Pages:
Author

Topic: Şuan için uzun vadede en çok katlayacak coin hangisidir? - page 3. (Read 3164 times)

newbie
Activity: 1
Merit: 0
http://coinfast.win/?ref=22953  burası fena değil birikim yapmak için
full member
Activity: 149
Merit: 100
Uzun vadede kazandıracak bir çok coin seçeneği var. Burda yazılanlara aldanıpta gidip yatırım yapma, kendin araştır bul. Ethereum ve Bitcoin uzun vade için kazandırır.
newbie
Activity: 20
Ben stelları takip ediyorum.
Gerçi bu hafta çok arttı kısa vade için alınmayabilir ama yine de uzun vadede geleceğini parlak görüyorum.
newbie
Activity: 26
Herkes İota ve Eos tan bahsediyor. inanın sebebini anlayamadım. Eos içinde olduğumuz Kasım-2017 nin son günlerinde yükselişe geçti. Bende ufakta olsa bu ikisinden yatırı yapıp kenara çekildim. Ama Az öncede dediğim gibi insanların bu iki coin i zikretme sebebi nedir bilen varsa söylesin.
Saygılarımla
hero member
Activity: 854
Merit: 500
einc.io
Bence Ethereum' a devam et. Tabii yakıtırım az ile daha riskli altcoinlere girmek isteyebilirsin.
newbie
Activity: 5
newbie
Activity: 23
Bence btc Smiley

Forklarla olusan bch btg bcd leride kazanc içerisine dahil etmeniz lazım.
newbie
Activity: 12
Stratis ve BTCnin iyi seviyelere çıkacağını düşünüyorum bunların önü açık
newbie
Activity: 77
Arkadaşlar elimde biraz biriktirdiğim param var. Geçen ay 300$ seviyelerinden ethereum aldım güzel yükseldi bir ay içinde. Bu ay da biraz para biriktirdim yeni bir altcoine yatırım yapmak istiyorum. Aklımda litecoin almak var. Sizce litecoin 1-2 yıl içinde ne kadar yükselir? Ya da sizin tahminlerinize göre 1-2 yıl içinde daha fazla katlayacağını düşündüğünüz bir altcoin var mı?
Pages:
Jump to: