Pages:
Author

Topic: TrueFeedBack - page 9. (Read 3686 times)

member
Activity: 380
Merit: 31
January 29, 2020, 02:29:00 PM
Bir başka tanıtımını yapmaya çalışan Türk projesi.
Ama haklarında çok güvendiğim insanlardan duyduklarım sonucu destek veremiyorum. Açıkçası zaten piyasa genelinde bizimkilerden çıkan projelere güven çok da iyi sayılmaz. İlginç başarılar da yakaladılar özellikle listeleme konusunda.

Merhaba,

Tanıtım değil bilgilendirme yapıyoruz, bunu ayırt edelim.
Ha derseniz ki ben Türk Projelerinden çok çektim, sorarım sizlere hangi projeler düşmedi? BTC bile 20K'dan 3K'ya düştü. ETH deseniz yine öylesine.
Hangi proje ilk yılında ete-kemiğe büründü?

Bizler ilk yılımızda hemen projeyi ayaklandırıp koşar hale getirdik, lütfen artık bu yargılarınızı aşınız, almasanız bile manevi destek veriniz, sizin bu küsümseyici tavırlarınız ayrıca bizi daha da kamçılıyor.

İnşallah ileride bir dünya markası olarak yeniden karşılaşırız sizinle. Smiley

Desteğiniz için teşekkürler...

Bizi takip etmeye devam ediniz.

Soru(n)larınız için yardımcı olacağım.

Saygılar:
------------
TFB Topluluk Ekibi.

Dostum şöyle bir sorun yaşıyorum çözümü biliyormusunuz acaba ? yardımcı olabilirseniz sevnirim.

Bugün idexden biraz tfb aldım . Al sat yapmayıp uzun vade olarak düşünüyordum..

TFB erc20 oldugundan bende ledger eth adresime gönderim yaptım. Ledger live ile beraber 1000 den fazla cüzdan desteklediklerini söylüyorlardı tfb erc20 diyerek gönderdim.

Ledger live e girdiğimde token ekle kısmında tfb yi maalesef göremedim Sad...

Şimdi benim tokenlar ne oldu gitti mi ?

Nasıl ledgerde görünür yapabilirim. yada nasıl tekrar kontrolüme alabilirim tokenları bir yolu var mı ?

ethscan da bakdım trasfer gerçekleşmiş tokenlar ledger eth adresimde gözüküo
member
Activity: 462
Merit: 14
January 28, 2020, 02:03:19 PM
oldukça faydalı bir paylaşım olmuş emeği geçenlere teşekkür ediyoruz, token hakkında detaylı bilgi verilmiş konu takip edenler açısından zaten değerli. herkese bol kazançlar ...
member
Activity: 254
Merit: 10
January 28, 2020, 09:57:47 AM
Ama haklarında çok güvendiğim insanlardan duyduklarım sonucu destek veremiyorum. Açıkçası zaten piyasa genelinde bizimkilerden çıkan projelere güven çok da iyi sayılmaz. İlginç başarılar da yakaladılar özellikle listeleme konusunda.

Merhaba,

Tanıtım değil bilgilendirme yapıyoruz, bunu ayırt edelim.
Ha derseniz ki ben Türk Projelerinden çok çektim, sorarım sizlere hangi projeler düşmedi? BTC bile 20K'dan 3K'ya düştü. ETH deseniz yine öylesine.
Hangi proje ilk yılında ete-kemiğe büründü?

Bizler ilk yılımızda hemen projeyi ayaklandırıp koşar hale getirdik, lütfen artık bu yargılarınızı aşınız, almasanız bile manevi destek veriniz, sizin bu küsümseyici tavırlarınız ayrıca bizi daha da kamçılıyor.

İnşallah ileride bir dünya markası olarak yeniden karşılaşırız sizinle. Smiley

Saygılar:
------------
TFB Topluluk Ekibi.
hero member
Activity: 1582
Merit: 670
January 28, 2020, 06:51:44 AM
member
January 28, 2020, 06:37:19 AM
Merhaba,

Bir önceki anketle de uyumlu sonuçları gözlemlenen En Beğenilen Lider anketinin sonuçlarını inceleyebilirsiniz.

https://www.truefeedbackchain.com/en-begenilen-lider-anket-sonuclari/ .

Saygılar:
------------
TFB Topluluk Ekibi.
member
January 27, 2020, 05:12:16 PM
Merhaba,

23 Aralık 2020 Tarihinde Tgram Tr Kanalında yaptığımız AMA Etkinliğindeki önemli bilgileri derleyip, sunduk.

Soru/Fikir/Öneri: Anketler geldiği zaman, sosyal medyada paylaşma butonu konulup da anketin daha fazla kişiye ulaşması sağlanabilir ve bunun karşılığında cüzi 5, 10 TFB ödül verilebilir?
Bunun yanında anketlerin anlık sonuçlarını ve final sonuçlarını, biz oy kullananlar da görse daha işlevsel bir sistem olur gibi
Bu tarz sisteme entegre etmeyi düşündüğünüz bir şeyler var mıdır acaba?
---------------------------------------------------------------------
Cevap: İlk belirttiğiniz tavsiyeyi yıldızlı not olarak aldık bile.
İkinci ifade ettiğiniz konu biraz da veri paylaşımı ile ilgili bir durum. Her anketin sonucu paylaşmak gibi bir durum olmaz Lakin kendi yaptığımız bazı anketleri hali hazırda paylaşmaktayız. Bunu daha sık hale getirebiliriz.
Bunun dışında bir firma kendi market araştırmasını yapmak ister ve bu verileri sadece kendi görmek isterse bu durumda da sadece firmanın görebileceği bir duruma sebebiyet verebilir. Cari anket araştırma işleri de zaten bu şekilde uygulanmakta takdir edersiniz ki.

Soru/Fikir/Öneri: TFB bünyesinde bounty argümanını da barındırıyor, ileriye dönük olarak projeler için Daomaker gibi social mining tarzı bounty uygulamalarını yürürlüğe koysanız daha geniş bir kitleye ulaşabilirsiniz gibi bir düşüncem de var, bu konudaki düşüncelerinizi de merak ediyorum
----------------------------------------------------------
Cevap: Bu husus da daha önce gündeme gelmişti. Ancak önceliğimiz şuan için bounty kısmımızı gerçek hayatta kullanacak firmalar ile çalışmak. Yani anket araştırması kısmı şuan için faal bounty de en az onun kadar faal olmalı ilk etapta.
Yorum: Görüştüğümüz, sunum yaptığımız, randevulaştığımız bazı firmalar var. Her an güzel haberler verme potansiyelimiz var bu konuda.

Soru/Fikir/Öneri: TFB'ye artı bir katma değer katacak bir şey; şöyle ki mesela Lösev, Mehmetçik vakfı ile anlaşılabilir, charity sekmesi olur, herkes kendince TFB gönderir ve sizde aylık olarak bu kurumlara yardımcı olursunuz, güzel bir eklenti olurdu
----------------------------------------------------------
Cevap: Gündemde bu. Hatta şöyle ki ilgili kurumları tespit ettik bir kaç gün içinde iletişime geçmiş oluruz.
Kullanıcı kazandığı tokenleri örneğin Mehmetçik vakfına, tema vakfına vb bağışlamak isterse bunu yapabilecek. Tabi niyetimiz her ne kadar halis de olsa bazı protokoller gerekiyor. Ben bu sene içinde bu konuda somut sonuç almış ve sistemi kurmuş olacağımıza inanıyorum.
Yorum: Bu hem bizi manevi olarak diri tutacak hem de tanıtıma gerçekten katkı sağlayacak.
Kaybedenin olmadığı, ihtiyaç sahiplerine de yardım eden bir durum. Bu bizi gerçekten mutlu eder.

Soru/Fikir/Öneri: Storm uygulaması gibi uygulamaya reklam koyup, izlenen reklamların gelirinden kullanıcılara TFB dağıtma gibi bir düşünceniz var mı ileriye dönük olarak?
------------------------------------------------------------------------------
Cevap: Var hocam. Ancak buradaki en büyük güç kullanıcı sayısı. Daha doğrusu gerçek kullanıcı sayısı.

Soru/Fikir/Öneri: Bu konuda rakamlar hakkında biraz bilgi verir misiniz?
------------------------------------------------------------------------------------------------------
Cevap: Şuan için 12 bin kullanıcıyı aştık. Reklam verilebilecek bir platform olmamız için kullanıcı sayımızı ve aktifliğimizi arttırmamız gerekiyor.
Tam olarak da bu sebepten gerçek hayatta kullanılan ve güzel bir ortaklık ailesi olan bir proje olmak istiyoruz.

Soru/Fikir/Öneri: -TL Paritesinde listelendiğimizde direkt olarak uygulama içerisinden TFB/TL exchange'i olacak mı?
-Olursa anonimliği nasıl etkiler?
-------------------------------------------------------------------------------------
Cevap: Uygulamadan erişeceğiniz link ile borsaya erişim olacak. Tek tuşla oraya tokenler gidebilecek. Anonimlik olayı biraz daha detaylı.
Kişi dilerse örneğin Myetherwallet a çekip oradan da borsaya aktarabilir. Burada bizim amacımız tfb leri direk TL ye dönüştürebilecek, TL ile direk tfb alınabilecek bir ortam sağlamak.
Yorum: Burada borsaya girdikten sonra farklı alternatif çözümler de getirilebileceğini ekleyebiliriz. Uygulama üzerinden direk TL ye dönmek gibi. Tabi burada kullanıcı keyfiyeti öne çıkıyor.

Ayrıca sadece token olarak da bakmıyoruz olaya. Kullanıcıların kazandıkları tokenleri dilerlerse hediye çeki olarak da alabilecekleri bir sistem de düşünüyoruz.
Örneğin kullanıcı bir pizza firmasından x miktar token kazandıysa bu kazancın ispatı olan bir QR Kod kendisine tanımlanacak. Ve istenirse token yerine pizza alabilecek.

Soru/Fikir/Öneri: uygulamaya atıyorum Mehmetçik vakfından bir video seyrettirip sonra bunla bir anket açıp video ile ilgili sorular sorup win-win yapılabilir ve hem de canlılık sirküle olur diye düşünüyorum
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Cevap: Olabilir bu da. Bu tip kuruluşlar için kullanıcılara bounty uygulamaları da yaptırabiliriz.

Uygulama Yol harita (Roadmap)’mızda:
--------------------------------------------------------
-Soruya verilen cevaba göre anket atama (örnek x anketinde 2. Soruya a şıkkı seçenlere ata).
-Kazanılan puanı hediye çeki olarak alma (mobil app üzerinde hediye marketi? TFB miktarınıza uygun hediye çekleri).
Video ve reklam izleme görevi.
Siyasi partiler için panel tarafında özelleştirmeler.
ETH Adresinin kayıtta istenmemesi.
Yeni portal (altyapıda TFB kullanan web app).

-Yakın zamanda 2020 ve 2021 yıllarını kapsayan yeni yol haritamızı yayımlamış olacağız
-Ekibimize köklü değişikler olacak. Tabi ki bize güç katacak şekilde. Sürekli gelişimin başarı getireceğine inanıyoruz.
-TFB olarak 2li veya 3lü bir ağ yapısına geçmek niyetimiz var. Detay şuan için vermek uygun değil ancak bu olursa şayet işleyiş biraz daha değişecek ağımıza bir hayli katma değer katacak.
-TL paritesinde listelenme çalışmalarımız devam etmekte. Yerli bir borsaya yakın bir zamanda gireceğimizi düşünüyorum.

Saygılar:
------------
TFB Topluluk Ekibi.
member
January 23, 2020, 10:31:53 AM
Merhaba,

Bu akşam 20:00'da soru-cevap etkinliğimiz olacaktır. Kanalımıza herkes davetlidir.

https://t.me/Tfbturkey .

Saygılar:
------------
TFB Topluluk Ekibi.
member
January 17, 2020, 04:02:49 PM
Merhaba,

Kamuoyu yoklamaları ile Blockchain teknolojisini buluşturan projemiz, kredi kartı sahipleri için yaptığı anketi köşesine taşıyan siber güvenlik dergisi olan  ARKAKAPİ'daki yazısını mutlaka okumanızı tavsiye ediyoruz.

https://arkakapidergi.com/kredi-karti-bilgilerimin-calindigini-biliyorum/ .

Saygılar:
------------
TFB Topluluk Ekibi.
sr. member
Activity: 840
Merit: 300
January 13, 2020, 02:42:50 PM
değişik bir projeye benziyor, umarım altından bir sıkıntı çıkmaz, çünkü türk projelerinin globaldeki yeri direk scam olarak geçiyor çünkü zamanında çok fazla böyle olay yaşandığı için her projeye bu gözle bakılıyor.
member
January 12, 2020, 07:22:07 PM
Merhaba,

Golden Block adayınızı belirlerken ödülünüzü kapın. @paraticacom
 @uzmancoin
 @simabaktas
 @basakburcuyigit
 @altcointurk
 @tanselkaya
 @cryptowomentr

Saygılar:
------------
TFB Topluluk Ekibi.
member
January 06, 2020, 01:47:40 PM
Merhaba,

Mr.Freeman (Anıl Evci) @Cryptfreeman Çekiliş Zamanı!

TrueFeedBack (@TFBChain) sponsorluğunda, görseldeki eğitim paketimi 20 kişiye çekiliş ile vereceğim.

Çekiliş Kuralları:
--------------------
* Gönderiyi beğen ve paylaş.
* @Cryptfreeman takip et.
* @TFBChain takip et.
* https://t.me/Tfbturkey kanalına katıl.

Süre: 8 gün.

https://twitter.com/Cryptfreeman/status/1214237435485446144 .

Saygılar:
------------
TFB Topluluk Ekibi.
member
December 31, 2019, 09:09:32 AM
Gelişmeleriniz oldukça kayda değer ve güzel umarım bu sektörde istediğiniz yere ulaşırsınız. Başarılarınızın devamını diliyorum konuyu yakından takip edeceğim listeme aldım. Mobil uygulamanızda gayet başarılı hoşuma gitti şahsen.

Merhaba,

Daha yolun başındayız, yapılacak çok işimiz var ama sizlerin desteği ile. Çok teşekkürler.

Bu arada TrueFeedBack Blog Sayfamızda projeyle ilgili gelişmeleri, izin verilen ölçüde anket verilerini, görevlerle ilgili bilgileri bulabileceksiniz https://www.truefeedbackchain.com/blog/ .

Saygılar:
------------
TFB Topluluk Ekibi.
legendary
Activity: 1572
Merit: 1002
December 30, 2019, 10:01:21 AM
Gelişmeleriniz oldukça kayda değer ve güzel umarım bu sektörde istediğiniz yere ulaşırsınız. Başarılarınızın devamını diliyorum konuyu yakından takip edeceğim listeme aldım. Mobil uygulamanızda gayet başarılı hoşuma gitti şahsen.
member
December 19, 2019, 06:26:05 PM
Merhaba,

Kamuoyu yoklamalarında blockchain devrimi: TrueFeedBack.

Karar Gazetesinde yayımlanan haberin tamamını linkten okuyabilirsiniz.

Saygılar:
------------
TFB Topluluk Ekibi.
member
December 18, 2019, 02:53:56 PM
Merhaba,

Yarın akşam (19 Aralık Perşembe) Saat: 8 Sularınıda Sn. CMO'muz Sertaç Tanrıverdi, ünlü Twitter fenomenleri Mr. Bagsy ve Mr. Krism katılımıyla AMA Etkinliği yapacağız, herkesi bekliyoruz.

Cumartesi günü ise yerel bir Kripto camiasıyla ortaklık anlaşması imzalayacağız.

Saygılar:
------------
TFB Topluluk Ekibi.
member
December 17, 2019, 06:06:49 PM
Merhaba,

Pazartesi günü Konya'da gerçekleştirdiğimiz Etkinliğimize ilgi yoğundu ve çok olumlu geridönüşler oldu.
Katılımcılara ve Doç. Öğretim Görevlisi olan Sn. Ali Osman Çıbıkdiken Hocamıza teşekkür ederiz.
Devamında ise BLOCKCHAIN BOOTCAMP 21-22 Aralık 2019 tarihlerinde Konya Bilim Merkezi öncülüğünde yapılacaktır.

Ayrıca Resmi Vietnam TFB Topluluğunun TG Kanalını kurduk.

TBMM'de grubu bulunan iki parti ile çalışma yürütmeye başladık.

Saygılar:
------------
TFB Topluluk Ekibi.
member
December 15, 2019, 06:43:36 PM
Merhaba,

Bildiğiniz gibi iPhone 6 vs tarafında bir problem yaşıyorduk, sorun iOS eski sürümlerinde Storage'a erişim konusunda değişen sıstemden kaynaklıydı.
Yeni sürümde çalışıyor eski sürümde çalışmıyordu, konuyla ilgili kullanılan Storage Driver kütüphanesini sil baştan yazdık ve artık iPhone 5 ve 6'larda da çalışacak.
Uygulamayı güncellemeyi unutmayın.

Türkiye'de Blockchain eğitimleri hız kesmeden devam ediyor. Ali Osman ÇIBIKDİKEN hocamızın eşsiz bilgilerinden faydalanıyoruz. Hep daha iyiye.

Saygılar:
------------
TFB Topluluk Ekibi.
member
December 13, 2019, 06:09:18 PM
Merhaba,

Uygulamamızın 4. Sürümüyle ilgili bir kaç değişiklikten bahsetmek istiyoruz.

Artık Duyuru kısmından Çoklu Dili gorebilirsiniz.
Uygulama dilini değiştirirseniz duyuru ENG AÇILIYOR, TUR seçerseniz TÜRKÇE AÇILIYOR.
Bundan sonraki anketler de o şekilde olacak.

Uygulamamız henüz güncellenmedi, panel tarafında yapılan geliştirmelerin en verimli ve düzgün çalısabilmesi için yeni sürüme ihtiyaç olacak.
Bir problem çıkmazsa haftasonu onlar da Store'da olacak.

Ayrıca Ekibimize NEÜ Bilgisayar Fakültesinde Doç. Öğretim Görevlisi olan Sn. Ali Osman Çıbıkdiken hocamız katıldı. Kendisinin projeye çok önemli katkılar sağlayacağını düşünüyor, emeklerinden dolayı şimdiden teşekkür ediyoruz.

Saygılar:
------------
TFB Topluluk Ekibi.
member
December 07, 2019, 05:18:28 PM
Merhaba,

7 Aralık 23:59 -15 Aralık 23:59   arasında sistem güncelleştirmesi yapacağız.

Güncellemeler:
------------------
Anketlerin uygulama diline göre getirilmesi (Çoklu dil desteği. Bu sayede global olarak eklenen ingilizce anketleri çevirmekle uğraşmayacaksınız.).
Görevlerin uygulama diline göre getirilmesi.
Görev ve anketlerde kopyalama özelliği.
Üye olurken yaşanan Hotmail, Gmail vb izin verilen mail adreslerinin belirtildiği hata metninin dönmesi.
Performans geliştirmeleri.
Çeşitli hataların düzeltilmesi.
Mobil uygulamaların güncellenmesi.
Bu süre içerisinde kayıt esnasında problemler yaşanabilir, uygulamalarınız düzgün çalışmayabilir. Uygulamayı kaldırıp tekrar yüklemenize gerek yoktur.

Ayrıca iPhone 6 ve aşağısı telefonlara da destek bekleyenler içinse:
---------------------------------------------------------------------------
Maalesef o konuda çalışmalarımız devam ediyor. 1 Cihazda bırden fazla hesap açılamaması için ve lokasyon için kullandığımız altyapı 13 sürümünün altında çalışmıyor, ona alternatif bir şey geliştiriyoruz, hazır olunca iOS 11+ üzeri çalışacak halde olmasını umuyoruz. Şuan ıOS 11+ üzeri indirebiliyor ama çalışmada problemler mevcut. Her geçen gün ıOS tarafında yenı bir şeyler degişiyor.
En son gelen kişisel verilerin korunmasıyla ilgili dozajın arttırılması geliştirme süreçlerini zora sokmakta.

Öte yandan Vietnam TFB Topluluğunu resmi olarak kuracağız, ayrıntıları pazartesi duyuracağız.

Ekibimize çok değer katacağını düşündüğümüz akademisyen bir arkadaşımız takımımıza katılacak.

Bu arada TR'de KP Camiasında çalışmalarıyla camiaya yol gösteren bir firmayla da ortaklığa gidiyoruz, ayrıntıları hafta başında açıklayacağız.

Bithumb Global'de yaptığımız Stake etkinliği için gösterilen yoğun ilgiye ayrıca teşekkür ederiz.

Gelişmeler oldukça konuya ekleyeceğiz ekip olarak.

Saygılar:
------------
TFB Topluluk Ekibi.
member
December 05, 2019, 02:41:07 PM
Merhaba,

Rica ederim, bizler her ne kadar her tarafı bilgilendirmeye çalışsak da gördüğünüz gibi ihmal ettiğimiz yerler oluyor. Lütfen, kusurumuza bakmayınız.

Biraz yapılanlardan bahsedelim.

İki ünlü (ya da hacimli diyelim) global borsayla temas halindeyiz, bu borsalar CMC'de ilk 10'da olan borsalar. Kesinleşmeden isim vermek istemiyoruz, ki yatırımcılar ümitlenip hayalkırıklığına uğramasınlar.
Yerli borsalarla da görüştük ve 2 tanesiyle dirsek temasındayız, somutlaşınca bilgilendireceğiz.

15 Gün önce Mecliste grubu olan 5 partiden 4'üne (1 partiyle ilkelerimiz doğrultusunda biz sunum için teklif yapmadık.) sunumlarımızı gerçekleştirdik, bu partilerden 3 tanesinden çok güzel ve olumlu geridönüşler oldu.
Bize ve onlara katkı yapacak etkileşimli projelere imza atacağımıza kanaat getirdik, yani, kısaca o cephede işler çok güzel ilerliyor.

Akademik alanda da gerek özel gerekse devlet üniversitelerinde olumlu görüşmelerimiz oldu/oluyor, NEÜ ve EÜ üniversitesinde ortak çalışma için prensipte anlaşmalar yaptık, çok yakında somut adımları duyuracağız.

Ayrıca iki gün sonra yani 7'sinde Uygulamamızın 4. Sürümünü sunacağız, bu sürümde iPhone 6S'ten aşağıdaki cihazların da uygulamamızı çalıştırıp kullanılmasını hedefliyoruz.
Yeni bir kaç özellik de eklenecek bu arada.

Gelişmeler oldukça konuya ekleyeceğiz ekip olarak.

Saygılar:
------------
TFB Topluluk Ekibi.
Pages:
Jump to: