Pages:
Author

Topic: Transcendence Blockchain (TELOS + XBTX) - opis, dyskusja - page 2. (Read 1157 times)

newbie
Activity: 7
Merit: 0
To wspaniale, zabieram sie za poszukiwania.
copper member
Activity: 110
Merit: 0
Pewny jesteś, że chodzi o monetę dash? Dziś za 1 monetę dash trzeba zapłacić około 300 złotych  Huh Huh Huh

Tak chodzi o monetę DASH https://www.coingecko.com/pl/waluty/dash, nagroda wynosi 10 DASH  Cool
jr. member
Activity: 82
Merit: 7
Proponował bym zapoznać się z opiniami innych co to za typ ten @unrealandy = quakeandy.
Chociaż spróbować można, zobaczymy czy chociaż tutaj jest słowny.
newbie
Activity: 7
Merit: 0
Pewny jesteś, że chodzi o monetę dash? Dziś za 1 monetę dash trzeba zapłacić około 300 złotych  Huh Huh Huh
copper member
Activity: 110
Merit: 0
Cześć
Jak mogę wygrać 10 DASH  Huh

Tak jak opisałem w poście, jeśli przedstawisz do dnia 18.07.2020 (kolejne urodziny Teloscoin) usługę stakingową w której otrzymasz więcej monet niż w ofercie usługi na https://bitdorado.eu. Pamiętaj, że zespół/deweloperzy prowadzący usługę stakingową nie mogą być anonimowi. Życzę powodzenia, masz dużo czasu na poszukiwania Smiley
newbie
Activity: 7
Merit: 0
jr. member
Activity: 82
Merit: 7
Zdecyduj się wkońcu kim jesteś bo wcześniej nie ukrywałeś że quake_andy i unrealandy to ta sama osoba.
Teraz masz rozdwojenie jaźni Huh

PS. QUAKE_ANDY jak widać pozdrowił xavierXDRC, thoroughbred ... ciekawe o co mu chodziło  Grin

Tutaj jest dowód że ciągle kłamiesz:


Tu piszesz w pierwszej osobie mimo iż ja ciągle piszę do uzytkownika bitcointalk @unrealandy


Dowód na twój przerobiony = fake screenshot został przedstawiony przez użytkownika legolas oraz jest na discord telos.
the 58 mio telos picture is a fake. the blue numbers 58 258 265 are not even listed one below the other. there are gaps and copy mistakes
https://abload.de/img/zwischenablage02wpj5n.jpg


Nie potrzbuje weryfikacji w block explorerze. Nie mam czasu aby ciebie tam szukać pozatym przeczytaj co napisałem.
Dopóki ktoś się nie ujawni pozostaje anonimowy + mix na giełdach. Zbyt skomplikowane na twój móżdżek?

Ilość monet które posiadasz podał wielokrotnie CEO Pascal Papara który pisał że masz 1/6 wszystkich teloscoin.

Jeśli on też kłamie to oznacza iż jest takim samym oszustem jak ty.
BTW Pascal nazywał cie również złodziejem... wszystko jest do zweryfikowania na discord telos gdzie zostałeś zbanowany.


A tu sie czasem nie przyznałeś że masz gruby portfel telos coina Huh Bo możn to wywnioskowac...
gdybym się załadował all in w teloscoin-a to łączna ilość zablokowanych monet w masternode
już by wynosiła ponad 85% a nie jakieś marne 70%  Grin Grin Grin
nudne jest zakładanie MN po 100k, już nie mogę się doczekać na zamiany po 18.07.2020  Grin
ciekawe ile będzie supernodów 10kk i ile będzie zablokowanych monet  Grin
copper member
Activity: 110
Merit: 0
Jak mam rozmawiać z tobą xavierXDRC skoro nie potrafisz czytać ze zrozumieniem ...

Chciałem poinformować, że quake_andy nie posiada 1/6 monet, nie kontroluje tylko 18% nie nie nie ...
Dziś własnie poinformował, że posiada prawie 50% wszystkich monet, a jutro może poinformuje Was że posiada 70% wszystkich monet.
https://twitter.com/quake_andy/status/1250299978712375298

xavierXDRC, thoroughbred to teraz ile wg. was quake_andy posiada kontroli ? podajcie źródła a nie zwykłe printscreen-y [/b] Grin

skoro xavierXDRC jesteś taki mądry to dlaczego piszesz
I wouldn't trust anyone who has 24kk and behaves like a child.  <= mowa o 24 000 000
przecież widać po twitterze quake_andy że posiada inną liczbę teloscoin, która została przedstawiona na tym forum o godzinie 06:47:42
a ty piszesz swojego posta o godzinie 09:10:52 w którym powołujesz się na liczbę 24 000 000
xavierXDRC ZACZNIJ CZYTAĆ ZE ZROZUMIENIEM !!! To pokazuje, że ty tylko SPAMUJESZ i piszesz bezwartościowe posty.

następnie na prośbę abyś dokonał weryfikacji w explorer blockchain piszesz
Co mi da weryfikacja od genesisblock?

Piszesz, że ktoś coś posiada (ilość monet, projekt jest manipulowany, projekt jest do bani) oraz
Jesteś chory człowieku, weź się lecz i przestań bredzić.
jesteś debilem.
Ludzie widzą co odwalasz i mam nadzieje że nikt sie nie nabierze na twoje sztuczki.
jego oszustw.

skąd ty xavierXDRC o tym wiesz?
Nie wiem może warto abyś udał się do lekarza, pogadał z żoną, z rodziną ...

PS. QUAKE_ANDY jak widać pozdrowił xavierXDRC, thoroughbred ... ciekawe o co mu chodziło  Grin


jr. member
Activity: 82
Merit: 7
Jesteś chory człowieku, weź się lecz i przestań bredzić. Co mi da weryfikacja od genesisblock?
Na chwile obecną telos ma 907162 bloków, a transakcje to nic innego jak przepływ z jednego adresu na inny. Dopóki ktoś nie ujawni swojego adresu transakcje są anonimowe.

Poza tym wiesz jak się odbywa handel na giełdzie?
Sprzedaż przez użytkownika A użytkownikowi B nie oznacza operacji w blockchain. Dlatego oszuści piorą skradzione kryptowaluty na giełdach. Transakcja jest zapisywana w blockchain dopiero w momencie kiedy użytkownik wypłaca lub wpłaca... wszystkie operacje kupna i sprzedaży to nic innego jak zapis w wewnętrznej bazie danych giełdy.
Mówię tu oczywiscie o giełdach gdzie telos jest listowany. Bo giełdy p2p na przykład mają transakcje poprzez tzw. zaufaną trzecią strone.

Jesteś zadufanym w sobie oszustem który sprzedał by brata za 5zł, kasujesz swoje wcześniejsze posty na forach/twitter/discord aby zatrzeć dowody.
Oskarżasz innych o używanie alternatywnych kont, bo ludzie cię zdemaskowali. Każdy widzi kim jesteś i jak się odezwie to go atakujesz.
Od jakiegoś czasu zacząłeś pisać ze quake to nie ty.. wcześniej tego nie ukrywałeś..
Uważasz się za najmądrzejszego a swoimi wypowiedziami i zachowaniem udowadniasz jakim jesteś debilem.
Pogrążaj się dalej...

Ludzie widzą co odwalasz i mam nadzieje że nikt sie nie nabierze na twoje sztuczki.

PS. Jeśli ktoś ma zarchiwizowane https://forum.bitcoin.pl/viewtopic.php?f=45&t=32302 proszę o umieszczenie linka tutaj. Ten typ pokasował wszystkie swoje posty a na pewno było tam wiele interesujących informacji na temat jego oszustw.
copper member
Activity: 110
Merit: 0

Jest to mozliwe do zweryfikowania jesli adresy są podpisane. Pozatym nikt nie trzyma tego na 1 portfelu.

Przestań kłamać, czekasz tylko aby kogoś ubrać

Tak jest to możliwe do zweryfikowania i nie potrzeba podpisywać kogo są portfele.

Wiesz jak działa księga rachunkowa, wiesz co to jest blockchain explorer? Po raz kolejny o tym wspominam bo ty cały czas zarzucasz coś komuś, piszesz o manipulacji oraz że ktoś posiada miliardy monet. Myślę że specjalnie dla Ciebie quake_andy za jakiś czas przedstawi wallet z 21 000 000 BTC na stanie.

Skoro nie potrafisz zweryfikować transakcji od Genesis Bloku to podszkol się a później zaczniemy normalnie i rzeczowo rozmawiać na temat projektów.

Jak widzisz na takich jak ty szkoda czasu bo nawet nie znasz podstaw a wymądrzasz sie. I przedstawisz przerobione i edytowane screen-y Grin
jr. member
Activity: 52
Merit: 1
It seems to me that Pascal did not lie when writing about 1/6.
crazy andy sold a lot, that is why telos is rising now

and by the way, this is a real screenshot, this is how it looks when you have 1 mio telos
https://abload.de/img/zwischenablage16jck4v.jpg
jr. member
Activity: 82
Merit: 7
It seems to me that Pascal did not lie when writing about 1/6.
Why would the CEO lie? And if he lied it was only worse for the project.

Since then there have been no big dumps telos on the stock exchanges so quake has more. This type thinks that he is the smartest and certainly keeps it in many addresses.
He also probably set up an account on bitdorato using false data.
jr. member
Activity: 52
Merit: 1
his wallet contains 233.000 Telos. not much
jr. member
Activity: 82
Merit: 7
I know that quake_andy = unrealandy is a cheater and he lies all the time.

Telos has a bad reputation because of people like him. The best solution would be to ban his wallets through a fork that you plan in the near future.
But this is only mine opinion and team will do what they want.

I wouldn't trust anyone who has 24kk and behaves like a child.
jr. member
Activity: 52
Merit: 1
the 58 mio telos picture is a fake. the blue numbers 58 258 265 are not even listed one below the other. there are gaps and copy mistakes
https://abload.de/img/zwischenablage02wpj5n.jpg
jr. member
Activity: 82
Merit: 7
Rozumiem też zazdrość że użytkownik quake_andy podobno posiada 1/6 ze wszystkich możliwych monet w obiegu. Możliwe że quake_andy posiada już 1/5... 1/4... 1/3... Wszystkich monet. Tego nie wiemy (tzn. ja wiem bo weryfikuję codziennie wallety w Explorer blockchain w teloscoin). Ale o posiadaniu kto ile ma zapraszam do zapoznania się z blockchain.  Cool

quake_andy = unrealandy


https://bitcointalksearch.org/topic/m.54069874

Dziwię się że się pytacie kto ile posiada monet jeśli jest to bardzo łatwe do zweryfikowania. Jakby ktoś zapomniał to Explorer blockchain jest publiczy. Od tak większość monet można sobie weryfikować. Obecnie tylko kilkanaście osób potrafi to dokonać.

Jest to mozliwe do zweryfikowania jesli adresy są podpisane. Pozatym nikt nie trzyma tego na 1 portfelu. Ta pokaźna suma rozbita jest na wiele adresów, uzywanych do MN.
Zespół telos nie posiada żadnych monet jak napisal Pascal, on sam posiada prywatnie 40kk, i twierdzi iż quake posiada 1/6. Dlaczego miałby kłamać?

A jeśli twierdzisz że nie posiadasz już 1/6 (ok 24kk) to kiedy była ta sprzedaż, jakoś nie widziałem aby cena spadła... pisałem wcześniej co się może stać gdy ktoś sprzeda 1% (1.4kk)




Przestań kłamać, czekasz tylko aby kogoś ubrać
copper member
Activity: 110
Merit: 0
Legolaz I also wrote them that they can join the discord channel.
Only that these people don't understand the basic principles of blockchain operation, etc.
Don't worry about them because they're very poor... they can only write. (Nobody pays any attention to them anyway)

_______________________________________________________________________________ _________________

Poza tym jeśli @unrealandy założył ten wątek i posiada 1/6 wszystkich telos coin to powinien jako jeden z udziałowców godnie reprezentować projekt i udzielać kompetentnych odpowiedzi.

Zdecentralizowana sieć? Wiesz co to jest?[/b] Bo pisałeś że model telos jest lepszy od bitcoina, który jest manipulowany i kontrolowany.
Wg. CEO Pascala Papary jesteś w posiadaniu 1/6 całej ilości monet czyli ok 24kk, Pascal sam sie przyznał iż posiada kolejne 40kk
2 osoby są w posiadaniu 64kk z 144kk całości.. czyli jakies 40%.
Ciekawy jestem ilu jest jeszcze takich "grubasów" bo wcale bym sie nie zdziwił gdyby tylko 5-10 osób miało 95% wszystkich monet.

Nic sie nie zmieniło w twoim zachowaniu, a nowe fakty wyszły na jaw.
40% telos kontrolują 2 osoby !!!

Chciałem poinformować, że quake_andy nie posiada 1/6 monet, nie kontroluje tylko 18% nie nie nie ...
Dziś własnie poinformował, że posiada prawie 50% wszystkich monet, a jutro może poinformuje Was że posiada 70% wszystkich monet.
https://twitter.com/quake_andy/status/1250299978712375298


xavierXDRC, thoroughbred to teraz ile wg. Was quake_andy posiada kontroli ? podajcie źródła a nie zwykłe printscreen-y Grin
jr. member
Activity: 52
Merit: 1
Dlaczego prowadzący ten wątek nie odpowiada na zarzuty? Czyżby @XavierXDRC zdemaskował oszusta  Huh

Jeśli projekt jest uczciwy to powinien publikować odpowiedzi na wszystkie pytania, nawet te trudne.
Jeśli agresywnie odpowiada obrażając innych to coś jest nie halo.

Poza tym jeśli @unrealandy założył ten wątek i posiada 1/6 wszystkich telos coin to powinien jako jeden z udziałowców godnie reprezentować projekt i udzielać kompetentnych odpowiedzi.
Z tego co da się zauważyć to jego zachowanie nie odbiega zbytnio od zachowania @phoenxikonsole który nie panuje nad nerwami i obraża innych co jest nieprofesjonalne i wygląda z zewnątrz jak kłótnia gimnazjalistów.
please understand unrealandy or quake_andy is NOT part of the Telos Coin team in any way. He just hold Telos Coins.
You are free to join the Discord channel of Telos Coin and ask your questions to the Telos dev directly or check out on what projects he works 24/7.
copper member
Activity: 110
Merit: 0
Jeśli projekt jest uczciwy to powinien publikować odpowiedzi na wszystkie pytania, nawet te trudne.
Jeśli agresywnie odpowiada obrażając innych to coś jest nie halo.

Codziennie na kanale discord otrzymujecie odpowiedzi (ponad 5 godzin aktywność deweloperów) większość tych pytań została przedstawiona.
Rozumiem, że na innych projektach z top CMC brakuję możliwości kontraktowania się z zespołem deweloperów. Właśnie po to został stworzony komunikator dla społeczności.

Zapraszam do kanałów discord, a nie pisanie wkoło tego samego.

Rozumiem też zazdrość że użytkownik quake_andy podobno posiada 1/6 ze wszystkich możliwych monet w obiegu. Możliwe że quake_andy posiada już 1/5... 1/4... 1/3... Wszystkich monet. Tego nie wiemy (tzn. ja wiem bo weryfikuję codziennie wallety w Explorer blockchain w teloscoin). Ale o posiadaniu kto ile ma zapraszam do zapoznania się z blockchain.  Cool

Dziwię się że się pytacie kto ile posiada monet jeśli jest to bardzo łatwe do zweryfikowania. Jakby ktoś zapomniał to Explorer blockchain jest publiczy. Od tak większość monet można sobie weryfikować. Obecnie tylko kilkanaście osób potrafi to dokonać.

 

copper member
Activity: 110
Merit: 0
Poza tym CENA TELOS JEST MANIPULOWANA - WYKRES RYSOWANY WG UZNANIA. Bez problemu można zrobić telos po 200 sat jak również po 2sat!

to pokaż swoją moc  Grin
Pages:
Jump to: