Pages:
Author

Topic: Traductor Spaniola - Romana - Engleza - page 2. (Read 510 times)

legendary
Activity: 2268
Merit: 1047
August 02, 2020, 04:55:29 AM
#5
limbaj la mata la pizda, ca am eu chef sa iti fut buha in dinti. la ce hristosumati e bagi la mine in post? sami sugi puls cu lauda.
daca nu iti dai seama cei bun si ce ii rau sa ma sugi la transpiratie.
legendary
Activity: 1666
Merit: 6436
Fully-fledged Merit Cycler|Spambuster'23|Pie Baker
August 02, 2020, 04:50:53 AM
#4
da nush ce pizda mati te bagi aici..... am sters odata si am uitat, sa te futa hristos veziti de threadu tau.
am editat odata, nam chef, respect la pula cand intri asa, da am avut scarba pe tine tot timpu, ma pis si eu pe romana mea, ca de aia o traduce altu.

Quoted for reference.

Iata un limbaj demn de un membru Legendar cu -7 Trust, care-i face de rusine pe toti ceilalti membri legendari, cu un flag activ, care incalca un ban impus, care a castigat doar 26 merite in decurs de 30 de luni, fapt ce spune multe despre calitatea postarilor sale.

Scrii ca un analfabet cu IQ 15, de aceea nici nu se intelege ce vrei prin acest topic. Scrii atat de agramat, incat initial am crezut ca esti un strain care foloseste Google Translate. Acum insa observ ca esti doar un roman incult, agramat si ma indoiesc ca ar apela cineva la serviciile tale. In primul rand ca nici macar n-ar intelege ca oferi servicii de traducere si in al doilea rand, n-ar apela nimeni la serviciile cuiva cu -7 Trust care e si analfabet pe deasupra.



For foreign readers: avoid any service offered by this illiterate, undergraduated underclassman, ban evader Legendary member! For more details read his seven negative feedbacks and translate using Google Translate the above mentioned quote.
legendary
Activity: 2268
Merit: 1047
August 02, 2020, 04:06:04 AM
#3
Salut,

Pentru traduceri Engleza - Romana si Romana - Engleza sunt disponibil. Daca esti interesat, aici gasesti portofoliul meu: Translation services: English <=> Romanian.

Am colaborat pana acum cu mai multi membri cu reputatie ai forumului, pentru diverse traduceri, printre care LoyceV, 1miau, nullius si fillippone. Toti au fost multumiti. Daca vrei, le poti cere si lor feedback despre calitatea traducerilor mele.

Pentru mai multe detalii, ma poti contacta.
traducerile le fac eu, nu cer ci ofer.
edit2: da nush ce pizda mati te bagi aici..... am sters odata si am uitat, sa te futa hristos veziti de threadu tau.
am editat odata, nam chef, respect la pula cand intri asa, da am avut scarba pe tine tot timpu, ma pis si eu pe romana mea, ca de aia o traduce altu.
legendary
Activity: 1666
Merit: 6436
Fully-fledged Merit Cycler|Spambuster'23|Pie Baker
August 02, 2020, 12:00:25 AM
#2
Salut,

Pentru traduceri Engleza - Romana si Romana - Engleza sunt disponibil. Daca esti interesat, aici gasesti portofoliul meu: Translation services: English <=> Romanian.

Am colaborat pana acum cu mai multi membri cu reputatie ai forumului, pentru diverse traduceri, printre care LoyceV, 1miau, nullius si fillippone. Toti au fost multumiti. Daca vrei, le poti cere si lor feedback despre calitatea traducerilor mele.

Pentru mai multe detalii, ma poti contacta.
legendary
Activity: 2268
Merit: 1047
August 01, 2020, 03:06:27 PM
#1
Salut. Cum zice titlu.
La nevoie se poate si Suedeza doar ca singur nu am cum si sunt cam scumpi.

Trimite PM daca cumva ai gasit postarea blocata.
Pages:
Jump to: