Pages:
Author

Topic: Transcendence Blockchain (TELOS + XBTX) - opis, dyskusja - page 4. (Read 1153 times)

legendary
Activity: 2716
Merit: 1702
First 100% Liquid Stablecoin Backed by Gold
@unrealandy

Jesteś niczym więcej jak słupem, lub naganiaczem (shill), pewnie jeszcze opłacanym przez ten projekt, żeby reklamować go w naszej lokalnej społeczności.

Bez żadnych podstaw oskarżasz mnie o konta alt i obrażasz, bo nie potrafisz przedstawić, żadnych innych argumentów w normalnej dyskusji, żeby obronić ten oczywisty skam.

Jak widzę pasujesz idealnie do tego projektu, oni sami są chamscy i oczywiście potrzebują takich samych, krótkowzrocznych użytkowników, którzy za parę złoty zrobią wszystko.

Nic nie zmieniło się w tym projekcie od samego początku. Zforkowali PIVX, tylko po to, żeby sprzedać swoje serwisy i ratować upadłe biznesy, właśnie tym projektem.

PS
Uprzedzam, że nie pozwolę na bezpodstawne oskarżenia o konta alt, lub o łamanie regulaminu forum "self talking" i na pewno zarobisz negatywny trust ode mnie, jeżeli będziesz kontynuował.

Wątek zarchiwizowany: http://web.archive.org/web/20200410151359/https://bitcointalk.org/index.php?topic=5192481.0
jr. member
Activity: 82
Merit: 7
Gossip to trup i niestety był nietrafionym projektem w którym troszkę straciłem, ale ty chyba nie rozumiesz ze ten twój dev skopiował cały kod gossip i poddał go lekkim modyfikacjom aby uruchomić niby "nową" kryptowalutę telos. A może to ten sam koleś Huh

Czy pascal nie potrafił napisać własnego kodu... nie musiał od podstaw bo większość kryptowalut to forki innych, ale chociażby sforkował by czystego pivx.
copper member
Activity: 110
Merit: 0
Rozumiem twoje rozgoryczenie odnośnie gossip cóż tak to juz jest jeśli deweloper coina nic nie robi. Jest mi naprawdę bardzo przykro, że od powstania gossip-a tyle straciłeś, tym się właśnie różnimy ty mówisz i pokazujesz gossip na którym straciłeś a ja pokazuję Teloscoin na którym zarobiłem. Statystyki i cyfry wszystko pokazują.

xavierXDRC idź do swojej sekty w shitcoin gossip i zaangażuj do pracy tego dewelopera o którym nikt nic nie wie  Grin
jr. member
Activity: 82
Merit: 7
przykro mi że jesteś posiadaczem shitcoina o nazwie gossip  Grin
A ty jego kolejnego forka. Doucz się co to jest bo chyba nie wiesz. Zwłaszcza ze fork telos to kopia która nic nie zmienia poza strukturą nagród.

jak widać wwzsocki założył kolejne lewe konto o nazwie xavierXDRC ...
Widze że nie możesz się pogodzić iż ktoś oprócz mnie ma podobne zdanie o waszej sekcie. Przejrzyj na oczy.
copper member
Activity: 110
Merit: 0
Znów przytoczę   Cool
tyle lat na bitcointalku a traci czas na pisanie ...  Grin

wystarczy przyjrzeć posty i opinię innych użytkowników forum bitcointalk na temat użytkownika wwzsocki ...

jak widać wwzsocki założył kolejne lewe konto o nazwie xavierXDRC ...

trochę dziwne te twoje rozmowy z samym sobą ...  Cool

przykro mi że jesteś posiadaczem shitcoina o nazwie gossip  Grin

 Undecided gossip ma export juz dawno, inne forki pivx też... jesli telos tego nie miał to widocznie coś im to nie działało Cheesy




tak to już jest xavierXDRC/wwzsocki jak inwestuje się w shita o nazwie gossip tyle lat na forum bitcointalkua a żadnych wniosków nie wyciągnął  Grin



źródło do porównania: https://coinlib.io/compare/2018-05-01/GOSS/TELOS
jr. member
Activity: 82
Merit: 7
Niestety ale członkowie społeczności TELOS jak również sam dev @phoenxikonsole (BTW nie powinno być phoenixkonsole  Huh) są bardzo aroganccy i chamscy.
Okazują brak szacunku wobec innych ludzi zadających pytania, obrażają ich i uważają siebie za najmądrzejszych.
Uważają że ich Telos - fork gossip coin, który jest forkiem pivx, który jest forkiem dash, który jest forkiem bitcoina jest najlepszą kryptowalutą.

Nie wiem jaki desperat prześle im swoje dokumenty żeby zrobić KYC na tej ich śmiesznej platformie, ala ja stanowczo odradzam to każdemu.
Ten projekt nie wnosi nic nowego w świecie kryptowalut:

- "Premined: 3000000 for development and evangelism" ciekawe co to ta ewangelizacja
źródło: https://github.com/phoenixkonsole/transcendence/blob/2.1.0.0/roadmap

- blockchain jest którymś z kolei forkiem, pivx sie przy nich chowa bo nie ma exportu do CSV  Cheesy

 Undecided gossip ma export juz dawno, inne forki pivx też... jesli telos tego nie miał to widocznie coś im to nie działało Cheesy

Aaaa Piekło zamroziło developerów Transcendence w 2108 i teraz już o gossip nie wspominają, ale zapomnieli "poprawić" to na swoim githubie


- ich blockchain developer (prawdopodobnie wynajęty tylko na zlecenie) znany jest z wielu scamowych projektów, które po ogoleniu inwestorów znikły z rynku..
https://github.com/akshaynexus?tab=repositories

- nieskończona ilość monet do wydobycia (w każdej chwili może zostać dodrukowana) poza tym większość monet jest w posiadaniu kiku osób, które manipulują ceną wg własnego uznaniua/potrzeby w danej sytuacji.

- sprzedają minikomputery (raspbery pi czy coś tam) z zainstalowanymi MN lub pakietami do stakowania jako coś rewolucyjnego gdzie większość walut POS/MN ma dystrybucje na wiele platrofm nie narzucając zakupu sprzętu swojej społeczności... aaa zapomniałem że pascal nie sprzedał swoich retro konsol z którymi sie już od kilku lat buja.

Na pewno jest tu jeszcze wiele innych ciekawostek, obiecuję że jak coś jeszcze znajdę na pewno to tutaj opublikuję.


Poczytajcie sobie jak wyglądała moja dyskusja na oryginalnym wątku
https://bitcointalksearch.org/topic/m.54079161




Lol ... invest ? Read the definition of invest. Before I would allow you to invest in something I would burn myself.
We gift money to the people ..
What a moron.

We own Midas .. make 38% with a node or 200+ at our staking pool
We own Birake ... make more BIR from Pool than from Nodes.
Soon we own Flits ..
Soon we own esbc
Soon we own DMS
Soon we own everything interesting in lowcap land.

It doesn’t matter what you think or say.. we will own you one day too.

Just silently fuck off please .. you moron.

We are saturated .. we don’t need People .. People need us.
...

tyle lat na bitcointalku i nawet pozycja Legendary ...... Shocked  Cheesy
polecam lekturę  Cool
I jeszcze pouczają zasłużonych użytkowników a sami żebrzą o merity twierdząć iż się należy bo to przecież pokazanie możliwości dobrego zarobku Shocked Nie ładnie.
Summary:
Currently staking pool on https://bitdorado.eu is very profitable.
PS. I'd appreciate receiving MERIT  Wink
copper member
Activity: 110
Merit: 0
tyle lat na bitcointalku i nawet pozycja Legendary ...... Shocked  Cheesy

polecam lekturę  Cool
"I've developed a new open source P2P e-cash system called Bitcoin. It's completely decentralized, with no central server or trusted parties, because everything is based on crypto proof instead of trust. Give it a try, or take a look at the screenshots and design paper."
legendary
Activity: 2716
Merit: 1702
First 100% Liquid Stablecoin Backed by Gold
Na prawdę @unrealandy nie interesuje Cię to, że obrażają Polaków, wyzywają od pijaków i straszą odcięciem od projektu?

Do tej pory nie potrafiłeś przekonać mnie do tego projektu, ani rozwiać moich wątpliwości, a jeżeli jeszcze uwarzasz, że polityka:

baba z wozu, koniom lżej  Cool

sprawdzi się i jest trafna, to chyba faktycznie nie mamy o czym dyskutować i pozostaje mi tylko życzyć powodzenia.
copper member
Activity: 110
Merit: 0
wwzsocki mnie osobiście nie interesuje kto będzie a kogo nie będzie w projekcie, czy dołączy ktoś z Polski czy z innych krajów. Każdy sam podejmuje decyzję. Każdy sam powinien
czytać, obserwować i analizować a nie sugerować się ilości postów, subskrypcji użytkownika.
wwzsocki ty od samego początku negatywnie podchodzisz do projektu, po to jest założony wątek aby każdy mógł wyrazić swoją opinie a za jakiś czas zweryfikować wiarygodność użytkowników  Grin
 
baba z wozu, koniom lżej  Cool
legendary
Activity: 2716
Merit: 1702
First 100% Liquid Stablecoin Backed by Gold
w odróżnieniu od innych projektów nadal widzę zaangażowanie CEO Pascal Papara na kanale informacyjnym którym jest DISCORD.

Nie rozumiem, co ma to mieć wspólnego z tym co napisałem w moim poprzednim poście? Jakiś mało istotny fakt o jego aktywności na Discordzie?

Tak widzimy, że jest bardzo zajęty ubliżaniem nam, a gdyby to było mało, grozi nam wszystkim zupełnym odcięciem od projektu  Huh

Jako Polak powinieneś być chociaż zniesmaczony, a tu widzę dalej, jakieś żałosne próby ratowania ich i tak nie istniejącej reputacji.
copper member
Activity: 110
Merit: 0
wwzsocki odwołam się do postu z października



w odróżnieniu od innych projektów nadal widzę zaangażowanie CEO Pascal Papara na kanale informacyjnym którym jest DISCORD.

legendary
Activity: 2716
Merit: 1702
First 100% Liquid Stablecoin Backed by Gold
Tak sądziłem, że jest pan nową osobą która mało jeszcze wie na temat kryptowalut itd.
wystarczy spojrzeć na profil i datę rejestracji tj. 25 grudnia 2018...

Ja do świerzaków nie należę, a do projektu też mam wiele zastrzeżeń i to od samego początku. Dodatkowo, nie ma znaczenia, kiedy ktoś założył konto, tylko to co ma do powiedzenia.

Świetnie by było, gdybyś odniósł się, jako prowadzący ten wątek, do wszystkich wątpliwości użytkownika XavierXDRC i podlinkowanych przez niego wypowiedzi.

Tylko w ten sposób, możesz obronić projekt, który reklamujesz, pomimo kilku czerwonych flag, na które zwracałem Twoja uwagę, już na samym początku tej dyskusji.

Ja nie pojawiłem się tu z przypadku, tylko znam historię Pascala i jego wcześniejsze "osiągnięcia", więc byłem bardzo ciekaw, co wymyślił tym razem?

Powiem szczerze, że niczym mnie nie zaskoczył, jak zwykle wiele problemów, zarzutów o nieuczciwość i szemrane praktyki, aby uciszyć wszystkich sygnalizujących nieprawidłowości, nic nowego.



To powinno dać każdemu do myślenia czy chce mieć coś wspólnego z tym projektem i ludźmi.
jr. member
Activity: 82
Merit: 7
Dzięki  Grin

Zauważyłem podejrzane rozmowy na serwerach discord i postanowiłem się temu przyjrzeć.
Oliwą do ognia było wyzywanie POLAKÓW co świadczy o manii wyższości zespołu. Niech sobie trzymają te swoje telosy.

Każdy kto chce w coś zainwestować niech zrobi własny research, i nie sugeruje się opiniami "naganiaczy" którzy widzą tylko plusy - każdy projekt ma plusy i minusy.
Warto poobserwować co się dzieje w projekcie zanim podejmie się jakieś decyzje, poczytać co ludzie piszą i wyciągnąć własne wnioski.
member
Activity: 180
Merit: 28

Własnie Pan udowodnił, że jest mało doświadczony i prawdopodobnie pisze po to aby pisać ... tutaj punktów reputacji Pan nie zdobędzie Cool

Nawet Pan albo koledzy Pan nie potrafi sprawdzić kto jest twórcą projektu ... (słaby research, bardzo słabo to Panowie robią)
ponieważ to nie jest mój projekt Grin

Kolega XavierXDRC Zrobił dobre śledztwo, +1 Za włożoną prace.
Osobiście omijał bym projekt gdzie członkowie zespołu obrażają swoją społeczność! Jest to nie do przyjęcia.
copper member
Activity: 110
Merit: 0

Tutaj ktoś ładnie podsumował Pana projekt:




Własnie Pan udowodnił, że jest mało doświadczony i prawdopodobnie pisze po to aby pisać ... tutaj punktów reputacji Pan nie zdobędzie Cool

Nawet Pan albo koledzy Pan nie potrafi sprawdzić kto jest twórcą projektu ... (słaby research, bardzo słabo to Panowie robią)
ponieważ to nie jest mój projekt Grin
jr. member
Activity: 82
Merit: 7
Tak sądziłem, że jest pan nową osobą która mało jeszcze wie na temat kryptowalut itd.
wystarczy spojrzeć na profil i datę rejestracji tj. 25 grudnia 2018.

Jeszcze dużo musi się Pan nauczyć na temat kryptowalut.


Jak pisałem wcześniej uważa Pan że jest NAJMĄDRZEJSZY! a wszyscy wokół to... Huh Huh / głupki których należy oskubać.
1. Data utworzenia konta nie świadczy o doświadczeniu.
2. Wiedza na temat kryptowalut nie jest potrzebna by wiedzieć jak działa oszustwo.
3. Nie ma Pan nic na wytłumaczenie/usprawiedliwienie swoich wpisów które umieściłem powyżej.

Może Pan lubi być obrażany przez Niemców..? Raczej nie sądzę.. wszystko wskazuje na to, iż za wszelką cenę dąży Pan do osiągnięcia korzyści majątkowych.
Nie ma w tym nic złego ale powinien Pan to robić uczciwie.

Tutaj ktoś ładnie podsumował Pana projekt:

copper member
Activity: 110
Merit: 0
Tak sądziłem, że jest pan nową osobą która mało jeszcze wie na temat kryptowalut itd.
wystarczy spojrzeć na profil i datę rejestracji tj. 25 grudnia 2018.

Jeszcze dużo musi się Pan nauczyć na temat kryptowalut.



jr. member
Activity: 82
Merit: 7

UWAGA:
"Użytkowniku nie powinieneś polegać na żadnych informacjach ani opiniach zawartych w tym poście podczas podejmowania decyzji inwestycyjnych lub wszelkich innych decyzji. Nie jestem doradcą finansowym ani doradcą inwestycyjnym. Żadna z informacji zawarta w tym poście nie stanowi, ani nie powinna być interpretowana, jako porada inwestycyjna, porada prawna, podatkowa ani żadna inna. Informacji zawartych w poście nie należy w żaden sposób rozumieć jako rekomendacji co do zakupu lub sprzedaży jakichkolwiek instrumentów finansowych. Wiąże się z ogromnym ryzykiem inwestycyjnym i może prowadzić do utraty części lub całości kapitału. Podejmowanie jakichkolwiek decyzji na podstawie prezentowanych poniżej treści odbywa się wyłącznie na własną odpowiedzialność. Autorzy treści nie ponoszą odpowiedzialności za jakiekolwiek straty poniesione przez użytkowników"
...

Bardzo mnie cieszy że dodał Pan ostrzeżenie przed ryzykiem inwestowania w kryptowaluty.
Każdy kto inwestuje powinien być świadomy tego ryzyka, i liczyć się z tym że może wszystko stracić.

Między innymi dlatego zacząłem pisać w temacie TELOS. Nie mam na celu hejtowania tego projektu, tylko pokazanie mechanizmów działania osób w niego zaangażowanych. Nie doświadczony użytkownik może tego nie zauważyć a wszystko wskazuje iż jest to grupa osób manipulująca ceną monety w zależności od własnego uznania.

Pisze pan że BTC, ETH i inne top CMC projekty są złe a telos jest od nich lepszy...

czyli gdyby Pan zakupił Teloscoin (+49% plus monety z stakingu albo masternode) w Październiku 2019r. to nadal byłby Pan na dużym plusie w odróżnieniu od innych coinów z TOP CMC np. Bitcoin (-21%). !!!  

Wykres wygląda świetnie, ale nie jest to nic nadzwyczajnego gdy grupa manipuluje cene kontrolując większość monet.
Ba.. wygląda na to iż kontrolując większość MN manipulowane są również wyniki głosowania nad przyszłością projektu. Świetnie! Brawo!
Tylko czy takie działania są uczciwe? Czy to nie jest PIRAMIDA?






Pozatym obrażanie Polaków przez członków zespołu jest nie do przyjęcia!

Banowanie wszystkich którzy zadają niewygodne pytania w celu "oczyszczenia" słabych rąk i osób które nie zasługują na posiadanie TELOS.



Tutaj jest świetna opinia którą również i ja podzielam:
Wydaj mi się, że Pascal Papara jest osobą decydująca i odpowiedzialną z rozwój teloscoina oraz xbtx (znajomość kodu), natomiast jest jeszcze 3 wspólników razem własnie mają udziały w firmie w Estoni którą ostatnio założyli...

Wszystko się zgadza, ale chyba nie zrozumiałeś o co mi chodzi, więc spróbuje wytłumaczyć jeszcze raz.

Większość z tych serwisów, w których Pascal jest udziałowcem lub właścicielem, powstały już jakiś czas temu.

Moim zdaniem zrobili tego forka Pivx, jako ich nowy projekt, tylko po to, żeby wykorzystać właśnie te serwisy do robienia pieniędzy, właśnie na użytkownikach tego nowego alta.

Moim zdaniem nie szło im za dobrze, bo takich serwisów jest cała masa i każdy projekt ma jakieś swoje ulubione, z którymi współpracują.

Gdyby te serwisy były częścią projektu i powstały już po powstaniu tej nowej kryptowaluty, po prostu z potrzeby, to sprawa miała by się inaczej.
A tak, wygląda na to, że podupadające biznesy, chcą ratować przez wypuszczenie alta i tym samym zapewnić sobie stałych klientów.

A tutaj zakończenie Pana sztucznej afery... Tylko nie przewidział Pan że ktoś sprawdzi co tam się dzieje.
agreed .. weapons down Cheesy
copper member
Activity: 110
Merit: 0

UWAGA:
"Użytkowniku nie powinieneś polegać na żadnych informacjach ani opiniach zawartych w tym poście podczas podejmowania decyzji inwestycyjnych lub wszelkich innych decyzji. Nie jestem doradcą finansowym ani doradcą inwestycyjnym. Żadna z informacji zawarta w tym poście nie stanowi, ani nie powinna być interpretowana, jako porada inwestycyjna, porada prawna, podatkowa ani żadna inna. Informacji zawartych w poście nie należy w żaden sposób rozumieć jako rekomendacji co do zakupu lub sprzedaży jakichkolwiek instrumentów finansowych. Wiąże się z ogromnym ryzykiem inwestycyjnym i może prowadzić do utraty części lub całości kapitału. Podejmowanie jakichkolwiek decyzji na podstawie prezentowanych poniżej treści odbywa się wyłącznie na własną odpowiedzialność. Autorzy treści nie ponoszą odpowiedzialności za jakiekolwiek straty poniesione przez użytkowników"

Chciałbym Panu przypomnieć treść z pierwszego postu. Tak samo jak na akcjach giełdowych tak samo w kryptowaluch, inwestowanie w tego typu aktywa wiąże się z ogromnym ryzykiem inwestycyjnym i może prowadzić do utraty części lub całości kapitału



Mój pierwszy post w tym dziale tj. 2019-10-13 na temat teloscoin




kurs teloscoin do bitcoina prezentuje się następująco (źródło do porównania: https://coinlib.io/compare/2019-10-13/BTC/TELOS)





czyli gdyby Pan zakupił Teloscoin (+49% plus monety z stakingu albo masternode) w Październiku 2019r. to nadal byłby Pan na dużym plusie w odróżnieniu od innych coinów z TOP CMC np. Bitcoin (-21%). !!!  

Związku z powyższym nie rozumiem pana rozgoryczenia i złości ... możliwe, że jest to spowodowane ostatnimi spadkami na kryptowalutach, akcjach giełdowych ... możliwe, że za dużo Panu naopowiadali na forach społecznościowych, youtube o o ... bull run... o wspaniałych coinach z TOP CMC, a nikt nie wspomina tak jak ja (patrz pierwszy post !!!) o ryzyku inwestycyjnym !!!

Dla przypomnienia: 1 ETAP kryzysu globalnego został już od kilku tygodni aktywowany !
jr. member
Activity: 82
Merit: 7
Najwidoczniej mało wiesz na temat zdecentralizowanej sieci ... itd.
Polecam dokształcić się => "wujek google"

Dziękuje za odpowiedź. Pan jest taki MĄDRY i wszystko wie.
Podziwiam takich ludzi zwłaszcza tych którzy nie mają moralnego kręgosłupa i z premedytacją promują scam aby poźniej się tego wyprzeć.
Świadomy udział w oszustwie jest oszustwem i jest na to paragraf.

kanały discord jak i fora społecznościowe są mało wiarygodne

Zwłaszcza jeśli piszą tam tacy ludzie jak Pan.




Pages:
Jump to: