Pages:
Author

Topic: TRON ağı 10 gün sonra hayata geçiyor... - page 6. (Read 899 times)

member
Activity: 504
Merit: 11
Bu forumda kime elinizi çarpsanız trondan yakınır.

Zamanında 0.00001200 den alıp, her haber sonrasında takır takır aşağıya indi ve en sonunda ben 0.00000637'den zararla çıktım. Sonrasında da aradaki zararı başka bir coinde 2 günde kapattım. Şimdi baktım da son bir hafta içinde çıktığı en yüksek fiyat TRX/BTC bazında 0.00000628.   
Lafın özü, isterse x100 yapsın ben dönüp bakmam bile.
newbie
Activity: 154
Merit: 0
Dikkat etmek lazım. Coinler kendi Zincirlerine geçtiklerin de genel de bir şahlanma oluyor. Ancak ne olacağı belli değil. Dikkat etmeniz gereken noktalar

- Henüz daha cüzdan çıkmadı ve yazdıklarına göre kendi zincirlerinden sonra çıkacak büyük bir ihtimal
- 1:1 değişim Borsalar dan olacak. Şuanda plan bu şekil de.
full member
Activity: 616
Merit: 108
Bende güvenmiyorum ama tahminim hype olacaktır, açgözlü davranılmazsa iyi para bırakabilir. Girip girmeme konusunda henüz kararsızım.
sr. member
Activity: 1610
Merit: 329
Ben pek güvenmiyorum trona. Yine shilleyip cakacaklar insanların canıni yakacaklar gibime geliyor. Dikkatli olmak lazım.
full member
Activity: 546
Merit: 100
Tron da son zamanlarda oldukça fazla konuşulan bir coin. Cüzdan oluşturup borsalara girdiğinde bir miktar yükselme kaydedebilir ama bunu sürdürmesi önemli olan
copper member
Activity: 56
Presale is live: BitPenta.com
Tronun kendi cüzdanı çıktımı arkadaşlar bilgisi olan varmı yoksa mainnet ten  sonra mı çıkacak

daha üzerinde çalışıyorlarmış. Duyuru yapılacakmış hazır olunca. Zaten erc20 token şuan değişim olacak birebir mainnet ile birlikte.
newbie
Activity: 84
Tronun kendi cüzdanı çıktımı arkadaşlar bilgisi olan varmı yoksa mainnet ten  sonra mı çıkacak
copper member
Activity: 56
Presale is live: BitPenta.com
Görüş ve önerisi olan var mı? Ben fiyata olumlu yansıyacağını düşünüyorum. Şuan testnet çalışyor. sitesinde geri sayım var.

https://www.timeanddate.com/countdown/generic?iso=20180530T035730&p0=1949&msg=Tron+a%C4%9F%C4%B1+hayata+ge%C3%A7iyor...&font=cursive&csz=1#

Edit: Sayaç biraz şaşmış 1 gün önden gidiyor Smiley
Pages:
Jump to: