Pages:
Author

Topic: TrueFeedBack - page 10. (Read 3686 times)

legendary
Activity: 1820
Merit: 1123
December 05, 2019, 11:51:51 AM
Geçmişteki olumsuzluklardan dolayı yerli kripto projelerine şüpheyle yaklaşıyorum. O yüzden şu anda uzaktan izlemekle yetiniyorum. Projenin içeriği aslında ilgi çekici: Blockchain tabanlı anket ve ödül sistemi. Bunu ilk okuduğumda klasik bir anket cevaplama platformu olarak düşünmüştüm. Hani eskiden kaydolurduk ya bu tarz anketlere; haftada birkaç kez sorular yollarlardı, cevapladığımızda da ufak meblağlar kazanırdık. Bu projedeki farklılık ise verilen görevler noktasında. Hayatın içinden görevler varmış. Mesela bir restorana gidip oranın mutfağı, mekanı ya da garsonları hakkında bir memnuniyet değerlendirmesi gibi... Eğer bu konuyu ilginç görevlerle hayatın içine tam olarak adapte edebilirlerse ve ödül havuzları da dikkat çekici bir seviyeye gelirse popüler olabilirler.

Kazanılan tokenleri borsaya transfer edip BTC-ETH çevrimi yapabilmek için 50.000 TFB'ye ulaşmak gerekiyormuş. İşte bu kısım bence yüksek olmuş. Referanslardan 500 TFB kazanılabiliyorsa, görevlerden de aşağı yukarı bu kadar kazanılıyordur. Yani 50.000'e ulaşmak zaman alan bir şey gibi görünüyor. Kullanıcıları yorar, şevkini kaçırır bu bence. Ya 50.000'e ulaşmak hızlı olmalı ya da kazandıklarını doğrudan borsaya atabilmeliler.

Merhaba,

Geçmişte yerli projelerde yaşanılan olumsuzluklar tabii ki önyargı olarak bizi de etkiledi, ancak bunu hepimizin özveriyle çalışarak tamamen olmasa da aştığımıza inanıyoruz. Zamanla halka anlattıkça bu yargıyı ortadan kaldıracağız.

50K TFB'ye ulaşmak zor diye sezernişte bulunmuştunuz, bunun amacı ani fiyat düşüşlerine neden olunmaması için yapıldı. İleride kullanımı genişledikçe ve fiyatı yükseldikçe asgari çekim limiti düşecektir
Refteki orana bakarak Anket&Görevlerde verilen ödülleri tahmin etmişsiniz, şunu hemen belirtelim bunlarda herhangi bir TFB limiti yoktur. Bu tamamen kurumların ya da anket ve görev yaptıranların tasarrufundadır.
Bir ankette verilen 2K TFB'dir misal, ya da Ankara'da Dominos Pizza'nın bir kaç şubesini denetlemek için verilen ödül 12K TFB'dir. Yani, Refte verilen ile tamamen ilgisizdir.
Refteki olay sembolik olup kullanımı arttırmaya yönelik bir harekettir

Soru(n)larınız için yardımcı olacağım.

Saygılar:
------------
TFB Topluluk Ekibi.

Verdiğiniz bilgiler için teşekkür ederim. Evet, ben ref ödülü üzerinden bir tahminde bulunmuştum ve ulaşması zor diye düşünmüştüm. Verdiğiniz örneklerle daha ulaşılabilir görünüyor. Hak verdim size.
Benim gibi pojeyle yeni tanışanlar için bu örnekleri çoğaltabilirseniz aslında daha anlaşılır olabilir. İnsanlar neler yaptıklarında ne kadar ödül alabileceklerini öğrenebilirler. Benimkisi bir tavsiye. Başarılar diliyorum size ve ekibinize.
member
Activity: 254
Merit: 10
December 05, 2019, 04:20:40 AM
Geçmişteki olumsuzluklardan dolayı yerli kripto projelerine şüpheyle yaklaşıyorum. O yüzden şu anda uzaktan izlemekle yetiniyorum. Projenin içeriği aslında ilgi çekici: Blockchain tabanlı anket ve ödül sistemi. Bunu ilk okuduğumda klasik bir anket cevaplama platformu olarak düşünmüştüm. Hani eskiden kaydolurduk ya bu tarz anketlere; haftada birkaç kez sorular yollarlardı, cevapladığımızda da ufak meblağlar kazanırdık. Bu projedeki farklılık ise verilen görevler noktasında. Hayatın içinden görevler varmış. Mesela bir restorana gidip oranın mutfağı, mekanı ya da garsonları hakkında bir memnuniyet değerlendirmesi gibi... Eğer bu konuyu ilginç görevlerle hayatın içine tam olarak adapte edebilirlerse ve ödül havuzları da dikkat çekici bir seviyeye gelirse popüler olabilirler.

Kazanılan tokenleri borsaya transfer edip BTC-ETH çevrimi yapabilmek için 50.000 TFB'ye ulaşmak gerekiyormuş. İşte bu kısım bence yüksek olmuş. Referanslardan 500 TFB kazanılabiliyorsa, görevlerden de aşağı yukarı bu kadar kazanılıyordur. Yani 50.000'e ulaşmak zaman alan bir şey gibi görünüyor. Kullanıcıları yorar, şevkini kaçırır bu bence. Ya 50.000'e ulaşmak hızlı olmalı ya da kazandıklarını doğrudan borsaya atabilmeliler.

Merhaba,

Geçmişte yerli projelerde yaşanılan olumsuzluklar tabii ki önyargı olarak bizi de etkiledi, ancak bunu hepimizin özveriyle çalışarak tamamen olmasa da aştığımıza inanıyoruz. Zamanla halka anlattıkça bu yargıyı ortadan kaldıracağız.

50K TFB'ye ulaşmak zor diye sezernişte bulunmuştunuz, bunun amacı ani fiyat düşüşlerine neden olunmaması için yapıldı. İleride kullanımı genişledikçe ve fiyatı yükseldikçe asgari çekim limiti düşecektir
Refteki orana bakarak Anket&Görevlerde verilen ödülleri tahmin etmişsiniz, şunu hemen belirtelim bunlarda herhangi bir TFB limiti yoktur. Bu tamamen kurumların ya da anket ve görev yaptıranların tasarrufundadır.
Bir ankette verilen 2K TFB'dir misal, ya da Ankara'da Dominos Pizza'nın bir kaç şubesini denetlemek için verilen ödül 12K TFB'dir. Yani, Refte verilen ile tamamen ilgisizdir.
Refteki olay sembolik olup kullanımı arttırmaya yönelik bir harekettir

Saygılar:
------------
TFB Topluluk Ekibi.
legendary
Activity: 1820
Merit: 1123
December 04, 2019, 03:29:52 PM

member
December 04, 2019, 08:09:21 AM
Merhaba,

Çok yakında bir Stake programı başlatacağız. Daha önce görülmemiş derecede yüksek getirili avantajlı bir program olacak.

Detayları çok yakında Bithumb ile ortaklaşa duyuracağız. Bu kapsamda 15 milyon TFB Tokeni ödül dağıtımı için transfer edeceğiz.
Bu transfer ICO'dan arta kalan miktar içinden yapılacak.

Böylece sizlere bir ön bilgilendirme yapmak istedik.

Stake 90 günlük süreler için geçerli olacak, yani 90 gün ne kadar attıysanız stake için o zaman zarfında kilitlenecektir.

Getiri oranı %10 olarak kararlaştırıldı ve yıllık devam etmek isteyenler %40 gibi bir getiriye sahip olacaklar.

5 Aralık sabah 10:00'da başlayacak ve sınırlı olacak. Yani, herkes katılamayabilir, kaçırabilir.

https://support.bithumb.pro/hc/en-us/articles/360039864193

Saygılar:
------------
TFB Topluluk Ekibi.
member
November 06, 2019, 05:24:48 AM
Açıkçası başlangıçta çok ümitli değildim TFB'nin fikrinden. Hala da bugünlerde meşhur olduğu üzere direkt olmasa da DAO Maker gibi bir rakibi var. Ama ekip çok ilginç hızlı çalışıyor. Girişimlere hızlı reaksiyon alıyorlar. En son Huobi'nin Türkiye etkinliğinde görülmüşler. Adam olacak galiba... Takipteyim.

Merhaba,

Uygulama linklerini verip dilerseniz uygulamayı kurabilir ve gerçekten kazandığınizi kendiniz görebilirsiniz.

IOS TFB: https://apps.apple.com/tr/app/truefeedback-bounty-survey/id1483043191?l=tr
Android TFB: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.trueefeedbackchain.bountypoll

Referans ile kişi başı 500 TFB kazanabilir ve 50.000 limite ulaştığınızda bunu IDEX yada Bithumb'ta TFB bozdurup ETH ya da USDT çekebilir, hatta tahtadaki alım emirlerine bakıp ne kadar ciddi bir yatırım yaptığımızı görebilirsiniz.

Yakında bizi her yerde görmeye başlarsanız şaşırmayınız lütfen. Wink

Saygılar:
------------
TFB Topluluk Ekibi.
sr. member
Activity: 560
Merit: 250
November 06, 2019, 12:06:34 AM
Heryerde isimlerini duyar oldum. Ya marketing için gerçekten iyi bir bütçeleri var ya da çok fedaileri var resmen heryerdeler. Umarım artık sonunda türklerin de iyi bir projesi çıkar. Takipte kalacağım ben de
hero member
Activity: 1582
Merit: 670
November 03, 2019, 07:21:07 AM
Açıkçası başlangıçta çok ümitli değildim TFB'nin fikrinden. Hala da bugünlerde meşhur olduğu üzere direkt olmasa da DAO Maker gibi bir rakibi var. Ama ekip çok ilginç hızlı çalışıyor. Girişimlere hızlı reaksiyon alıyorlar. En son Huobi'nin Türkiye etkinliğinde görülmüşler. Adam olacak galiba... Takipteyim.
member
November 03, 2019, 06:08:07 AM
Arkadaşlar merhaba twitter üzerinden flood şeklinde projemizi anlatıp daha fazla insanın TrueFeedBack'ten haberi olması için bir görev yayımlamayı düşünüyoruz.
Twitterda kendi düşüncelerinizi $tfb etiketiyle paylaşıp görevi tamamlayabilirsiniz .Görev 10 gün sürecek ve ödülü diğer görevlerimize göre daha yüksek  yüksek tutacağız. Ödüller 1.000 ile 100.000 TFB arasında değişecek. Tüm detaylar netleşince bilgi vereceğiz.

Flood içerisinde olması gereken Linkler
IOS TFB: https://apps.apple.com/tr/app/truefeedback-bounty-survey/id1483043191?l=tr
Android TFB: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.trueefeedbackchain.bountypoll
Websitesi: https://www.truefeedbackchain.com/
Tfb global kanalı: https://t.me/TrueFeedbackChain
Tfb Türkiye kanalı: https://t.me/Tfbturkey
Tfb Twitter sayfası: https://twitter.com/Tfbchain

Floodun içinde bunlar bulunduğu takdirde görevi kabul edeceğiz. Kullanıcı sayımız arttıkça daha fazla kazanacağımız bir sistem olusturmayı hedefledik.  Bu sisteme ne kadar çok insan dahil olursa eğer firmalar, siyasi partiler, üniversiteler vb kurumlarla anlaşamamız o kadar kolay olacaktır. Firmalar anket yaptığında TrueFeedBack kullanıcıları daha çok ödül kazanacak, firmalarin anket için kullanacakları tokenler, bu süre boyunca marketten alınacağı için yatırımcılar da  kazanacaktır. Bu uygulamayı kullanan tarafın kaybedeni olmayacak;  Kurumlar bireylere aracısız ve tarafsız  bir şekilde ulaşmak için daha ekonomik ve hızlı olan TrueFeedBack uygulamasını kullanmayı tercih edeceklerdir.

Saygılar:
------------
TFB Topluluk Ekibi.
member
October 30, 2019, 06:46:46 AM
Merhaba,

TrueFeedBack uygulaması ile ilgili bilinmesi gereken bazı noktalar.

1. Uygulamaya bir cep telefonu sadece tek bir akıl adresi ile kayıt olabilir. Cep telefonunuzdan bir mail adresi ile kayıt olduysaniz başka bir mail adresi ile kayıt olamazsınız.
2. TrueFeedBack uygulaması üzerinden yaratılan anketlere konum, yaş ve cinsiyet filtreleri eklenmektedir ve uygun kullanıcılar bu filtrelere göre belirlenmektedir. Bu sebeple anketlere katılabilmek için cinsiyet ve yaş bilgilerinizi doldurmanız gerekmektedir, ve telefonunuzun GPS'ini açmanız gerekmektedir.
3. Size uygun anket ve bountyler yukarıdaki işlemleri gerçekleştirdikten sonra ana ekranınıza gelecektir.

Sık Sorulan Sorular:
---------------------
1. Referans sistemi nasıl çalışıyor?
Her kullanıcının profilinden erişebileceği bir referans kodu bulunmakta. Bu referans kodunu kullanarak kayıt olan bir kullanıcı aktif olması durumunda referans sahibine belirli bir miktar TFB token hediye edilmektedir. Buradaki önemli nokta ise referans kullanan kullanıcının aktif olması; cinsiyet, yaş ve konum bilgilerini açarak anketlere katilim sağlamasıdır.

2. Referanslardan kazandığım TFB tokenlar silindi. Sebebi nedir?
Uygulamamızın önceki verisyonunda silinen kullanıcıların referans puanları silinmiyordu. Yeni sistemde bu açığı düzelttik. Yani referans olduğunuz kullanıcılar aktif olmadıkları için deaktive edildiyse onlardan kazanılmış görülen tokenlar olması gerektiği gibi silindi.

3. Pek çok kişiye referans oldum hiç token kazanamadim.
Referans olduğunuz kişiler aktif olmadıkları için ödül hesabınıza yansımamıştır. TrueFeedBack olarak amacımız sadece indirme sayısını arttirmaktan ziyade aktif kullanıcı sayımızı arttırmaktır. Bu sebeple bu referanslardan token verilmeyecektir.

4. Hesabım silinmiş?
Hesabınızın silinmesinin iki sebebi olabilir.
 a) Kayıt olduktan sonra cinsiyet, yaş bilgilerinizi doldurmamışsınızdirz ve konumunuzu aktif hale getirmemişsinizdir. Yaptığımız rutin kontrollerde bu hesaplar aktif olmadığı için deaktif hale getiriyoruz. Uygulamayı kullanmaya devam etmek için bizimle iletişime geçin @letheaTfb @TrueFeedBack
 b) Cok fazla inaktif referansa sahip olduğunuz için sistemimiz tarafından şüpheli bulunarak hesabınız deaktive edilmiştir. Uygulamayı kullanmaya devam etmek için bizimle iletişime geçin @letheaTfb @TrueFeedBack

5. Anketleri veya bountyleri göremiyorum.
Konum servisinizi çalıştırdığınızdan ve telefonunuzda TrueFeedBack uygulamasinin konum servislerine erişimi olduğundan emin olun.

6. Uygulamayı güncelledikten sonra bakiyem sıfırlandı.
Uygulamadan çıkış yaparak, tekrar giriniz.

7. Kayıtlı olduğum mail ile giriş yapmaya çalıştığımda böyle bir kullanıcı bulunamadı uyarısı alıyorum.
Mail adresinizin sonunda boşluk olmadığından emin olun.

Saygılar:
------------
TFB Topluluk Ekibi.
member
October 29, 2019, 05:37:34 AM
Merhaba,

Uygulamamızın 3. Sürümü 28 Ekim itibariyle yayımlandı.

Android tarafı güncellenebilir durumda.
iOS içinse 30 Ekim gibi yayıma alacaklar.

Değişiklikler:
--------------
Kullanıcı referanslarını görme eklendi.
Bildirimler hatası giderildi.
Bildirim tıklanma düzenlendi.
Dil değişikliklerindeki hatalar giderildi.

Ayrıca güncellemeye özel 100 kişinin katılabileceği bir anket yapacağız ödül 2000 TFB, içlerinden şanslı bir kişiye 10000 TFB Ödülümüz olacak. (Anket için iOS'un yayımı bekleniyor.)

Bizi takip etmeye, Anket & Bounty'leri yapmaya ve yeni kullanıcılar eklemeye devam ediniz.

Saygılar:
------------
TFB Topluluk Ekibi.
member
October 26, 2019, 05:42:44 PM
Bence kalın daha okunaklı oluyor, yıllardır forumlarda makalelerimi hep kalın yaptım hiç kimse de rahatsız oluyoruz demedi.

Neyse isteğiniz doğrultusunda editledim.

Saygılar:
------------
TFB Topluluk Ekibi.
full member
Activity: 156
Merit: 170
October 26, 2019, 05:34:42 PM
Öncelikle şu yazıları normal bir hale getirin ondan sonra düşüncelerimizi ve sorularımızı alabilirsin. Burası sübyan okulu değil forum da boyama tahtası değil.
member
October 26, 2019, 05:30:18 PM
Uygulamamızın eksiklikleri farklı yönlerden tespit edilip büyük oranda giderildi fakat tamamen istediğimiz gibi oldu diyemeyeceğiz, çünkü hiçbir zaman bitti demeyeceğiz sürekli gelişim içinde olacağız.

2 Ayrı borsa ile görüşmelerimiz sürüyor önümüzdeki haftalarda güzel bir kampanya ile giriş yapabiliriz. (%100 olmadan bilgi vermek istemiyoruz.)

Üniversitelerde kullanıcı sayısını arttırmak ve bir sorun olduğunda çözüme daha kolay gidebilmek için temsilciler oluşturma gibi bir düşüncemiz var.

Uygulma üzerinde gelişmeler tamamlanınca anketler bol bol oluşturulmaya başlanacak ve bu anketler şirketlere sunum yapmak için kullanılacak.

3 Farklı ulasal firma ile iletişime geçildi geri dönüş bekliyoruz.

ICO Sürecinde satılmayan 2.013.000.000 TFB Tokenin küçük bir miktarını staking için kullanilmasi geri kalanların yakılması planlanıyor, bu durumu nihayete kavuşturup sizlerle paylaşacağız toplam miktar 8 milyar TFB'de kalacak gibi dolaşımdaki miktar 2020 sonuna kadar en fazla 3 milyar olacağını düşünüyoruz. Bu artışın nedeni kurumsal satış fonu, airdrop, vb cüzdanlardan çıkış yapılacak olan miktarlar.

Felixo borsasına girdikten sonra Link ile token gönderme uygulamamız TG Kanalımızda aktif olacak ve kanalımızda aktif bulunan kullanıcılar ödüllendirilecek.

Yatırımcılarımız içerisinden Temsilciler (Ambassodorlar) belirlenecek, onların kanalı ile anlaşmalar yapıldığında ödüllendirme sistemi oluşturulacak.

Resmî olmasa da TrueFeedBack için çalışma yapan arkadaşlarımızın emekleri boşa gitmesin diye onların çalışmalarıyla ilgili bir oylama yarışmaya sunulacak, ama hepsini ödüllendirmeyi düşünüyoruz, yarışma sadece resim, video olarak değil, makale gibi sistemi anlatan kullanıcılarımıza da ödül vereceğiz.

Donanımhaber gibi mecralarda birçok ödül avcısı olduğunu belirledik, buralarda etkinlik, tanıtım, blog yazısı yazmak isteyen kullanıcılarımız bizimle iletişime geçerse kendisi ödüllendirilecek ve gerekli bilgiler sağlanacaktır.

Biz çalışmalarımıza son hız devam ediyoruz. Dalgalı piyasada token değerimizin düşmemesi yatırımcılarımızın bize olan güvenlerinden olduğunu düşünüyoruz, biz o güveni fazlası ile ödüllendirmek için elimizden geleni yapacağız. Hiçbir zaman şunu demeyeceğiz "TFB fiyatı bizim için önemli değil biz projeye odaklandık" biz ikisini de düşünmek zorundayız.

Saygılar:
------------
TFB Topluluk Ekibi.
member
October 26, 2019, 04:55:04 PM
TrueFeedBack

TrueFeedBack; Blockchain tabanlı görev, anket ve bounty platformudur. Her geçen gün büyüyen kullanıcı kitlesiyle yeniliklere öncülük etmek için canla başla çalışan kendini geliştiren bir proje.
Hayallerinizin sınırı olmadığı gibi TrueFeedBack ile yapacaklarınızın sınırı sizin elinizde. Kişisel kullanıcı gizliliği önplanda tutularak, yapılan görev, anket ve bountyler ile hem görev veren kişi/kurum/kuruluşları hem de kullanıcısını memnun etmek üzerine kendini geliştirmeye devam eden aktif olarak mobil uygulamasıyla da hızlı geri dönüşlerin alınmasına olanak sağlayan platform.
Anket, görev ve bountyler ile hızlı etkili geri dönüşler alınabilmesi mümkün.

TrueFeedBack platformunu diğer anket platformlarından ayıran en büyük özellik ise anket veya ödül programı katılımcılarının anonim kalmasıdır. TrueFeedBack platformunda kullanıcı gizliliği açık bir şekilde belirtilmiştir.
Platform kullanıcıdan herhangi bir kimlik belgesi talep etmez. Kullanıcıdan sadece e-mail bilgisi istenir, bunun sebebi ise olası bir şifre unutma durumunda herhangi bir mağduriyet oluşmaması adına iletişim kurulacak bir kanal olmasıdır.
TrueFeedBack platformu kullanıcıların e-mail adresini herhangi bir kurum veya şirket ile paylaşmaz. Verinin çok önemli bir bilgi kaynağı olduğu bir dünyada yaşıyoruz. Verilerden geçmiş, gelecek ve anlık bilgilere ulaşmayı hedefliyoruz. Veri bilimi günümüzde her geçen önemi hızla artan bir çalışma alanı, peki neden doğru veriye erişmek için TrueFeedBack platformu?

Bilindiği üzere istatistikler insanları kolayca yönlendirebiliyor, buna kısa bir örnek vermek gerekirse geçtiğimiz ABD seçimlerine saatler kala yapılan anketlerin ortalaması, yarışı Clinton’ın kazanacağını hatta Washington Post’a göre, anket %2.5 luk bir yanılma payına sahipti.
Ancak seçimi Trump kazandı ve anket şirketlerinin tamamı yanılmış oldu. Bunun gibi örnekler yakın tarihte yapılan Türkiye seçimlerinde, Yunanistan seçimlerinde ve İngiltere referandumunda tekrar etti. Şirketler ve kurumlar doğru veriye ulaşmak için çaba sarf ederken, anket veya ödül programı katılımcıları ise gizliliklerinin korunması için çaba sarf ediyor.
İşte iki taraf arasında bağlantıyı kurmak için TrueFeedBack platformu diğer platformlardan öne çıkıyor. TrueFeedBack platformu müşterilerine sağlıklı sonuçlar vermek için bazı önlemler almış bulunuyor. Neredeyse tüm anket veya ödül platformlarında görüldüğü üzere bir kullanıcı farklı hesaplar oluşturarak bir anket veya ödül programına birden fazla kez erişim sağlayabiliyor.

Ancak TrueFeedBack platformunda kaydolunan bilgilerle cihaz ID bilgileri birleştiriliyor. Uygulama silinse, tekrar yüklense hatta format atılsa dahi, cihaz ID’si sabit kaldığı için uygulamaya tekrar kayıt olunma talebi oluşturulduğunda, ilk oluşturulan hesapla platforma giriş yapılması talep ediliyor ve kullanıcıların yeni hesap açma durumunu ortadan kaldırmış oluyor.
Bu önlem sayesinde TrueFeedBack platformu müşterileri daha sağlıklı ve daha geniş bir kitleye hitap etmiş oluyor. Bounty kısmındaki hedefler gerçek hayatta gerçekleştirilmesi gereken görevlerden oluşuyor. Program müşterinin talepleri doğrultusunda farklı görev çeşitlerine evrilebiliyor. Örneğin müşteriler kullanıcılardan fotoğraf, video veya istekleri doğrultusunda ayrıntı talep edebiliyor.

Kullanıcılar kendilerine yakın olan lokasyonlardaki görevlere erişebilecek. Kısaca Bounty kısmını anlatmak gerekirse, kullanıcı programda görev oluşturan kurumun taleplerini görecek ve eğer onay verirse belirtilen süre içinde kendisinden istenilenleri yapacak. Örnegin X bir pizza firmasının tuvaletine gitmesi, tuvaleti denetlemesi ve soruları cevaplaması istenecek. Kısa bir örnek daha vermek gerekirse, kullanıcıdan Y isimli telekomünikasyon firmasının şubesine gitmesi, bir ürün hakkında bilgi alması istenecek ve sonrasında ise geri bildirimlerde bulunması talep edilecek.

Toplam miktar : 10,000,000,000 TFB

Dolaşımdaki miktar: 2.131.820.829 TFB

Pre-Sale fiyatı: $ 0.00015 / TFB

ICO FİYAT: $ 0.00020 / TFB

Hard Cap : $ 770,000

Soft Cap : $ 200,000

Takım tokenleri 1 sene kilitli.

ICO 28 Haziran – 8 Temmuz arasında gerçekleşti. IDEX’e giriş tarihi ise 9 Temmuz.

30 Nisan'da Airdrop oldu ve sonucları infografik olarak paylaşıldı.

Çoğunluk 20-30 yaş arasında. Kullanıcıların yaklaşık %45’i üniversite, %37,5’i lise mezunu.

26 Farklı ülkeden katılım mevcut.

TFB, IDEX’in ABD vatandaşlarının alım-satımına açık olan 16 tokenden biri.

25 Eylül'de Bithumb Global'de işleme açıldı.

Official (EN) -Telegram Kanalı-
Resmi (TR) -Telegram Kanalı-
-Twitter-
Resmi (Official) -Websitesi-
-Whitepaper-
-Sunum Dosyası (TR)-
-Sunum Dosyası (EN)-
Uygulama: Android - iOS
TFB Uygulaması Hakkında SSS

-Avrasya Blockchain Zirvesi’ndeki Standımızdan-

Uygulamamızın eksiklikleri farklı yönlerden tespit edilip büyük oranda giderildi fakat tamamen istediğimiz gibi oldu diyemeyeceğiz, çünkü hiçbir zaman bitti demeyeceğiz sürekli gelişim içinde olacağız.

2 Ayrı borsa ile görüşmelerimiz sürüyor önümüzdeki haftalarda güzel bir kampanya ile giriş yapabiliriz. (%100 olmadan bilgi vermek istemiyoruz.)

Üniversitelerde kullanıcı sayısını arttırmak ve bir sorun olduğunda çözüme daha kolay gidebilmek için temsilciler oluşturma gibi bir düşüncemiz var.

Uygulama üzerinde gelişmeler tamamlanınca anketler bol bol oluşturulmaya başlanacak ve bu anketler şirketlere sunum yapmak için kullanılacak.

3 Farklı ulasal firma ile iletişime geçildi geri dönüş bekliyoruz.

ICO Sürecinde satılmayan 2.013.000.000 TFB Tokenin küçük bir miktarını staking için kullanulması geri kalanların yakılması planlanıyor, bu durumu nihayete kavuşturup sizlerle paylaşacağız toplam miktar 8 milyar TFB'de kalacak gibi dolaşımdaki miktar 2020 sonuna kadar en fazla 3 milyar olacağını düşünüyoruz. Bu artışın nedeni kurumsal satış fonu, airdrop, vb cüzdanlardan çıkış yapılacak olan miktarlar.

Yatırımcılarımız içerisinden Temsilciler (Ambassodorlar) belirlenecek, onların kanalı ile anlaşmalar yapıldığında ödüllendirme sistemi oluşturulacak.

Resmî olmasa da TrueFeedBack için çalışma yapan arkadaşlarımızın emekleri boşa gitmesin diye onların çalışmalarıyla ilgili bir oylama yarışmaya sunulacak, ama hepsini ödüllendirmeyi düşünüyoruz, yarışma sadece resim, video olarak değil, makale gibi sistemi anlatan kullanıcılarımıza da ödül vereceğiz.

Donanımhaber gibi mecralarda birçok ödül avcısı olduğunu belirledik, buralarda etkinlik, tanıtım, blog yazısı yazmak isteyen kullanıcılarımız bizimle iletişime geçerse kendisi ödüllendirilecek ve gerekli bilgiler sağlanacaktır.

Biz çalışmalarımıza son hız devam ediyoruz. Dalgalı piyasada token değerimizin düşmemesi yatırımcılarımızın bize olan güvenlerinden olduğunu düşünüyoruz, biz o güveni fazlası ile ödüllendirmek için elimizden geleni yapacağız. Hiçbir zaman şunu demeyeceğiz "TFB fiyatı bizim için önemli değil biz projeye odaklandık" biz ikisini de düşünmek zorundayız.

Saygılar:
------------
TFB Topluluk Ekibi.
sr. member
Activity: 1106
Merit: 273
October 14, 2019, 08:06:02 PM
Kısa bir sürede bilgi verdiğiniz için teşekkür ederim. Genelde bu soruyu sorduğum zaman proje yetkilileri nedense hep ölü taklidi yapıyor:)) siz yapmadıniz, bu benim icin önemli.

Bu ayrıntı için diğer arkadaslar ne düşünüyor?

ben biraz mutsuzum mesela, ekibi türk olan bir projeden neden ben yararlanamıyorum, oysaki projeyi sevmiştim, amerikadan tanıdık bulup token mi aldıralım şimdi 2020 yılında, hele de blockchain teknolojisi içinde, türklere güvenmiyolar herhalde fiyatı dump yaparlar en ufak bir düşüşte diye, başka bi açıklaması yok sanırım, ayrıca proje ICO yapıyor sanırım IEO yapsa duramazsın cunku..

Sanırım yanlış anladınız. Sizin token almanızda engel yok Smiley Siz tokeni ister IDEX'den ister Bithumb'dan satın alabilirsiniz. IDEX'in ABD vatandaşlarının trade işlemlerine kapattığı bazı tokenler var ve TFB bunlardan biri değil demek istemiş arkadaş. Bizlerin alıp satmasıyla ilgili bir kısıtlama yok.

ha pardon evet yanlış anlamışım idex'i  hiç duymadım da bithumb'u epeyce duydum sanırım amerika borsası, adlarını genellikle  yüksek volumlu siteler başlıklarında vs görüyorum, iyi bir borsayla anlaştıklarını söyeyebiliriz, bu da, projede herhangi bir pürüz yoksa başarılı olacakları anlamına geliyor.
hero member
October 14, 2019, 07:34:03 AM

(Kısaltsak iyi olacak sanırım Smiley )

Arkadaş foruma bir kullanıcı olarak girseydi ve bunu gönderilerinde yapsaydı çok haklıydın, "birader gözünü seveyim şu boldu kaldır" der geçerdik ama tanıtım için, yani "profesyonel bir amaçla" burada, öyle olunca işin şekli biraz değişiyor hocam.

Ticari endişesini bilemem de bu nedenle yüklenmek gereksiz. Arkadaş online olduğu zaman düzeltecektir bence.
legendary
Activity: 2464
Merit: 1278
★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!
October 14, 2019, 07:29:41 AM
hero member
October 14, 2019, 07:26:54 AM
legendary
Activity: 2464
Merit: 1278
★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!
October 14, 2019, 07:02:53 AM
bende mi bir sorun var anlamadım ama şu yazıları bold değil normal yapsanız daha iyi olacak. okumaya çalıştım sürekli olarak dikkatim dağılıyor ve rahatsızlık veriyor. yazıyı buradan kopyaladım not defterine alıp okudum.. Proje için başarılar dilerim.. daha önce bir kaç tane Türk projesine yatırım yapıp fazlasıyla zarar ettiğim için uzaktan sizi takip edeceğim. umarım almadığıma pişman olurum ve çok başarılı olursunuz Smiley
Sende sorun varsa bende de var, çok anlamsız bir şekilde bold yapılmış ve ne okuyabildim, ne de okuyasım geldi, açılan konu yazıları kömüre çevirerek değil, görsel vb ekleyerek canlandırılsaydı o zaman benim (gibiler) için de yararlı olurdu. Diğer yandan, gayet basit ve görsel ayrıntı gibi görünen bu durum bana yazanın forum/sosyal medya kültürünün zayıf olduğunu gösteriyor ki, bu iyi bir puan değil. Bu tarz mecralarda büyük harf tamamen, koyu yazı da genellikle "bağırmak" kabul edilir ve hoş karşılanmaz. Bir şeyleri vurgulamak için kullanımı elbette normaldir ama baştan aşağı böyle olduğu zaman durum değişir.
hero member
Activity: 1204
Merit: 630
October 14, 2019, 02:23:46 AM
Kısa bir sürede bilgi verdiğiniz için teşekkür ederim. Genelde bu soruyu sorduğum zaman proje yetkilileri nedense hep ölü taklidi yapıyor:)) siz yapmadıniz, bu benim icin önemli.

Bu ayrıntı için diğer arkadaslar ne düşünüyor?

ben biraz mutsuzum mesela, ekibi türk olan bir projeden neden ben yararlanamıyorum, oysaki projeyi sevmiştim, amerikadan tanıdık bulup token mi aldıralım şimdi 2020 yılında, hele de blockchain teknolojisi içinde, türklere güvenmiyolar herhalde fiyatı dump yaparlar en ufak bir düşüşte diye, başka bi açıklaması yok sanırım, ayrıca proje ICO yapıyor sanırım IEO yapsa duramazsın cunku..

Sanırım yanlış anladınız. Sizin token almanızda engel yok Smiley Siz tokeni ister IDEX'den ister Bithumb'dan satın alabilirsiniz. IDEX'in ABD vatandaşlarının trade işlemlerine kapattığı bazı tokenler var ve TFB bunlardan biri değil demek istemiş arkadaş. Bizlerin alıp satmasıyla ilgili bir kısıtlama yok.
Pages:
Jump to: