Pages:
Author

Topic: Türk Borsalarının Artı ve Eksileri Hakkında - page 2. (Read 1275 times)

hero member
Activity: 756
Merit: 500
Altcoin borsalarının stabil bi şekilde çalışamaması bence büyük bi eksi. fiyat farkı makas aralığının yüksek olması artı mıdır eksi midir bilemem. al sat işini bilene güzel karlar bırakabilir.
member
Activity: 280
Merit: 13
Koinim'i kullanıyorum Türk borsası olarak.

Ama Ethereum gibi bir coin'i hala BtcTürkten başka ekleyen olmadı.

Bu kadar zor mu Ethereum'u eklemek ?

Koineks, Vebitcoin ve Btctürk'de ethereum'u borsalarına ekledi. Bilginize.
member
Activity: 560
Merit: 12
Bir de şu ani artışlarda dükkanı kapatmasalar iyi olacak. Geçenki yükselişte hepsi aniden ulaşılamaz oldu.
sr. member
Activity: 434
Merit: 253
Ben Paribu'ya yabanci borsalardan daha çok güveniyorum. Türk borsalarinin en güven veren kismi kim ne derse desin çok akici bir sisteme sahip olmalaridir. Her ne kadar sadece Bitcoin alinip satilabilsede yabanci borsalarda basima gelenlerden sonra Türk borsalari daha güven verici.. Yabanci olarak Kraken gayet güvenliydi fakat neredeyse her gün DDos saldirisi altinda kaliyor.
full member
Activity: 840
Merit: 103
Haftasonlari para cekilebilseydi iyi olurdu yatirma kismi cok onemli segil ama bazen acil para lazim oluyor pazartesini beklemek durumunda kaliyorsun.
full member
Activity: 742
Merit: 140
Koinim'i kullanıyorum Türk borsası olarak.

Ama Ethereum gibi bir coin'i hala BtcTürkten başka ekleyen olmadı.

Bu kadar zor mu Ethereum'u eklemek ?
member
Activity: 112
Merit: 10
Ben paribuyu kullanıyorum ama mobil site konusunda hiç memnun değilim. Genel olarak tüm borsaların mobil sitelerinde sorun var ama paribuda sorun biraz daha fazla. Ciddi yavaş çalışıyor ve algılayamıyor site.

Koinime de üye oldum ama pek sevmedim. Genel işleyiş olarak paribu daha iyi geldi bana da.

Daha geniş ve kapsamlı bir yerli borsa olsa aslında Türkiye'de iyi para kazanırlar. Yabancıları doyurup duruyoruz valla komisyon ücretleriyle.
full member
Activity: 378
Merit: 102
Paribuyu daha çok seviyorum. En son çin krizi zamanları çok sağlam düşmüşken ani artış başladığında ufak çökmeler dışında paribu hizmet verebilmeye devam etmişti çok büyük işlem yapıldı kısa sürede, btctürk baya 1-2 saat işlem yapılmadı sanırım, o arada btc artıcağı kadar artmıştı zaten.
full member
Activity: 588
Merit: 125
Ben hep paribuyu kullanıyorum diğerlerini kullanma ihtiyacı hiç duymadım gerek yok gibi geliyor alışkanlıktan dolayı arayüz falanda rahat bence
newbie
Activity: 53
Merit: 0
Ben btcturk kullanıyorum hergün her saat para çekebiliyorum kesinlikle büyük bir artı ancak emirlerde saçma sapan bir para kesiyor çok fazla üstüne de komisyon kesiyor btc alırken 200e yakın para gidiyor
full member
Activity: 461
Merit: 112
H.sonu para yatırıp çekme işleminin olmaması kötü.. gerçi bu genel olarak bankaların problemi ama h.sonu para çekip yatırabilsek mükemmel olurdu.

Sadece paribu kullandığım için en büyük artısı mesai saatleri içerisinde para yatırdığınızda 10 dakika sonra hesabınıza geçiyor. diğer borsalarda durum nedir bilmiyorum.

Paribu'da TL yatırma minimum limiti var mı hocam? Arada sırada 250 TL yatırmayı planlıyorum.
Bir de ufak çaplı işlemler için bile çoğu kimlik ve fotoğraf istiyorlar. Eğer buradaki borsalar sorun çıkartacaksa gözümü karartıp kredi kartı ile yabancılardan alıcam:)))

Paribuda minimum yatırma limiti 100 TL. 500 liraya kadar kimlik vermen gerekmiyor.

Bu güzel haber, teşekkürler:) Burada yazılan yorumları ve artı olarak borsalardan aldığım bilgileri derleyip, birkaç gün sonra burada yayınlamayı düşünüyorum. Böylelikle tüm Türk borsalarının son durumları ve yöntemleri hakkında genel bir bilgilendirme yapabiliriz.

250 lira yatıracaksanız paribu tam sizlik gibi duruyor tasarım olarak iyi, hızlı para çekebilme imkanı olarak paribuyu beğeniyorum eksik olarak sadece bitcoin olması ve grafik olmaması sayılabilir. Koinimde Litecoin olması bir avantaj ancak para çekme ve yatırma işlemi biraz daha uzun sürüyor transfer fee paribudan biraz daha pahalı ve onda da grafik yok. Btcturk'ü kullanmadım ama grafik olması ve piyasadaki en eski borsa olmaları artı yönleri diyebiliriz.

Not: Ben paribu kullanıyorum, Türk borsalarını sadece bitcoin alıp global borsalara atmak için kullandığım için bu eksiler beni rahatsız etmiyor

Çalışmanızdan dolayı tebrik ederim buna benzer bir çalışma bu forumda vardı diye hatırlıyorum ama yine de yeni kullanıcılar için faydalı bir içerik olacağını düşünüyorum kolay gelsin  Smiley
full member
Activity: 616
Merit: 101
Elimde usdt var şuan tr borsasına artibraj yaparım diye tutuyordum şansıma tr geriden takip ediyor 2-3 güne düzelir umarım
full member
Activity: 392
Merit: 101
paribu kullanıyorum çoğunlukla. alış satışları türk borsalarından yapmaktansa btcyi alıp diğer borsalara geçmek daha mantıklı. paribu bir de ether eklese çok iyi olacak.
full member
Activity: 392
Merit: 103
Türk borsalarında gereksiz kısıtlamalar mevcut btctürk ve paribu dışındakiler sıkıntı çıkarıyor cidden, ben sürekli olarak paribu kullanıyorum bir sıkıntı yaşamadım henüz,
dediğim gibi türk borsalarının eksiği fazla kısıtlama getirmeleri
full member
Activity: 210
Merit: 100
Ben Türk borsalarını sadece BTC alımı için kullanıyorum. Daha sonra Bittrex'e taşıyorum. BTC ATH yapıtğı zamanlar hepsi çöküyor. En çok BTCTürk çöküyor. Sistemleri daha oturmamış. Daha geçen gün ETH satacaklardı ellerine bulaştırlar. Şuan en iyisi Koinim duruyor.
legendary
Activity: 1820
Merit: 1123
H.sonu para yatırıp çekme işleminin olmaması kötü.. gerçi bu genel olarak bankaların problemi ama h.sonu para çekip yatırabilsek mükemmel olurdu.

Sadece paribu kullandığım için en büyük artısı mesai saatleri içerisinde para yatırdığınızda 10 dakika sonra hesabınıza geçiyor. diğer borsalarda durum nedir bilmiyorum.

Paribu'da TL yatırma minimum limiti var mı hocam? Arada sırada 250 TL yatırmayı planlıyorum.
Bir de ufak çaplı işlemler için bile çoğu kimlik ve fotoğraf istiyorlar. Eğer buradaki borsalar sorun çıkartacaksa gözümü karartıp kredi kartı ile yabancılardan alıcam:)))

Paribuda minimum yatırma limiti 100 TL. 500 liraya kadar kimlik vermen gerekmiyor.

Bu güzel haber, teşekkürler:) Burada yazılan yorumları ve artı olarak borsalardan aldığım bilgileri derleyip, birkaç gün sonra burada yayınlamayı düşünüyorum. Böylelikle tüm Türk borsalarının son durumları ve yöntemleri hakkında genel bir bilgilendirme yapabiliriz.
member
Activity: 182
Hocam bi yanlışlık olmasın. Ben hep btcturk ile çalıştım. 1000 TL altı istediğiniz miktar para gönderebilirsiniz. Ama papara ile gönderebilirsiniz. Çok az bir komisyon ödersiniz. Ben en son 1 ay kadar önce göndermiştim. Üstelik btcturk istediğiniz borsa ve cüzdan para aktarabikirsiniz.

Keşke öyle olsa ama BTC Türk'ün web sitesinde şöyle bir açıklama var hocam: "Banka üzerinden tek seferde minimum 1.000 TRY EFT/Havale yapılabilecektir."
Eğer Papara ile istediğiniz miktarı gönderebiliyorsanız ona bir şey diyemem. Ben normal havale için sormuştum buraya.

Aşağıdaki adreste de detaylı olarak yazmışlar 1.000 TL sınırları olduğunu:
http://destek.btcturk.com/customer/tr/portal/articles/2364174-para-yat%C4%B1r%C4%B1rken-nelere-dikkat-etmeliyim-banka-transferleri-%C4%B0%C3%A7in-
Yok 1000 TL altı bankadan direk olmaz o doğru. Ancak papara ile olur. Ben paparayi kullanarak hep gönderiyorum. Bi sorun çıkmıyor.
legendary
Activity: 1820
Merit: 1123
Hocam bi yanlışlık olmasın. Ben hep btcturk ile çalıştım. 1000 TL altı istediğiniz miktar para gönderebilirsiniz. Ama papara ile gönderebilirsiniz. Çok az bir komisyon ödersiniz. Ben en son 1 ay kadar önce göndermiştim. Üstelik btcturk istediğiniz borsa ve cüzdan para aktarabikirsiniz.

Keşke öyle olsa ama BTC Türk'ün web sitesinde şöyle bir açıklama var hocam: "Banka üzerinden tek seferde minimum 1.000 TRY EFT/Havale yapılabilecektir."
Eğer Papara ile istediğiniz miktarı gönderebiliyorsanız ona bir şey diyemem. Ben normal havale için sormuştum buraya.

Aşağıdaki adreste de detaylı olarak yazmışlar 1.000 TL sınırları olduğunu:
http://destek.btcturk.com/customer/tr/portal/articles/2364174-para-yat%C4%B1r%C4%B1rken-nelere-dikkat-etmeliyim-banka-transferleri-%C4%B0%C3%A7in-
newbie
Activity: 51
Merit: 0
bitturk de fiyatlar aşırı yüksek alış ve satış arası acayip fazla çeşit çok fazla ama fiyatlar çok farklı normale göre
koinim baya güzel ama sadece btc ve ltc var ben koinim kullanıyorum ama diğerlerindede hesap açtım ve onaylattım belki kullanırım diye
member
Activity: 182
Pages:
Jump to: