Pages:
Author

Topic: TRON ağı 10 gün sonra hayata geçiyor... - page 4. (Read 899 times)

member
Activity: 266
Merit: 10
Güzel yükselmiş evet ama bir tronzede olunca aman karı da ona kalsın diyorsun. Elinde tutanlara şuanda iyi kar bırakmış olabilir ama o düşüşlerde ettirdiği zararlara saysın. Bi daha girmem ben o topa
full member
Activity: 630
Merit: 102
Valla güzel yükseldi yalan yok. Hiç umudum yoktu belini doğrultması için ama 2x yaptı kerata. Keşke bir miktar sermayeyi ayırsaymışım diyorum. İş işten geçti artık fakat önümüzdeki günleri takip etmeye devam edeceğim
full member
Activity: 658
Merit: 153
Tron ağı hayata geçti galiba ama sonuç ne sıfır hiç bi etksi yok troncular ripplecılar waves cılar çok forumda lütfen ürklerin çok musallat olduğu coinlerden uzak durun biraz
legendary
Activity: 2282
Merit: 2585
Chancellor on Brink of Second Bailout for Banks
TRON'da sağlam hareketler var. Keşke geçen haftalarda 700 satlardan alsaydım dedirtiyor. Şimdi bu düştüğünde alsam, o zaman da çıkmaz. Binance'de yine zirveye oturmuş, hacim manyağı yapıyor borsayıSmiley)

400 lerden aldıklarımı keşke 700 lerden satmasaydım da dedirtiyor hocam Smiley şunu çok iyi öğrendim bu piyasada doyum noktası yada keşkesiz işlem yok.
legendary
Activity: 1820
Merit: 1123
TRON'da sağlam hareketler var. Keşke geçen haftalarda 700 satlardan alsaydım dedirtiyor. Şimdi bu düştüğünde alsam, o zaman da çıkmaz. Binance'de yine zirveye oturmuş, hacim manyağı yapıyor borsayı:))
copper member
Activity: 56
Merit: 0
Presale is live: BitPenta.com
Koptu geliyor millet  Grin bakalim piyasada genel bir düşme olmassa daha da artacaktır diye BEN dusunuyorum. YTD
full member
Activity: 392
Merit: 101
Şu anki seviyelerden Tron alıp yatırım yapmak çok getirisi olan bir olmayacak gibi, daha önce alınsa son zamanlardaki yükselişlerle getirisi fazla olabilirdi.
full member
Activity: 434
Merit: 100
Dediğiniz gibi elbet fiyatına pozitif bir etkisi olacaktır fakat özellikle bizim local forumumuz da Trona karşı bir ön yargı var. Artışında da herkes yalancı pump olduğunu ve kısa vadeli bir durum olduğunu söyledi fakat paşalar gibi yerinde duruyor. Değerlendirilebileceğini düşünüyorum.
full member
Activity: 350
Merit: 100
Henüz üzerinde çalışmaları sürüyor ama kısa bi süre sonra hayata geçecektir diye düşünüyorum belki de tron ses getirir artık uzun bi süre oldu ve fırtına öncesi sessizlik benzetmesini yapmak isteriz
member
Activity: 294
Yuksekten Tron sevdasina kapilip alim yapan cok yatririmci olmustu. Su an pek cok kisi hazir kita bekliyor. Biraz toparlansa herkes deli gibi elden cikartacak. Bu da fiayti tekrar asagiya cekebilir.
jr. member
Activity: 206
Merit: 2
dört aydır insanlar artık soğudu , bıktı ama herkesin aylardır "acaba bu sefer mi ? " dediği an geldi çattı gibi . herkes kızsa da aslında içten içe biliyoruz trx in hakettiği yer daha üstlerde
newbie
Activity: 196
çıktığım için pişman olabilme ihtimalim var ama hiç güvenemedim ben trona. monetha için de 31 mart tarihini bekledik ama fiyat hiç olumlu etkilenmedi. monetha trona göre daha sağlam proje olmasına rağmen fiyatı etkilenmemişti o yüzden güvenemiyorum trona
newbie
Activity: 96
Kısa vadeli al sat için ideal tabi ytd her şekilde grafiği izleyip takip etmek şart, zamanında dipten aldım en yüksek seviyede satmadım şimdi bekle dur o seviyeye gelmesi için.
member
Activity: 406
Tron direnç noktasında (700) buradan sonra tutmak satmaktan daha riskli olur. Herkes kendi incelemesini yapsın.
member
Activity: 364
fiyatı 2-3 gündür artıyor bende 3-4 ay önce 4 cent civarındayken almıştım 30 cente kadar yükselmişti satmadım hata yaptım umarım daha da yükselir kazanır millet
newbie
Activity: 84
Umarım bir etki yaratır, yükseklerden alıp hala hodl'da olan çok kişi olduğunu düşünüyorum eski yerine gelmese bile yakınlarından sattırabilir.
legendary
Activity: 2548
Merit: 1326
★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!
hep trollüyorum ama bu tronu hiç sevemedim güvenemedim iyice bir araştırın sorun eyvallah arada bir yükseliyor ama uzun vadeli güvenmeyin derim

Ergen bir kişinin elinde oyuncak olmuş 100 milyar supply'lı ve ico'dan önce bir kısmının elden satıldığı koine ben de asla güvenmem ve güvenmeyeceğim.Ha bu demek değil ki piyasayı yakından takip eden bir yatırımcı trx ile al-sat yapıp kar maksimizasyonu yapmayadursun.Yapsın tabi.Fakat uzun vadede 5-10$ senaryoları kurarak yüklü miktarda girip ölümüne hodlamak pek akıl karı iş değil.Yalnız trx'de değil tabi hemen hemen her altcoin için geçerli bu son söylediğim.
Aslında 10 dolar senaryosundan yola çıkılıp yüklü miktar alınıp beklenebilir, bu da bir yöntem. Ancak risk risk/olasılık çerçevesinden gidersek adına yatırım değil de kumar denir. Bilinçli, kayıp göze alınarak yapılıyorsa sıkıntı yok, ama bazı gerizekalıların iddia oynar gibi kendi tabirleriyle "basmaları"nın sonucu aşağı yukarı bellidir. Sonra da yine foruma gelip ağlamaları kaçınılmaz tabii.
full member
Activity: 450
Merit: 122
Elbette olumlu lazim zaten kendi communitysi cok saglam communitysi saglam projeler boyle seyleri degerlendirir.
full member
Activity: 411
Merit: 134
hep trollüyorum ama bu tronu hiç sevemedim güvenemedim iyice bir araştırın sorun eyvallah arada bir yükseliyor ama uzun vadeli güvenmeyin derim

Ergen bir kişinin elinde oyuncak olmuş 100 milyar supply'lı ve ico'dan önce bir kısmının elden satıldığı koine ben de asla güvenmem ve güvenmeyeceğim.Ha bu demek değil ki piyasayı yakından takip eden bir yatırımcı trx ile al-sat yapıp kar maksimizasyonu yapmayadursun.Yapsın tabi.Fakat uzun vadede 5-10$ senaryoları kurarak yüklü miktarda girip ölümüne hodlamak pek akıl karı iş değil.Yalnız trx'de değil tabi hemen hemen her altcoin için geçerli bu son söylediğim.
full member
Activity: 644
Merit: 103
CAT.EX Exchange
Tron da ripple nin yaşadıklarını yaşıyor, tam bir balina coini haline geldi o da, belki tron ağı haberi olumlu gelirse sağlam bir çıkış yakalayabilir ama yine bir sürü insanı zarara uğratıp kendileri kazanacaktır diye düşünüyorum, tron a hiç bulaşmadım, bu saatten sonra bulaşmak daha da riskli.
Pages:
Jump to: