Pages:
Author

Topic: Tureks Madencilik halka arzı onaylandı - page 3. (Read 368 times)

legendary
Activity: 1218
Merit: 1176
November 02, 2023, 05:33:10 PM
400 küsür liralık alım yaptım, ne gelirse artık, o kadar gelmez ama şans işte belki gelir diye.
Her neyse artık halka arzlarda çöp olmaya başladı, 50-100 lira falan veriyorlar, çorba parası çıkıyor yada çıkmıyor valla, durumlar cidden kötü.
sr. member
Activity: 812
Merit: 293
Eloncoin.org - Mars, here we come!
November 02, 2023, 12:48:43 PM
Tekrar hatırlatmakta yarar var tamamı eşit dağıtım olduğu için halka arz menüsünden değilde hisse al sat bölümünden hisse alır gibi emir yollayacağız. Halka arz büyüklüğü fazla sayılmaz bu nedenle bu tarz halka arzları tutmayı düşünüyorum. Herkese eşit  dağıtım olması küçük yatırımcı için bence bir fırsattır.

Hocam durduk yere iş çıkarma şimdi, normal halka arz modülünü kullanırken bile süper bir teknoloji özürlü olarak yeterince zorlanıyorum ben, şimdi internet bankacılığında hisse al sat bölümünü bul, hadi onu bı sekilde buluruz da emir yollama falan hiç benim işim değil😅 en iyisi bu işlere girmeme sebep olan kardeşime ekşimek, cozmedigi problem yok bunu da çözer kardeşim 😅
hero member
Activity: 1246
Merit: 883
November 02, 2023, 12:48:36 PM

hani bizde shitcoinlerde benzer isimli tokenler bir haber aldığı zaman yükseliyor ya tureks madencilik'te de aynısı olmuş. bizim ahali adı tureks olan her şeyi almış aaha şaka gibi yeminle. keşke böyle bir şey olacağı aklımıza gelseydi.
Yahu bu durumu nasıl düşünemedik ki Smiley Şirket ismi Tureks Madencilik sanırım Yurt dışında bu firma Marble Sistem adıyla faaliyet gösteriyor ve bu nedenle borsada Marbl kodu ile işlem görecek. İlk Tureks firmasının halka arz olduğunu unutmuştum Tureks halka arzı onaylandı denilince ilk aklıma taşımacılık yapan Tureks gelmişti Smiley

Aslında değerlendirilebilirdi diye düşünüyorum hatta halka arz yarında devam ediyor Smiley
legendary
Activity: 2254
Merit: 1446
Cashback 15%
November 02, 2023, 12:35:20 PM

hani bizde shitcoinlerde benzer isimli tokenler bir haber aldığı zaman yükseliyor ya tureks madencilik'te de aynısı olmuş. bizim ahali adı tureks olan her şeyi almış aaha şaka gibi yeminle. keşke böyle bir şey olacağı aklımıza gelseydi.
sr. member
Activity: 672
Merit: 254
November 02, 2023, 10:24:57 AM
MARBL olmuş ticker çok mantıklı. Smiley
hero member
October 31, 2023, 09:56:10 AM
Tekrar hatırlatmakta yarar var tamamı eşit dağıtım olduğu için halka arz menüsünden değilde hisse al sat bölümünden hisse alır gibi emir yollayacağız. Halka arz büyüklüğü fazla sayılmaz bu nedenle bu tarz halka arzları tutmayı düşünüyorum. Herkese eşit  dağıtım olması küçük yatırımcı için bence bir fırsattır.
legendary
Cashback 15%
October 30, 2023, 12:35:06 PM
tureks madencilik'in 2-3 kasımda yani perşembe ve cuma günü halka arzı başlayacakmış. tamamı eşit olarak dağıtılacağı için tahmini olarak 200 lira civarı kelle başına düşeceğinden bahsetmişler. bu arada katılım endeksine de uygun olduğunu belirteyim.
legendary
Activity: 1218
Merit: 1176
October 30, 2023, 04:20:29 AM
Tureks Turunç Madencilik markası ; mermer, doğal taş, traverten, oniks ve benzeri ürünleri; levha, fayans, mozaik bu tarz ürünler üreten bir firma.
Madencilik diyince aklınıza altın gibi madenler gelmesin hemen, çünkü bende geliyor Cheesy

646,9 milyon TL olacakmış halka arz büyüklüğü, yani kişi başı lot az düşecek. 150-200 TL arası bir şey düşer.
sr. member
October 28, 2023, 09:58:38 AM
Valla şirketler halka arzlar sayesinde borç ödüyor, yeni yatırım yapıyor, sermayelerini büyütüyor, halka arzlara katılanlar da az çok demeden yolunu buluyor, yani sen benim sırtımı kaşı ben senin sırtını durumu var. Bu arzda zekibey hocamin tahminini üstten kabul etsek yani 20 lot dagitilsa 250 liradan bile az tutuyor, denemeye değer, hele hele bir sürü hesap ile katılacaklar için güzel para bırakabilir. 220 yi zaten bir günde yiyoruz kolayca, cebe de çok dokunmaz.
hero member
October 28, 2023, 04:39:43 AM
Tamamı eşit dağıtım olacak yani kurumsal yatırımcılara blok hisse satışı olmayacak böyle halka arzları seviyorum tavan gitme potansiyelleri fazla oluyor.

#Marbl kodu ile Hisse alır gibi alım göndereceğiz, halka arz menüsünde olmayacak!

Toplam arz yaklaşık 59 milyon lot dağıtılacak, hisse fiyatı 10,97 TL kişi başı 13-20 lot arası ancak düşer
legendary
Cashback 15%
October 28, 2023, 03:52:46 AM
halka arz ile ilgili bilgiler burada yer alıyor: https://halkarz.com/tureks-turunc-madencilik-ic-ve-dis-tic-a-s/

geçtiğimiz aylarda halka arz olan kiler grup'a ait olan tureks ile alakası yok sanırım bu arkadaşların. onlar servisçiydi:)

toplanan paralar yine borçlara gidecek gibi duruyor. biz verelim siz harcayın gardaş ne güzel dünya lan.
sr. member
October 28, 2023, 01:33:31 AM
41 yıllık şirket, halka arz detayları geldiğinde daha geniş çaplı inceleriz mutlaka, Türkiye'nin en büyük doğal taş tedarikçisi olarak lanse ediyorlar kendilerini, Amerika ve Avrupa'nın birçok yerine ihracatlari var. Detayları görelim, ne kadar mantıklı bir arz olacağına o zaman karar veririz.
https://www.tureks.com/tr/
legendary
Activity: 1904
Merit: 1282
October 27, 2023, 02:21:14 PM
Ayrıntılar geldiğinde konuyu güncelleyeceğim.
Pages:
Jump to: