Pages:
Author

Topic: Toplam kaybım 35 bin dolar oldu - page 4. (Read 6485 times)

hero member
Activity: 1078
Merit: 696
April 19, 2019, 05:47:41 PM
35 bin dolar da şaka maka artık baya baya büyük para. lüks araç alınabilir, 1+1 falan ev alınır o paraya rahatlıkla.

200 bin yapıyor rahat. büyük para gerçekten arkadaşın yerinde olsam beklerdim boğa elbet bir gün dönecek ihtiyacım yoksa bekletirdim kenarda kafaya da takmazdım üzülünce bir şey değişmeyecek neticede

200 bine çok lüks bir şey alınmaz. ama şu türkiye şartlarında 200 bine alacağınız her araba ''lüks'' olur. hele hele bu ekonomik krizde.
az para değil yahu 35k dolar dile kolay.  tabi çok zenginler için çerez paraları bunlar
member
Activity: 630
Merit: 37
April 19, 2019, 12:45:33 PM
35 bin dolar da şaka maka artık baya baya büyük para. lüks araç alınabilir, 1+1 falan ev alınır o paraya rahatlıkla.

200 bin yapıyor rahat. büyük para gerçekten arkadaşın yerinde olsam beklerdim boğa elbet bir gün dönecek ihtiyacım yoksa bekletirdim kenarda kafaya da takmazdım üzülünce bir şey değişmeyecek neticede
jr. member
Activity: 350
Merit: 2
April 19, 2019, 10:46:49 AM
copper member
Activity: 168
Merit: 0
April 18, 2019, 01:21:02 PM
Tecrübe, sabır, serin kanlılık bazende ileriyi görüp zararı kabullenebilmek gerekiyor. Ben son iki senedir gerçekten bunların hepsini deneyimleyip öğrendim. Hemen hemen her yaptığım hareketinde kaydını tuttum. Çok yüksek meblağlarda girmediğim için gerçekten şanslı sayılırım. Öğrenmek için kendim deneyimleyeyim deseydim zararım çok yüksek olurdu. Herkese bol kazançlar diliyorum Smiley
jr. member
Activity: 546
April 18, 2019, 12:48:33 PM
tecrübesizliğimizin cezasını hepimiz çekiyoruz ne yazık ki paranın tadına tav olarak. umarım kurtarılabilir durumdadır az buz bir para değil.
hero member
Activity: 1638
Merit: 686
April 18, 2019, 06:36:19 AM
Zamanlana! Zamanlama! Zamanlama! Dogru zamanda dogru yerde olmak meselesi. 1-2 yildir burada bulunan arkadaslarin cogu mutlaka zarardadir. Piyasa 2 yil önce uctu, gecen yil batti. Yapacak birsey yok. Ben neredeyse 6-7 yildir buralardayim ve cogu projede ne kadar zarar edilebilecegini görüyorum.

Ama zamandan ötesi de var: Nasip! Nasipte varsa oluyor... Yoksa, zorlasan da birsey cikmiyor...
copper member
Activity: 196
Merit: 1
April 17, 2019, 07:38:30 PM
piyasa geneli insanların çoğunluğu zararda, olaya bu yönü ile bakıp kendinizi rahatlattıktan sonra eğer bitcoin üzerinde bekleyebilecek vaktiniz varsa kaybınızdan kurtulacaksınız inş.
legendary
Activity: 1820
Merit: 1123
April 17, 2019, 12:08:16 PM
ben bir şeyi anlamıyorum. kendi başlığında herkes bountyler artık para etmiyor deniliyor ama başka başlıklarda herkes kazanıyor.

Motivasyonla ilgili olabilir belki bu durum. Kendi başlığında içini döküp, diğer başlıklarda da etrafa umut saçmaya çalışanlar olabiliyor. Yani kendi de umutlanmak istiyordur belki. Gülerken ağlamak gibi sanırım.
jr. member
Activity: 448
April 17, 2019, 08:08:01 AM
ben bir şeyi anlamıyorum. kendi başlığında herkes bountyler artık para etmiyor deniliyor ama başka başlıklarda herkes kazanıyor.
member
Activity: 228
Merit: 10
April 17, 2019, 07:34:05 AM
Çok geçmiş olsun hocam gerçekten üzücü bir durum. Umarım kârdan zararınız olmuştur, eğer öyleyse pek sorun değil fakat tamamen nakit girmişseniz gerçekten sizi anlayabiliyorum. Benimde 15bin dolar civarı kaybım olmuştu fakat tek tesellim fazla nakit sokmamıştım, bounty ve airdroplardan gelenlerle kar zarar eksisini bir nebze kapatabildim.
member
Activity: 522
Merit: 13
April 17, 2019, 06:50:17 AM
çok şükür ben bu aralar hemen hemen zararımı sıfırladım gibi, Allah daha çok zararda olanlara da yardım etsin onlarında bir an önce toparlamasını nasip etsin, tabi bu kolay bir şey değil sabırla ve doğru hamlelerle kazanılıyor çok şükür benim şansım güzel bir grup sayesinde oldu biraz da, kimse tek başına sürekli kar edemez maalesef sabırlı, bilgili, araştıran ve birazda şanslı olmak lazım.
member
Activity: 630
Merit: 37
April 17, 2019, 02:18:57 AM
kaybınız oldukça büyük yerinizde olsam eğer ihtiyacım da yoksa o paraya bir sonraki boğaya kadar sabırla bekler elimden çıkarmazdım satın aldıklarımı sabreden sonunda kazanıyor bu piyasada
jr. member
Activity: 420
April 17, 2019, 12:16:10 AM
Bitcoin'in düştüğü dönemlerde herkesin zararı aynı oranlarda var hocam. Aslında yüksek meblağ ile bu işe girenler çok üzgün oluyorlar.
legendary
Activity: 2184
Merit: 1131
April 16, 2019, 07:53:44 PM
ciddi bir miktar, umarım kısa sürede toparlayabilirsiniz ya da bitcoin'e geçip hareketin başlamasını bekleyebilecek sabrınız ve vaktiniz vardır.
member
Activity: 560
Merit: 11
April 16, 2019, 12:07:09 PM
bitcoin ayı piyasası bir kere estiği zaman hiç affetmiyor.

geçen sene helbiz tokenleri vardı. satmayın, aya uçacak falan moon geliyor. ne oldu ortada.
helbizi tenzi ederim.  Grin   ne kadar harikülade token de olsa eos, bnb ne ise artık ayı piyasasında tek yapılması gereken dolara geçmek.

şu anda dip yakalandı ise dolardan coin sepeti oluşturulma aşamasıdır belki.
legendary
Activity: 1820
Merit: 1123
April 16, 2019, 10:29:41 AM
Coin al-sat yaptığımızı yakın çevremize söylememek en doğrusu olacaktır. Özellikle de bu konuları az bilenler ya da hiç bilmeyenler, sadece haberlerden gördükleri duydukları ile yorum yapıyorlar. Ve bu yorumlar da genellikle olumsuz oluyor, moral bozuyor. Alaycı yaklaşanlar da var elbette. Onlar da "yükseliş" dönemlerinde ortada olmazlar; ne zaman ki piyasa düşüşe geçer, "ben demiştim" demek için her yerden saldırırlar.
jr. member
Activity: 420
January 03, 2019, 02:33:22 PM
Bitcoin'in düşüşünden ziyade diğer kripto paralarda olan insanlar daha fazla zarar ettiler. Büyük zararlar eden insanlar muhakkak olmuştur.
full member
Activity: 361
Merit: 100
January 03, 2019, 10:27:55 AM
Aynen kendinden emin olmak lazım tecrübe edinip de bilgi ile ilerlemek lazım diye düşünüyorum üzücü yani bu kadar zarar etmek. 35 bin dolar yani az değil kimseye kulak asmamak lazım esasında herkes bu kadar iyi biliyorsa kendisi uğraşsın bize ne dinlemeyin. Araştırın okuyun anlayın ama kararı ne olursa olsun siz kendiniz kendi iradeniz ile verin bir başkasının yaptığı yoruma dayanarak ilerlemeyin. Sağol bilgi verip insanlara doğruyu da anlatmaya çalıştığın için zira insanlar kolay para deyip de geliyorlar.
member
Activity: 392
Merit: 11
January 03, 2019, 09:50:39 AM
piyasada bir çok insanın kaybı da bu seviyelere gelmiş durumda ama birçoğu da kardan zarar edenlerden oluşuyor. umarım herkesin zararı telafi olur.
member
Activity: 546
Merit: 10
January 02, 2019, 07:13:08 AM
bitcoinde son gidişat biraz olumlu gibi. yoksa yine mi kandırıyorlar artık emin de olamıyorum. bitcoinin en azından 6 ay dip yaptığı bölgeye yakın yerlerde gezinmesi bekleniyor. sonrasında çaktırmadan ralli. tabi bu olursa. tabi önümüzde 1200'lere gitmeye kararlı bitcoin yoksa.
Pages:
Jump to: