Pages:
Author

Topic: Şuan için uzun vadede en çok katlayacak coin hangisidir? - page 2. (Read 3162 times)

sr. member
Activity: 359
Merit: 250
Iota hakkında benim bildiklerim, kripto parada madencilik olayını ortadan kaldırması. Yani bir iota adresinden başka bir iota adresine transfer işlemi gerçekleştirmek istediğinizde işlemin doğruluğunu onaylaması gerekenler madenciler değil, direkt olarak işlemi gerçekleştiren iota sahipleri oluyor. Bunun için de şöyle bir sistem oluşturmuşlar : Iota transferi yapmak istediğinizde sizden önce transfer işlemi yapan iota kullanıcılarının işlemini onaylamak zorundasınız. Tam olarak detaylarını bilmiyorum ancak eğer sistem işlerse bu kripto para dünyasında yeni bir çağ açacak teknoloji olabilir. Onun için yatırımcılar iotanın geleceğini parlak görüyorlar. Yatırım yapacak kenarda param olsa ben de bir miktar almayı düşünüyorum ancak malesef yok, kendi bütçeme göre parlak gördüğüm kripto paralara zaten yatırımımı yapmış durumdayım ; )
newbie
Activity: 6
Merit: 0

Ben BTC'den yürümeye devam etmeyi düsünüyorum ama durağan değil de alış satış bakımından da şöyle bir yol izliyorum:
BTC pik yapınca altcoin alıyorum. Ardından altcoin BTC'ye karşı değer kazanınca (toparlayınca) BTC'ye geçerek hatırı sayılır kâr yapıyorum.

Bunun haricinde konuyla ilgili şöyle bi link paylaşayım:

https://steemit.com/bitcoin/@asmallamb/bitcoin-fiyatinin-kasim-sonunda-11300-usd-olacagini-45-guen-oenceden-oengoeren-youtuber-coin-trend

member
Activity: 308
Merit: 10
IOTA güzel bir coin
member
Activity: 202
bunu %100 kimse bilemez ama sağlıklı tahminler yapılabilir.

İyi getiri olasılığı olan alt coin listem şu şekilde. Ayrıca kendim de bir sepet yaptım.

eth, ada, iota, monaco, tenx, stratis, neo, omisego

icolardan

bankera, finom, bitclave, refereum
newbie
Activity: 77
Bütün coinler aşırı yükseldi. Ripple yükselmedi. Şuan için ripple alıp onun yükselmesini bekleyeceğim sanırım.
newbie
Activity: 4
Ben de ripple'ın epeyce değer kazanacağını düşünüyorum. Artışlar da özellikle  uluslarası büyük bankalarla yaptıkları anlaşmalar etkili oluyor. Twitter hesaplarını takip etmeli.
newbie
Activity: 62
Dostum benim düşünceme göre uzun vadede bitconin muadilleri ortaya çıkacaktır. Muadil dediğim de bitcoine yetişebilecek coinler değil de daha çok yanında bir seçim olabilecek coinler.

örneğin eth 10 dolar iken onun bugünlerini öngörüp dostlarıma eth fazlasıyla değerlenebilir yatırım yapılmalı demiştim fakat hiçkimse sözlerimi önemsememişti. Bana göre bir coin borsası oluşmuş ise az ve ya çok onun muadilleri de ortaya çıkar. O coin yükseldikçe muadilleri de yükselir ki bana göre bitcoin ile beraber ltc ve eth gibi coinler de yükselecektir bunlara ek olarak da daha yeni doğmakta olan ripple gibi coinler de ileride değerlenebilir.
waves konusunda bir bilginiz, fikriniz var mı ? Bu aralar ismi çok dolaşıyor ortalarda.
newbie
Activity: 2
Dostum benim düşünceme göre uzun vadede bitconin muadilleri ortaya çıkacaktır. Muadil dediğim de bitcoine yetişebilecek coinler değil de daha çok yanında bir seçim olabilecek coinler.

örneğin eth 10 dolar iken onun bugünlerini öngörüp dostlarıma eth fazlasıyla değerlenebilir yatırım yapılmalı demiştim fakat hiçkimse sözlerimi önemsememişti. Bana göre bir coin borsası oluşmuş ise az ve ya çok onun muadilleri de ortaya çıkar. O coin yükseldikçe muadilleri de yükselir ki bana göre bitcoin ile beraber ltc ve eth gibi coinler de yükselecektir bunlara ek olarak da daha yeni doğmakta olan ripple gibi coinler de ileride değerlenebilir.
full member
Activity: 448
Merit: 124
herkes birşey söyleyecektir. Mutlaka kendi araştırmanızı yapın. Söylenenler kişilerin kendi doğruları olabilir, yada temennisidir (zarardadır yükselmesini istediğinden takılıp kalmıştır o coine)
newbie
Activity: 98
tabii ki BTC derim Smiley adını bilmediğin altcoinler yerine parça parça BTC almanı öneririm...
full member
Activity: 135
Merit: 101
dolar bazında 0.25 di BTC bazında 4900 falandı Smiley dedim buradan kopar gider bu yürü be koçum, akbank falan off coşar bu Smiley   tarzında almıştım, sonrası bildiğiniz gibi.  ilk göz ağrımdı benim. hayallerimle oynadı SmileySmileySmiley
rdy
member
Activity: 70
pump yapmayan ripple ve waves kaldı sanırım. Bu ikisinin yakın zamanda getirisi iyi olacak gibi.

ripple ın allah cezasını versin 3-4 aydır bekliyorum Smiley  aldığım fiyattan yarı yarıya düştü. hodl ın allahını yapıyorum kaç aydır gına geldi. aynı fiyata çıksın karsız satıcam ahdım var . para kazanmıcam  rippledan Smiley

Dostum sen ne kadardan almıştın Ripple'ı Sad en top zamanına denk getirmişsin sanırım. o kadar da düşmedi aslında.
full member
pump yapmayan ripple ve waves kaldı sanırım. Bu ikisinin yakın zamanda getirisi iyi olacak gibi.

ripple ın allah cezasını versin 3-4 aydır bekliyorum Smiley  aldığım fiyattan yarı yarıya düştü. hodl ın allahını yapıyorum kaç aydır gına geldi. aynı fiyata çıksın karsız satıcam ahdım var . para kazanmıcam  rippledan Smiley
rdy
member
Activity: 70
member
Activity: 110
Merit: 11
Çok güzel bir soru bende merak ediyorum.yorumlari dikkatlice okuyup bi karar verecegim ama genelde tek  bir coine yatirim yapacagima elimdeki parayi bolerek riskide bolmeyi düşünüyorum.bol şanslar bol kazanclar hepinize.
member
Activity: 81
refereum dan ben de umutluyum ethereum içinse en iyi iyimser tahmin 600 dolar civarı su an zaten 460 470  dolar civarında
member
Activity: 202
kimse gelecekte tam olarak ne olacağını bilemez ama herkesin genelde hemfikir olduğu bir kaç coin var. yani en azından beklentiler yüksek diyelim.

benim sepetimde tabii ki bitcoin ve ethereum, ayrıca iota, monero, ada, tenx, stratis, neo, monaco coin felan var.

ICOlardan ise finom, bankera, bitclave, electroneum aldım.

Refereum ICO'ya katilmayi dusunuyorum son olarak. Şimdilik bedava puanlar veriyor. Sonra tokena çevireceklermiş. bakalım

sr. member
Activity: 434
Merit: 253
Ben hala Stratis'ten iyi bir yükseliş bekliyorum fakat herkes elindeki Stratis'leri satıp kaçana kadar iyi bir yükseliş geleceğe benzemiyor.
member
Activity: 322
Merit: 16
Bana kalırsa yada içimden geçen ripple . Son 3 aydır pump yapmayan coin kalmadı ama bi ripple çıkmadı.  Yattık pusuya bekliyoruz ama ne çıkar bilinemiyor maalesef

sadece o değil waves de üzmeye devam ediyor :/
full member
Bana kalırsa yada içimden geçen ripple . Son 3 aydır pump yapmayan coin kalmadı ama bi ripple çıkmadı.  Yattık pusuya bekliyoruz ama ne çıkar bilinemiyor maalesef
Pages:
Jump to: