenim zvonom i nisu imali neki kontakt sa nepoštenim ljudima(kriminalcima).Ali ipak najveća koncentracija super inteligentnih ljudi je u USA.Pa iz velike njemačke je lani preselilo oko 20000 njemačkih inžinjera i naučnika u USA.
legendary
Activity: 1260
Merit: 1029
Nemojte se zavaravati Amerikancima....nisu oni glupi. Da su glupi, nebi bili tu gdje jesu.
To sto "prema van" ostavljaju "glup" dojam je efekt medija (nesto glupo, uzasno, katastrofalno prodaje reklamu, dok pametne i dobre stvari ne prodaju pa se samim time niti ne isticu) koji u velikoj kolicini stanovnika uvjek moze pronaci idiota kojeg ce snimiti / istaknuti.
Sjetite se one dvije splicanke koje su hodale po Splitu i okolici (ima novija verzija toga i sa Zagrebom) i ispituju ljude glupa pitanja te dobivaju jos gluplje odgovore. Prema tome, mi smo sto puta gluplji od Amerikanaca. A realno smo minimalno tisucu puta gluplji i postajemo sve gluplji i gluplji. Maldi narastaji su sve losiji na medjunarodnim natjecanjima znanja. Skolstvo nam je sve sloije i losije, a ni geni kameni nam ne pomazu.
Na kraju krajeva, stanje u drzavi je savrsen prikaz stanja u glavi naroda.
newbie
Activity: 22
Merit: 0
Potrebno sanlaženje s internetom i nešto pasivnog engleskog (ostalo se nauči za ½ sata  Smiley )

A šta se to nauči? Možda, kako da potrošimo hrpu para u par sekundi ili...?
hero member
Activity: 630
Merit: 500
Hahaha
Najbolji su mi ti Ameri kako padaju na takva sranja, npr. ponzi sheme i nešto slično kao što je DANDALTZ spamer stavio link.
priko 300 miliona stanovnika,velika večina živi ispod staklenog zvona
legendary
Activity: 1036
Merit: 1000
Još primaju BTC i na www.CCSA.biz (CryptoCurrency SuperAdmin-istrator) koji traži u RH do 10.000 suradnika (CC SuperAdmin-a) za posao s transakcijama sa BTC, neobično dobro plaćen posao s mogućim doživotnim odličnim mjesečnim primanjima.
NEMA NIKAKVE PRODAJE, nije MLM ili slično.
Potrebno sanlaženje s internetom i nešto pasivnog engleskog (ostalo se nauči za ½ sata  Smiley )
a ja zamotam foliju punu govana i odmah je odmotam a ona puna zlata.
uplatite ovdje donaciju u BTC 13Hdaas4XmCsnYpe7cKuzMDyJ3r8t2QRjS pa i vama kažem recept
PS;
ovdje smo ti alergični na novajlije sa nekim navlakušama.ovdje su ti večinom ljudi sa koeficijentom inteligencije preko 70,tebi tribaju ovi ispod 70 tako se brate prebaci na USA,Kanada,australija podforum tamo su ti ovi ispod 70.
Hahaha
Najbolji su mi ti Ameri kako padaju na takva sranja, npr. ponzi sheme i nešto slično kao što je DANDALTZ spamer stavio link.
legendary
Activity: 1178
Merit: 1014
Hodling since 2011.®
Još primaju BTC i na www.CCSA.biz (CryptoCurrency SuperAdmin-istrator) koji traži u RH do 10.000 suradnika (CC SuperAdmin-a) za posao s transakcijama sa BTC, neobično dobro plaćen posao s mogućim doživotnim odličnim mjesečnim primanjima.
NEMA NIKAKVE PRODAJE, nije MLM ili slično.
Potrebno sanlaženje s internetom i nešto pasivnog engleskog (ostalo se nauči za ½ sata  Smiley )
a ja zamotam foliju punu govana i odmah je odmotam a ona puna zlata.
uplatite ovdje donaciju u BTC 13Hdaas4XmCsnYpe7cKuzMDyJ3r8t2QRjS pa i vama kažem recept
PS;
ovdje smo ti alergični na novajlije sa nekim navlakušama.ovdje su ti večinom ljudi sa koeficijentom inteligencije preko 70,tebi tribaju ovi ispod 70 tako se brate prebaci na USA,Kanada,australija podforum tamo su ti ovi ispod 70.
Brale ne bi ti kliknija na oti link da me doživotno mjesečno odlično plaćaš.
hero member
Activity: 630
Merit: 500
Još primaju BTC i na www.CCSA.biz (CryptoCurrency SuperAdmin-istrator) koji traži u RH do 10.000 suradnika (CC SuperAdmin-a) za posao s transakcijama sa BTC, neobično dobro plaćen posao s mogućim doživotnim odličnim mjesečnim primanjima.
NEMA NIKAKVE PRODAJE, nije MLM ili slično.
Potrebno sanlaženje s internetom i nešto pasivnog engleskog (ostalo se nauči za ½ sata  Smiley )
a ja zamotam foliju punu govana i odmah je odmotam a ona puna zlata.
uplatite ovdje donaciju u BTC 13Hdaas4XmCsnYpe7cKuzMDyJ3r8t2QRjS pa i vama kažem recept
PS;
ovdje smo ti alergični na novajlije sa nekim navlakušama.ovdje su ti večinom ljudi sa koeficijentom inteligencije preko 70,tebi tribaju ovi ispod 70 tako se brate prebaci na USA,Kanada,australija podforum tamo su ti ovi ispod 70.
newbie
Activity: 3
Merit: 0
Još primaju BTC i na www.CCSA.biz (CryptoCurrency SuperAdmin-istrator) koji traži u RH do 10.000 suradnika (CC SuperAdmin-a) za posao s transakcijama sa BTC, neobično dobro plaćen posao s mogućim doživotnim odličnim mjesečnim primanjima.
NEMA NIKAKVE PRODAJE, nije MLM ili slično.
Potrebno sanlaženje s internetom i nešto pasivnog engleskog (ostalo se nauči za ½ sata  Smiley )
sr. member
Activity: 560
Merit: 273
hahaha, to se u moje vrijme zvalo lijenost !
hero member
Activity: 630
Merit: 500
'Mislim, dakle jesam (prdija)'  Grin
Ti si još dobar a ovi danas tinejđeri na sms " ps ::)kk ll mf dg Cry"
pa ga ti razumi o ćemu priča
sr. member
Activity: 560
Merit: 273
'Mislim, dakle jesam (prdija)'  Grin
hero member
Activity: 630
Merit: 500

A, ja  mislim da se podrazumjeva
znaš kako se kaže kod nas mislija ili prdija ista je stvar.
Odakle bi ja zna šta ti misliš.
sr. member
Activity: 560
Merit: 273

a ko je u naslovu  spomenija hr shopove


A, ja sam naknadno izbacio tekst kada sam uređivao linkove .. mislim da se podrazumjeva budući da smo u lokaliziranom podforumu... inače, lista bi bila poprilična Cheesy
Pages:
Jump to: